Home \ mama

Odtajniona klyzma.

Wiele kobiet doświadcza tego po raz pierwszy podczas porodu. Lewatywa nie jest jednym z najbardziej przerażających doświadczeń towarzyszących urodzeniu dziecka. Większość uczuć strachu jest zupełnie niepotrzebna.

Absolutnie nie mogę sobie wyobrazić, że bez niego urodziłbym jej dzieci. Przeraża mnie myśl, że na etapie końcowym, kiedy dziecko już się rodzi, przestaję odczuwać ból i odczuwam rodzaj euforii, nagle wiem, że mogę to zrobić, i będę naciskał nie tylko na dziecko, ale także na coś innego "- mówi 36-letni Iwan, matka trójki dzieci. dzieci. Dodatkowo, Envy uważa, że ​​procedura nie jest przyjemna, ale w porównaniu z innymi doświadczeniami zdrowotnymi jest dosłownie banalna.

 

Dwa lata młodszy Han ma przeciwną opinię. "Jak długo to odbywa się rutynowo? Przez kilka dekad. Nigdy wcześniej nie było o tym mowy, kobiety rodziły w zgodzie z naturą, słuchały ich ciał i po prostu robiły to, czego potrzebowały "- przekonała oczekującą matkę.

 

Zwolennicy tego rozwiązania twierdzą, że lewatywa zwykle przyspiesza poród, ponieważ relaksacja w okolicy miednicy prowadzi do większej skuteczności na całe życie, ułatwia wejście głowy dziecka do miednicy i zmniejsza ryzyko infekcji. Wiele kobiet uważa jednak, że jest to niepotrzebny problem wynikający z tego, że mają słabą praktykę medyczną, która może podrażniać lub infekować jelita.

 

Prawda będzie, jak zwykle, gdzieś pośrodku. Faktem jest, że niektórzy nastolatki postrzegają tę sprawę jako upokorzenie, inni czują się zawstydzeni, jeśli jej nie przyjmują, a kiedy dziecko jest popychane, stolec jest nieszczelny. Żadne z tych uczuć nie jest właściwe.

 

Nie dostaniesz płynu do płukania, abyś poczuł się źle, ale żeby sprawić, że poczujesz się lepiej urodzony, a dziecko będzie przyjemniejsze dla świata. A jeśli zdarzy się "wypadek", nie poczujesz zakłopotania, jest to całkowicie naturalne. Jest to również postrzegane przez lekarzy i pielęgniarki.

 

W rzeczywistości wiele kobiet planuje napar z infuzji, ale ich przebieg jest tak szybki, że po prostu go nie dostają. Pamiętaj, że intensywnie opróżniona mumia nie będzie musiała być duża w ciągu pierwszych kilku dni po porodzie i na pewno będzie miała dla niej sens.

 

YAL jest łagodniejszy.

 

Jeśli chcesz lewatywę, szczególnie ze względów higienicznych, ale sama procedura jest nieprzyjemna, YAL może być świetną alternatywą. Jest to produkt, który jest mniej obszerny i można go zastosować samodzielnie przed udaniem się do szpitala. Sposób użycia jest dość prosty. Zapytaj o receptę ginekologa.

 

Opróżnianie da ci praktycznie we wszystkich szpitalach położniczych, ale jeśli odmówisz, nie zmusi cię do tego.

 

Jest to ściśle wymagane tylko dla tych kobiet, które chcą odrodzić się w wodzie. Nawet dwadzieścia procent matek oszczędza tę decyzję, ponieważ tuż przed porodem zaczyna pękać woda lub regularnie skurcze. Ich ciało zaczyna się myć - biegunka lub wymioty, albo lepiej, obie.

 

Przeczytaj więcej w aktualnym magazynie Mummy.

Mama popularny:
Czy znasz różnice między skórą dla dzieci i dorosłych.

Wkład ojca może również zostać opłacony przez rodzica.

GALERIA: 14 oryginalnych prezentów dla twoich ludzi pod drzewem.

Nie będę, świat nie upadnie!.

Co powinienem zrobić, gdy nogi podniosą się w czasie ciąży.

Jennifer Aniston: Pragnienie, by dziecko spełniało adopcje.

Mleko juniorskie w nowym opakowaniu za dobrą cenę.

Zarząd !!!.

6 przekąsek dla nieoczekiwanych gości.

Reebok Yoga Sensation.

Mam żołądek i żołądek, o których nawet nie marzyłem, mówi zadowolona matka.

Witaminy podczas ciąży.

Zwycięskie zdjęcia Dzieci i Tata są tutaj!.

Ścieżka do doskonałej opalenizny: krem, spray lub kabina.

Emma Smetana: Przyznaję, że boję się porodu.

Kiedy moje dziecko śpi.

Jakie są królewskie dzieci George chce przysiąc, Charlotte na koniu.

Powtórna Angina w Synu.

Karel Šíp Nie kształcę się w edukacji.

Czekam na moje pierwsze dziecko Ale mój mąż zostawił mnie w ciąży!.

Sucha skóra na głowie dziecka.