Home \ mama

10 rzeczy, które każda mama musi mieć w torebce.

Nawet jeśli chodzi o kawę z przyjacielem, a może do pracy. Czy wyciągasz zeszyt i ma na nim zakleszczenie? To są rzeczy, które stają się matkami.

Oczywiście - nie torebka jak torebka. A jeśli wybierasz się z partnerem na piłkę, tak naprawdę nie chcesz trafić na naszą listę. Ten artykuł nie rozwiązuje kulek. Patrzymy na bagaż kobiet w codziennym cyklu rodzinnym.

 

Jeśli należysz do kobiet-mam, które lubią patrzeć na to i wszystko pod ręką, docenisz naszą listę. W rodzinnym gronie czasami nierozsądne jest rozwiązanie, która torebka nadaję się do stroju, ale przede wszystkim mieć wszystko pod ręką w neutralnym kablu (c) e, który jest funkcjonalny i zrobi paradę.

 

Jedna torebka, która zabiera wszystko, co jest potrzebne, jest lepsza niż jedna mała torebka, a potem duża torebka dla dziecka. Mamusia nauczy się w skrócie, że jedna z pierwszych torebek lub portfeli, w której wszystko może się zmieścić, jest naprawdę wspaniałą nagrodą dla wszystkich zaangażowanych.

 

Czego brakuje w kablu (c)?

 

1. Pieluchy, mata do przewijania, mokre serwetki.

 

Zależy to oczywiście od wieku Twojego dziecka, ale założymy się, że chusteczki będą noszone przynajmniej przez długi czas po tym, jak Twoje dziecko będzie obowiązkowe przez długi czas. Jeśli masz małą mimikę, dodaj ten sprzęt do kolby na tyłku i zalecamy wybranie tylko pakietu podróżnego.

 

2. Smoczek, zabawka, książka.

 

Określmy - przynajmniej jeden smoczek, przynajmniej jedną zabawkę i przynajmniej jedną książkę (być może mała szmatka). Ponownie, zależy to od wieku dzieci, ponieważ noszą one plecak, wszystkie wyżej wymienione rzeczy są zapakowane w plecaki.

 

3. Pij i pij.

 

Butelka wody to pierwsza rzecz. Nie tylko zaspokoisz swoje pragnienie, ale będziesz chichotać, gdy mokre serwetki zejdą do prania, ale możesz użyć go z bójką, która nie pomoże ci w tramwaju dla wózka (przynajmniej w wyobraźni!). Oprócz wody dla ciebie, potrzebujesz również butelki dla niemowląt (jeśli nie jest wystarczająco duża, aby zmieścić się w plecaku).

  WIDEO: Możesz także dodawać do ręki dziecięce przekąski owocowe, ale najpierw sprawdź, które z nich wybrać.    

4. Lustro.

 

Naprawdę. To nie tylko dobrze jest sprawdzić, jak to jest dzisiaj, ale jest to również świetna zabawa dla dzieci. I od małego dziecka. Gdy tylko zacznie się rozciągać, a ty pokazujesz to w lustrze, dziecko zaczyna je badać w lustrze i płacz się rozpala. Większe dzieci docenią, kiedy będziesz zajęty nimi, czekając, aż lekarz zrobi zabawne grymasy w lustrze.

 

5. Telefon komórkowy / tablet.

 

Nie ma potrzeby dużo dostarczać, to podstawowy sprzęt, który jest nie tylko dla ciebie, ale także dla dzieci. Nigdy nie wiesz, kiedy zajmie ci to trochę czasu. Sprawiasz, że twoje sumienie działa kojąco, gdy przesyłasz aplikacje edukacyjne do swojego dziecka.

 

6. Szminka i balsam do ust.

 

Nie możesz być kapryśny i nie ma w tym nic złego. Lub maluj swoje upodobania i nie masz czasu z dzieckiem. Szminka ze swoim ulubionym odcieniem cienia lub błyszczykiem nigdy nie uszkadza twojej torebki. Wyobraź sobie sytuację, gdy siedzisz w parku, dziecko śpi w wózku dziecięcym i na ten moment chcesz być szykownym. Lustro i idź.

   

7. Dezodorant.

 

Tylko niewielka paczka. I nie polegaj na nim przez 24 godziny. Niezależnie od tego, czy pchasz wózek pod górę, czy wyciągasz dziecko z piaskownicy, po prostu wysycha i taki dezodorant może być jedyną rzeczą, której nie zmieniłbyś się na nic!

 

8. Papierowe chusteczki higieniczne.

 

Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie to potrzebne. Wypróbujmy to. Z naszych doświadczeń wynika, że ​​z dziećmi (bez względu na wiek i liczbę) używamy papierowych chusteczek higienicznych w ciągu 60 minut. Oczyszczanie nosa, rąk, ust, butów... Możliwości są naprawdę niewyczerpane.

 

9. Guma nie tylko do włosów.

 

Może wydawać się to niepotrzebne, ale taka elastyczna opaska jest nieocenionym pomocnikiem. Poza tym, że możesz związać swoje włosy, może to być przydatne do łączenia różnych rzeczy (zaczynając od ubrań Twojego dziecka i kończąc swoją wyobraźnię).

 

10. Guma do żucia lub odświeżający cukierek.

 

Oddychanie może być przydatne wszędzie. Ponadto, żucie uspokaja. I, według naukowców, ma wiele innych korzystnych efektów - poprawia trawienie i jest wspaniale pamiętać. Żucie przyspiesza bicie serca i ciśnienie krwi, budząc lewą i prawą półkulę mózgu. Poprawia koncentrację, pamięć i nie będziesz tak senny. Ponadto mówi, że redukuje niekontrolowane smaki żywności, więc... nie ma nic do dodania. Ma tylko miejsce w torebce.

 

To nie wszystko. Nadal musisz wziąć wiele innych rzeczy, takich jak portfel, klucze, coś do czytania dla ciebie, zamiennik dla dzieci i wielu innych. Trzymamy pięści, abyś mógł dostać wszystko :-)

 

Co masz w kablu (c), prawda? Które rzeczy z naszej listy w ogóle by zniknęły i bez których nie możesz tego zrobić, a tracisz je na liście?.

         

Mama popularny:
David Beckham wszystkich oczarował swoją córkę Harper Seven.

Czy dziecko może pływać w żołądku tylko ćwicząc.

Zostaję z nim dla dzieci Mam się dobrze.

Czy cierpisz na atopowy wyprysk Może morze ci pomoże.

Wspaniałe i zdrowe śniadanie za kilka koron Przygotujcie się i dzieci z granolą.

Czy mogę użyć China9ch z Ricinem 5CH.

Zajmij się Królową Śniegu lub odwiedź Čtyřlístek.

Jestem w ciąży, ale chcę pozostać w formie Jakie zajęcia sportowe są dla Ciebie odpowiednie.

Dziecko nie ma odruchu ssania.

Dzień Dziecka w Kladnie: Hurvínek, przebudzenie Hannah Montana i kręgle czekają na Ciebie.

Pomoc, nie słyszę zegara biologicznego!.

Więcej stolca u dziecka.

Karmienie piersią dziecka podczas następnej ciąży.

Jak właściwie dbać o skórę dziecka .

Grypa: Ktoś pokonuje je bez konsekwencji, a inni grożą życiem.

Czy wysokość rodziców ma wpływ na wysokość dziecka.

Półroczny chłopiec nie podnosi głowy w pozycji na brzuchu.

Czy ciąża powoduje żele geriatryczne i intymne.

Czy chcesz rozjaśnić Gotuj świetne zupy wiosenne w 30 minut!.

Szybki rozwój dziecka.

Jeszcze mało w nocnym rytuale mojego syna.