Home \ mama

Festiwal City of Bike organizuje także wyścigi dla najmłodszych.

Festiwal City of Bike to nie tylko prezentacja tegorocznych modeli rowerów, skuterów i innych maszyn oraz usług związanych z aktywnym wypoczynkiem. Przyciąga nawet najmniejszych jeźdźców i ich rodziców do wyścigów wyścigowych, torowisk przeszkód lub geocachingowej wycieczki szlakami starej Pragi. Dzieci mogą także wypróbować nowe modele rowerów, sprzęt lub przetestować bezpieczeństwo swojej maszyny. Możesz także przejechać się z Kampy na nabrzeże Dvořáka z dziećmi i rowerami, na przykład na Frantiskovy nádrž. Wszystko to jest całkowicie bezpłatne.

Czasy dla wyścigu odzwierciedlenie.

 

Nawet najwięksi mistrzowie kierownicy byli niegdyś małymi pikami, które poruszały swoimi maszynami w ruchu, tylko pchając i podskakując. Dlatego City of Bike ma na myśli najmniejszych, którzy mogą sprowadzać laury z międzynarodowych konkursów. W przyszłości na pewno będą to lokaty, ale to jest najważniejsza rzecz, w której można wziąć udział, ciesząc się uczuciem, że pokonasz dystans 150 metrów do mety, gdzie każdy zawodnik będzie czekał na nagrodę. Zawodnicy będą również przygotowani do odzwierciedlenia środków ochronnych Autor, AGang. Jednak piloci są również mile widziani na swoich maszynach. Oprócz wyścigów jest tu także dmuchany zamek, hala sportowa dla dzieci, inspekcja techniczna i certyfikacja bezpieczeństwa maszyn dla dzieci, szkoła obsługi domu, malowanie twarzy i wiele innych dla najmłodszych, mam i tatusiów. Wyścig rozpoczyna się na początku strefy dla dzieci i kontynuuje ścieżkę umiejętności do autora, AGang.

 

Sobota 11:00, 13:30 i 15:30 Niedziela 14:00 i 16:00 Przyjdźcie, aby wspierać przyszłe nadzieje, to będzie tego warte.

 

Festiwal Bike City oferuje również pokazy adrenaliny, tory testowe, możliwość wspierania projektów charytatywnych, certyfikację bezpieczeństwa rowerów dziecięcych, pokazy sportowe, takie jak Wheels czy BMX i inne weekendowe aktywności. Impreza odbywa się na nabrzeżu Dvořáka Na Františku, a wstęp jest całkowicie bezpłatny.

 

    

 

Bike Bike i Kampa będą promem i pieszym. Od Kampa (między mostem legionowym a młynami Sova) co godzinę, od miasta do roweru co pół.

 

Wszystkie informacje o programie, który przygotowujemy nad brzegiem morza w weekend 13 i 14 kwietnia, są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej: www.mestonakole.cz

Mama popularny:
Dlaczego nie schudniesz Zamiast w żołądku pojawia się problem w głowie.

Czy odpowiada na owulację.

Moje życie w kartach lub Ezoteriach, rośnie magia i okultyzm.

Jaki będzie Twój urlop rodzicielski w 2013 roku.

W jaki sposób bakterie enterobakterie cloacae mogą dostać się do organizmu.

Wypróbuj zdrowszą odmianę szczoteczki do zębów Smakuje równie dobrze!.

Czas zabawy Grafika.

Napisz list do Jezusa razem z dziećmi.

Ocena Cervix.

Twoja córka zaczęła się gniewać na karmienie piersią i nie chce przeklinać.

Nie przegap szansy!.

Co mogę zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

8 wskazówek zapobiegających próchnicy zębów u dzieci.

Pod pieluchą nie powinno ucierpieć! Doradzimy Ci, jak ścisnąć.

Zasady konkursu.

Półpasiec.

Wskazane jest podanie rumianku 9 przed karmieniem piersią.

Blog Dziecko o imieniu Kuba: Kiedy facet ma rymowankę, prawie umiera.

Krwawe plecy w ciąży 1: Tylna część klatki piersiowej to grzbiet kota.

Problem tarczycy w ciąży.

Przedszkole.