Home \ mama

Ciesz się rodziną dzięki niezapomnianym weekendom w Legendach.

Czy planujesz spędzić letnie weekendy z rodziną? Przeżyj coś niezwykłego i odwiedź legendarną ucztę motocyklową, na której dzieci nie będą się nudzić.

Po udanym pierwszym roku zeszłego roku, w którym w weekend przyjedzie prawie dwadzieścia tysięcy osób, odwiedzający czekają jeszcze dwa dni pełne zapierających dech w piersiach przeżyć, niezapomnianych wydarzeń i wspaniałej rozrywki. Legendy 13.-14. Czerwiec 2015 w pięknym angielskim parku Szpitalu Psychiatrycznego Praga-Bohnice - to weekend z wyjątkowymi przeżyciami dla całej rodziny.

 

Przez cały weekend przyjeżdżają wszyscy odwiedzający. Wydarzenie to jest przeznaczone nie tylko dla fanów rocka sportów motorowych, ale Legends przygotowało także całodniowy program dla rodzin z dziećmi. Rodzice będą mogli cieszyć się całą wystawą, a oprócz motocykli i weteranów będą mogli zobaczyć najgorętsze nowinki samochodowe.

 

Dzięki strefie dla dzieci ich małe dzieci również będą się świetnie bawić. Ponadto Autoklub ČR oferuje młodym talentom wyjątkową szansę dotarcia do szczytu świata. Odzyskiwanie rekrutacji dzieci i młodzieży do sportu motorowego, więc jeśli twoje dziecko ma marzenie bycia jego częścią, może je spełnić. Szkoła wyścigów i edukacja młodych kierowców w dziedzinie bezpieczeństwa na drodze nie pojawiły się ostatnio na naszych podstawach, dlatego Autoklub CR chce ponownie spojrzeć na nowych potencjalnych konkurentów. Różne zawody i dyscypliny dla dzieci nie zostaną pominięte, a strefa dla fanów Motorland będzie quadem dla dzieci.

 
 

Nawet panie nie przychodzą tutaj. W tym roku przygotowana jest dla nich nowa strefa dla kobiet, w której mogą spodziewać się ciekawego programu towarzyszącego. Fiat 500X został partnerem strefy dla kobiet. Legendy są gotowe dla najmniejszych, dlatego istnieje również strefa do przewijania i strefa dla dzieci.

 

Oprócz stref dziecięcych, damskich i kibiców istnieje 750 samochodów, 350 motocykli, wiele zagranicznych i czeskich sportów motorowych, przejażdżki wystawiennicze, imprezy weteranów, wystawy artystyczne i fotograficzne oraz bogaty program towarzyszący.

 

Współorganizatorem Legend jest Autoklub Republiki Czeskiej, najwyższy autorytet w motocyklach w Republice Czeskiej. Stowarzyszenie żyje nie tylko w sporcie, ale jego wielkim zainteresowaniem jest również bezpieczeństwo na drodze. Będzie to w dużej mierze odzwierciedlone w Legends, gdzie Autoklub chce skupić się na poprawie umiejętności jazdy użytkowników dróg. Impreza odbędzie się pod auspicjami Urzędu Miasta Pragi, Ministerstwa Edukacji, Młodzieży i Sportu Republiki Czeskiej oraz Miasta Praga 8. Częścią programu jest również obszerny obszar poświęcony bezpieczeństwu, pod kierownictwem Autoklub CR, aby zaprezentować prezentacje na temat bezpieczeństwa sportów motorowych i ruchu drogowego.

 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.legendy.cz lub Facebook Legends - obchody samochodu.

Mama popularny:
Nietypowe rowki dłoni.

Konkurencja Chroń swoje dziecko: Miejski transport publiczny to sadzonki bakterii!.

BERANA Baby: Przygotuj się na życie przy wulkanie.

Jak złagodzić bolesne sutki po karmieniu piersią.

Sabina (36): Nie czuję nic o dziecku, które rośnie we mnie .

Tereza Bebar: Ciąża jest dziś chorobą.

Czy mogę myśleć o trzecim dziecku.

Konkurs: Księga lato Robimy z dziećmi.

Małe dziecko, idące na poród.

Seks przed owulacją.

Kiedy uwzględnić ryby w menu.

Jak kontynuować karmienie piersią, kiedy chcę wrócić do pracy.

Urlop rodzicielski w podróży! 8 tom: Musimy strzec dzieci w Lizbonie.

Dzieci je uwielbiają 5 porad dla najlepszych wagonów kolejki linowej w kraju, które musisz wypróbować.

Nieznośny ból piersi: czy znasz białawy sutek.

Lego Duplo Trailer.

Księżyc w kolorze różowym w OC Letnany 30 lat światowej walki z rakiem piersi.

Z jakimi problemami kobiety najczęściej stoją za ginekologiem.

Kiedy powinienem użyć testu ciążowego.

Jolana Voldánová: Macierzyństwo i kariera To wszystko.

Kamila: Syn (3,5 roku) złamał małą cipkę swojej babci I to nie był wypadek.