Home \ mama

Twój Adel: Ile warstw nosisz dla dziecka?.

Ubieranie dzieci to trochę nauki. Zanim złapiesz siebie, ile warstw nosić w domu i ile z nich (zwłaszcza gdy pogoda zmienia się z dnia na dzień do dziesięciu stopni), cierpliwość tego chce.

Ponieważ świeże dzieci nie mogą utrzymać stabilnej temperatury ciała, podlegają one środowisku. Mogą bardzo szybko "ochłodzić się" lub kaszleć. Jak już słyszeliście, nadmierne przegrzanie jest bardzo szkodliwe, nawet przyczyniając się do strasznego zespołu śmierci niemowląt. Czy jest jakaś gwarantowana wytyczna, która pokazuje, że dziecko jest właśnie takie?

 

Kiedy sprowadziliśmy naszego syna do domu ze szpitala położniczego, wydawało mi się, że mimo wszystkich praktycznych porad mojej matki, babci, teściowej i przyjaciół, leciałem wszędzie! Ale uważam, że nie jestem wyjątkiem, wszyscy to wiemy. Jedną z rzeczy, których tak naprawdę nie tęskniłem, była tylko ubrana moja mama. Nadal czułem zimno, więc przykryłem je kilkoma kocami, a kiedy wychodziliśmy, nasi sąsiedzi uważali nas za dziwną wyprawę polarną. Wystarczy dodać - był początek września!

 

Zwykle stało się tak, że mój syn został spalony jako sahara i musiałem go machać, aby zmoczyć jego ubrania... Więc nie było nic z drogi! Nie wiem nawet, dlaczego byłem tak przesadzony. Chyba po prostu pomyślałem, że kiedy jest gorąco, jest lepiej niż wtedy, gdy jest zimno. Jest odwrotnie. Poza tym jestem dość gadatliwa, a w domu zwykle chodzę w swetrach i skarpetkach z dzianiny, a czasami jestem śmiejącą się rodziną. Moje wyobrażenia o idealnej temperaturze ciała są zatem bardzo zniekształcone.

 

Po pewnym czasie eksperymentowania zacząłem ubierać dziecko sam. Dałem mu tyle warstw ubrań, ile sam wziąłem, plus tylko punkty i koc. A kiedy wyszliśmy, uderzyłem w dwie cieńsze warstwy lub cieplejsze kombinezony. Dodałem fusak i cieplejszy koc do mojego wózka. Kontrolowałem prawidłową temperaturę dziecka, zawsze docierając do mojego nosa i szyi. To świetna pomoc, gorąco polecam! Jeśli nos jest zimny, jasne jest, że potrwa to trochę okrążenia. Myślałem, że się mylę w zimnych rękach. Możesz być zimniejszy, nawet jeśli dziecko jest w porządku. Za twoją szyją możesz łatwo sprawdzić, czy nie możesz. Jeśli wychodzisz, nigdy nie zapomnij o czapce, to bardzo ważne.

 

Mama popularny:
Będziemy na wakacjach! To są nasze ulubione miejsca.

Tick Encephalitis and Meningococcus: Czy masz zalecenie lekarza .

Brak płynu owodniowego.

Napady płaczące w czteromiesięcznym chłopcu.

8 wskazówek, jak ułatwić dziecku pierwszoklasową klasę.

Wideo: Joga dla najmłodszych to doskonała podstawa zdrowego pleców.

Urlop rodzicielski w podróży! 6 vol: Nauczyliśmy się pić w Bilbao.

Seal it! 4x obiad z pieca.

Od kiedy karmi się dziecko.

Rozmiar zarodka na USG.

Czy martwi cię wymowa Być może mogą mieć zapalenie ucha środkowego.

Konkurs: Wygraj koszulki z biletami Adventure Tad i Cinema.

Dla idealnego opalania, jedzenie jest równie ważne jak słońce.

Czy należy dodawać jedzenie niemowlętom.

Czy wiesz, że twoje dziecko jest tyranem.

Po mojej mamie lub tatusiu Maty VIP pokazały swoje dzieci.

Letnie dzieci w Pradze.

Hurá škola! lub śmieszne pożegnanie wakacji w piątek w Pardubicach.

FOTOGALERIA: Zobacz, jak dzieci walczą ze swoimi lękami.

Długa miesiączka po porodzie.

Co powinno być po sprawdzeniu.