Home \ index
 

Jak usunąć grupę na Facebooku.

 

Czy masz na koncie Facebook starą grupę, która powoduje, że twoje konto jest niejasne lub nie chcesz otrzymywać powiadomień i wiadomości? Jeśli grupa została założona przez kogoś innego, opuścisz ją po prostu. Po prostu usuń go z listy członków. Jeśli założyłeś grupę, możesz ją anulować. Należy jednak pamiętać, że proces ten może chwilę potrwać, zwłaszcza jeśli posiadasz dużą liczbę osób. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.

              

Procedura .

    

    1      Usuwanie utworzonej grupy  .

    
   
 1.            1      Zaloguj się na Facebooku. Możesz usunąć tylko te grupy, które utworzyłeś lub gdy zostały one pozostawione przez założyciela. Aby usunąć grupę, potrzebujesz uprawnień administratora.  
    
  • Nie zobaczysz listy swoich grup na Osi czasu, musisz iść do Wybranych postów. Kliknij logo Facebooka w lewym górnym rogu, aby wyświetlić posty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Otwórz grupę, którą chcesz usunąć. Listę grup można znaleźć w lewym panelu i można skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby łatwiej było ją znaleźć. Kliknij nazwę grupy, aby do niej przejść.       
 4.  
 5.             3      Kliknij ikonę Ustawienia. Ikona jest małym kołem zębatym i można ją znaleźć w prawym górnym rogu strony grupy. Wybierz "Edytuj ustawienia grupy".       
 6.  
 7.             4      Zmień ustawienia prywatności grupy na "Prywatne". Zapewni to, że grupa nie będzie już wyświetlana w wyszukiwaniu, a osoby, które usuniesz, nie będą już mogły dodawać.       
 8.  
 9.             5      Kliknij kartę Członkowie. Po lewej stronie pola "Znajdź użytkownika" kliknij menu i wybierz "Wszyscy członkowie", aby wyświetlić wszystkie osoby w grupie.       
 10.  
 11.             6      Usuń wszystkich członków. Kliknij ikonę koła zębatego pod każdym członkiem grupy i wybierz "Usuń z grupy". Jeśli sam nie jesteś w grupie, nie opuszczaj jej. 
    
  • Niestety, nie ma sposobu, aby usunąć więcej osób naraz, więc będziesz musiał usunąć każdego członka osobno.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Po pozostaniu w grupie tylko siebie usuń. Facebook poprosi cię o sprawdzenie, czy naprawdę chcesz wyjść, a grupa zostanie usunięta. Jeśli jesteś pewien swojego wyboru, kliknij przycisk "Usuń grupę". 
    
  • Jeśli przypadkowo usunąłeś wszystkich administratorów, jednocześnie usuwając uprawnienia administratora, musisz poczekać, aż uzyskasz możliwość zostania administratorem. Może się to jednak zdarzyć tylko wtedy, gdy w grupie nie ma administratorów, a proces ten może potrwać kilka dni.
  •  
                   
 14.  
             

    2      Wyjdź z grupy z listy  .

    
   
 1.             1      Zaloguj się na Facebooku. Otwórz wybrane posty. Po lewej stronie zobaczysz swoje grupy. Może być konieczne kliknięcie przycisku Więcej, aby wybrać ten, który chcesz opuścić. 
    
  • Jeśli jesteś na Osi czasu, kliknij logo Facebooka w lewym górnym rogu strony, aby wybrać wybrane posty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Otwórz grupę, którą chcesz opuścić. Kliknij nazwę grupy, aby ją otworzyć. Kliknij ikonę koła zębatego obok "Powiadomień", aby przejść do Ustawień, z których wybrałeś "Opuść grupę".       
 4.  
 5.             3      Zweryfikuj opuszczenie grupy. Kliknięcie przycisku "Opuść grupę" spowoduje jego zamknięcie, a nazwa grupy nie będzie już wyświetlana na lewym pasku bocznym po przywróceniu strony. 
    
  • Istnieje opcja, aby umożliwić innym użytkownikom ponowne zaproszenie. Jeśli pozostawisz grupę z tą opcją niezaznaczoną, inni użytkownicy mogą dodać Cię z powrotem w dowolnym momencie.
  •  
  • Inni członkowie nie są powiadamiani o opuszczeniu grupy.  
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. https://www.facebook.com/help/www/174988392554409  
 2.  
 3. https://www.facebook.com/help/172944012764072  
 4.  
                          
Index popularny:
Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak zrobić zapis Ouija.

Jak korzystać z Snapchata.

Jak usunąć konto Spotify.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak owinąć Magic Circle.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak wyhodować paprocie.

Jak pozbyć się bólu ucha.

Dowiedz się, czy ci się podoba.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak zdobyć wielu subskrybentów w YouTube.

Jak złożyć amerykańską flagę.

Jak pozbyć się bólu ucha.

Jak usuwać znajomych z Facebooka.

Jak owinąć Magic Circle.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak ponownie otwierać zdjęcia w Snapchacie.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze.