Home \ index
 

Jak pozbyć się alkoholu.

 

Alkoholowy zapach z ust może obrażać i dokuczać ludziom z sąsiedztwa. Jeśli chcesz zapobiec takim rozdrażnieniu, masz kilka możliwości złagodzenia oddechu alkoholowego. Należą do nich spożycie niektórych produktów spożywczych i napojów, osobiste oczyszczenie i niektóre środki zapobiegawcze. Kontynuuj czytanie i dowiedz się, jak!

              

Procedura .

    

    1      Jedzenie i picie  .

    
   
 1.            1      Jedz lub pij przed lub w trakcie picia. Żywność może zmniejszyć oddychanie alkoholowe podczas picia, ponieważ żywność pochłania część alkoholu z napojów, jednocześnie stymulując wytwarzanie śliny. Zapobiega to także odwodnieniu, które również prowadzi do alkoholowego zapachu. 
    
  • W barze można spróbować orzeszków ziemnych, popcornu i innych drobnych potraw w większości restauracji, aby oderwać umysł od przytłaczającego alkoholu. Spróbuj uregulować te przysmaki, popijając.  
  •  
  • Jeśli masz zamiar pić alkohol ze swoimi przyjaciółmi, zaproponuj przekąski dla wszystkich. Kup kilka chipsów ziemniaczanych lub pakietów popcorn do kuchenki mikrofalowej. Nie tylko unikniesz nieprzyjemnego zapachu podczas wieczoru, ale będziesz wyglądać bardzo hojnie w oczach gospodarza.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Spróbuj cebuli i czosnku. Wysoce aromatyczne pokarmy mogą przezwyciężyć alkoholowe oddychanie. Czerwona cebula i czosnek długo utrzymają się w tchu i zmniejszają zapach alkoholu. 
    
  • Możesz także użyć tej wskazówki w pubie. Zamów posiłek zawierający cebulę lub czosnek. Chodzi nam np. O ziemniaki z czosnkiem lub chleb cebulowy, ale o inne podobne przekąski.  
  •  
  • Gdy spożywasz alkohol, przygotuj kanapkę, burgera lub sałatkę i nie zapomnij o dużej ilości czerwonej cebuli.  
  •  
  • Niektórzy ludzie szukają szybkiego rozwiązania, garść cebuli lub czosnku po prostu na surowo. Ta metoda jest bardzo skuteczna, ale pamiętaj, że nawet zapach cebuli lub czosnku może być bardzo nieprzyjemny, a na pewno nie będzie to po prostu oddech - poczujesz także przez pory, pot. Więc jeśli chcesz pozbyć się alkoholu, bo wybierasz się na spotkanie lub spotkanie, czosnek i cebula prawdopodobnie nie będą dobrym rozwiązaniem. Czosnek i zapach cebuli jest prawdopodobnie bardziej akceptowalny społecznie niż alkoholik, a poza tym nic przyjemnego też nie jest dobre.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Żuć gumę. Guma do żucia może być bardzo skutecznym sposobem na wyeliminowanie oddychania alkoholowego. Nie tylko przytłacza alkohol, ale także pomaga w produkcji większej ilości śliny, która może również złagodzić twój alkoholowy oddech. 
    
  • Weź kwasowe gumy do żucia. Takie gumy do żucia stymulują wytwarzanie większej ilości śliny, aby alkoholowy zapach szybciej się zmiękczył. Początkowo silny kwaśny smak może nie być przyjemny, ale po pewnym czasie staje się bardziej miękki i mniej nie do zniesienia.  
  •  
  • Również odpowiednie są gumy do żucia z miętą. Silny mentolowy smak może bardzo szybko pokonać oddychanie alkoholem i jest często używany jako odświeżacz oddechu.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pij kawę i wodę. Oddychanie alkoholem pomaga zmniejszyć picie zarówno kawy, jak i wody. Woda powoduje odwodnienie spowodowane piciem alkoholu i wspomaga wytwarzanie śliny, a więc zapach jamy ustnej będzie łatwiejszy. Kawa ma silny aromat sam w sobie, dzięki czemu może przytłoczyć nieprzyjemne zapachy alkoholu. Najlepiej jest pić kawę rano po nocy. Poprzez mieszanie środków pobudzających z lekami uspokajającymi, możesz zwiększyć swoją energię i poczuć się mniej pijany, i oczywiście może to prowadzić do niezamierzonego picia w partiach, których nie możesz już znieść.                  
 8.  
             

    2      Higiena i czyszczenie  .

    
   
 1.             1      Wyczyść zęby kilka minut dłużej niż zwykle. Przez mycie zębów można zmniejszyć odczuwanie w ustach związane z konsumpcją alkoholu. Aby zachować normalną higienę jamy ustnej, poświęć chwilę na rozciągnięcie jej przez kilka minut. 
    
  • Używaj pasty do zębów o silnym aromacie (np. Mentol). Jest to jedna z najskuteczniejszych metod przezwyciężenia oddychania alkoholem.  
  •  
  • Przedłużaj zęby do dwóch minut. Potrzebujesz również tego czasu, aby usunąć resztki jedzenia nasycone alkoholem, które utknęły w twoich ustach.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Użyj nici do zębów. Nie zapomnij umyć zębów na dobranoc, ponieważ prawdopodobnie nadrobisz zalegające w alkoholu cząstki jedzenia. Takie resztki jedzenia mogą przyczynić się do oddychania alkoholowego nawet po dokładnym oczyszczeniu zębów.        
 4.  
 5.             3      Użyj płynu do płukania ust. Po dokładnym umyciu zębów i użyciu wykałaczki należy dokładnie rozlać płyn do płukania jamy ustnej. Płyny do płukania ust eliminują nieprzyjemny zapach z ust i często mają smak mentolu, który jest szczególnie odpowiedni do zmniejszania oddychania alkoholem. Wstrząsnąć przez czas zalecany przez instrukcje na opakowaniu, zwykle 30 sekund, a następnie wypluć ustnik do zlewu. Po użyciu niektórych płynów do płukania ust można nadal płukać usta zwykłą wodą.        
 6.  
 7.             4      Weź prysznic. Alkohol nie tylko oddziałuje na oddech, ale także przejawia się poprzez pory, co oznacza, że ​​czujesz alkohol i skórę. Po każdej nocy po prostu wskocz do prysznica i dokładnie umyj. 
    
  • Zwykły prysznic i dokładnie umyj.  
  •  
  • Usuwaj lub łagodź zapach alkoholu za pomocą silnie zmiękczonych mydeł, szamponów i odżywek.  
  •  
         
 8.  
             

    3      Zapobieganie oddychaniu alkoholem  .

    
   
 1.             1      Pij spokojnie. Oddychanie alkoholem jest oczywiście ograniczone umiarkowanym piciem alkoholu zamiast ciężkiego picia dużej ilości napojów alkoholowych. Postaraj się nadążyć i wypić kilka drinków przez cały wieczór. Nadmierne picie może nie tylko spowodować silny zapach, ale także inne problemy zdrowotne, szczególnie jeśli często go używasz. Dlatego zmniejsz spożycie alkoholu, nie kichaj i nie tylko zapobiegnij nieświeżemu oddechowi.  
    
  • Zawsze próbuj pić tylko dwa napoje alkoholowe na sesję.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie pij napojów. Oczywiście różne rodzaje alkoholu mają również inny smak. W przypadku mieszania kilku rodzajów alkoholu, powstały zapach może być jeszcze gorszy. Zostań wieczorem z jednym ulubionym napojem, a twój oddech nie będzie tak okropny jak to tylko możliwe.        
 4.  
 5.             3      Pij czyste napoje alkoholowe. Napoje mieszane zawierające zioła i przyprawy mogą silniej pachnieć niż proste napoje, takie jak piwo, wino lub brandy. Pij czyste napoje, aby ograniczyć oddychanie alkoholowe.        
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (14)                    
Index popularny:
Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak zapobiec zamarzaniu mózgu.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak wyczyścić toaletę za pomocą koła.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak przyciąć drzewo.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak usunąć konto Spotify.

Jak ćwiczyć palce.

Jak zdobyć wielu subskrybentów w YouTube.

Jak pantomima.

Jak leczyć zatkane oskrzela.

Jak szukać wikiHow.

Jak hodować ziemniaki.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak pozbyć się złych nawyków.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze.