Home \ index
 

Jak się przebrać w Paryżu.

 

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Paryża do pracy, na wakacje czy do obu, pakowanie właściwych rzeczy może być orzechowe. Wybrane ubrania muszą być wystarczająco praktyczne, aby często przebywać na zewnątrz w nieprzewidywalnej pogodzie. Wiele osób stara się również ubierać modnie, aby lepiej pasowały do ​​paryżan i paryżan, słynących z modnych strojów. Decydując się na pakowanie w Paryżu, trzeba znaleźć właściwą równowagę między koniecznością, elegancją, komfortem i kreatywnymi uczuciami.

              

Procedura .

    

  Część 1      Co zapakować  .

    
   
 1.            1      Weź pod uwagę pogodę i pory roku, kiedy wybierasz się do Paryża. Paryż jest daleki od ekstremalnych wahań temperatury, ale ubieranie się w pogodę na pewno się przyda - zwłaszcza, jeśli planujesz spędzać wiele godzin poza domem. 
    
  • Średnia temperatura wynosi 5 ° C zimą i 20 ° C latem. Idealny sposób ubierania się przez cały rok to nakładanie warstw, ponieważ nawet w miesiącach letnich mogą nadchodzić zimne noce, a zimą może być ciepło na słońcu.
  •  
  • Wiosna jest najbardziej suchym sezonem. Przez cały rok często spotykasz się z niespodziewanymi, krótkimi deszczami. Śniegu w zimie jest rzadsze, ale nie niezwykłe. Wielu paryżan ma stały parasol z nimi, a wielu gości dostaje zimą buty w zimie w Paryżu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zwiń zgodnie z Twoimi planami. Zdecydowanie będziesz potrzebował wygodnych butów (ale trampek! Spróbuj czegoś mądrzejszego). Jeśli twój pomysł na Paryż polega na siedzeniu w kawiarniach i robieniu zakupów na Champs-Élysées , to pakujesz się inaczej niż wtedy, gdy jesteś gotowy na wieżę Eiffla . Co planujesz? 
    
  • Jeśli jesteś w podróży służbowej, dobrze jest pakować ubrania biznesowe. Zarówno mężczyźni jak i kobiety zwykle noszą garnitur lub kostium w ciemnych kolorach, kobiety mogą również nosić klasyczne sukienki w neutralnych kolorach.
  •  
  • Jeśli pojechałeś do Paryża po zabytki, ubierz się wygodnie, ponieważ wycieczka po Paryżu wymaga dużo spaceru. Należy pamiętać, że nawet w codziennych czynnościach Paryżanie ubrani są bardziej formalnie niż inni. W ciągu dnia na ulicy zobaczysz ubrania, koszule, sukienki, dżinsy, spódnice i swetry. Zamiast więc sneakersów, wzywaj wygodne buty lub sandały. Na obiad używamy sukienek i marynarek.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zostaw swój dres w domu. Lub co najwyżej w hotelu! Wyobraź sobie kobietę w garniturach ze skóry i kobietę w mini spódniczce - w Paryżu stawia ją najpierw na ubraniu. Jeśli idziesz ulicą (szczególnie wieczorem - jest bardziej zrelaksowany w ciągu dnia), zostaw swoje ubrania w domu dla Amerykanów. 
    
  • Paryż kręci się wokół tkanin i cięć. Dresy są oddalone o mil od cięcia. To samo dotyczy butów. Twoje tenisówki prawdopodobnie nie są wcale bezużyteczne. Nawet jeśli zamierzasz wyjść wieczorem, nie będą dobre w bistrach i dyskotekach!
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pamiętaj, że czerń jest stale . Poważnie. Odchudzanie i jest eleganckie i bez widocznych na nim plam? Zadziwiające. Ponadto można go nosić przez cały rok. Jeśli chcesz odrobiny koloru, odśwież czarną biżuterię lub szalik (zdecydowanie nie zapomnij o szaliku!). 
    
  • Kolory neutralne to na pewno bezpieczny zakład. Czarny, jasnobrązowy, granatowy, biały, beżowy, szary - wszystko działa dobrze. Niezależnie od tego, jeśli pakujesz w większości neutralne kolory, możesz połączyć je maksymalnie. Wszystko jest dla ciebie dobre!
  •  
         
 8.  
 9.             5      W mocy jest prostota. Paryżanie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że coś czarującego i wciągającego jest przeciwieństwem elegancji i wyrafinowania. Niezależnie od tego, czy nosisz cokolwiek, dąż do prostoty. Brak logo na torbie (możesz z łatwością wziąć torbę na ramię, teczkę lub torebkę), bez opasek, tylko zwykłą koszulę i czarne spodnie. Naprawdę ponadczasowa elegancja. 
    
  • Mówi się, że Paryż jest "uniseksualny" - i nie jest dalekie od prawdy. Chociaż styl ubrań damskich i męskich jest oczywiście inny, mają wiele wspólnych elementów. Jako mężczyzna zobaczysz kobiety ubrane w swetry, kurtki, monochromatyczne t-shirty i spodnie, ciemne dżinsy i buty lub sandały. Zarówno podstawowe ubranie to proste, przyzwoite kawałki.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Ale nie martw się o akcesoria! To, że dwie główne zasady ubierania się w Paryżu są czarne i proste, nie oznacza, że ​​musisz iść tutaj na żałobę. Uzupełnij swoje czarne spodnie i kremową koszulkę z szalikiem, żakietem, naszyjnikiem i parą bransoletek. Połącz masywne i delikatne! 
    
  • Szaliki są na czasie - paryżanie wiedzą, że prosty dodatek może zjednoczyć twoje nudne ubranie. Jeśli żadna z twoich szali nie spakuje się z tobą, nie ma nic łatwiejszego niż kupienie nowego na miejscu!
  •  
         
 12.  
 13.             7      Uważaj na swoje rzeczy. Paryż, przynajmniej niektóre jego części, nie uchyla się od zbrodni. Dodaj coś ze sobą, że nikt nie może łatwo zabrać pieniędzy, paszportu lub obywatela, telefonu, aparatu i innych ważnych rzeczy. Nie zostawiaj ważnych rzeczy w zewnętrznych kieszeniach lub otwartych torebkach. Właśnie o to walczysz.                 
 14.  
             

  Część 2      Jak być eleganckim na drodze  .

    
   
 1.             1      Dołącz do paryskiej mody modowej dzięki kreatywnym ubraniom. Zainspiruj się początkami haute couture. Weź poszczególne części garderoby i połącz je tak, jak nigdy wcześniej o tym nie myślałeś. Paryż naprawdę widział wszystko, więc wybierz się do miasta z głową w górze, cokolwiek masz na sobie. 
    
  • Paryż jest uznaną stolicą mody. Zwykle spotykasz ludzi w odważnych ubraniach, które przyciągają uwagę. Jeśli chcesz tańczyć na igłach lub okładaniu piórkiem, Paryż jest właśnie taki.
  •  
  • Z szafą pełną markowych nazwisk na świecie, poczujesz się tutaj jak w domu, ale z drugiej strony nie jesteś do tego zobowiązany. Dopóki masz dobry, dobrze utrzymany, elegancki strój, łatwo zleć się z paryżanami.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Inspiracje z lokalną ludnością. Miej oczy szeroko otwarte w mieście. Prawdopodobnie zobaczysz to z każdej strony - tylko dlatego, że ludzie, których spotkasz, są paryżanami (jeśli są), nie oznacza, że ​​nie ma wielu innych rzeczy. Jak ich indywidualny styl gra w stylu ubierania się? Czego możesz się od nich nauczyć? 
    
  • Zobaczysz kobiety w spódnicach aż do ziemi, mężczyzn w skórzanych kurtkach, nawet z dżinsami, pomimo ich złej reputacji. Zobaczysz zarówno hipsterzy, jak i boho-chic, ale ich ubrania będą miały francuskiego krasnoluda. Spójrz na różnice i zdecyduj, co Ci się podoba.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie przesadzaj z włosami i makijażem. Jedną z najlepszych rzeczy w kulturze francuskiej jest to, że jej piękno jest autentyczne. Kobiety potrzebują tylko kilku sekund, aby przetoczyć włosy na kredę i gotowe. Wszyscy próbują czerpać z naturalnego piękna, zamiast przytłaczać go. Tak więc, rano, w ciągu pięciu minut, martw się o swoje włosy, użyj trochę zdrowia lub tuszu do rzęs - i możesz iść! Zrobione! 
    
  • Panowie, modyfikacja jest ważna, ale to nie znaczy, że musicie wyglądać tak, jakbyście w każdej chwili mogli wejść na molo paradne. Rozejrzyj się i sprawdź, czy twoje włosy są splątane, jakbyś właśnie wstał, czy nie. To naprawdę takie proste.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Weź parasol! Nawet jeśli jest słonecznie, pogoda w Paryżu może być trudna. Weź parasol z tobą lub kup nowy w sklepie na rogu za kilka euro, które wystarczą na resztę Twojego pobytu. Kiedy pada deszcz, będziesz zadowolony, że nie krwawa!       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (3)                    
Index popularny:
Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.

Jak zablokować orientację ekranu na iPadzie.

Jak się przebrać w Paryżu.

Jak zrobić zapis Ouija.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak owinąć Magic Circle.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak zrobić zapis Ouija.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Jak pantomima.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak ćwiczyć palce.

Jak korzystać z LinkedIn.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Jak zostać mówcą motywacyjnym.

Jak rzucić kamień, kiedy potrzebujesz wolnego dnia.

Jak zrekonstruować Instagram.