Home \ mama

Zwróć uwagę na przygotowanie do szkoły!.

Na wczesny start niezbędne jest częściowe przygotowanie do szkoły. Ponieważ dzieci są ciekawskie od natury i żyją w świecie, w którym nie można uniknąć liter i cyfr, twoje dzieci również będą zainteresowane.

Dowiedz się z góry czy nie?.

 

Nie musisz unikać tej nauki, możesz pokazać swoje dziecko, na przykład numer domu lub tablicę rejestracyjną samochodu, małe numery gier, litery w nazwie, adres, aby wspomóc własne zainteresowania i chęć poznania nowych.

 

Ale na pewno nie zmuszajcie go do niczego, nie liczy się specjalną wiedzą, kiedy wchodzi do szkoły. Nauczyciele uczą tego wszystkiego od samego początku. Nauczyciel Soldátová zauważa, że ​​z podstawy wiedzy dziecko powinno być w stanie rozpoznać podstawowe kolory, geometryczne kształty, takie jak trójkąt, koło, kwadrat, prostokąt, aby odróżnić to, co jest duże i małe, aby rozpoznać literę, na przykład z nazwy, przypisać cyfrę do do pewnej liczby, aby pomalować prostą figurę, poznać jego imię i nazwisko, aby móc opowiedzieć i poznać bajkę.

 

Należy również kontrolować dni tygodnia i zapamiętać adres swojego domu. Z drugiej strony, mało starsi uczniowie nie powinni uczyć się lekcji, on nadal ćwiczy w szkole.

 

Ambitni rodzice.

 

Zdolność twojego dziecka do uczęszczania do szkoły decyduje o napisaniu. Ostatnio modne stało się pytanie o odroczenie frekwencji w szkole nawet dla dzieci, które w ogóle nie mają powodu. Przyczyna jest prosta - rodzice chcą je przedłużyć na rok dziecka. Wręcz przeciwnie, są tacy, którzy naciskają na to, aby dziecko wstąpiło do szkoły, ponieważ są przekonane, że mają "to", chociaż nauczyciele są różni w chwili pisania. Nie bierze pod uwagę tego, czy dziecko jest mniej lub bardziej sprytne, ale nacisk kładzie się głównie na to, jak jest oddzielny, czy może skoncentrować się na wymowie...

 

"Nauczyciel zapisów nie ma szansy napisania przyszłego matu przyszłego roku do szkoły. Może jednak zalecać rodzicom na przykład odroczenie frekwencji w szkole. Jednakże, jeśli rodzice znoszą na pierwszej klasie, dziecko wejdzie na to samo. Niestety, wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z problemów, na które czeka takie nieprzygotowane dziecko, niektórzy widzą opóźnienie jako dowód, że ich dziecko jest głupie "- mówi pedagog. Dziecko może wtedy zauważyć gorszy start w pierwszej klasie dla całej frekwencji w szkole.

 

Niektórzy rodzice, jak na przykład pani Lenka na początku artykułu, są przekonani, że jeśli dziecko nauczy się czegoś z pierwszorzędnej substancji z wyprzedzeniem, będzie lepiej w szkole i szybciej się do tego przyzwyczaja. Ale to nie jest reguła. Oprócz uczenia się wielu odwiecznych złych nawyków, takich jak nieprawidłowe slajdy czcionek, złe trzymanie się ołówka itp., Niektóre odznaczenia mogą zostać źle zinterpretowane.

 

Ręka do serca, kto z nas pamięta, jak dokładnie jest napisane, na przykład, duża maszyna do pisania R, K, a nawet Q? Ponadto nauka nie jest jedyną rzeczą, na którą czekają dzieci w wieku szkolnym. Duża zmiana to przede wszystkim sam reżim, nowy zespół. Jest zatem konieczne, aby cała rodzina przygotowała się na tę zmianę i wszystkie pomogły uczennicy poradzić sobie z nową rolą. Daj mu dużo czasu, stwórz stymulujące środowisko, zapewnij spokój i porządek zarówno w szkole, w czasie wolnym, jak i w grach. Wtedy na pewno wszystko pójdzie tak, jak jest.

Mama popularny:
Obawiam się, że dziecko będzie szylingiem.

Czy długi cykl może być przyczyną problemów z koncepcją.

Bądź na bieżąco z dziećmi na plaży! Wiemy, jakie stroje kąpielowe w tym roku.

Traktuj weekend grzybobrania.

Kiedy dziecko poprawia swoją skórę po urodzeniu.

Mamo, chcę brata! Ale nie chcemy kolejnego dziecka .

Czy dzieci są złe w samochodzie Najlepsza rada do radzenia sobie z chorobą.

Brak łączności przy kontaktach z nieznajomymi.

Horoskop na lipiec 2014 r.

W ósmym tygodniu ciąży jestem trochę nieprzyjemny.

Hamleys otwiera kolejne piętro zabawy z lustrzanym labiryntem i największą zagadką na świecie.

Atletka Denisa Rosolová: Urodziliśmy się, dopóki nie jest chłopcem.

Galeria U Prsten zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci: Trzy życzenia.

Zespół nagłej śmierci niemowlęcia jest co najwyżej od północy do szóstej.

5 wskazówek dotyczących letnich wycieczek, aby cieszyć się całą rodziną!.

Co ugotować w weekend Spróbuj zupę selera lub kremlin.

Ceremonia wręczenia nagród XII Siostra Roku.

Ogólna słabość.

Stwórz śliczną świąteczną dekorację z dziećmi drewnianymi bałwanami.

Urlop rodzicielski w podróży! Część 11: Zmieniamy strategie rodziców w Sewilli.

Jakie są zagrożenia, gdy mąż bierze sterydy anaboliczne.