Home \ mama

Poznaj brytyjską księżniczkę!.

Księżna Cambridge sprowadziła małą dziewczynkę na świat, by zwrócić na nią uwagę wszystkich światowych mediów.

Kate urodziła dziecko w niecałe trzy godziny po przybyciu do szpitala. A wczesnym wieczorem, szczęśliwi rodzice zostawili okrzyki tłumu w szpitalu i odeszli, by cieszyć się rodzinnym szczęściem jako brat George.

Powiększ wideo  

Jeszcze przed Kate, z małą dziewczynką w ramionach, w towarzystwie Williama opuszczającego szpital porodowy, William przyszedł odwiedzić księcia Jerzego około piątej. Matka i jej siostra zostały na pół godziny, po czym wróciły do ​​domu.

 
Powiększ wideo  
 

Wiadomość o narodzinach kolejnego brytyjskiego potomka królewskiego została ogłoszona przez Buckingham Palace na Twitterze. Królowa Elżbieta II jako pierwsza otrzymała informacje o porodzie. Następnie ogłoszono publiczne oświadczenie w Pałacu Buckingham.

 
 

"Jej Królewska Wysokość Duchess z Cambridge urodziła córkę o 8:34. Dziecko waży 3660 gramów. Książę Cambridge był w ciąży. Jej Królewska Wysokość i Dziecko są w porządku ", powiedział raport o sieciach społecznościowych.

 

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron pogratulował szczęśliwej rodzinie na portalach społecznościowych.

 

Duchess of Cambridge urodziła się w prywatnym skrzydle Lindo Hospital St. Mary. Jest dwupokojowe mieszkanie. Jedna noc to prawie 250 tysięcy koron. Ponieważ jednak urodziła ją po raz drugi w swoim szpitalu, otrzymała 10% zniżki na lojalność.

 

Po dobrych doświadczeniach porodu George'a, Kate po raz kolejny powierzyła lekarzy Alana Farthinga i Guy Thorpe-Beeston. Niestety, ginekolog rodzinny Marcus Setchel, który przywiózł księcia Jerzego na świat, przeszedł na emeryturę rok temu. Wcześniej jednak uzyskał rycerstwo od królowej.

 

Nazwa zostanie ogłoszona w ciągu 72 godzin.

 

O tym, czy książę George odwiedza mamę i rodzeństwo w szpitalu, Kate podejmie decyzję. Potwierdził to mówca pałacu. Potomek nauczy się świata w ciągu siedemdziesięciu godzin. Imię zostanie ogłoszone pół godziny przed szczęśliwą rodziną opuszczającą bramę szpitala.

 

Alice, Elizabeth i Charlotte wymieniły najwyższe kursy dla bukmacherów. W nazwiskach chłopców Philip miał najwyższą klasę przed Jakubem i Arturem.

 

Księżniczka jest czwarta w kolejności sukcesji na tronie. Zastąpiła wuja Harry'ego. Pierwszym z nich jest Dziadek Karol, następnie Tata William i Brat George są na trzecim miejscu. Dziewczynka jest także pierwszą królewską księżniczką urodzoną w brytyjskiej rodzinie królewskiej po 65 latach. Ostatnia była córka Elżbiety II. - Księżniczka Anna.

 

Pamiętaj, jak to było, gdy urodził się George.

         

Zobacz, jak Kate i William cieszą się rodzicielstwem.

 
 
 
 
 
 
 

Zdjęcie: Profimedia - Shutterstock / Rex

Mama popularny:
16 miesięcy.

Małżeństwo i dług: Powinieneś wiedzieć, co mąż robi z pieniędzmi.

Jak wybrać fotelik dla dziecka Zabierz go do sklepu!.

Ryzyko zajścia w ciążę po zastosowaniu antykoncepcji DepoProver zostało przerwane.

Wstrzyknięcia i próby wstrzyknięcia.

Płyń z dzieckiem.

Kiedy dziecko podnosi głowę.

Niemożliwość pocenia się z powodu proszków (clostibelgytu).

Nieśmiałość dla malucha: chcę, chcę i chcę !.

Ile jest partnerów seksualnych Mężczyźni dodają, kobiety na odwrót.

Czy warto.

Szukamy dziecka, ale boję się rozczarowania.

Dlaczego córki kochają swoich ojców.

Jaki jest właściwy przyrost masy ciała.

Selektywne niemowlę: preferowana lewa pierś!.

Pani doktor,.

Niepokoimy nasze kutasy.

Czy istnieje homeopatia dla nerwowości i wybuchowości.

Karmienie piersią i gorączka.

Alergia, drażliwość i zły sen.

Post Blues: 10 wskazówek, jak pozbyć się szczeniąt.