Home \ mama

Babypoint - Baby Safe & Clean Textiles.

Nanocząsteczki doskonale przylegają do powierzchni, uszczelniając niewidzialne pory ludzkim okiem, które w przeciwnym razie dostałoby brud. Wszechstronne zastosowanie i możliwość utrzymania produktów dziecięcych w absolutnej czystości doceni każda rodzina z małymi dziećmi, a także bezpieczeństwo higieniczne i fakt, że są to produkty wytwarzane w Republice Czeskiej.

Baby Safe & Clean Textile to przezroczysta impregnacja natryskowa

 

Przezroczysty spray impregnacyjny na bazie nanocząstek zapewnia wysoce hydrofobową ochronę tkanin, skóry i skóry. Działa poprzez owinięcie całego wątku (nie tylko w górę).

 

Zapewnia bardzo cienką, wysoce hydrofobową warstwę ochronną nano na obrabianej powierzchni, która ma efekt samooczyszczania (tzw. Efekt lotosu), jest całkowicie przezroczysta, nie pozostawia tłustej warstwy ani zapachu.

 

Chroni przed niekorzystnymi skutkami zewnętrznymi, takimi jak woda i rozlane napoje, mocz, garnki lub błoto, a także znacznie ułatwia przyszłe czyszczenie i konserwację. Obrobiony materiał staje się wysoce wodoodporny, oddychający i przepuszczający parę.

 

Produkt może być również używany do impregnowania obuwia lub odzieży. Po prawidłowym nałożeniu doskonale chroni Ciebie i Twoje dziecko przed zamoknięciem lub przemoczeniem podczas chodzenia po lesie lub mokrej trawie.

 

Produkt nadaje się do impregnacji wózków dziecięcych, siedzeń samochodowych, wyściółek, butów, odzieży, zabawek, dywanów, materacy, pościeli i innych tkanin. Aplikacja jest również bardzo łatwa, Baby Safe & Clean Textil stosuje się tylko w jednej warstwie. Nie zawiera substancji niebezpiecznych, ulega biodegradacji i nie szkodzi środowisku.

 

Spełnia wymagania Zlecenia dotyczące wymagań higienicznych dla produktów dla dzieci poniżej 3 roku życia.

 

Więcej informacji na www.babyclean.cz

Dana (36 lat), Pani Zuzanka (3 lata) i Davidek (8 lat), mieszkająca w Sojovice:  
  Nie pozostawia żadnych plam!  

Ta impregnacja jest naprawdę fajna. Najlepszą rzeczą jest to, że jest całkowicie bezwonny, dzięki czemu można go spryskać i wysuszyć nawet w domu. Próbowaliśmy teczki i plecaka na syna. Następnie rozpyliliśmy plecak na plecaku i nie spadliśmy. Nadal podoba mi się, że nie zostawia białych plam, co przydarzyło mi się. I na koniec doceniam fakt, że jest to produkt czeski. Dla nas zdecydowanie mamy duży plus i prawdopodobnie nie kupimy drugiego.

Lucie (33 lata), Mama Adama (0,5 roku) i Vojtíška (8 lat) mieszkająca w Čáslav:  
  Łatwa aplikacja!  

Poprawa Babysafe Clean Textil Testowałem na foteliku samochodowym, wózku, plecaku i odzieży sportowej. Mogę zdecydowanie polecić produkt. Z nadrukowanym wózkiem i plecakiem byliśmy w deszczu, a impregnacja naprawdę pomogła. Doceniam łatwość stosowania, bezpieczeństwo i nieszkodliwość nawet dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Produkt nie ma efektu parfumacji, co uważam za duży plus.

Alena (33 lata), matka Kubík (3 lata) mieszkająca w Karlowych Warach:  
  Doskonale chroni powierzchnię!  

Testowałem produkt na wózku dziecięcym, którego używamy codziennie i utrzymujemy go w codziennej czystości, a czasami działa. Impregnację można również stosować do odzieży i obuwia. Aplikacja jest bardzo łatwa, jedna warstwa jest natryskiwana. Oczyściłem wózek, a następnie zastosowałem lek. Impregnacja powinna być stosowana z dużym wyprzedzeniem (24 godziny) w celu uzyskania efektu. Jest przezroczysty, bez perfum. Chroni powierzchnię przed zabrudzeniem. Zanieczyszczenia nie przyklejają się do powierzchni, niewielkie plamy można łatwo usunąć. Powierzchnia pozostanie czystsza przez dłuższy czas.

Blanka (29 lat), matka Huga (1,5 roku) mieszkająca w Pradze:  
  Nie pozostawia plam!  

Po raz pierwszy wypróbowałem ten produkt. Oczywiście używamy zwykłej impregnacji w domu, ale nie mamy jeszcze impregnacji dzieci. Spray jest bezbarwny i bezwonny. Mile zaskoczyła mnie, że produkt jest bezpieczny dla dzieci w wieku poniżej trzech lat - nie musiałem stosować aplikacji przez pewien czas, kiedy dziecko nie było w pobliżu, ale mogliśmy śmiało stosować produkt nawet w jego obecności bez strachu. Opryskiwacz jest bardzo przyjazny, chociaż nie jest to w pełni rozpylacz w klasycznym sensie, z tego "mokrzejszy produkt", ale szybko wysycha i miejsce nie jest bardzo mokre po nałożeniu.

 

Zastosowałem ten produkt do obuwia dziecięcego i zimowej kurtki. Szybko wysuszył się, nie pozostawił żadnych plam.

 

Śmiem twierdzić, że zauważyłem, że ubrania i buty były lepsze niż zwykle, po prostu wycieranie lub szczotkowanie.

 

Wadą jest to, że należy prać ubrania bez zmiękczacza i detergentu zabrudzone i nie suszyć w suszarce, w przeciwnym razie efekty produktu znikną i rzeczy muszą zostać ponownie zaimpregnowane. Wysuszamy nasz dom w suszarce bębnowej i nie wyobrażam sobie prania bez ubrania, więc za każdym razem jest jeszcze trochę czasu na impregnację.

 

Mama popularny:
Oto jak życie wygląda jak małe dziecko! Zabawny mistrz kreskówki uchwycił jej macierzyństwo.

Czy mogę się dowiedzieć, kiedy byłam w ciąży.

Konieczność dla pierworodnych.

Czy mogę zajść w ciążę z trombocytozą.

Musisz spróbować tych czterech weekendowych przepisów Będziesz lizał uszy.

Tryb Pitny.

Rejestracja jest tutaj: Jak to się dzieje i kiedy można odłożyć.

Karmienie piersią dla dziecka rocznego.

GALERIA: 10 sławnych matek z adoptowanymi dziećmi.

Kiedy rozpocząć karmienie bez diety mlecznej.

Jak kształcić więcej dzieci na raz.

Czy jesteś samotnym rodzicem Te informacje mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze w 2018 roku.

Ciało w stresie 7 gwarantowanych rozwiązań.

Edukacja dzieci w Czechach.

Dziecko przestało się obracać.

Niemowlęta + Przekąski.

Czy mogę trenować, póki jestem szalony.

Czy w tym roku przysługuje Ci zasiłek rodzinny .

Oczekiwanie na dziecko Możesz powiedzieć, że to zabawne i z pomysłem Może w ten sposób.

Czy tarczycy może spowodować aborcję.

Žofín na fialovo Przypomina się dzień przedwcześnie urodzonych dzieci.