Home \ mama

Co gwiazdy przepowiadają w miłości w czerwcu? Przeczytaj swój erotyczny horoskop.

Jak Twój partner zaskoczy Cię w czerwcu i jakie przygody erotyczne możesz oczekiwać?

Baran (21.3.-20.4.) .

 

Powiedz, że nie chcesz tolerować weekendów roboczych lub tak zwanej przyjaźni z kolegą z klasy, którego łóżko zostało zastąpione przez koszary dla chłopców. Było to tylko chwilowe zaćmienie rozumu, ale poleganie na "nic się nie dzieje" jest niezwykle nieostrożne. Kiedy serce mężczyzny wpadnie do jego spodni, będziesz musiał umieścić w swoim łóżku cięższy kaliber.

 

Bull (21,4 - 21,5.) .

 

Z minimalistycznym i głębokim dekoltem przyciągniesz męski wygląd. W twojej obecności każdy facet wyskakuje jak bałwan na wiosnę i bez przeszkód pokazuje ci, co chce wypróbować w łóżku. Czerwcowe ciepłe noce zainspirują Cię do rzeczy, których jeszcze nie zrobiłeś. Obstawiając prawdę, powiedz partnerowi, że kochasz blindfolding lub w trzech.

 

Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca).

 

Ile razy w miesiącu możesz się kochać? Pod koniec czerwca osiągasz zaskakująco wysoką liczbę. Kiedy jesteś znudzony materacem, przejdź do fotelika samochodowego partnera. Tylko uważaj, aby nie rozbić samochodu z pasją. A jeśli nie złapie cię w domu i nie spotka czarującego człowieka, po prostu spróbuj go spakować. Nie dostaniesz drugiej szansy.

 

Rak (22 czerwca - 22 lipca).

 

Założę kogoś, kto sprawi, że będziesz bardziej wredny w łóżku. Będziesz wstać do rana, a może poznasz najskrytsze erotyczne życzenia. Najlepiej zacząć szeptać wiele sugestii już w windzie lub na klatce schodowej, gdy idziesz z partnerem do domu. Więc kładziesz się spać w odpowiednim nastroju i możesz po prostu oddać je na korytarzu.

 

Lew (23 lipca - 22 sierpnia) .

 

The Correct Lioness może stworzyć imponującą atmosferę wśród swoich czterech ścian, demonstrując pełną ceremonię uwodzenia, od seksownej bielizny do srebrnego blasku świec obok sofy i boskiego tańca. Kiedy myśli, że jej partner jest bardzo podekscytowany, jej występ się skończył, ponieważ chce teraz być rozpieszczana. Czy to z tobą?

 

Virgin (23,8-22,9.).

 

Panna czasami zachowuje się jak "zimny nos", ale jest odwrotnie. Podnieca ją, jeśli jej partnerka dmucha w ucho lub ssie swoje płatki uszu, ale czasami z zadowoleniem przyjmuje twardą dłoń, delikatnie i energicznie błąkającą się po nagim ciele. Jeśli jest zwariowana, chce kontrolować swoją przyjemność, więc woli swoją pozycję na górze.

 

Masa (23 września - 23 października).

 

Emocje z tobą będą bardzo słabe. Problem może polegać na tym, że chcesz być pierwszy we wszystkim, w tym w klimacie seksualnym. Niech będzie dobrze, że jesteś idealny w łóżku. Mała rada droga Libra - pomyśl o przyjemności twojego partnera, nie tylko twojego. Musisz sprawić, by twoje życie miłosne było nieco gorzkie.

 

Skorpion (24.10.-22.11.) .

 

Według gwiazd, jesteś najbardziej rzucającym się w oczy znakiem zodiaku. Kiedy kochasz, angażujesz wszystkie zmysły. Lubisz całować swojego partnera po całym ciele, dostrzegając każdy dotyk i miłość kontaktu wzrokowego podczas kochania. Jeśli twój obecny partner nie usatysfakcjonuje Cię seksualnie, nie wahaj się i zrezygnuj. Nieszkodliwy związek w łóżku nie ma dla ciebie znaczenia.

 

Strzelec (23.11 - 21.12.) .

 

Twój erotyczny masaż jest niezapomnianym przeżyciem. Ale z pewnością nie jest łatwo z tobą. Jesteś prawie nieczytelny, a twój nastrój nie jest dziwny, a twoja ulubiona często ma problem z ujawnieniem tego, co doprowadza cię do nieba. Kiedy wypełnisz zasłonę swoich tajemnych życzeń, będziesz mieć zarówno szczęśliwe życie miłosne.

 

Koziorożec (22.12 - 20.1.).

 

Czy lubisz zwierzęcy seks pełen pasji i energii? Po prostu powstrzymaj się. Twój apetyt seksualny jest tak wielki, że kochanie cię i trzy razy dziennie może być wyczerpujące dla twojego partnera. Zapisz swoje siły w tych dniach. Nie ma potrzeby kochać za wszelką cenę. Nie jest to nawet zwieńczenie kulminacji tak bardzo, jak to, co ją poprzedza.

 

Twoje Éros:

Wodnik (21.1.-20.2.).

 

Zakochani jesteście bezpośrednimi mistrzami. To nie przydarza się, że uprawiasz seks na jedną noc lub przyspieszasz w windzie. Wszystko, co wiąże się z miłością, to ceremonia, w której możesz cieszyć się każdym szczegółem. Obejmuje to również doskonałą kolację, miły masaż, elegancką bieliznę, długie preludium, światło świec i romans w ogóle. Seks jest traktowany jako poezja miłosna, która ma swój kurs i znaczenie.

 

Ryba (21.2 - 20.3.).

 

Chcesz być ze swoim odpowiednikiem w harmonii i harmonii zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Kto cię kocha, nie zapomni ani nie zakończy życia aż do końca życia. Ale problem może się zdarzyć w twoich tendencjach własnościowych. Możesz być dość zazdrosny iw tym miesiącu grozi ci dobra scena.

 

        
Mama popularny:
Odkryj sekret edukacji bliźniąt.

Children of the Famous Open: Co by zakazali swoim rodzicom.

Niebezpieczny odmrożenie: Chronić dzieci przed mrozem.

Wskazówki na weekend.

Nie sądzę, że powinnam dać dziecko żłobkowi.

Zapraszamy na warsztaty Powrót do pracy To nic nie kosztuje i zaczyna się dzisiaj.

Hełmy Pomoc: Czyszczenie zębów, mycie rąk, leki.

Jessica Alba jest potrójną matką Urodziła syna.

Twój Adel: Kiedy macierzyństwo niszczy przyjaźń .

Sędzia Łukasz Krpalek: Rodzice powinni zachęcać dzieci do poruszania się i spędzania z nimi czasu.

Pomoc, mój maluch będzie o lewo część II .

Weekend bajkowy w zamku Kopciuszka 3.

Robienie jedzenia dla dzieci jest drogą do piekła Dlaczego dzieci nie jedzą.

Nutradefense teraz jeszcze bliżej mleka matki.

Niemowlę nieżyt nosa.

Bio Foods: Drogie soki lub pół zdrowia.

Moja córka po raz pierwszy wyjechała na obóz! Lub gdy przekraczałem mój cień.

Makijaż i makijaż do makijażu Fine Nivea.

Trzymanie uzdolnionego dziecka nie jest łatwe Czy wiesz, jak do niego podejść.

Nie ma odwagi Rodzina z czworgiem dzieci mieszka w szkolnym autobusie.

Czy twoje dzieci żartują i są wściekłe Może trochę poza domem.