Home \ mama

Pokaż swoje zmodyfikowane nogi.

Czy lekceważysz pedicure? Sandały, japonki i pantofle, ulubione letnie buty, mogą szybko wykryć twoje zaniedbanie. Nadal jednak jest czas, aby wszystko zapisać. Ponieważ doskonale wyregulowane nogi są po prostu potrzebne w miesiącach letnich.

Jak najprościej to osiągnąć? Regularny pedicure, rozcięte paznokcie i, oczywiście, doskonale nawilżona skóra w okolicy stóp. Możesz iść do salonu kosmetycznego za pedicure lub po prostu zrobić to w domu.

 

Pompy lub obrys?.

 

Domowy pedicure zajmuje tylko kilka minut. Pomoże Ci nie tylko usunąć suchą i pomarszczoną skórę, która tworzy się na piętach, ale także pozbyć się nieprzyjemnych mozołów. Najpierw obierz paznokcie, a następnie zanurz stopy w gorącej kąpieli, aby skóra była miękka i łatwiejsza do usunięcia. Dodaj do wanny kilka łyżeczek soli do kąpieli i pozwól mu pracować przez dziesięć do piętnastu minut. Następnie dobrze wysusz nogi i użyj pumeksu lub tafli szkła, aby usunąć nadmiar stwardniałego nosorożca z twoich stóp. Następnie nałóż peeling na stopy, aby pomóc wygładzić skórę.

 

Jeśli nie chcesz czekać, aż skóra zmięknie w ciepłej wodzie, znajdziesz dla siebie urządzenia elektryczne. Stosuje się je bezpośrednio na suchej skórze, która oczyszcza poręcznie i natychmiast usuwa stwardniałą skórę.

 
 

Cała procedura domowego pedicure jest o wiele szybsza. Wykonaj płukanie stóp i stosowanie peelingu na stopach.

 
 

Potem następuje obcinanie paznokci. Należy pamiętać, że zawsze przecinają się w prawo, aby zapobiec ich nieprzyjemnemu bolesnemu przerostowi. Następnie po prostu zatrzaśnij paznokcie, aby uniknąć niepotrzebnych skurczów.

 

Nogi powinny być nadal leczone nawilżającym kremem zmiękczającym. Dokładnie wmasuj w stopy, odciążając zmęczone nogi.

 
 

Farba powinna dostać się dopiero po wchłonięciu kremu ze skóry. Jeśli nie chcesz przestać malować, konieczne jest odtłuszczenie paznokci z kremu za pomocą zmywacza, w przeciwnym razie farba nie będzie dobrze utrzymywać. Podobnie jak w przypadku manicure, najpierw nałóż podkład, a następnie nałóż warstwę kolorowego lakieru i pozostaw do wyschnięcia. Nie pozostawiaj lakieru bazowego, ponieważ chroni paznokcie przed żółknięciem - szczególnie, jeśli używasz czerwonego lakieru.

 
 

Jeden pedicure to za mało.

 

Jednak opieka nad paznokciami i stopami nie kończy się. Aby utrzymać skórę o zadbanym wyglądzie, należy ją kontynuować. Najlepiej co noc po kąpieli, masaż sutków w sutki. Nie będziesz tak szybko uformowany z postrzępionej skóry na piętach lub nierównościach, a zwłaszcza w lecie nie będziesz musiał się wstydzić swoich brzydkich pięt.

 
 

Z obcasami dla profesjonalistów.

 

W przypadku pedicure można również udać się do salonu piękności, w którym zazwyczaj oferuje się dwa rodzaje zabiegów - suchy lub mokry pedicure (taka sama procedura jak pedicure w domu, ale w tym przypadku przez wyszkolonego pedicurzystę). Coraz częściej jednak promowany jest suchy pedicure, który pedicure wykonuje za pomocą specjalnego urządzenia, a jak sama nazwa wskazuje, nie jest konieczne moczenie skóry w wannie. Nadaje się również do bardzo pękniętej i popękanej skóry.

 

Jak często należy wykonywać pedicure? Około raz na pięć do sześciu tygodni, jeśli szybko wyhodujesz paznokcie lub wysuszysz szybko suchą skórę na piętach, to częściej.

 

Zdjęcie: Archiwum

Mama popularny:
Zajmij się Królową Śniegu lub odwiedź Čtyřlístek.

Jak przetestować spermę.

Alergia w ciąży.

Ciąży w USA: Kiedy się urodzisz, czy pomyślisz o obrzezaniu.

Chcę odzyskać moje ciało! Po porodzie ponownie w formie!.

Kiedy nadszedł czas, aby zacząć chodzić do przedszkola.

Jaki prezent wybierasz dla ciężarnych matek Są zadowolone z pudełek i pieluszek.

Czy twoje gospodarstwo domowe jest gotowe na dziecko.

Jak wybrać huśtawka dla dzieci I na co uważać .

Secret Dreams of Sex Bez fikcji, ale prawdziwe spowiedzi.

Ile dziecko może zjeść za jednym razem.

Rozwód z powodu długów lub szybko przed zniszczeniem.

Konkurs: Jesienna książka Jedzenie jako styl życia.

Zabierz swoje dzieci i baw się na zabawnym mini festiwalu.

Problemy uczennicy z dłuższym ogniskiem.

Konkurs na pakiety opalające Bioderma o wartości 900 CZK.

Jesienne stworzenie: Twórz z dziećmi te urocze kasztany.

Czy w naszym przypadku jest to dobra poduszka, czy nie byłoby lepiej zachęcać do kaszlu.

Wyładowanie brązowe po odstawieniu środka antykoncepcyjnego.

Krwawienie podczas ciąży: co może być przyczyną.

Świeże jedzenie.