Home \ mama

3 powody, dla których mama nie może być "najlepszym przyjacielem" dzieci.

Największym błędem dzisiejszych matek jest to, że starają się być ich najlepszym przyjacielem. Możesz zbudować na swojej głowie, nie będziesz w stanie...

Aby uniknąć rozczarowania, ważne jest, aby na początku powiedzieć, że jest to zdecydowanie znaczące i że ważne jest, aby matka robiła wszystko, aby jej dziecko ją pokochało. Jednak może cię kochać, nie stając się jedyną osobą, z którą się z nią podzieli. Jeśli tak jest, tracisz jeden krok niezbędny do wychowania, które powinieneś mieć i utrzymać, szczególnie w ważnych momentach życia.

 

1. Dzieci potrzebują dyscypliny.

 

W porządku, jeśli jesteś z dzieckiem, możesz dostroić się do jego fali, zobaczyć, o czym mówi, a czego nie. Ale kiedy oświadczasz, że jesteś najlepszym kumplem na zawsze, umieszczasz swoje dziecko w relacji z rolą autorytetu. Dzieci w każdym wieku potrzebują jednak kompetentnego rodzica, kogoś, kto interweniuje w przypadku cięższego podejmowania decyzji. Ponadto, jeśli będziesz zbyt zajęty swoją przyjaźnią, będziesz zdenerwowany i wyśle ​​cię do zagajnika.

 

Absolutnie w porządku. Nie bierz tego do siebie osobiście, to nie znaczy, że twoje dziecko cię nie kocha. On po prostu chce zachować swoją przestrzeń i nadal uważać cię za swoich rodziców, więc może mieć większy sens w finale niż ty.

   

2. Przyjaźń między dorosłymi a dziećmi różni się od relacji między rówieśnikami.

 

Granice między tym, co można podzielić z dziećmi, a tym, co należy zachować dla siebie, są dość cienkie. Zwłaszcza jeśli chcesz być matką pokojówki. Niektóre aspekty waszego dorosłego życia pozostawiają same sobie i nie obciążają swoich potomków, nie zasługują na wczesne wstawanie. Mamusi przyjaciele muszą mieć zakaz rozmawiania ze swoimi dziećmi o związku z mężem. Nieważne, czy chodzi o łóżko, czy twój tata zarabia trochę pieniędzy, i że to wstyd, że przyszedł późno z pubu zeszłej nocy, to naprawdę nic dla dzieci.

 

Dziecko nigdy nie może być twoim powiernikiem. Znasz go, a on nie wie, czy twój tata jest zły, czy ofiara, czy jak to jest. Musisz słuchać swojego dziecka, kiedy przychodzi do ciebie z ostrożnym nastrojem. Nie komentuj jego shuffle, dopóki nie zapyta, czy on nigdy nie przyjdzie do ciebie, aby dowiedzieć się, jak spojrzeć na miłość życia, przestraszony grosz lub głupi Hubert. Dodatkowo nastolatki nie będą tak często, ale liczą na to. Chcą mieć własne życie.

 

3. (Nie) Zdrowa zależność.

 

Jeśli twoje dziecko uzależni się od ciebie, możesz być bardzo mdlący. Konflikty zdarzają się w życiu. Ale dzieci kłócące się ze sobą i zwykle nie wiedzą nic innego następnego dnia. Jeśli ty i twoja kiełka odejdziecie, będą wyrzuty sumienia, które mogą trwale zniszczyć twój związek. Z drugiej strony, jeśli prawidłowo wychowasz swoje dziecko, możesz także powiedzieć rzeczy, które nie pochodzą od kolegów z klasy.

 

Komunikacja jest łatwiejsza na wiele sposobów, nie musisz być tak dyplomatyczna dla siebie nawzajem. Ale jeśli jako rodzic raz zranisz, twoje dziecko będzie nosić ze sobą całe życie. Przyjaciel to ktoś, kto pomaga przyjaciołom, osobom, z którymi wolontariusz spędza wolny czas, osobom, na których można liczyć. Może to być jedno i drugie. Rodzic i przyjaciel. Po prostu nie ryzykuj ani nie zabiegaj o pozycję najlepszego przyjaciela na zawsze. Niech dziecko ma miejsce, aby znaleźć najlepszych kumpli wśród rówieśników. Dla waszej wolności wasze dziecko pokocha was na zawsze.

Mama popularny:
Egzema atopowa, rozwój zębów i bezsenność.

On nie chce jeść.

Co ugotować w drugą niedzielę adwentową Szarlotka.

Kogo poślubiłeś przy porodzie Dulu!.

Jak wiadomo o braku mleka matki.

W Petynce nie tylko pływanie.

Wybór stylu plecaka szkolnego według własnego wyboru.

Po urodzeniu wciąż mam dno miednicy.

Jak mieć piękne zęby nawet w czasie ciąży.

W czasie ciąży zapalenie dziąseł występuje częściej: czy każde dziecko ma 1 ząb.

Kiedy jest wskazane, aby dziecko abdykuje.

Książę George chrzci 23 października, ogłosił parę królewską.

Spanie dla niemowląt.

Czy lubisz grzyby, ale czy masz problemy z ich rozpoznaniem Zamiast atlasu pobierz aplikację.

Urlop rodzicielski.

Czy możemy zarządzać drugim dzieckiem.

Wskazówki dotyczące czystych ubrań dla dzieci i innych rzeczy.

Czy normalny jest okres po menopauzie po porodzie.

20 wskazówek, które pozwolą szybko zorientować się w postaci.

Antykoncepcja trochę inna.

GALERIA: Spójrz na słodkie dzieci Mila Kunis i Ashton Kutcher.