Home \ mama

Czy zdrowa biostyle wpłynie na ciebie?.

W momencie, gdy na magicznym papierze pojawiają się dwa wykrzykniki, jeden etap kończy się życiem kobiety.

Wybierz się na chwilę na imprezę, dwie silne poranne kawy, kubek czerwonego, przekąskę fastfood i cygaro w południe. Jednak niektóre nastolatki zmieniają styl życia z chrząknięcia. Czy to się opłaca?

 

Tamara Žáková z Pragi 4 nie mówiła wiele o właściwym sposobie życia. Jako asystentka w agencji PR była zadowolona, ​​że ​​czasami zje lunch w przeciwieństwie do "Chin", paliła piętnaście papierosów dziennie i uzupełniała energię napojem, który dał jej skrzydła. Potem zaszła w ciążę. Po początkowym szoku ("teraz będzie zupełnie inaczej") zaczęła działać sama z siebie: "Wiedziałem, że muszę coś zmienić i zanim podszedłem do częściowych kompromisów, powiedziałem, że wszystko zmienię. Stało się ode mnie, bi-man ". Nie wiem, w jakim stopniu wpłynęło to na bieg rzeczy, ale faktem jest, że mam najpiękniejsze i szczęśliwe dziecko na świecie! "Tamara nie jest wyjątkiem.

 

W Internecie można znaleźć dziesiątki historii kobiet, które właśnie przeszły w ciążę, nie tylko na życie, ale także na styl życia. Co kobiety w ciąży muszą uciekać z kliniki doradztwa ciążowego do bliskiej "bioprame"? Chcą głównie faworyzować produkty wytwarzane łagodniej niż tradycyjna żywność konwencjonalna. BIO to stworzony certyfikat, który identyfikuje towary (uprawy) produkowane lub przetwarzane w ściśle określonych warunkach (w odniesieniu do stosowania dodatków lub nawozów), a także w przyjazny sposób dla natury. Dla większości ludzi marka BIO jest taka sama jak marka EKO dla żywności. Pavlína Jirsáková mówi: "Ostatnio powiedziałbym, że entuzjaści biologii wyraźnie rosną. Dla kogoś jest to styl życia, druga moda. Ale nawet jeśli jest to prosta moda, ten krok można tylko z zadowoleniem. Ludzie jedzą najlepsze produkty na rynku, co z pewnością jest dobre.

 

Przeciwnicy twierdzą, że bio jest drogi. Tak, rzeczywiście, żywność ekologiczna jest naprawdę droższa niż jej konwencjonalny konkurent. Ale spróbuj czasami je porównać. W przypadku żywności ekologicznej sam certyfikat mówi, że żywność, którą kupuję, jest naprawdę wysokiej jakości i droższa, ponieważ nie ma substytutów. "W każdym razie jedzenie dużo może być bardzo pozytywne. A kobieta pomyślałaby o niej przed poczęciem. Właśnie ostatnie tygodnie przed zajściem w ciążę i podczas pierwszych trzech miesięcy ciąży dieta jest najważniejsza dla rozwoju płodu.

 

Wszystko dla mimi.

 

Jest dużo więcej dla przyszłej mamy, która decyduje się żyć w stylu bio / eko, niż kupować bi-curry i bios kozie. Prawdziwy entuzjazm dla tego stylu życia często przynosi kompletne ciążowe "biologiczne sprzężenie zwrotne", w tym podstawowe niemowlę "biovar". W odniesieniu do żywności możliwe jest uzyskanie wszystkiego w bio-jakości - na przykład żywności, takiej jak mąka, jaja, cukier, masło, ser, mleko, warzywa i owoce (nawet wędzone) oraz biosensory. Bez sumienia możesz usiąść w restauracji i cieszyć się gotowym biopolimerem. Prawosławni fani nie będą mieli problemu ze zdobyciem ubrań i butów. Oczywiście, kosmetyki, które są dostępne na rynku w szerokim zakresie obejmują, na przykład, ekologiczne detergenty i detergenty istniejące w różnych gatunkach i do użytku domowego, w tym naczynia, podłogi, dywany lub szklanki. "Jeżeli są używane, uzyskuje się ten sam efekt, ale w szczególności w taki sposób, że nie trzeba używać rękawic ochronnych, a dziecko może łatwo dotykać czyszczonych powierzchni", mówi Jirsáková.

 

Lista biodostępności jest jednak znacznie szersza. Czy wiesz, że dziś możesz kupić biopotarę? Producent obiecuje, że dziecko styka się tylko z naturalnymi materiałami, korkiem jest korek - naturalna substancja antybakteryjna, która równoważy temperaturę i zapewnia idealną izolację cieplną zamiast sztucznego drewna, naturalny komfort zapewnia kokos materac i wypełniacz zapewnia ścinanie wełny owczej, które znacznie się nagrzewa, a ponadto zapewnia idealną cyrkulację powietrza. Cóż, nie kupuj tego!

 

Organiczne mity.

 

Chociaż niektórzy biopolici i eko-kochankowie przypisują bioprodukty do niemal supernormalnych zdolności, ważne jest, aby powiedzieć, że nie są rozwiązaniem wszystkiego. Należą one do najlepszych, jakie oferuje nasz rynek, ale z pewnością nie zawierają (w porównaniu z tradycyjną żywnością) mniejszej ilości kalorii i dlatego nie są lepsze dla diety. To samo dotyczy cholesterolu lub sacharydów. Na przykład, pęcherze żółciowe lub diabetycy z żywnością organiczną nie muszą wykonywać dużego terno. Biopaliwo może być mniej glutenu niż normalnie, ale gluten nadal zawiera, więc nie może być stosowany do diety bezglutenowej.

 

Sucha skóra.

 

Tematem dyskusji jest czasami jednorazowa "eko-kurtka", która należy do kompostu, ponieważ nie rozkłada się w mieszanych odpadach, więc w niektórych przypadkach może utracić przywilej. Wysiłki "ekologów" już osiągnęły taki poziom, że niektórzy są zachęcani do oddania moczu pod prysznicem. Podobno to oszczędza dużo wody. Co za nowy produkt ekologiczny lub nowy pomysł, aby żyć bardziej ekologicznie na świecie. Nawet wśród Czechów wciąż rośnie entuzjazm dla bio jako stylu. Tylko w zeszłym roku wydaliśmy około 1,8 miliarda koron na żywność ekologiczną, czyli około 510 milionów koron więcej niż w roku ubiegłym.

 

Jest to wynik regularnej ankiety Green Marketing. W ciągu ostatnich dwóch lat konsumpcja wzrosła o ponad miliard koron. Rynek żywności ekologicznej stale rośnie w Czechach, od 2005 r. Obroty wzrosły o ponad 250 procent. Jeśli nie wiesz, co jest dobre dla Ciebie i Twojego dziecka, trzymaj się. Spróbuj ponownie spojrzeć na problem ze zdrowym zdrowym rozsądkiem. Bio-jakość jest nadal realistyczną koncepcją w Republice Czeskiej, dla której wielu z nas jest gotowych płacić gorące sumy. Czy wiesz, że jajka babci są zdrowsze niż te z etykietą BIO z supermarketu? Więcej na www.bio-eko-logicky.cz

 
 

Czy chcesz nakreślić przykład biofeedbacku dla kobiety w ciąży? Ponieważ wszystko, co możemy dziś zdobyć na naszym rynku, może wyglądać tak.

  4111>
 • bielike pościel dla niemowląt i niemowląt
 • torebki i tostery
 • Organiczne kosmetyki
 • Organiczne kosmetyki
 • Organiczne butelki
 • 41112> 41112> 41112> 41112> 41112> 41112> 41112> 41112>
 • > biofeedback dla niemowląt, bio-zajawki dla niemowląt od pierwszego tygodnia życia, cukier dla niemowląt wykonany z biomedycyny
 • w celu wzmocnienia nerwów mumii, następnie pikantna szwajcarska gorzka czekolada z małymi kawałkami cukierków imbiru, który usuwa poranną chorobę
 • Mama popularny:
  Śpiewak operowy Andrea Kalivoda: Adrian był najpiękniejszym dzieckiem w szpitalu położniczym.

  Bez ojca: Jakie są dzieci, które dorastają bez męskiego wzorca.

  Diagnoza z zakresu terapii zjadliwej lub gdy poród przeraża na śmierć Jak to manifestuje i może być leczone.

  Upiecz ciasto w niedzielę.

  Zagraj w kosmetyki dekoracyjne Zepter!.

  Pomoc dla macierzyństwa.

  Będę moją matką 8 miesiącem księżycowym.

  Czy masz zgagę Wiemy, co może pomóc.

  Zakończenie miednicy: wszystko, co może Cię zainteresować.

  Czy moje dziecko może być autystyczne.

  Pół roku, nie powinniśmy starać się o dziecko.

  Biegunka po zakażeniu E colli.

  Kocham cię, nawet jeśli nie urodziłeś się dla mnie!.

  Ataki.

  Kateřina Kristelová: Bałem się porodu.

  Problemy z alkoholem.

  Jedzenie w 10 miesięcy.

  Przepuklina wodna, małe otaczające cycki.

  Noc z wrogiem.

  Jak często karmisz piersią.

  Wreszcie! Angelina powiedziała Bradowi YESowi.