Home \ mama

Bára Petrová i Jan Šťastný: "Planujemy ślub, ale później!".

W kontynuacji wielkiego wywiadu dowiesz się, jak Jan Šťastný oczekuje na trzeciego syna i czy planuje kolejnego potomka...

Pierwsza część artykułu

 

Jan Šťastný.

 

* Jesteś bardzo zajęty w kinie i dubbingiem telewizji, poszedłeś ze złotej kaplicy do Teatru Vinohrady, w którym pracowałeś przez lata. Prawdopodobnie nie ma sensu porównywać filmu i teatru, ale co bardziej osobistego w tym, gdzie jesteś w domu?

 

Poszedłem do DAMU, ponieważ kochałem teatr. Ale to tylko część mojej pracy, chociaż uważam ją za podstawę. Jestem typem osoby, która potrzebuje portu, dokowania. Więc nie mogę sobie wyobrazić, że nie miałbym stałego zaangażowania i po studiach dubbingowych. Teatr jest zdecydowanie formą psychoterapii, osoba daje tyle energii, że nawet nie potrafisz sobie tego wyobrazić. Laik może pomyśleć, że aktor może łatwo oszaleć, grając codziennie coś innego, ale nie jest złym pomysłem przeżycie losu kogoś innego i przewietrzenie postaci przez niego. Jesteś pełen napięcia i nagle możesz uwolnić się bezkarnie, to nie jest strzępek. To działa dla mnie. Teatr jest moim głównym portem.

 

* A co z dubbingiem? Wiele osób łączyło Cię z takimi aktorami jak Antonio Banderas, Mel Gibson...

 

Kiedy codziennie robisz dabing, to taka rutyna. W końcu, kiedy patrzę na dziennik, ile i gdzie powinienem być, zazwyczaj nie wiem nawet, jak to jest być tym, który dubi tego dnia. Idę do studia, idę do kina i idę, żadnych wielkich przygotowań.

 

* Niewiele wie o tobie, że chciałeś być małym lekarzem. Co zdecydowałeś się preferować aktorstwo?

 

Kotrmelec... Moja mama była lekarzem i spędziłem z nią dużo czasu w szpitalu. Po gramatyce myślałem o badaniach nad medycyną, ale ostatecznie wygrałem DAMU, biologia i chemia po prostu nie poszły do ​​mnie, o czym zamierzałem z tobą porozmawiać.

 

* Kiedyś twierdziłeś, że zdrada może przynieść korzyści tej relacji. Czy teraz za tym stoisz?

 

Nie !!! Wcale nie! Przypominam sobie, co kiedyś powiedziałem! (śmiech)

 

* Obecnie mieszkasz z Barą, ale masz dwóch synów, ojczyma Marka i swojego własnego Johna, z poprzedniego małżeństwa. Czy kontaktujesz się z nimi nawet po przerwie matki?

 

Jestem rozwiedziony, ale moi synowie się spotykają, są dorosłymi mężczyznami i nie muszą cierpieć rozwodu przez rozwód. Nie ma nic gorszego niż wtedy, gdy dzieje się to w dzieciństwie lub w wieku dojrzewania. W naszym przypadku nikt nie cierpiał tak bardzo. Chłopcy mają swoje życie i rodzinę, dbają o własne dzieci. Teraz dopiero przekazujemy doświadczenie, zamiast je nadzorować.

 

* Teraz zadałeś mi pytanie. Jesteś obecnie podwójnym i całkiem młodym dziadkiem. Jak świętowałeś swoje dwa wnuki?

 

Cóż, o czym będziemy rozmawiać, jej pół-babka też wygląda całkiem nieźle. (śmieje się) Żartujemy z naszych synów. Moje wnuki są w rzeczywistości wujkiem. Mamy trochę przetasowań, prawda?

 

* Ale nie jesteś tak odizolowany. A co mówią synowie o bracie młodszym od swoich dzieci?

 

Jestem bardziej podobny do tego entuzjasty, ale teraz oboje rozwiązują swoje dzieci. Kiedy pytam: "Czy nie możesz się doczekać swojego brata?" Oni mówią: "Ale wiesz, tak, tato..."

 

* Wkrótce staniesz się ojcem swojego trzeciego syna. Jakiej córki chcesz w przyszłości?

 

Dwóch chłopców zostało wychowanych, trzeci jest w drodze, więc doświadczenie jest i będzie. Gdybym miał małą księżniczkę, zepsułbym jej przerażenie. Cóż, nie jestem już najmłodszy, ale może córka nadal będzie!

 

* W swojej autobiografii Człowiek z aksamitnym głosem ujawniłeś, że twój ojciec był wspaniałym pedantem. Czy uważasz, że to dobra szkoła, kiedy dzieci dobrze sobie radzą i mają od wczesnych lat setki, czy jesteś na bardziej liberalnym wychowaniu?

 

Pewnie dlatego, że zostałem wychowany, ale jestem podświadomie nastawiony na pewną sztywność w wychowaniu. Kiedy rodzic jest surowy, nie oznacza to od razu, że nie kocha swojego dziecka! Musisz ustawić poduszki, ale z drugiej strony prawidłowo oszacuj czas, w którym dziecko potrzebuje własnej przestrzeni i swobody podejmowania pewnych decyzji. Musi sięgnąć po piec, nawet jeśli powiesz mu milion razy, że nie sięgnie po niego - nie ma nic innego, co mógłby zrobić. Ale kiedy naprawdę żyje, jest inaczej. Miałem dużo przerażenia związanego z narkotykami u chłopców. Na szczęście to już koniec. Kiedy coś takiego dzieje się w rodzinie, potrzebna jest większa ostrość. Pomóż mi, jak to jest, ale bez kompromisów. Naprawdę nie uczę się za dużo liberalizacji, chociaż szczerze przyznaję, że nie zawsze byłem surowy. Była kobieta płaciła za najbardziej surowego rodzica, ponieważ chłopcy byli logicznie dużo więcej.

 

* Wróćmy do Bara. Jak ona cię dostała?

 

Najpierw graliśmy razem w teatrze, potem w telewizji, ale nawet nie myślałem, że to będzie coś więcej niż wspólna praca między nami. Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, była małą dziewczynką. Nasza przyjaźń rodziła się stopniowo, zaczęliśmy zbliżać się dopiero po jakimś czasie, nie była to błyskawica z czystego nieba. Ale cios przyszedł, bez niego, zawsze powinien nadejść!

 

    

 

* A cios był...?

 

Nie mogę z nią rozmawiać, nie gniewaj się na mnie. (uśmiecha się)

 

* Być może nie będę pierwszy zapytał cię o pęknięty banał: czy rozwiązałeś różnicę wieku między tobą a Barą? Czy masz 21 lat...?

 

Uważaj, nie dwadzieścia jeden, ale dwadzieścia czternaście dni! Przesądy zostały zapisane tylko na bulwarze, co sprawiło, że Barra była nie do zniesienia dla pionka... Powiem ci to: ktoś jest stary w latach dwudziestych, ktoś jest młody w wieku pięćdziesięciu lat. Nie można go porównać, jest naprawdę bardzo indywidualny. Moja była żona była o osiem lat starsza. Różnica wieku tak naprawdę nie stanowi problemu.

 

* A co z weselem, prawda?

 

Pójdziemy, ale jesteśmy w tak strasznym czasie, że nie mamy gdzie go zdobyć. Właśnie przechodzimy z naszego mini-bite do większego, więc jest jeszcze coś, co może nadejść, a my jesteśmy trochę śliscy. Rozpoczyna się sezon teatralny. Ale ślub z pewnością będzie, jestem bardzo konserwatywny, typowy morawski.

 

* Czy nie nauczyłeś się swoich synów i nie chcesz powtórzyć tego samego błędu po raz trzeci?

 

To zabrzmi banalnie, ale wydaje mi się, że popełniłem jeden błąd z chłopcami, którym dzisiaj jest mi przykro. Chociaż zrobiłem dla nich wiele rzeczy, byłem nawet takim chrząszczem, byłem wszędzie, wiedziałem i wszystko wiedziałem. Kiedy pracowaliśmy nad domkiem, a chłopcy mieli coś do zrobienia, ale im się nie udało, zamiast starać się pokazać im cierpliwie i wyjaśniając, jak to zrobić, wolałbym to zrobić sam. I nie chcę tego więcej robić. Muszę pracować ciężej na mojej cierpliwości.

 

* Czy będziesz przy narodzinach?

 

Chcę tam być, po prostu mam nadzieję, że to wszystko działa, będę mieć występy w tym czasie każdego dnia i nie możesz zaplanować narodzin. Być może wyjdzie!

 

* Czy jesteś szczęśliwy?

 

Cóż, tak. Wiesz, że jestem, nazwy są ważne!

 
 

6 NEJ... Bary i Honza :.

 

Najbardziej ulubiony aktor / aktorka

 

B: Około miliona amerykańskich aktorów, w szczególności Brad Pitt, Keanu Reeves, Jack Nicholson. Jestem pierwszą osobą, która rzuciła wyzwanie Danie Medřická z Czech. H: Zdecydowanie Robert De Niro. Świetny profesjonalista, który zrobi wszystko, co do tej roli. Doceniam profesjonalistów!

 

Kiedy twój odpowiednik NIE "je"?

 

B: Prawdopodobnie gotuj. H: Spójrz na nią... (śmiech)

 

Co lubisz od drugiego?

 

B: Empatia. H: Ona będzie funkcją. Kiedy jesteśmy w jakimś napięciu lub gdy coś zawodzi, to Barca zawsze mnie uspokaja, co jest godne podziwu. Wbijam się w głowę i mówię: "Powinieneś mieć...

 

Najbardziej znany akt

 

B: Właśnie wtedy Honza ma do czynienia z taką rzeczą. Ale zostawię to sobie... H: On tylko na mnie czeka. Bara ma dla mnie niespodziankę i jak się domyślałem, to prawdopodobnie świetny romans.

 

Najwyższy dryf

 

B: Podczas moich studiów w Konserwatorium - w połowie listopada brodzę w basenie w Ponielicach na polistyrenie. Dość podróżował... H: (myśli długo, Bara wchodzi po chwili w rozmowę) B: Czy skok ze skały nie jest możliwy podczas kręcenia bajki Czy smok nuci? Hm: To prawda, miałem szesnaście lat, skacząc ze skały w zalanym kamieniołomie z wysokością 12 metrów, z której skakałem, a ja poszłam skoczyć strzałą nad moją głową... Wielki draniu, prawda. Byłem właśnie w miejscu, gdzie skała została zniszczona... Do dzisiaj mam garb na głowie. To po prostu popęd płciowy i ciężka nieodpowiedzialność jednego księcia.

 

Kolejne dziecko otrzyma NEFor później...?

 

B: Dużo później! (śmieje się) Mam dwanaście lat starszą siostrę i czteroletniego brata brata i myślę, że to w porządku, większa różnica wieku zdecydowanie mi nie przeszkadza. H: Jakie następne lato? (śmiech) Kolejne dziecko, cóż, nie wiem... Zobaczymy, co urodzi dziecko z Barcą. Jeśli mogę mówić za siebie, nie zrobiłbym wiele, aby to opóźnić. Podoba mi się różnica między dwojgiem dzieci przez dwa lata. I - cóż, po prostu się trochę śpieszę... (śmieje się)

Mama popularny:
Zmysły twojego dziecka.

Skutery dla dzieci w wielkim poświadczeniu bezpieczeństwa.

Potwory, które kocham .

Ból w piersiach.

Anginę można wyleczyć bez antybiotyków.

11 wskazówek dotyczących ciężkiej ciąży.

Uważaj na biegunkę!.

Transmisja Campylobacter.

Podstawowa herbata: lista rzeczy, na które nie możesz sobie pozwolić.

Kiedy nie karmić piersią .

Kiedy woreczek żółciowy ma imię i trzy funty dwadzieścia .

Jak mam powiedzieć przyszłemu tacie tę radosną wieść.

Sarka (50): Mam męża i dzieci Ale kobiety mnie przyciągają!.

Żółtaczka, oddychanie płynem owodniowym i inne powody, dla których dłużej pozostawiają cię w szpitalu położniczym.

Wskazówka na szybki lunch: Pizza z kurczakiem.

Ockovani proti nestovicim.

Nie mam przedszkola Płacę mojej teściowej za zegarek.

Najwyższy czas przygotować świąteczne i kolejne trzy wspaniałe przepisy na słodycze.

Twój Adel: Pierwsze wakacje z dzieckiem domek czy plaża.

Jak zrozumieć wyniki badania krwi przed zajściem w ciążę.

Twój syn nie może się wydostać.