Home \ index
 

Jak usunąć grupę na Facebooku.

 

Czy masz na koncie Facebook starą grupę, która powoduje, że twoje konto jest niejasne lub nie chcesz otrzymywać powiadomień i wiadomości? Jeśli grupa została założona przez kogoś innego, opuścisz ją po prostu. Po prostu usuń go z listy członków. Jeśli założyłeś grupę, możesz ją anulować. Należy jednak pamiętać, że proces ten może chwilę potrwać, zwłaszcza jeśli posiadasz dużą liczbę osób. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.

              

Procedura .

    

    1      Usuwanie utworzonej grupy  .

    
   
 1.            1      Zaloguj się na Facebooku. Możesz usunąć tylko te grupy, które utworzyłeś lub gdy zostały one pozostawione przez założyciela. Aby usunąć grupę, potrzebujesz uprawnień administratora.  
    
  • Nie zobaczysz listy swoich grup na Osi czasu, musisz iść do Wybranych postów. Kliknij logo Facebooka w lewym górnym rogu, aby wyświetlić posty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Otwórz grupę, którą chcesz usunąć. Listę grup można znaleźć w lewym panelu i można skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby łatwiej było ją znaleźć. Kliknij nazwę grupy, aby do niej przejść.       
 4.  
 5.             3      Kliknij ikonę Ustawienia. Ikona jest małym kołem zębatym i można ją znaleźć w prawym górnym rogu strony grupy. Wybierz "Edytuj ustawienia grupy".       
 6.  
 7.             4      Zmień ustawienia prywatności grupy na "Prywatne". Zapewni to, że grupa nie będzie już wyświetlana w wyszukiwaniu, a osoby, które usuniesz, nie będą już mogły dodawać.       
 8.  
 9.             5      Kliknij kartę Członkowie. Po lewej stronie pola "Znajdź użytkownika" kliknij menu i wybierz "Wszyscy członkowie", aby wyświetlić wszystkie osoby w grupie.       
 10.  
 11.             6      Usuń wszystkich członków. Kliknij ikonę koła zębatego pod każdym członkiem grupy i wybierz "Usuń z grupy". Jeśli sam nie jesteś w grupie, nie opuszczaj jej. 
    
  • Niestety, nie ma sposobu, aby usunąć więcej osób naraz, więc będziesz musiał usunąć każdego członka osobno.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Po pozostaniu w grupie tylko siebie usuń. Facebook poprosi cię o sprawdzenie, czy naprawdę chcesz wyjść, a grupa zostanie usunięta. Jeśli jesteś pewien swojego wyboru, kliknij przycisk "Usuń grupę". 
    
  • Jeśli przypadkowo usunąłeś wszystkich administratorów, jednocześnie usuwając uprawnienia administratora, musisz poczekać, aż uzyskasz możliwość zostania administratorem. Może się to jednak zdarzyć tylko wtedy, gdy w grupie nie ma administratorów, a proces ten może potrwać kilka dni.
  •  
                   
 14.  
             

    2      Wyjdź z grupy z listy  .

    
   
 1.             1      Zaloguj się na Facebooku. Otwórz wybrane posty. Po lewej stronie zobaczysz swoje grupy. Może być konieczne kliknięcie przycisku Więcej, aby wybrać ten, który chcesz opuścić. 
    
  • Jeśli jesteś na Osi czasu, kliknij logo Facebooka w lewym górnym rogu strony, aby wybrać wybrane posty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Otwórz grupę, którą chcesz opuścić. Kliknij nazwę grupy, aby ją otworzyć. Kliknij ikonę koła zębatego obok "Powiadomień", aby przejść do Ustawień, z których wybrałeś "Opuść grupę".       
 4.  
 5.             3      Zweryfikuj opuszczenie grupy. Kliknięcie przycisku "Opuść grupę" spowoduje jego zamknięcie, a nazwa grupy nie będzie już wyświetlana na lewym pasku bocznym po przywróceniu strony. 
    
  • Istnieje opcja, aby umożliwić innym użytkownikom ponowne zaproszenie. Jeśli pozostawisz grupę z tą opcją niezaznaczoną, inni użytkownicy mogą dodać Cię z powrotem w dowolnym momencie.
  •  
  • Inni członkowie nie są powiadamiani o opuszczeniu grupy.  
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. https://www.facebook.com/help/www/174988392554409  
 2.  
 3. https://www.facebook.com/help/172944012764072  
 4.  
                          
Index popularny:
Jak leczyć zatkane oskrzela.

Jak pozbyć się inwazji pcheł.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze.

Jak utworzyć stronę internetową.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak zablokować orientację ekranu na iPadzie.

Jak zrobić domowy likier Kahlua.

Jak wyczyścić toaletę za pomocą koła.

Jak korzystać z Snapchata.

Jak zostać mówcą motywacyjnym.

Jak wyczyścić pępek.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak ćwiczyć palce.

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi bez leków.

Jak leczyć zatkane oskrzela.

Jak budować zaufanie.

Dowiedz się, czy ci się podoba.

Jak pozbyć się złych nawyków.

Jak hodować ziemniaki.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.