Home \ mama

Jak najlepiej zerwać po urodzeniu? Najważniejszą rzeczą jest początek.

Karmienie piersią. Taki jest cel każdej przyszłej matki. Wyposażeni w informacje teoretyczne, możemy być zaskoczeni praktyką pierwszych kilku dni, ponieważ śpiące dziecko jest głodne dnia jak wilk. Nie bądź zaskoczony i milcz.

Po porodzie ty i twoje dziecko macie posiłek w postaci pierwszych gramów, "mieszanych jajek" w plenum i dumnej dumy, którą możecie "karmić" swoim dzieckiem. W zwykłych trzech dniach połogu, na całym świecie, świat się kręci. Kilka godzin po porodzie patrzysz na zakochane dziecko: tonie w hallu i pięknie błyszczy.

 

    Ale możesz go nie rozpoznać następnego dnia: mały węzeł krzyczący o życiu. Był wyczerpany całą energią, którą żywił w łonie, danym życiu w macicy i był bardzo głodny. Oczekiwanie na sprowokowanie mleka po siary może być stresem, przyczyną płaczu i nieskończoną przewagą dzieci z przerażeniem w ich oczach. Ile piłeś? Czy to wystarczy? A droga do niespodziewanej dostawy smoczka lub lekarza jest tak prosta i szybka...   Nie denerwuj się, walcz cierpliwie przez całą noc i bądź przygotowany na godziny, które dziecko będzie wydawać na jej piersi. Przecież oboje jesteście w szpitalu położniczym, głównie z tego powodu, a inne obowiązki nie odstraszają was od taśmy docelowej, to znaczy wiadomości o uwolnieniu z niemowlęcymi pełnymi infantylnymi informacjami.   Jana Horáčková, położna i doradca laktacyjny, zdecydowanie radzi, aby nie pozostawiać przypadkowo nic z karmienia piersią i nie przegapić najważniejszych najważniejszych pierwszych dni: "Liczba godzin w pierwszych dniach noworodka ma duży wpływ na karmienie piersią, powiedzmy, pięć lat", mówi.

       

Nie wskakuj na oddział położniczy :.

 

Uzyskaj informacje do przodu, odwiedź kursy przedkonkurencyjne i przestudiuj teorię.   Skontaktuj się z doradcą ds. Laktacji.   Nie bój się poprosić swoich pielęgniarek o pomoc, szczególnie za pomocą aplikacji. Ale pamiętaj, że mają ograniczone opcje czasowe.

      

1.-2. dzień i noc: najlepsze dziecko.

 

Czy wziąłeś próbkę klejenia razem z łykiem w sali porodowej i czy czujesz, że nie skaczesz po karmieniu piersią? On może. "Dziecko dostarcza energię przez pierwsze dwa dni" - wyjaśnia Jana Horáčková. "Z powodu różnych procesów zachodzących w organizmie, bilirubina dostaje się do krwioobiegu noworodka, a organizm musi pozbyć się stolca. Proces ten prowadzi do tak zwanego "odsadzenia" dziecka i pierwszego dnia lub dwóch po porodzie, dzieci śpią i są lepsze.

 

2.-3. dzień i noc: Mały tyran.

 

Dawno minęły chwile, kiedy delikatnie wpatrujesz się w łóżko dla swojego małego cudu i wysłałeś przyjaciół do esemesky, jak sobie z tym radzisz w szpitalu położniczym. Teraz połkniesz zimny lunch, a na stosie czasopism pojawi się kurz, a pod prysznicem będziesz się brał ostrożnie i pod prysznicem, obawiając się, że dziecko jest już obudzone i głodne.   "Nagle dziecko jest małym i wiecznie głodnym tyranem" - mówi Jan Horacek z uśmiechem. "Kończy się uwolnieniem smrodu, dziecko jest rozdarte, nie ma energii z macicy i ma bezpośredni głód wilków.   Wie, że pije tylko kilka kropel mleka, ale przez kolejną godzinę lub dwie będzie miał więcej piersi. Przez następne dwadzieścia cztery godziny może wypić od pięćdziesięciu do sześćdziesięciu mililitrów na jedno karmienie piersią. "

 

Noc? Złoty zegar pielęgniarski.

 

Noce są kluczowe dla prawidłowego rozpoczęcia karmienia piersią, bez względu na to, jak kusząca dla reszty dziecka. Zwykle, aby znieść tę krytyczną noc i nadal być dostępne dla dziecka, oznacza nagrodę w postaci piersi pussy następnego ranka i początek mleka. "W nocy wszystkie hormony są wypłukiwane lepiej niż w dzień", mówi Jana Horáčková.

 

    "Wszystkie marsze matki i dziecka odbywają się szybciej i bardziej intensywnie, mleko jest lepiej uwalniane i płynące, matka i dziecko działają bardziej podświadomie i instynktownie, co jest idealnym stanem". Dzięki odpowiedniej technice karmienia piersią, nie musisz nawet martwić się typowym ostrzeżeniem o "sutków". Nie zaleca się również odstępów między karmieniem piersią. Ułatw sobie "po prostu zadzwoń" do swojego dziecka.

       

Opiekuj się niemowlętami od urodzenia.

 

Położna Radmila Ondráčková

              

    

Mama popularny:
Dzieci żartobliwie odnajdują swoich przyjaciół Dlaczego mamy kłopoty Ten film zrobi na Tobie wrażenie.

Miesiączka: Czegoś o niej nie wiedział (być może).

Aktywuj biały: czy mogę dać go dziecku.

Irena Obermann: Co mógłbym powiedzieć o mojej młodszej jaźni.

Planowanie jest płatne.

Homeopatia na przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa.

Przez 10 lat żyliśmy bez telewizji Morze czasu i pokoju w duszy.

Aktówka czy plecak Doradzimy Ci, jak wybrać odpowiednią torbę szkolną.

Przepisy na smaczne warzywa wiosenne.

Emocje są ważne! Pomagają dzieciom uczyć się i rozumieć świat.

Jak się urodzili za granicą.

Piąta i szósta choroba: Czy już jesteś sławny.

Nie masz opieki nad dziećmi Zaangażuj się w ćwiczenia i dziecko!.

Jak żyjesz z wegetarianami.

Matka w naszym kraju i na świecie lub nie jesteśmy tacy źli.

Tylko trochę pieprzyć.

Czego nie wiesz o dziecięcych strachach i ciemach.

Nutrilon AR nie zawiera błonnika.

Powiększenie komór bocznych.

Autyzm dziecięcy: powinniśmy mieć ostrzeżenie w niemowlęctwie i małych dzieciach.

Czy są objawy ciąży.