Home \ index
 

Jak rzucić kamień, kiedy potrzebujesz wolnego dnia.

 

Każdego dnia potrzebujemy nieplanowanego dnia wolnego, aby odpocząć i zrelaksować się psychicznie. Jednak twój pracodawca nie musi doceniać takiej spontanicznej spontaniczności i trzeba to powiedzieć z dobrego powodu. Na szczęście jednak jest coś, co możesz zrobić i mieć wolny dzień, aby dostać się na pokaz. Oczywiście nie jest to rodzaj wymówek, których można używać zbyt często, ale czasami można uzyskać dzień wolny. W ramach tej metody, będzie to dzień wcześniej, aby przekonać swoich kolegów, że nie czujesz się dobrze i zadzwonić do swojego przełożonego z koniecznością pozostania z chorobą w domu, nie czując się zbytnio na to.

              

Procedura .

    

  Część 1      Apologetic  .

    
   
 1.            1      Zadzwoń do swojego szefa lub przełożonego wcześnie rano. Nie mów - im szybciej zadzwonisz, tym lepiej. Ponadto, po przebudzeniu będziesz miał bardziej nieprzyzwoity głos i dodasz do niego wiarygodność. Rano bardziej prawdopodobne jest, że wpadniesz w swoją pocztę głosową, albo okażesz się nieprzygotowana. Jeśli zadzwoniłeś za późno, wydawałoby się, że nawet nie wziąłeś pod uwagę tego, o czym pomyśli twój przełożony. 
    
  • Staraj się, aby rozmowa była niepotrzebna. Choć znajomość symptomów da ci niezbędną pewność i pewność siebie, nie powinieneś opowiadać niepotrzebnie aktualnych historii - najczęściej używają oni kłamców, aby ukryć swoją niepewność. Nie zagłębiaj się w szczegóły - po prostu powiedz, że nie czujesz się dobrze i że nie przyjdziesz. Daj szefowi tyle informacji, aby ci uwierzyć. Spróbuj czegoś w stylu "Byłem całą noc" lub "Mam poważne problemy żołądkowe".
  •  
  • Możesz też spróbować czegoś takiego jak "Wiem, że powinienem wspomnieć wczoraj pod koniec dnia, ale wciąż miałem nadzieję spać." Nie działając zbyt mocno, pokaż, że naprawdę chcesz dostać się do pracy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Staraj się brzmieć chory. Nie musisz przesadzać podczas porannego telefonu, ale nie zaszkodzi ci to, gdy zabrzmi trochę źle. Aby uzyskać bardziej naturalny głos, który będziesz mieć naturalnie rano, dodaj kilka wskazówek na temat nosa lub czasem trochę szarpnięć, aby upewnić się, że szef nie wie, że grasz. Możesz także mówić wolniej i wolniej, aby pokazać, że nie masz dość siły, by mówić. Ćwicz głośno tę rozmowę, zabrzmi bardziej przekonująco. 
    
  • Jeśli chcesz dodać ekstra szorstkość do głosu, krzycz z płuc w poduszce na około dziesięć sekund przed samym telefonem. Będzie cię to bolało, więc najpierw upewnij się, że to naprawdę jest tego warte.
  •  
  • Możesz także spróbować trochę zabrzmieć i zdezorientować. Jeśli brzmisz doskonale i genialnie, a będziesz odpowiadał na pytania szybko ze swojej strony, nie musisz być wystarczająco przekonujący.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przygotuj się na pytania. Czy twój szef bierze twój nos? Spróbuj zadać różne pytania. Na przykład, jeśli pracujesz z żywnością, szef będzie zainteresowany tym, czy twoja choroba jest zaraźliwa. Może również zapytać cię, czy wypróbowałeś wszystkie opcje, aby uczynić je lepszym i możesz przyjść do pracy. Najlepszą odpowiedzią jest to, że obawiasz się, że możesz kogoś zarazić i że wypróbowałeś wszystkie opcje, jakie możesz sobie wyobrazić (leki przeciwbólowe, leki zobojętniające, płynne uzupełnianie itd.), Ale wszystko bez rezultatu. 
    
  • Przy okazji, wspomnij, że zadzwoniłeś do lekarzy podczas operacji, a teraz czekasz, aż oddzwonią z darmowym terminem. Podczas grypy lub innego podobnego sezonu, może upłynąć kilka dni, zanim lekarz zapisze cię w harmonogramie. Jeśli szef zażąda zaświadczenia lekarskiego, możesz mu powiedzieć, że twoja wycieczka odbędzie się później w ciągu tygodnia. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby udać się do lekarza.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zakończ rozmowę z czymś pozytywnym. Po zakończeniu rozmowy postaraj się wywrzeć dobre wrażenie na szefie, jakiego znasz najbardziej. Powiedz, że zrobisz wszystko, aby jak najszybciej wrócić do pracy i że jesteś bardzo wdzięczny za zrozumienie. Udowodnij swoje zaangażowanie w pracę i starań, aby powrócić do swoich obowiązków bez przesady. Po prostu spróbuj zrobić wrażenie, że naprawdę żałujesz, że stracisz cały dzień pracy. Nie musisz zabrzmieć entuzjastycznie i mieć pomysł na cały dzień spędzony przed telewizorem z pracą na ostatniej uczelni. 
    
  • Jeśli chcesz wyglądać szczególnie godnie zaufania, możesz zaproponować szefowi, aby zadzwonił do wszelkich pytań, na które możesz się zwrócić. Więc jeśli nie przeszkadza ci przeszkadzanie podczas przerwy, możesz powiedzieć coś w rodzaju: "Będę cały dzień w łóżku, więc zadzwoń do mnie, kiedy czegoś potrzebujesz..." Ale rób to tylko wtedy, gdy naprawdę czujesz się jak ty szef nie może przegapić.
  •  
  • Zakończ rozmowę z podziękowaniami za wsparcie i zrozumienie szefa.
  •  
                   
 8.  
             

  Część 2      Kontynuuj swój plan  .

    
   
 1.             1      Po powrocie do pracy kontynuuj swoją chorobę. Nie możesz wejść do drzwi po swojej chorobie i wygląda idealnie zdrowo. Nadal musisz grać tak, jakbyś właśnie wychodził z twojego stanu. Zjedz kilka razy, a czasem zatrzasnąć trochę. Nie możesz grać zbyt dużo i zachowywać się tak, jakby to był ból, abyś wrócił do pracy. Nie wspominaj o chorobie i niech inni pytają cię, jak się czujesz. Powinieneś grać bardzo autentycznie, na przykład mówiąc: "Nie jestem taki okropny, naprawdę" lub "Muszę spać trochę dłużej i nic mi nie będzie". 
    
  • Aby wyglądać wyjątkowo autentycznie, dzień przed powrotem do pracy, spróbuj mniej spać, aby wyglądać na wyczerpanego i zażenowanego w pracy. Będziesz wspierać swoją wiarygodność dla dalszych pretensji w przyszłości (dodatkowo otrzymasz przeprosiny za wizytę).
  •  
  • Zachowaj cały dzień trochę zmierzyć. Nie bądź zbyt przyjazny i nie rozmawiaj zbyt wiele z kolegami. Odrzuć też różne zaproszenia. Pamiętaj, że wciąż zyskujesz na sile i potrzebujesz oszczędzać energię.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie mów żadnemu z twoich kolegów, że udałeś, że jest chory. Możesz być bardziej pewny siebie, że dobrze znasz swoich kolegów, i nie ma między nimi szczura, ale nadal powinieneś bardzo uważać na to, kogo zamierzasz udawać. Koledzy nie rozwalą twojej wspaniałości, ale pomyślą raczej o twojej nieodpowiedzialności i truciźnie. Co więcej, gdyby tylko jeden z twoich kolegów mówił i wszystko przyjdzie do szefa, nie tylko popadłbyś w jednorazowe kłopoty, ale już nigdy nie będziesz w stanie udawać tej choroby. 
    
  • Każde przeczucie choroby także u szefa wzbudzi podejrzenia, gdy jesteś naprawdę chory. Nie chcesz się bronić przez cały czas pracy w firmie.
  •  
  • Od czasu do czasu potrzebujemy wolnego, nikogo. Ale to nie znaczy, że będziesz walić na każdym rogu i pokazać, że nie traktujesz swojej pracy wystarczająco poważnie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądź przyjazny dla szefa. Po tym jak zostaniesz zmanipulowany, powinieneś być dobry dla szefa i nie powinieneś już wspominać o chorobie, lub nie powinieneś ponownie dziękować szefowi za zrozumienie. Zamiast tego powinieneś pracować nad dobrym dostępem i przekazywać do najwyższej lepszej wibracji. Spróbuj stworzyć wrażenie, że jesteś naprawdę świetnym pracownikiem i nie pozwól szefowi mieć wątpliwości, że tak naprawdę możesz udawać, że jesteś chory. 
    
  • Nie możesz jednak wyolbrzymiać swojego przyjaznego zachowania, tak jak rozmawiasz o tym, jak szaleńczo jest twoja miłość i ile ona daje ci życie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Spróbuj wykonać dobrą robotę. Po powrocie do pracy po udanej chorobie spróbuj chodzić prawą stopą. Nie jest to dzień, w którym powinieneś pójść do pracy godzinę później lub poradzić sobie z prywatnymi połączeniami lub zorganizować kolejne wakacje. Zamiast tego powinieneś pozostać w pracy przez wiele godzin, aktywnie uczestniczyć w spotkaniach, szybko reagować na wiadomości e-mail i robić wszystko, aby zostawić dobre wrażenie. 
    
  • Nawet jeśli zwykle przysięgasz i skarżysz się na swoich kolegów, powinieneś się uspokoić i być trochę bardziej pozytywnym po powrocie z "choroby". W tym momencie nie możesz pozwolić szefowi usłyszeć, jak narzekasz na tę pracę.
  •  
  • Od czasu do czasu, aby wszystko idealnie się ułożyło, wszyscy tego potrzebujemy, ale jeśli zrobisz nawyk, twoja praca może być zagrożona. Po powrocie do pracy staraj się nie narzekać, a nawet szeptać bardzo cicho.
  •  
         
 8.  
             

  Część 3      Przygotowanie do przeprosin z pracy  .

    
   
 1.             1      Wybierz odpowiedni czas na swój wolny dzień. Jeśli uważałeś, że jakakolwiek choroba może być odpowiednia dla choroby, to wiesz, że będziesz musiał zrobić jeszcze więcej. Jeśli wybierzesz nieodpowiedni dzień, znacznie trudniej będzie Ci wyobrazić sobie wystarczająco przekonujący scenariusz. Zanim rozpoczniesz działanie swojego planu głównego, upewnij się, że zagrywasz wszystko w karty: 
    
  • Przygotuj się na wyjątkowo przekonujące zachowanie, jeśli masz zamiar wysiąść w piątek lub poniedziałek. Dla twojego szefa będzie znacznie trudniej uwierzyć, że mylisz się z wizją przedłużonego weekendu.
  •  
  • Upewnij się, że nie zajęło Ci ostatnio więcej czasu lub nie chorujesz.
  •  
  • Nie udawaj, że jesteś chory po tym, co kłóciłeś się z kimś w pracy, albo jeśli spóźniłeś się na pracę, itd. Zdecydowanie nie byłoby dobrze, gdyby twój przełożony uznał, że chcesz wyjść protestować. Twoja choroba będzie znacznie bardziej przekonująca, jeśli do dnia, w którym zdecydujesz się udawać, wszystko poszło dobrze i bez problemów.
  •  
  • Nie próbuj udawać, że się rozchorujesz w dniu, który wcześniej wiedziałeś, że będzie nieprzyjemny. Jeśli twój szef wie, że boisz się regularnych comiesięcznych spotkań, to nie powinieneś mieć choroby, aby udawać, że jesteś w tym dniu - bez względu na to, jak wielki by był.
  •  
  • Choroba próbuje filmować, gdy kolega jest chory lub gdy trwa sezon grypowy. W takim czasie twój przełożony nie będzie tak podejrzliwy, ponieważ nie będziesz jedynym, który nie czuje się dobrze.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umieść dobry fundament. Jeśli masz zamiar udawać, że masz chorobę, powinieneś trochę postąpić naprzód, ale unikaj zbytniego zapału do leczenia swojej choroby. Nie próbuj kaszleć, ale raczej postępuj powoli i od czasu do czasu węsz nos, jakby był przeziębiony. Celem jest, aby twoi koledzy pytali cię, czy jesteś zdrowy i albo je zignorowałeś, albo coś zabrałeś. Postaraj się wyglądać źle, ale odmawiaj sobie tego. Twoi koledzy nie będą cię podejrzewać o udawanie. Umieść te podstawy na następny dzień. Twoja choroba w tym dniu nie będzie tak widoczna. 
    
  • Zróbcie też dzień wcześniej, aby zrobić trochę łagodności. Jeśli w pewnym momencie dostaniesz energię do skakania w biurze, a następnego dnia zachorujesz na tę chorobę, wszyscy będą zaskoczeni i będą podejrzliwi. Dlatego odrzuć lunch i podobne rzeczy, które zwykle robisz na ten dzień.
  •  
  • Postaraj się wziąć "Ibuprofen" przed kolegami.
  •  
  • Posypać częściej niż zwykle.
  •  
  • Jeśli pójdziesz ze swoimi kolegami na lunch, nie rób nic, aby wyglądało na to, że nie chcesz tego dnia.
  •  
  • Staraj się wyglądać nieostrożnie. Zakręć trochę włosów, ubierz się w gorsze części garderoby i przymieś zmęczony wyraz.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dowiedz się wszystkiego o swojej chorobie. Chociaż Twój szef prawdopodobnie nie będzie cię przesłuchiwał, ważne jest, abyś wiedział, co chcesz robić, a co chcesz zrobić, to wyjaśnić i wyjaśnić z wyprzedzeniem. Zamiast mówić ci, że się mylisz, musisz powiedzieć, że masz migrenę, ból brzucha lub zwykłe przeziębienie. To podniesie twoją argumentację i staniesz się bardziej przekonujący. Powinieneś także być przygotowany na udzielenie odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania, na przykład kiedy się myliłeś, kiedy wróciłeś i odwiedzałeś swojego lekarza. Musisz zdecydowanie brzmieć, inaczej twój przełożony podejrze cię o udawanie. 
    
  • Jeśli potrzebujesz kilku dni wolnego, wybierz odpowiednią chorobę. Migrena lub choroba jelit lub żołądka powinny zapewnić ci dwa lub więcej dni bez pracy, ponieważ mogą również trwać przez długi czas i pojawić się wirtualnie w dowolnym momencie. Przez dłuższy okres czasu zapalenie spojówek lub streptokoków może pomóc w szyi. Cokolwiek wybierzesz, dokładnie poznaj swój "stan" i przygotuj się do opisania bez objawów wszystkich objawów.
  •  
  • Możesz spróbować tej nieprzyjemnej rozmowy z bliskim przyjacielem i upewnij się, że możesz to wszystko płynnie. Twój szef prawdopodobnie nie pyta o konkretny stan twojego żołądka lub szyi, ale zawsze jest wstyd, aby być przygotowanym.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Przygotuj się na relaksujący dzień wolny. Udając chorego, nie wolno ci się kąpać i wyjść z żoną, aby wspiąć się na góry lub urządzić szaloną zabawę z przyjaciółmi. Jeśli udajesz, że jesteś chory i zachowujesz się jak nic, szef to dostanie. Zamiast tego powinieneś używać marodu tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz odpocząć i po prostu kłamać cały dzień - robiąc właściwie to, co zrobiłbyś podczas prawdziwej choroby, z wyjątkiem tego złego uczucia. 
    
  • Ponadto, gdybyś spędził dzień poza domem i wrócił do pracy z wyraźnym oparzeniem słonecznym, nie byłbyś zbyt pewny siebie.
  •  
  • Podczas dnia wolnego powinieneś wylogować się z sieci społecznościowych, które możesz przeciągać. Szef nie otrzyma żadnych zdjęć przedstawiających pozowanie na szczycie wzgórza ani podejrzanych komentarzy, gdy jesteś w domu z ciężką chorobą.
  •  
         
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.kronos.com/About/Seasonal-Absence-Syndrome.htm  
 2.  
                         
Index popularny:
Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak zdobyć wielu subskrybentów w YouTube.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak opublikować film na YouTube na Facebooku.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Jak korzystać z Snapchata.

Jak usuwać znajomych z Facebooka.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak usunąć konto Spotify.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak utworzyć stronę internetową.

Dowiedz się, czy ci się podoba.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.

Jak korzystać z Snapchata.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak czyścić naczynia ze stali nierdzewnej.

Jak korzystać z Snapchata.

Jak zrekonstruować Instagram.