Home \ mama

Nerwowy czy namiętny? Jak zmienić smak na seks w czasie ciąży.

Pragnienie miłości i fizyczny kontakt z partnerem na ogół zmienia się w czasie ciąży. Możesz przejść przez absolutną irytację do sytuacji, w których wolałbyś, aby każdego wieczoru mężczyzna był wyczerpany. Co powiesz na zrównoważenie tej hormonalnej huśtawki?

Mój mąż naprawdę cieszył się moją ciążą. Kolesiom mówi się, jak bardzo są namiętni! A wraz z rosnącym brzuchem jesteśmy (głównie) magicznie atrakcyjni dla naszych partnerów. Jakby bardziej widoczne i widoczne dowody naszej płodności w jakiś sposób sprzyjały ich libido.   Jest to prawdopodobnie logiczne, ponieważ z powodu tego, jak jesteśmy zaokrągleni, jest to ich męski sperma. Jednak pierwszy trymestr przyniósł bardzo zimny prysznic do naszej sypialni. Nie tylko miałem najmniejsze pragnienie pokochania siebie, ale często nudziłem się fizyczną bliskością partnera, reagowałem z wyczuciem na dotyk, odmawiałem wszystkiego, co kochałem...

 

    I chociaż nie jest to regułą, tak samo lub tak samo jak wielu z nas na początku ciąży. To są oczywiście hormony i wszystko, co robią w naszym ciele. Niepokój, nudności, niechęć do zapachów i zapachów, ale także zmęczenie, senność lub lęk, aby dziecko było właściwie "zagnieżdżone". Kiedy to wszystko zestawiasz, nie jest zaskakujące, że w pierwszym trymestrze nasi ludzie często żyją z kompletnym nonsensem, a napięcie nie jest mile widziane w związku.

Powoli i inaczej .

 

Kiedy nasi ludzie dowiadują się, że są ojcami, są pełni zrozumienia. Ale potrzeby fizyczne są potrzebami fizycznymi. A w mężczyznach trzeba się troszczyć o nas, objąć nas, dotknąć nas, nawet w pozycji obrońców rozszerzającej się rodziny...   "W czasie ciąży kobieta naturalnie zyskuje więcej kobiecej energii, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna dla mężczyzn. Jest więcej tak zwanej polaryzacji, gdy jest więcej kobiet, co pozwala mężczyznom być więcej mężczyznami. A różnice są przyciągane. Dosłownie - mówi Denisa Říha Palečková, wykładowca partnerstwa, świadomej seksualności i rozwoju osobistego.   Jak rozwiązać problem, jeśli nie chcesz, ale czy może zwariować? "Istnieją dwie opcje, które w większości pasują w określony sposób do wszystkich. Z jednej strony ważne jest poszerzenie twojego spojrzenia na intymność i ideę seksu. Większość ludzi, pod słowem "seks", przedstawi gorącą, dynamiczną, namiętną aktywność, której celem jest osiągnięcie orgazmu.

 

    Wiele kobiet w ciąży może nie czuć się dobrze, szczególnie w pierwszym trymestrze, kiedy ciało jest najbardziej wrażliwe, najbardziej zmęczone i najbardziej delikatne "- mówi wykładowca, dzięki któremu możesz spróbować wymieniać namiętną miłość do tworzenia głębszej bliskości. Możesz po prostu być więcej, być bardziej świadomym, pielęgnować, jeśli twoja wrażliwość na to pozwala.

Świadoma Kochanie .

 

"W tym duchu możesz również użyć drugiej opcji, tak zwanej miękkiej penetracji, jeśli penis nie jest twardy i gotowy, i po prostu odpocząć w wygodnej pozycji. Ta forma intymnego połączenia jest również uzdrawiająca i energetyzująca. Partnerzy mogą następnie zasnąć lub po prostu pozwolić, by penis wyszedł bez szczytu. Nazywamy tę formę intymności świadomą miłością ", zaleca Denisa Říha Palečková - w rzeczywistości, aby zwolnić niektóre rzeczy w seksualności i spróbować inaczej.   W swojej Szkole Szczęśliwego Partnerstwa wiele par uczy tej postawy na różnych etapach relacji i zawsze jest dla nich wielkim wzbogaceniem. Na początku ciąży, kiedy naprawdę nie jesteś w nastroju do klasycznej rutyny, uczysz się, jak odbierać zmieniające się ciało i jesteś bardzo emocjonalny, wtedy taka zmiana w sypialni może sprawić, że poczujesz wielką ulgę.

 

    Nacisk "Przypuszczam, że będę uprawiał seks" i zrzędliwy partner, a pokój dostanie miłości, zniknie. Chociaż byłeś inny niż ty. Ale to się trochę zmieni z ciążą...

Kiedy smaki powrócą... .

 

Jednak początkowa anoreksja seksualna zmieni się z czasem. Kiedy największe zmiany hormonalne zostaną przezwyciężone, łagodzą mdłości i zmęczenie, pragnienie miłości powróci. Jest mało prawdopodobne, aby było to to samo, co u partnera przed zajściem w ciążę.   Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że partner jest bardziej pełen szacunku, czuły i kochający. Zaczynamy mieć energię, by cieszyć się jego zwiększonym zainteresowaniem, aby zrealizować jego seksapil. I wielu z nas nagle zaczyna mieć żywe erotyczne sny, które chcą zrealizować, co czyni nas sławnymi namiętnymi grobami.     "Dzięki rosnącemu dziecku kobiety z postępującą ciążą czują się lepiej w okolicy miednicy, pochwy, całego ciała... I rośnie pragnienie miłości" - mówi Denisa Říha Palečková.   Krwawa jest całym obszarem miednicy, piersi się zmieniają, sutki nie są przeoczane. Nasze ciało reaguje, a nasi ludzie ponownie reagują na nasze ciało. Miłość w drugim trymestrze może rosnąć w rewolucjach, o których nawet nie marzyłeś. I to świetnie, że nikt (mam nadzieję, że nikt!) Dzisiaj uważa, że ​​jest to niewłaściwe lub niepożądane.   "Miłość w ciąży, wręcz przeciwnie, jest bardzo dobra i wspierająca!" Zapewnia eksperta, że ​​poprzez intymne chwile ze swoim partnerem możesz zbliżyć się do swojego ciała, waginy, co jest oczywiście pożądane nawet dla zdrowego porodu. Seks jest zatem korzystny fizycznie i fizycznie. A jeśli chcesz cieszyć się obojgiem, użyj go!

Poród .

 

Prawie chcę dodać: używaj go tak długo, jak możesz, albo oboje tego chcesz. Pod koniec ciąży w trzecim trymestrze może to być kolej na partnera, który będzie chciał zawrócić. Dlaczego? Twój rosnący brzuch będzie się martwił o ciebie.   Rosnący brzuch oznacza rosnące dziecko, a jeśli on, wielki mężczyzna, zranił swojego penisa podczas swojej miłości? Nie śmiej się! Kilka dni później zdałem i na ostatnim zameldowaniu w szpitalu położniczym byłem świadkiem tego, jak jeden z opiekuńczych ojców wyjaśnił to dokładnie lekarzowi, który poprosił go o kochanie swojej żony (ponieważ prostaglandyny zawarte w nasieniu mogą rodzić).   Nie powiedział, nie chciał skrzywdzić swojego dziecka, więc był zamyślony i zmartwiony. Podobnie jak twój człowiek. Czasami zdarza się, że mężczyźni zaczynają myśleć o obecności "kogoś innego" w miłości. Dziecko jest gotowe, by iść do świata, jest gotową osobą i uczestniczy we wszystkim, co robi z tobą mężczyzna, twoja przyszła mama. A co, jeśli dziecko to pamięta?

 

    Krótko mówiąc, czasami męskie procesy myślowe są magiczne... Ale zastanawiając się nad malejącą częstotliwością lub intensywnością miłości, nie musimy być bardzo magiczni. Ze względu na coraz większy przepływ krwi w całym rejonie miednicy oraz piersi, które już przygotowują się do karmienia piersią, mamy tendencję do uprawiania seksu po zakończeniu ciąży, zwykle prawie przez większość tych dziewięciu miesięcy. I tak jest inna sprzeczność: chcemy i pragniemy, ale jesteśmy odrzuceni.

Tabu dla mężczyzn i wieków .

 

Myślę, że do pewnego stopnia błędne przekonania na temat mężczyzn wynikają z tego, jak mało wiemy o naszych ciałach, o tym, co mogą zrobić, co mogą zrobić, co jest dla nich korzystne. "Można również założyć, że przekonania i obawy tego człowieka są również związane z uprzedzeniami, które krążą od wieków wokół seksualności.     Jeszcze nie tak dawno temu wierzono, a nawet "naukowo udowodniono", że ciało kobiety nie nadaje się do przeżywania rozkoszy i orgazmu. W niektórych stanach USA niektóre pozycje seksualne są nadal nieodpowiednie, a jeśli para kocha je inaczej niż "misjonarze", jest to przestępstwo! "Denise Říha Palečková zaznacza, że ​​nasi mężczyźni mogą wciąż rezonować z czymś prehistoria.

Otwórz. Ty i on .

 

Mówi się, że jest przytłoczony, odwrócony plecami, ale nie z oczu na oko. Siedzenie i rozmowa w intymności podczas ciąży również rozwiązały problem. "Ważne jest całkowite rozwiązanie tego tabu w sposób całkowicie świadomy.   Otwórz rozmowę z moim partnerem na temat tego, czego potrzebuje moje ciało. Aby aktywnie poszukiwać i komunikować to, co sprawia mi przyjemność i przyjemność ", mówi ekspert. Prawdopodobnie w trakcie takiej rozmowy możesz dyskutować ze swoim partnerem o jakichkolwiek zakłopotaniach (i twoich) zakłopotaniach, niezależnie od tego, o co im chodzi. Być może po prostu boisz się, że ty i dziecko "położysz się", może nie jesteś pewien, czy niektóre z twoich pozycji są bolesne, zbyt męczące...   A może ty też chciałeś głośno krzyczeć i nie ośmieliłeś się. Może więc nie ma na co czekać, czas porozmawiać, otworzyć się na siebie. Tak jak Denisa Říha Palečková mówi: "Seksualność jest ogromnym źródłem energii i wiedzy. Radość, witalność, wewnętrzna siła i wolność. "

Uwaga, zakaz seksu! .

 

W przypadku ciąży zagrożonej, jeśli doświadczyłeś wielokrotnego spontanicznego poronienia przed zajściem w ciążę, nawet w innych sytuacjach seks jest czasami zabroniony. Ale nawet wtedy nie ma potrzeby rezygnować z intymnej kohabitacji. Przeciwnie, ważne jest, aby bliżej przyjrzeć się innym możliwościom i perspektywom.   "Jednym z rozwiązań może być wspomniana już świadoma miłość. Powolne łączenie się i odpoczywanie bez dzikiego, marudzenia lub orgazmu. To prawdopodobnie nie tylko szkodzi, ale także przynosi korzyści. Przeczytaj więcej o tym w Conscious Lover Diane Richardson "- mówi Denisa Říha Palečková.   Masaż intymny jest również rozwiązaniem. A co z nimi? Zacznij od udaru. Aby uczynić go przyjemnym dla niego i dla niego (co również jest dobre, aby się nawzajem powiedzieć). Większość mężczyzn, oczywiście, będzie w siódmym niebie, kiedy weźmiesz ich penisa.

 

    "Dla mężczyzn jest to największa forma przyjęcia, radości i miłosnych stosunków, kiedy ich penis jest odpowiednio czczony. Tak jak my, chcemy, aby nasze uczucia były honorowane, nasze emocje, właśnie to, czego doświadczamy, a następnie fizycznie otwieramy się na seksualność, aby mężczyźni byli alfą i omegą, gdy ich partner kocha ich seksualność zawartą w samym penisie.   Wkłada serce w słowo i w list. Kobieta może nie być doświadczoną masażystką. Ważne jest, aby postawić radość, żartobliwość, ciekawość i troskliwą troskliwą opiekę nad najcenniejszą rzeczą, jaką człowiek ma "- mówi wykładowca.

Mama popularny:
Nie przegap szansy!.

Czy telewizja może oglądać pomoc w rozwoju mowy Będziesz zaskoczony.

Patrik Hartl: Mój dzień powszedni z moim synem.

Czy wiesz jak udoskonalić skórę Wskazówki dla każdego wieku.

Porno jako preludium dla kobiet i mężczyzn, mówi ankieta.

Nocne przebudzenie, szczegóły narodzin.

Ile wody i herbaty dziecko musi wypić dziennie.

Kobiety mogą pracować jako pierwsze Żłobki biznesowe są teraz podwojone.

Kiedy mogę zacząć od przystawek.

Syn moich rodziców zaatakował mojego syna Rodzice zapobiegają psu!.

Etniczny festiwal dla rodziców i dzieci indyjskie altanki.

Jak tam twoja siostra.

Każdy może obsłużyć tę piękną kostkę Nie wierzysz Spróbuj!.

Ultradźwięki obliczyły nierealistyczne urodziny dziecka.

To jest gest! Dziewczyna uratowała pieniądze, aby ubodzy mogli zmyć ubranie.

Nie przejmuj się rozmową z dziećmi na temat terroryzmu Nie wspieraj ich, ale nie kłam.

Jaką Homeopatię odpowiedzieć po szczepieniu.

Jak zaplanować ciążę.

Kilka świec nie tylko szkoła.

Jakie homeopatyczne suche pryszcze.

9 Fakty dotyczące dni płodnych: Czy wiesz, które dni cyklu są owocne.