Home \ mama

Żel pod prysznic Hipp.

Żel pod prysznic HiPP czyści wrażliwą skórę dziecka i włosy szczególnie delikatnie i zachowuje naturalną kwaśną skórę. Nie zawiera potencjalnych alergenów i niepożądanych substancji. W związku z tym na skórę nie ma wpływu mycie i pozostaje miękka od pierwszego dnia życia.

Catherine (40 lat), mama Valerie (0,5 roku) i Stephen (6 lat) mieszkająca w Lanškroun :.

 
 

Delikatny i przyjemny zapach!

 

Dzięki kosmetykom HiPP mam duże doświadczenie ze szpitala. Pielęgniarka, która była w domu opieki z jej strony, zastosowała tę markę do dziecka w postaci hype chusteczek higienicznych HiPP lub oleju HiPP. Obydwa moje dzieci, podobnie jak większość dzieci, mają suchą i wrażliwą skórę. Nie tylko żel pod prysznic jest dla nas odpowiedni. Po jednym żelu pod prysznic, nawet starszy syn oczyścił mnie, więc myślę, że bardzo dobrze myślę o żelu pod prysznic. Ten żel jest naprawdę świetny i ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Wystarczy położyć ręcznik na ciele dzieci, a następnie po prostu spłukać. Po tym czasie nie trzeba już smarować skóry olejem, ponieważ po tym żelu pod prysznic skóra pozostanie piękna i pachnąca. Mogę gorąco polecić innym mamom i dziękuję za testy.

 
 

Lucie (27 lat), matka Agnes (2,4 roku) mieszkająca w Mariańskich Łaźniach :.

 
 

Pięknie chuda skóra!

 

Mam do testowania żel pod prysznic HiPP, który jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W końcu wszyscy członkowie naszej rodziny zakochali się w nim (ten tata?) Wszyscy używamy go bez różnicy wieku. J Nasza Anežka wzięła paczkę "prysznica", z którą grała w wannie przez około kwadrans (co jest od dawna na nią, po prostu nie pozwól jej nic wiedzieć). Ma tak szczególny, ale bardzo przyjemny zapach, jest przyjazny dla skóry i nie zna tak dużo, jak zwykłe żele pod prysznic, jeśli chodzi o oczy - na pewno doceni je każda mama. Ten mały był pięknie upierzony po praniu i używamy go, odkąd przybyliśmy każdego dnia. Polecam wszystkim i dziękuję za możliwość przetestowania.

 
 

Petra (33 lata), matka Barunka (2 lata) i Venouška (1 rok), mieszkająca w Pilznie :.

 
 

Przyjemne doświadczenie!

 

Ten żel pod prysznic jest zawsze przyjemnym doświadczeniem nie tylko dla mojego dziecka, ale także dla mnie. Ma lekki, pudrowy zapach, więc nie podrażnia, a skóra jest zawsze miękka. Wypróbowałem wiele żeli pod prysznic dla dzieci, ale okazało się to najlepsze, zarówno pod względem ceny, jak i jakości. Za chwilę wykorzystamy całą rodzinę.

 
 

Markéta (27 lat), matka Míša (3 lata), mieszkająca w Pradze :.

 
 

Jedna z najlepszych marek!

 

Zmywałem żel pod prysznic HiPP w szpitalu mojego syna i już wiedziałem, że to jedna z najlepszych marek na rynku, a jednak kąpałem mojego syna tylko w czystej wodzie. Kiedy wszedłem w moje ramiona i po raz pierwszy umyłem je, byłem zaskoczony zapachem i miękkością mojej skóry. Na tym produkcie szczególnie doceniam fakt, że myję mojego syna głównie w miejscach, gdzie myję go na bolące miejsca. Najczęściej używam produktów tłustych i zawierających filtr ochronny, a zwykły żel nie przeszkadza. Jedynym poważnym negatywem jest cena, ale muszę przyznać, że lubi płacić za wygodę dla swojego dziecka.

 
 

Lucie (20 lat), matka Mikołaj (2 lata), mieszkająca w Úpicach :.

 
 

Świetny pomocnik!

 

Dziecko jest bardzo wygodne, pachnące i delikatne. Uwielbiamy markę HiPP i jest świetnym pomocnikiem nie tylko dla ciała, ale także dla włosów. Pięknie się rozprowadza i działa na skórę korzystnie. Dziękuję bardzo za testowanie. Na pewno go polecimy i chętnie go kupimy, jeśli chodzi o nas :)

 
 

Nikol (28 lat), matka Emičky (1,5 roku) i Emanuela (0,5 roku), mieszkający w Brnie :.

 
 

2 w 1 naprawdę doceniam!

 

Mam już doświadczenie z tą marką - zaczęło się, gdy dostałem zalecany super suplement dla ciężarnych matek od mojego przyjaciela, szampon, którego używałem na początku z Emičką, następnie z Emánką i wreszcie z paszą roślinną, która Ems zawsze smakował. Dlatego byłem bardzo podekscytowany nowościami HiPP do testowania. Kupiłem je oba i, podobnie jak poprzednie produkty, nie zawiodłem. Obie mają piękną, chudą skórę, a po kąpieli są pyszne. Rozumiem, że to 2 w 1, że nie musisz mieć zbyt dużo preparatów, ale także dla ciała i włosów używam tego samego leku. Dla mnie super. Dzięki!

 
 

Pavlína (33 lata), matka Honzik (4 lata), mieszkająca w Kadaň :.

 
 

Akceptowalna cena!

 

Klub testowy moich rodziców jest jedną z moich ulubionych mam w Magazynie Mummy. Byłem zainspirowany kilka razy radami innych rodziców, aby kupić wiadomości na podstawie ich zaleceń. Dlatego cieszę się, że zostałem również wybrany do testów, a mianowicie żel pod prysznic HiPP. Z tą marką mam doświadczenie ponad 4 lata od narodzin naszego syna. Od tej marki próbowaliśmy mokrych serwetek, balsamu do ciała, kremu do twarzy i ciała, kremów przeciwko scrubom, i zawsze byliśmy zadowoleni ze wszystkiego. Produkty tej marki mają przyjemny zapach i są bardzo wrażliwe na skórę dziecka, co jest dla mnie najważniejsze. Można je kupić w przystępnej cenie, co jest również dużym plusem. Nawet jeśli spróbujemy innych produktów markowych, wciąż wracamy do tej marki.

 
 

Helena (27 lat), matka Páťi (2 lata) i Maruška (1,5 roku), mieszkająca w Pradze :.

 
 

To potrwa długo!

 

Wymyśliłem żel pod prysznic dla moich małych chłopców. Na początek muszę narzekać, ponieważ pochodzę z niewielkiej części przeciekającej - albo złe obchodzenie się z pocztą, albo żel pod prysznic jest źle zamknięty. Cóż, w każdym razie kąpałem się w nich obu i jestem bardzo zadowolony. Przyjemny zapach, konsystencja jest rozsądna - ani gęsta, ani wyjątkowo miękka. Potrzebna jest niewielka ilość - myślę więc, że żel wystarczy na kąpiel przez dwa miesiące. Patrzyłem na Internet za cenę i jest trochę droższe, ale ktokolwiek lubi jakość, tak naprawdę go nie znajduje. Z pewnością polecam naszą rodzinę i czekamy na dalsze testy.

 
 

Charlotte (29 lat), matka Marek (2 lata), mieszkająca w Mladá Boleslav :.

 
 

Lepsze uczucie niż inne żele!

 

Byłem podekscytowany, kiedy wróciłem do domu, aby przetestować ten produkt Hipp, ponieważ mój syn cierpi na bardzo suchą lub łuszczącą się skórę. Zgodnie z oficjalnym opisem producenta, żel zawiera wyciąg z migdałów, który okazał się skuteczny w walce z suchą skórą i kwaśną powłoką chroniącą przed alergiami. Muszę powiedzieć, że produkt bardzo mi pachniał, a dziecko i po przymierzeniu włosów mojego syna czekało na mnie miłą niespodziankę - nie płakał! Żel nie palił go w oczy! Każda mama, która zna codzienne szczekanie podczas kąpieli, robi w tym momencie szarpnięcie. Ponadto po wyschnięciu jego skóra miała bardzo delikatną i przyjemną strukturę. Chociaż namaściłam mojego małego chłopca po kąpieli olejem, jak zwykle go używam, czułam się lepiej niż żele pod prysznic HiPP niż inne, które do tej pory były testowane. A przede wszystkim - naprawdę nie kręci oczyma!

 
 

Markéta (38 lat), matka Alice (10 lat) i Janicek (8 lat) mieszkająca w Velké Meziříčí :.

 
 

Na pewno kupię to jeszcze raz!

 

Mogę podać najlepsze odniesienie do żelu pod prysznic HIPP. Przede wszystkim świetne opakowanie, dzieci są większe i myją się, więc pompa jest naprawdę idealna. Nawet większe opakowanie mi odpowiada, przynajmniej nie muszę tak często kupować. Jest jednak absolutnie konserwatywny - ten żel pod prysznic, moim zdaniem, zawiera olej lub coś podobnego - skóra dzieci jest pięknie gładka i zupełnie sucha. Cieszę się również z tego, ponieważ dzieci nie jedzą po kąpieli, tak jak ja, gdy były małe, a jednak ich skóra jest miękka. Żel pod prysznic, bo mam duże dziewczynki i mam długie włosy, używam tylko na skórze, myślę, że jako szampon jest idealny dla naprawdę małych dzieci, z małymi włosami. Żel pod prysznic jest bardzo aromatyczny. Zdecydowanie kupię to ponownie.

Mama popularny:
Para straciła 165 funtów, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę I tak się stało!.

GALERIA ZDJĘĆ: Kate i jej ciężarny brzuch.

Jakie warzywa karmisz.

Lekarstwo na gorączkę Głównie z powodu.

Kolejna ciąża po cichej ciąży.

Czy mogę być w innym stanie, nawet jeśli test jest negatywny.

Obrzezanie kobiet: niemoralna rzeź lub tradycja.

Wszyscy kochamy nasze dzieci tak samo.

Najczęstsze przyczyny bólu brzucha u dzieci: Problemy trawienne, alergie i zmartwienia.

Muszę poczekać na roztwór chlorku wapnia.

Jakie są przekąski, których dzieci nie noszą w domu.

Jak rodzice wychowywali dzieci wcześniej Bez sieci, telewizji i czasopism.

Dziecko w długiej 15 edycja Festiwalu Teatrów Dziecięcych dla dzieci i ich dorosłych.

Czytelnicy matek używają kosmetyków Mixa: Jana.

Wiadomość dla babć: 9 rzeczy w opiece nad dziećmi i opiece, które nie mają już zastosowania.

Kiedy owulacja występuje w cyklu po 32 do 37 dniach.

Dowódca Bożonarodzeniowa fotografia noworodka Curiousest.

Dlaczego tak wiele matek ma negatywne doświadczenia ze szpitala.

Nie myć tych koralików!.

W tym przedszkolu nie znajdziesz klasycznych zabawek, dzieci muszą je same produkować.

7 powodów, dla których opłaca się zatrudnić matkę po macierzyństwie.