Home \ index
 

Jak zostać sławnym na Instagramie.

 

Instagram ma ponad 100 milionów użytkowników. Liczba osób rejestrujących się w tej społecznościowej sieci społecznościowej umożliwiającej oglądanie i oznaczanie innych użytkowników, którzy są już rozpoznawani przez społeczność Instagram, rośnie. Wybrani użytkownicy Instagrama mogą należeć do najpopularniejszych i mogą pojawiać się w wybranych wpisach na głównej stronie Instagrama. Możesz także zostać gwiazdą na Instagramie. Po prostu naucz się opowiadać historię ze zdjęciami.

              

Procedura .

    

  Część 1      Twoje konto na Instagramie  .

    
   
 1.            1      Wybierz nazwę użytkownika, która będzie chwytliwa i łatwo rozpoznawalna. Rozważ motyw lub motyw strony i pomyśl o nazwie pasującej do tematu, aby inni wiedzieli, czego mogą oczekiwać od twoich zdjęć. 
    
  • Jeśli masz problem z wymyśleniem nazwy, spróbuj generatora nazw na stronie spinxo.com/instagram-names.
  •  
  • Można również użyć podkreśleń lub symboli specjalnych. Dzięki temu twoja nazwa na Instagramie stanie się bardziej czytelna. Ale używaj maksymalnie jednego lub dwóch symboli, aby umożliwić ludziom znalezienie Cię po imieniu i nie zatracić się w potopie dziwnych postaci.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Prześlij wyrafinowane zdjęcie profilowe. Jeśli to możliwe, utwórz artystyczne lub udoskonalone zdjęcie profilowe, aby ludzie mogli skojarzyć swoją twarz z Twoim imieniem i nazwiskiem. Jeśli chcesz być sławny, nie zapomnij podać niektórych informacji osobistych na Instagramie.       
 4.  
 5.             3      Wybierz motyw. Wybierz hobby, które lubisz. Nie musisz dokładnie tego tematu. Możesz oczywiście strzelać do czegoś innego. Jeśli jednak masz stronę sportową, która przyciąga innych fanów sportu, aby zacząć oglądać jedzenie lub zwierzęta, prawdopodobnie nie będzie to fraza. Po prostu wszystko z pokojem. 
    
  • Czy lubisz jedzenie? Skup się na fotografii żywności.
  •  
  • Czy lubisz modę? Opublikuj zdjęcia kolorów, stylów i trendów.
  •  
  • Czy podoba Ci się każda gra lub komiks? Zrób zdjęcia i opublikuj je na Instagramie!
  •  
  • Czy lubisz celebrytę? Załóż profil na Instagramie i opublikuj zdjęcia swojego życia! W ten sposób możesz znaleźć innych fanów tej celebryty, aby stworzyć własną społeczność.
  •  
  • Czy podoba Ci się postać z filmu? Instagram to świetne miejsce dla Ciebie. Potasuj swoje ulubione postaci z filmów i dołącz do innych społeczności tego typu! Lubisz na przykład Batmana? Graj jako Batman (lub inna postać z Batmana) w różnych sytuacjach!
  •  
                   
 6.  
             

  Część 2      Wykonaj zdjęcia  .

    
   
 1.             1      Dowiedz się, jak najlepiej kontrolować Instagram. Wykorzystaj w pełni swoje zdjęcia i używaj filtrów, aby stać się prawdziwym profesjonalistą. Słynny Instagramer to ktoś, kto wie, jak najlepiej edytować zdjęcia.       
 2.  
 3.             2      Wypróbuj aplikację do edycji zdjęć. Użytkownicy iPhone mogą korzystać z Snapseed lub Colorsplash, podczas gdy Android może korzystać z PicSay Pro lub PicsPlay Pro. Zawsze dostosuj zdjęcie przed użyciem filtrów. 
    
  • Zawsze zaznacz, że zdjęcie jest edytowane (jeśli jest). Jeśli jesteś uczciwy wobec fanów, nie zmęczysz ich za zdjęcie, które nie zostało oznaczone jako edytowane. Nikt nie lubi fałszywych zdjęć, które autor twierdzi, że są autentyczne i nieskażone.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zyskaj setki zdjęć. Możesz nie publikować wszystkich, ale jeśli nie napiszesz co najmniej kilku zdjęć w tygodniu, nigdy nie będziesz gwiazdą Instagrama. 
    
  • Podobnie jak w przypadku klasycznej fotografii, nawet na Instagramie, powiedzenie brzmi "ćwiczenie do perfekcji". Korzystając często z aplikacji i testując nowe rzeczy, nadal będziesz się poprawiać.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dodaj etykiety. Mogą być zabawni i szczerzy. Bądź zabawny, oryginalny, ale nigdy nie rań się ani nie wzbogacaj innych.       
 8.  
 9.             5      Bądź kreatywny. Eksperymentuj ze zdjęciami. Wypróbuj nowy kąt, kombinację kolorów lub inne elementy na zdjęciach.       
 10.  
 11.             6      Bądź osobisty. Jeśli masz bloga lub jakąś inną stronę, publikuj coś innego na Instagramie. Ludzie też chcą znać twoją drugą stronę. Twoje profile w różnych sieciach społecznościowych mogą być ze sobą powiązane, ale publikują wszędzie coś innego.       
 12.  
             

  Część 3      Utwórz społeczność  .

    
   
 1.             1      Połącz swoje konto na Instagramie z Facebookiem. Prawdopodobnie masz wielu przyjaciół, którzy chcieliby oglądać Cię na Instagramie. Może ci pomóc na początku. 
    
  • Powinieneś także używać tagowania strony i łączenia się z Foursquare.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Obserwuj innych użytkowników na Instagramie. Nie zapomnij komentować i kochać inne zdjęcia. Stajesz się sławny na Instagramie, jeśli chcesz, żebyś się śmiał. Przede wszystkim ważne jest, aby uzyskać ich zdjęcia, więc jest tu sklep wymiany. 
    
  • Odpowiadaj na komentarze pod Twoimi zdjęciami. Wpisz imię i nazwisko konkretnego użytkownika i napisz do niego swój komentarz, aby wiedzieć, że Twój komentarz należy do niego. Rozpocznij zabawę z nieznajomymi, dzięki czemu zyskasz więcej fanów.
  •  
  • Gratuluj innym ludziom sukcesu. Zabierz użytkownika Instagram jako społeczność, a nie jako konkurenta.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Weź udział w konkursach. Konkursy to świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze społecznością, jednocześnie promując swoje zdjęcia.       
 6.  
 7.             4      Użyj hashtagów. Dowiedz się, które hashtagi są popularne lub najczęściej używane i dodaj je do swoich zdjęć. Hashtagi powinny być powiązane z treścią zdjęć. Jeśli trafisz zdjęcie z ulubioną kategorią (oznaczonym hashtagem), może to być zauważone przez wiele osób. 
    
  • Użyj hashtagów #instagood, #picoftheday, #likeitup i innych. Otrzymujesz więcej fanów lub obserwujących. Oczywiście możesz również używać hashtagów w języku czeskim, ale angielski jest oczywiście na całym świecie.
  •  
         
 8.  
             

  Część 4      Zaawansowane metody Instagram  .

    
   
 1.             1      Opowiedz historię. Stwórz historię, która jest kreatywna, oryginalna i szczera dzięki kontu na Instagramie. Dzięki temu fani będą wracać.       
 2.  
 3.             2      Opublikuj, co robisz. Jeśli zauważysz, że ludzie lubią niektóre rodzaje zdjęć, rób zdjęcia tego typu. Jeśli dostosujesz swoje konto w ten sposób, staniesz się sławny znacznie szybciej.       
 4.  
 5.             3      Popraw interakcję i liczbę fanów. Jeśli nie jesteś celebrytą, musisz poświęcić dużo czasu i energii, zanim staniesz się sztuczką na Instagramie.       
 6.  
 7.             4      Gdy zaczniesz ulepszać się jako fotograf, przeważaj nad jakością. Zamiast publikować dziesięć zdjęć dziennie, lepiej poświęcić więcej czasu na edycję swoich zdjęć, aby były wyjątkowe.       
 8.  
 9.             5      Zorganizuj własną konkurencję. Jeśli masz świetne pomysły i trochę więcej fanów, zacznij ulepszać profil, wymyślając konkursy. Wkrótce będziesz liderem na Instagramie.       
 10.  
 11.             6      Śledź swoją chwałę na Instagramie za pomocą Statigram i innych narzędzi Instagram. Możesz dowiedzieć się, jak Twój profil poprawia się z czasem.       
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

      

         (1)                     
Index popularny:
Pozbycie się alkoholu.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak usuwać znajomych z Facebooka.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak wykonać modlitwę Tahażżud.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze.

Pozbycie się alkoholu.

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi bez leków.

Jak usuwać znajomych z Facebooka.

Jak korzystać z LinkedIn.

Jak zostać mówcą motywacyjnym.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak opublikować film na YouTube na Facebooku.

Jak zostać mówcą motywacyjnym.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak ponownie otwierać zdjęcia w Snapchacie.