Home \ mama

Zapobieganie rakowi? Po prostu ruszaj się.

Jeśli jesteś ekspertem od wymówek, kiedy przychodzisz ćwiczyć, szkodzisz sobie. W ostatnich badaniach naukowcy wykazali, że regularne ćwiczenia są nie tylko korzystne, ale nawet w pewnym stopniu leczy raka. Niezależnie od tego, co brzmi nieco owłosione, obiektywne wyniki obserwują nie tylko eksperci, ale sami pacjenci.

www.ulekare.cz

 

Odważni pacjenci.

 

W tym konkretnym przypadku były kobiety z rakiem piersi, które obejmowały ćwiczenia w ich leczeniu. Te odważne kobiety trenowały z umiarkowaną intensywnością (przy 60-85% maksymalnego tętna) 20 lub 30 minut trzy razy w tygodniu przez cztery do dwunastu tygodni. Nie było to niepotrzebnie skomplikowane, ich program ćwiczeń obejmował głównie jazdę na rowerze i spacery. I korzyści płynące z ćwiczeń?

 

• Nastąpiło zmniejszenie nudności i wyczerpania <  

Ćwiczcie na pewno.

 

Amerykańskie Towarzystwo ds. Raka ma wyraźną receptę na zapobieganie nowotworom. Zaleca szkolenie 30 minut dziennie przez 5 dni w tygodniu. I nie tylko tortury na siłowni. Wiele innych interesujących działań można włączyć do koncepcji ćwiczeń. Oto kilka przykładów:

 

Spacery i wędrówki Znajdź cichszy chodnik lub park i po prostu idź. Weź coś ze sobą, aby posłuchać, słuchać audiobooka lub muzyki i zobaczyć, co lubi twoje gardło. Jeśli kochasz przyrodę, nie bój się robić jeszcze trudniejszych wycieczek.

 

Taniec Spełniając wszystkie wymagania treningowe, poruszając się w rytm muzyki, możesz równie dobrze w domu, jak w zaawansowanym tańcu.

 

Pływanie Jest to wyjątkowa pozycja wśród innych ćwiczeń, ponieważ obejmuje praktycznie wszystkie grupy mięśni. Ponadto jest to sport o miłym wpływie na serce.

 

Rower lub rower Nie pozwól, aby Twój domowy pedał stał się drogim wieszakiem. Jego wielką zaletą jest to, że możesz kontrolować puls i ciepło w swoim domu. Dla miłośników przyrody klasyczna runda będzie służyć temu samemu celowi. Czy to w domu, czy na powietrzu, pół godziny pięć dni w tygodniu nie powinno stanowić problemu.

 

Przejdź do niego!.

 

Ćwiczenie jest tego warte - oprócz dobrego samopoczucia przy robieniu czegoś dla siebie, możesz także zapobiegać rakowi. Nie bój się ponownie ruszać, może nawet inaczej niż do tej pory. Spróbuj pieszo, rowerem lub czymś nowym. Życie jest cennym darem, ciesz się nim przez całą drogę i poza ekran.

 

www.ulekare.cz

Mama popularny:
Sygnały, które mówią, że spaliłaś się jako matka i żona.

Dzieci nie mogą być zdegradowane, tylko demotywujące mówi psycholog Patrik Procházka.

Jak pozbył się mleka.

Zespół Hellpa, rozmowa.

Zawijanie ulga czy zbawienie.

Spring Detox: Oczyść bez głodu i nieprzyjemnych zabiegów.

8 miesięczna córka nie może spać sama.

Jakie pigułki nasenne są odpowiednie dla kobiet w ciąży.

Ciąża po rewizji.

Boję się porodu Czy mogę poprosić o cesarskie cięcie.

Od kiedy można uratować wcześniaka.

Czy większa wysokość dziecka jest szkodliwa.

Simona Krain pozowała swoim brzuchem Zobacz, jak jej pasuje.

Mastodynon upuszcza na początku ciąży.

Miesiączka.

Dziecko potrzebuje zarówno piersi, jak i butelki.

Co oznacza twój smak ciążowy Odkryj ich przyczynę!.

Wskazówki jak radzić sobie z cesarskim cięciem.

STRAWBERRY FIELDS Strawberry Festival: W środę za darmo!.

Powiedz Narkotykom NIE! Projekt, który sprawi, że twoje dzieci będą opłacalne.

Poród Spróbuj przygotować masaż za pomocą masażu [Wideo].