Home \ mama

Ciąża Anoreksja: nowe zjawisko lub rosa gwiazd?.

Ciąża powinna być jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Ale niektóre z oczekujących matek są tak niezadowolone z siebie, że boją się uzyskać nawet dodatkowe gramy.

Z anoreksją na ciążę.

 

Obecnie sklepy są dosłownie zatłoczone rozmiarami 34 i 36. Powód jest prosty, kobiety utrzymują swoją linię, codziennie oglądają dietę i ćwiczenia. Jeśli obliczyć ich BMI, jest wysoce prawdopodobne, że zostaną podzielone na podważenie, gdzie ryzyko zdrowotne jest tak wysokie, jak ryzyko otyłości.

 

A jeśli zajdzie w ciążę, mogą się zdarzyć komplikacje. Ze względu na niską produkcję hormonów płciowych istnieje mniejsze prawdopodobieństwo poczęcia. Jednakże, jeśli kobieta nadal zachodzi w ciążę, zwiększa się ryzyko poronienia samoistnego.

   

Co powoduje anoreksję u kobiet?.

 

1. Boją się przybrać na wadze - boją się zmian w swoim życiu. 2. Samo utrata kontroli - strach przed przejadaniem. 3. Nie podoba mi się mój człowiek - będę gruby.

 

Nie ma ryzyka.

 

Kiedy nie chodzi o zdrowie, kobieta powinna myśleć o dziecku jeszcze nienarodzonym. Jest to impuls, który może pomóc ciężarnej matce, odżywiać się i płód oraz przybierać na wadze. Jeśli tak się stanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziecko będzie mogło karmić piersią i karmić piersią.

 

Jeśli kobieta nadal ma "blok", powinieneś jak najszybciej skontaktować się z lekarzem rodzinnym i poprosić o wizytę u psychiatry i leczenia.

 

Stół do jadalni podczas ciąży.

 

Teraz wiadomo, że w czasie ciąży kobieta niekoniecznie musi jeść dwa. Po prostu przestrzegaj zasad zdrowego żywienia. Jedz 5 do 6 porcji dziennie, ciesz się wystarczającą ilością warzyw i owoców, chudym mięsem, rybami, zbożami, roślinami strączkowymi, produktami z kwaśnego mleka, orzechami itp.

 

Przechowywać w trybie picia, pić co najmniej 2 litry płynów dziennie, idealnie nieiskrzącą wodę, niesłodzone herbaty, 100% rozcieńczone wodą soki. Zalecane dzienne spożycie energii podczas ciąży powinno wynosić 10 080 kJ / 2400 kcal. W czasie ciąży zwiększa się zapotrzebowanie na pożywienie ze względu na zwiększony podstawowy metabolizm, zwiększenie tkanki tłuszczowej i innych tkanek oraz konieczność karmienia płodu.

 

W pierwszym trymestrze ciąży złe odżywianie lub nawet niezdrowe odżywianie może wpływać na rozwój płodu, a także na strukturę łożyska, a tym samym na końcową masę urodzeniową.

 

W II. i III. trymestr, niskie spożycie może być spowodowane niedokrwistością (anemią) i zapaleniem błon płodowych (zapalenie płodu), przedwczesnym porodem, opóźnionym rozwojem płodu i niską masą urodzeniową noworodka.

 

Jak rozpocząć degustację?.

 

W niektórych przypadkach kobieta w ciąży może nie być skłonna do anoreksji, ale nie może jeść ani wymiotować. To jest bardziej anoreksja. W takich przypadkach ważne jest, aby przyjmować wystarczającą ilość płynów, pić i pić napoje mleczne.

 

Możesz robić koktajle razem z owocami lub warzywami. Stopniowo kobieta powinna włączyć do swojej diety solidną dietę. Stwórz pewną kolejność, dzięki której będziesz jadł w regularnych odstępach czasu, cicho po małych dawkach, nawet 8 razy dziennie.

 

Przyrost masy ciała w ciąży za pomocą BMI.

 

• W przypadku kobiet z BMI przed zajściem w ciążę 18,5-19.9 wzrost powinien wynosić 12,5-18 kg • Kobiety z BMI 20,0-25.9 powinny uzyskać 11,4-16.0 kg • W przypadku kobiet z BMI powyżej 25,9, wzrost o 7,0-11,5 kg powinien wynosić

 

Kalkulator ciąży.

 

Przyrost masy ciała to nie tylko odżywianie kobiet w ciąży. Pokażemy Ci, jak łatwo jest dowiedzieć się, ile kilogramów pozostało w miejscu urodzenia. Całkowita waga odzwierciedla również płód (3,2 kg), płyn owodniowy (1 kg), łożysko i macicę (1 kg). Jeśli dodasz te uśrednione liczby, otrzymasz w sumie 5,2 kg.

 

I na tym się nie kończy, niektóre masy mają powiększone i powiększone gruczoły sutkowe, zwiększoną objętość krwi i płynów ustrojowych i tkanki tłuszczowej (3 do 4 kg). Plus minus dostajesz 12 kg, co jest miłym numerem, który można odliczyć od wagi ciężarnej przed porodem.

 
 

Gwiazdy, które mówią o anoreksji :.

 

Victoria Beckham , była piosenkarka Spice Girls, projektantka, często boryka się z anoreksją z powodu swojej bardzo smukłej sylwetki. Jej ostatnia, czwarta ciąża spowodowała spekulacje na temat anoreksji w ciąży. Z mężem Davidem Beckhamem ma synów Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa i Cruz Davida oraz córkę Harper Seven.

 

Pisownia Tori (Victoria Davey Spelling), znana głównie z serii Beverly Hills 90210, pojawia się w mediach nie tylko z rzeźbami, ale także z powodu zaburzeń odżywiania. Z mężem Deanem McDermottem, synami Liamem, Finnem, córką Stellą, Hattie, a dwa miesiące temu urodziła swoje piąte potomstwo.

 

Claudia Schiffer, były niemiecki topmodel, o którym mówiono, że jest szczuplejszy niż kiedykolwiek. Wraz z mężem, brytyjskim producentem Matthew Vaughnem, synem Caspara, jest Clementine i Cosima Violet.

        
Mama popularny:
Blogger Kitchenette podzieliła się swoją domową atmosferą.

8 mitów o alimentach, które rodzice niestety uważają Doradzimy Ci, do czego masz prawo.

Jakie bajki mogą cieszyć dzieci z nowego roku.

8 powodów, aby uzyskać ciążę w czekoladzie.

Czas wybrać obóz! Nie zapomnij się przygotować!.

Rozwijanie mowy lub jak rozmawiać z dzieckiem Pomogą w książkach i rymowankach.

Wciąż siekane pięści u niemowląt.

Czy znasz najważniejsze kamienie milowe w wychowywaniu dzieci z powodu wieku (2 vol).

Walentynki z dziećmi i dla dzieci.

Córka ostatnich kilku dni odmawia mleka.

Horoskop Mimi na styczeń 2018: Strzelcy będą bardziej wojowniczy, a Fish zmieni kreatywność.

Po upadku sparaliżowana połowa ciała.

Aromaterapia: łagodny, ale zaskakująco skuteczny asystent w ciąży.

Jego syn został ugryziony od tygodni.

Clostilbegyt kochasz go lub nie.

Powodzenia, zdrowia .

Rada: Dlaczego ważny jest tłuszcz mleczny dla dzieci.

Wskazówka na CD: Hajaja opowiada: Czeskie narodowe bajki.

Moderator Renáta Czadernová urodziła córeczkę.

Czy mogę ubiegać się o poród.

Czy bliźnięta mają naturalne porody lub cesarskie cięcie.