Home \ mama

10 zasad, jak zachować jego miłość.

Czy w końcu poznałeś kogoś, kto wydaje się być "Panem prawym"? Czy chcesz, aby romans miłosny przekształcił się w długotrwały związek? I nie chcesz iść obok niego? Spróbuj zastosować kilka niezawodnych reguł, które są uniwersalne dla każdej relacji początkowej.

REGUŁA 1 - PODĄŻAJ SWOJĄ FANTASY.

 

W niektórych rzeczach natura zawsze zawsze się egzekwuje. Pragnienie polowania i podbijania ich jest mocno osadzone w genach każdego człowieka na całym świecie. Muszą to zrobić ciężko. Więc rozbudz jego ciekawość i chęć odkrycia. Jeśli chodzi o ubrania, na pierwszym spotkaniu zdecydowanie stawiasz na delikatną grę wskazówek i naprawdę pracujesz nad jego fantazją. Na minispódniczce kończącej się kilka milimetrów poniżej połówek i zapomnianych t-shirtach z odkrytym dekoltem, po prostu zapomnij.

 

Tak jakby otwarte pokrętło swetra lub podglądanie pod paskiem na ramię było dokładnie tą strategią, która się do nich odnosi. Nie wiesz, jak to zrobić? Często wystarczy przejść właściwą drogą. Odkryj urok wieży bez rękawów. Ten wyrafinowany element Twojej garderoby pozwoli Ci podziwiać twoje nagie ramiona, ale całun na karku pada z jego wyobraźni. Niezależnie od faktu, że ubranie pięknie kształtuje figurę. Przekrzykiwanie mężczyzn do dłuższych relacji oznacza zniechęcanie łowców tropów. Miejsce w związku to tylko ten, który chce pójść dalej niż tylko do swojej sypialni.

 

ZASADA 2 - PIĘKNE, ŚWIETNE PIĘKNO.

 

Na pierwszych spotkaniach zachowaj szczegóły swojego życia. Nie mów ani nie słuchaj. Chociaż czasami jest to bardzo trudne, staraj się zachować dystans od samego początku (nawet jeśli chcesz go rzucić zaraz). Pozwól mu tylko go dotknąć. Traktuj gesty, wygląd i styl fryzury. Luźny węzeł, który wydostaje cię z włosów i zaczynasz z nim głupio grać, to idealny sposób na wywołanie jego wyobraźni. Uważaj na długość widoku. Nawet długie spojrzenie ma swój własny limit czasowy. Czy czujesz, że krew płynie ci w twarz? Za chwilę opuść oczy i gdy tylko uspokoisz się po kilku sekundach, podnieś głowę i popatrz bezpośrednio w jej wnętrze. Trudno temu przeciwstawić.

 

ZASADA 3 - PONIEWAŻ JEST NIEMOŻLIWE.

 

Postępuj naprzód o krok do przodu. Kontroluj sytuację. Oznacza to, że nie będziesz zachowywał się jak miłośnik piętnastu lat. Pobożne spojrzenia i żądze każdego wypowiadanego przez niego słowa ujawnią jego rezygnację, a on wszystko zyska bez walki. Nie pozwól, aby twoje zainteresowanie było pewne od samego początku. Prowadzenie rozmowy spokojnie i bez niepotrzebnie przesadnych emocji. Zastanów się, o czym chcesz powiedzieć swojej osobie.

 

Nie podawaj mu wszystkich szczegółów dotyczących twojej rodziny. Jeśli chodzi o planowanie innych spotkań, zdejmij się i spróbuj trochę zamazać. Upewnij się, że nie krzykniesz nigdzie i nigdzie, zanim skończycie pytanie. Powiedz, że przechodzisz przez dziennik i dajesz mu znać. Będzie jak ciernie, i właśnie tego potrzebujesz. Staraj się również nie reagować błyskawicą na jego SMS-a i nie odbieraj telefonu, gdy zaświeci się wyświetlacz z jego imieniem. Jeśli naprawdę masz pewność, że walczysz o Ciebie, możesz zasugerować, że w przyszłym spotkaniu jest coś ważnego. Jeśli on jest o tobie, poczeka chwilę. Pokażecie, że macie własne życie, które nagle się nie rozprasza, ponieważ wszedł w to.

 

REGUŁA 4 - IMPORTOWANY HANDLER.

 

Ta uduchowiona, pewna siebie kobieta nie prowadzi ciągłego monologu na pierwszych spotkaniach, których głównym tematem jest ona sama. W końcu będzie znudzony i prawdopodobnie zniechęci cię od następnej randki. Nie trzeba od razu otrzymywać odpowiedzi. Nie przerywaj mu, nie rozmawiaj z nim i pokaż, że naprawdę interesujesz się tym, co on ci mówi. Nie możesz wziąć tego człowieka, udowadniając, że zemdlałeś całą mądrość świata.

 

Nie staraj się być interesujący za wszelką cenę. Jeśli ma to być prawdziwy związek, zostaw mu pole do myślenia o tobie. Upewnij się, że twoja rodzina, kuzyni, kuzyni, przyjaciele, psy i papugi są w pudełku. Jeśli rozpoczniesz ten związek w swoim własnym kierunku, będzie dla nich wystarczająco dużo czasu. Pamiętaj, że Twoje poprzednie zdjęcie nie znajduje się już w Twoim portfelu. Nie bój się wyrażać swojej opinii na ten temat, nawet jeśli jego światopogląd różni się nieco od twojego. Jesteś wyjątkową osobowością i chcesz, żeby wiedział. Wyraź swój głos, pozwalając wielu zmysłowym wskazówkom dla twoich przyjaciół. Choroby, diety i moda nie będą najlepszym tematem pierwszych spotkań.

 

REGUŁA 5 - BRAK GŁOSOWANIA.

 

Związek partnerski nie jest bez głowy wobec celu. To bieg długodystansowy. To trwa tylko najbardziej trwałe. Pozostań przy pierwszej wizycie w swoim mieszkaniu z komentarzem na temat porządku. Nie pozwolić ci zacząć organizować, planować, a nawet prasować. Nie byłoby najszczęśliwszym pomysłem przyniesienie mu szczoteczki do zębów, potrzeb higienicznych, niezbędnych kapci i zasłon po pierwszej nocy. Jedynym skutkiem tego byłaby jego szybka ucieczka w dowolnym miejscu, szczególnie od ciebie. Wspólne plany wakacyjne i liczba dzieci również mają swój czas.

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań na pierwszym spotkaniu jest moment, w którym powinna nastąpić pierwsza miłość. Nie ma tu ogólnej rekomendacji. Mężczyźni pracują głównie instynktownie, więc jeśli masz wibracje niecierpliwości na całym ciele, jasne jest, że będzie chciał tak szybko, jak to możliwe.

 

Ale kiedy już pracujesz nad planowaniem strategii, spróbuj oprzeć się twojemu pragnieniu pierwszego spotkania. Jeśli przekroczyłeś już granicę dotyku i doświadczyłeś namiętnego pocałunku i bliższego kontaktu fizycznego, postaraj się wyhamować w czasie. Przepraszam, że oczekujesz prezentacji ważnego projektu lub wczesnego spotkania.

 

Jeśli twoja pasja nie oparła się i ostatecznie pokochałeś jego mieszkanie, przeżyj i spędź resztę nocy spędzając razem czas. Jego pragnienie i ciekawość powinny być teraz jeszcze bardziej rozmyte, więc dobrze jest zachować jego rolę jako uwodziciela.

 

Ciąg dalszy>>>

Mama popularny:
Truskawki.

Uczeń, który nie może załatwić sprawy, trenuje triatlon, by żyć jak najdłużej.

Praca na czas określony i ciąża.

Lubię komputer!.

Kiedy możemy zacząć od paszy warzywnej.

Wielkie 505 Wygraj!.

Twoja córka jest głodna po Nutrilon.

Mam dziecko z kukułką lub nieznanego ojca.

Proszę.

Czy mogę używać betadine maści podczas karmienia piersią.

Czy martwi cię wymowa Być może mogą mieć zapalenie ucha środkowego.

Dlaczego nie rośnie Regularne pomiary mogą ujawnić poważną chorobę.

Syn zaczął się leczyć odkąd skończył pięć lat.

Czy muszę przestać jeść i czekać aż do 5 miesiąca.

Dzieci w wieku szkolnym poniżej 13 lat są przeciętnie na trzech portalach społecznościowych, chociaż nie muszą.

Nie chcę dziecka!.

Czy mogę iść do solarium podczas karmienia piersią.

Musisz to zobaczyć! 18 najlepszych zdjęć tatusiów z małymi synami.

Gdzie mogę podać dziecku wodę z kranu.

Jak zapobiegać zakażeniom dróg moczowych w czasie ciąży Pomocne będą również żurawiny i D manos.

Jak radzić sobie z epilepsją dziecięcą.