Home \ mama

Mężczyźni w pokuszeniu.

"W słońcu jest jaśniej, że Bóg stworzył kobietę, aby zawstydzić człowieka". Tak powiedział francuski filozof i poeta Wolter. Pomysł jest piękny... Ale kto był filozofem na myśli? Kobieta-żona, lub kobieta-kochanek?

Karol ma dziecko z drugim, "napisała do mnie w e-mailu o tym, co jest nowe, byłym kolegą. W czasie, gdy pracowaliśmy razem, poznała brata naszego szefa, który czasami stał na mowę. Nie mieliśmy zbyt wiele nadziei w zespole roboczym, że może to trwać dłużej, ale był zaskoczony zarówno przez Karola, jak i jego kolegę z pracy.

 

Po roku związku, to znaczy z domem na przemian z nim i jej (oni mieli każdy ze swoich mieszkań i zrezygnowali nie chcąc), kupili domek i wkrótce dziecko. Ivety nie brakowało, a czasami odwiedzała nas z wózkiem.

 

Nie musieliśmy nawet pytać, jak powinna wyglądać na twarzy. Chociaż była zmęczona, mówiła wesoło o radości rodziny. "

 

Chciał "przetestować" także innych!.

 

Kontakt między nami padł, czasami napisałem SMS-a, czasami słyszeliśmy o tym podczas niektórych uroczystości rodzinnych od naszego szefa. Był lojalny, milcząco milczący o kochankach cierpiących na cierpienia braci i zaczęli po półtora roku razem z Iveta. Wróciła raz.

 

W e-mailu napisała około czterech lat haniebnej niewierności, romansu, zaprzeczenia i wizyty w telefonie komórkowym Charlesa, gdzie znalazła 249 (!) Zapisanych esejów od "Very". Najwyraźniej kochała swojego partnera, tak jak mogła być tylko kochankami.

 

Przeczytaj także: Niewiarę przypisuje się mężczyznom. Ale my też możemy być niewierni wobec kobiet. I jesteśmy niewierni.

 

Szalone wiadomości bez najmniejszego roszczenia, seksowny słownik, delikatne adresowanie, ocena poprzedniej nocy... ""

 

Iveta wypuścił powietrze. Vera, nowa teściowa, Tobísek, to było naprawdę za dużo. Nie mogła uwierzyć, że JEI, człowiek, który tak się spieszył, napisał (MOJA DZIEWCZYNKA) zakochany w podręcznikach, ugotowanym obiedzie, pokazał świat i spłodził moje potomstwo, moje drugie życie. I INNE dziecko !!! Chciała zachować wystrój i zaplanowała, że ​​nie dowie się niczego, gdy sprawca wróci do domu, ale nie przeżyje, i dopiero po tym, jak znaleźli się za drzwiami niewiernego, rozpoczęła histeryczną scenę ze swoją (zapomnianą) komórką w dłoni.

 

"Przeprosiła za swoje zachowanie, kiedy rozmawialiśmy z jej escadadem przez telefon. W końcu sama została z dzieckiem. Charles przeprowadził się do innego miejsca niż do "nowej matki" swojej nowej rasy.

 

Zamiast jej usprawiedliwić, powiedziała, że ​​nie może pomóc i musi przetestować kolejną spódnicę... Jest silniejszy niż on, ale kocha i nie myśli o zerwaniu. Jeśli chce, może też gdzieś "odbić", związek jest przypuszczalnie przyprawiony, a taka mała jazda nic nie znaczy. Jego drugie dziecko nie było planowane, ani też nie myślał o tym ze swoją najszczęśliwszą kochanką. Ale kiedy to się stało...

 

Równanie jednego nieznanego.

 

Ta smutna historia opowiedziała mi o Ivecie mniej niż rok temu. Niedawno nazwała: ""

 

Iveta prawdopodobnie ma to, czego chciała. W końcu znienawidzona kochanka, ukochany marynarz, odeszła. Nie został tylko w jednym gnieździe i musiał wrócić na kolejną przygodę...

 

Przekonujące krewetki, praktyczne albatrosy i bezbożne modliszki.

 

Z punktu widzenia mężczyzny kobieta jest środkiem do przeniesienia swoich genów do następnego pokolenia. Z drugiej strony panowie są źródłem substancji witalnej (spermy), która może przekształcić ich jaja w zarazki. Według obu osób płeć przeciwna jest popularnym źródłem do wykorzystania. Jak?

 

Jedną z opcji jest przekonanie partnera do sparowania, a następnie opuszczenie go. Czy wydaje ci się to nielogiczne? Czy twoje serce byłoby złamane? Więc nie wydaje się być problemem dla samców krzewów. Eleganckie albatrosy znajdą "partnera" dla zmian i będą dzielić je na równi ze wszystkimi obowiązkami rodzicielskimi. Przykład czytnika. A to, co kobiety robią swoim męskim odpowiednikom (nawet bez męskiej ucieczki), nie musi się rozpadać. Ale co z mężczyznami? Czy oni mają "grać"?

 

Wierni ludzie mają....

 

... i w wiecznej miłości z nimi. Marzenie każdej kobiety. Wierzysz, że robisz wszystko, aby twoja rodzina nie rozpowszechniała swojej rodziny, i masz nadzieję, że tylko ty będziesz końcem świata. Ile razy zdarzyło ci się stanąć nad odważnym modnym dodatkiem i zadać sobie pytanie: "Czy to naprawdę spodoba się MU?" Albo bielizny w gablocie, którą przeszedłeś trzy razy, i nie pozwolić jej odejść. " Czy będę wystarczająco seksowny w łóżku? "

 

Drogie panie i panowie, estetyczne postrzeganie dziwnego i zewnętrznego piękna nie może być docenione, w żadnym wypadku nie próbujcie wyglądać jak zmysłowa bogini za wszelką cenę. Nużący wysiłek nie tylko szybko was znudzi, ale także (wasz) człowiek to ujawni. Podświadomie, świadomie - to, co może poczuć na początku jako urocze (próbuje mnie polubić...) może stopniowo zacząć pełzać i wyglądać desperacko.

 

Nawet piękności, takie jak najlepsze modele świata i wspaniałe aktorki, opuściły w końcu swoich mężczyzn, a często z powodu mniej atrakcyjnych i mniej udanych...

 

Mężczyźni nie należą do jednej torby.

 

Znany "ekspert od relacji" Miroslav Plzák mówi, kiedy ktoś pyta, czy chce wybrać partnera, którego wybrał, to: "Tak, jeśli jesteś w stanie znieść jego (jej) niewiarę". Nie wszyscy "mistrzowie stworzenia", ale pragnienie nieskończonego podboju serc innych i innych kobiet we krwi.

 

W każdym razie koncepcja tradycyjnych ról i wzorców zachowania płci odwróciła się. Przynajmniej twierdzi autor tej książki, Michael Crichton. Według niego dzisiejsze kobiety są podobno bardziej pragmatyczne, a mężczyźni bardziej romantyczni.

 

Mówi się, że stereotyp o kobietach, które tęsknią za kwiatami, i mężczyznach, którzy postrzegają płeć przeciwną tylko jako obiekty seksualne, pochodzi od znanego "Wierzę w ciebie". A jaki partner masz w domu? A kim jesteś, szczególnie ty? Niezależnie od tego, czy jesteś pragmatykiem czy romantykiem, zostań swoim. BYĆ TYLKO kobietą. Nie musisz wypełniać oświadczenia Voltaira, ponieważ wielu mężczyzn nie dba o tortury. Ale przede wszystkim: i tak nie będziesz wieje wiatru...

 

 

Przeczytaj także: Niewiarę przypisuje się mężczyznom. Ale my też możemy być niewierni wobec kobiet. I jesteśmy niewierni.

Mama popularny:
Jak mój mąż nauczył się zmywać naczynia .

Jakie homeopatyczne zastosowanie w chorobie i zapobieganiu.

Historyczne wózki w Chvalský Chateau.

Czy możemy zarządzać w tym roku.

Szczenięta na twarzy.

Metoda twardego uścisku.

Galeria: Naucz nauczyciela na koniec roku szkolnego oryginalnego prezentu Zasługuje na to!.

Czy syn ma ospę wietrzną, czy powinienem go zaszczepić.

Dziecięce hobby.

Moje dziecko śpi podczas karmienia piersią.

Bardzo częste skargi na bóle brzucha.

Dlaczego przeciągamy jesienne smoki i jesienne liście Pytania twojego dziecka nie będą już dłużej zaskakujące.

Cichy poród.

Adishopcz to wygodny zakup dzięki niezrównanym zaletom.

Muszę ssać mleko z obu piersi, albo na przemian.

Czy wewnętrzne badanie ultradźwiękowe może być brudne.

Żywność jako styl życia.

GALERIA: Co robią tatuś i tata.

Wideo: Przytulanie bliźniaków w wannie to hit internetu To balsam na duszy.

Romantyczne filmy, które powinieneś zobaczyć przynajmniej raz w życiu.

GALERIA: Mikołaj w Muzeum Lego.