Home \ index
 

Jak korzystać z LinkedIn.

 

LinkedIn to największa i najbardziej dominująca profesjonalna strona społecznościowa. Jest to sieć całkowicie odmienna od Facebooka, ponieważ służy do prezentacji i budowania własnej marki i kariery. LinkedIn może również służyć do znajdowania pracy, tworzenia sieci kontaktów, pozyskiwania nowych pracowników, zwiększania sprzedaży biznesowej lub publikowania raportów biznesowych i aktualizacji.

              

Procedura .

    

    1      Jak złożyć  .

    
   
 1.            1      Zaloguj się do LinkedIn za pośrednictwem ich strony. Kliknij link, dodaj odpowiednie informacje osobiste i kliknij "Dołącz do LinkedIn".        
 2.  
 3.             2      Utwórz swój własny profil. Twój profil zasadniczo podsumowuje twoje życie zawodowe. Świetny, szczegółowy profil przedstawia osobę, która odnosi sukcesy, jest sumienna i dobrze skomunikowana. Zły lub nieaktualny profil to osoba, która nie jest zainteresowana budowaniem własnego profilu i osobistych znaków. Postaraj się, aby Twój profil pokazywał Ci świat dokładnie tak, jak chcesz. 
    
  • Początkowo LinkedIn przeprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia własnego profilu - na przykład, jak wprowadzić swój region, branżę, firmę lub aktualną pozycję.
  •  
  • Zostaniesz również zapytany, czy jesteś pracownikiem, właścicielem firmy, czy szukasz pracy, pracuje samodzielnie lub jesteś studentem.
  •  
  • Ta informacja jest wystarczająca dla podstawowego profilu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaloguj się do LinkedIn, aby potwierdzić swoje konto e-mail za pomocą podanego linku. Będziesz mógł wykonać kolejny ważny krok, budując sieć kontaktów.       
 6.  
 7.             4      Dodaj kontakty. "Połączenia" to profesjonalne kontakty z osobami, które znasz lub chciałbyś wiedzieć. Kontakty dodane do LinkedIn staną się częścią Twojej sieci kontaktów. 
    
  • LinkedIn będzie polecać Ci kontakty oparte na przeszukiwaniu Twojej poczty e-mail, do której LinkedIn ma dostęp. Może znaleźć w kontaktach e-mail osoby, które już mają LinkedIn i poprosić o dodanie ich do kontaktów.
  •  
  • Pozostaw ten krok, jeśli chcesz osobno dodawać kontakty.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Kontynuuj tworzenie własnego profilu. Wprowadź wcześniejsze doświadczenie zawodowe i informacje o wykształceniu. Następnie wstaw krótkie podsumowanie i / lub podpis. Krótkie podsumowanie lub nagłówek w kilku zdaniach informuje o tym, kim jesteś z profesjonalnego punktu widzenia. Tytuł powinien wyrażać twoje najlepsze umiejętności i umiejętności.       
 10.  
 11.             6      Prześlij zdjęcie profilowe. W przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych to zdjęcie powinno uchwycić Cię jako profesjonalistę. Nie przesyłaj zdjęć z imprezy, z dziewczynami na ramionach lub paląc papierosy za plecami. Nieważne, czy uważasz to za "naprawdę dobre" zdjęcie. Wybierz zdjęcie, które przedstawia Cię jako profesjonalistę. Może to być tradycyjne pastelowe zdjęcie lub zdjęcie z pracy lub logo Twojej firmy. 
    
  • Użyj zdjęcia w formacie pionowym (pionowy prostokąt).
  •  
         
 12.  
 13.             7      Dodaj swoją specjalizację do swojego profilu. Włączenie określonych umiejętności lub specjalizacji, takich jak stomatologia koni czy kampanie komunikacyjne, pozwala innym osobom szybciej Cię znaleźć.       
 14.  
 15.             8      Dodaj link do swojej witryny lub strony swojej firmy i dodaj link do swojego Twittera lub bloga. Im łatwiej Cię znajdziesz i im łatwiejszy dostęp do twoich informacji, tym bardziej cenny będzie twój profil na LinkedIn.       
 16.  
 17.             9      Dodaj osoby, które LinkedIn zasugerował Ci na podstawie doświadczenia zawodowego i wykształcenia.                  
 18.  
             

    2      Pierwsze kroki  .

    
   
 1.             1      Zapytaj o rekomendacje. LinkedIn pozwala pytać znajomych o rekomendacje, które mogą napisać do Twojego profilu. Najpierw będziesz mógł zatwierdzić rekomendację. Ten element wzmacnia wartość informacji na twoim profilu. W jaki sposób kontakty, a także potencjalni pracodawcy i klienci przechodzący przez LinkedIn, będą mogli zobaczyć rekomendacje na swoim profilu. 
    
  • Rekomendacje Linkedin są bardzo pozytywne i dlatego nie są zbyt interesujące. Zapytaj więc o rekomendacje od osób, które mają najlepsze umiejętności, aby porozmawiać o twoich umiejętnościach i umiejętnościach (np. Byłych szefów i klientów).
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poproś o przedstawienie. Poproś kogoś z Twoich kontaktów o występ na kogoś, kogo chcesz poznać lepiej. Jest to szybki i przyjazny sposób na zbudowanie własnej sieci kontaktów. Masz 5 darmowych zgłoszeń na swoim koncie za darmo. 
    
  • Jeśli przeglądasz sieć kontaktów jednego z kontaktów, możesz poprosić kogoś o połączenie się z siecią kontaktów z ich sieci. Ale rób to tylko wtedy, gdy naprawdę znasz osobę. Możesz również poprosić jednego z Twoich kontaktów o krótką prezentację i swój profil do jednego z ich kontaktów.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dołącz do grup na LinkedIn. Rozpoczynając lub wdając się w dyskusje, możesz zwiększyć sieć kontaktów i zwiększyć widoczność. Grupy lokalne udzielają informacji na temat różnych działań sieciowych i wydarzeń.       
 6.  
 7.             4      Regularnie aktualizuj swój profil. Jest to najbardziej widoczny profil zawodowy i zwykle pojawia się pomiędzy pierwszymi wynikami po wyszukaniu nazwiska w wyszukiwarkach internetowych.  
    
  • Wszystkie informacje w twoim profilu powinny być aktualne i powinieneś regularnie je aktualizować.
  •  
  • Członkowie Twojej sieci kontaktów będą zawsze powiadamiani o wszelkich aktualizacjach Twojego profilu lub nowego kontaktu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Kontynuuj budowanie sieci kontaktów i dodawaj znane kontakty. Najlepiej dodać tylko te kontakty, które Twoim zdaniem mogą dać dobre rekomendacje. Pomyśl o dodaniu kogoś, kto nie kocha Ciebie ani Twojej firmy.       
 10.  
 11.             6      Pozostań w kontakcie ze swoimi kontaktami. Odpowiadaj na ich aktualizacje na nowym stanowisku lub sukcesie, wysyłając gratulacje. Najważniejszymi kontaktami, z którymi musisz pracować, są te, które masz z poprzedniej pracy lub te, z którymi nie rozmawiałeś przez lata.       
 12.  
             

    3      Jak znaleźć pracę  .

    
   
 1.             1      Pamiętaj, że LinkedIn może pomóc Ci znaleźć pracę. LinkedIn jest najlepszym poszukującym pracy, jeśli wiesz, jak go używać i możesz znaleźć odpowiednich ludzi i skontaktować się z nimi.       
 2.  
 3.             2      Upewnij się, że Twój profil jest dokładny, aktualny i pokazuje Cię w najlepszym świetle. Upewnij się, że Twój profil zawiera przejrzystą listę wszystkich twoich sukcesów i pokaż wszystkie twoje zdolności i umiejętności, kwalifikacje, publikacje, itp. Jeśli byłeś cytowany w mediach, masz patent na produkt lub inne zainteresowanie biografią, więc umieść go na swoim profilu. 
    
  • Nigdy nie warto kłamać za CV, a gorzej leży na LinkedIn. Potencjalni pracodawcy mogą korzystać z Twoich kontaktów, aby sprawdzić swoje CV.
  •  
  • Nie martw się zbytnio o wypełnianie swoich zaleceń i umiejętności na swoim profilu. Pracodawcy często nie przyjmują zaleceń i możliwości wyświetlanych na Twoim profilu. Umiejętności są dobre tylko jako słowa kluczowe wyszukiwania.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Pamiętaj, że zaktualizowany profil może przynieść Ci pracę. Budując profil z odpowiednimi umiejętnościami, LinkedIn może polecić pracę, która jest odpowiednia dla Ciebie. 
    
  • Jest mało prawdopodobne, że dostaniesz pracę z niczego - ale nie jest to niemożliwe. Zwykle dotyczy to osób, które mają konkretne możliwości, których poszukuje pracodawca.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Znajdź oferty pracy z ogłoszeń zamieszczonych na LinkedIn. Po prostu przejdź do LinkedIn Jobs, gdzie możesz znaleźć pracę, która odpowiada Twoim preferencjom. 
    
  • Pozycje opublikowane na LinkedIn są bardzo dobre i powinieneś je dokładnie przejrzeć. W przeciwieństwie do klasycznych ogłoszeń niejawnych, pozycje publikowane na LinkedIn są zazwyczaj coraz lepsze i jest mało prawdopodobne, że będą pojawiać się fałszywe lub niebezpieczne pozycje reklamowane.
  •  
  • Znalezienie LinkedIn jest najlepsze, jeśli masz jakieś szczególne umiejętności i umiejętności, których poszukuje pracodawca. Możesz znaleźć pracodawcę, który szuka kogoś dokładnie takiego jak ty.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Możesz utworzyć konto "Job Seeker premium" (konto premium dla osób poszukujących pracy). "Premia za poszukujących pracy" jest najlepsza, jeśli chodzi o pomoc w wyszukiwaniu konkretnych osób i / lub firm. Kosztuje około 20-50 USD miesięcznie. 
    
  • "Premia za pracę" pozwala zobaczyć osoby i firmy, które mogą być dla Ciebie interesujące. Ponadto pozwala na bezpośredni kontakt z nimi za pośrednictwem LinkedIn (za pośrednictwem InMail).
  •  
  • LinkedIn zezwala tylko na kilka wiadomości premium miesięcznie, więc dobrze jest wiedzieć, kim jesteś i czego szukasz.
  •  
  • Pozostałe korzyści związane z premią Job Seeker nie są tak użyteczne. Naklejenie naklejki jako "Wybranego Wnioskodawcy" może nawet przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ pracodawcy mogą uznać Cię za zdesperowanego. Więc lepiej jest, jeśli wiesz dokładnie, jakiej pozycji szukasz.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Dla pozycji mniej szczegółowych, użyj LinkedIn w inny sposób. Jeśli szukasz pracy, która ma wielu odpowiednich ludzi o podobnych możliwościach (takich jak sprzedaż, kierownik biura, CPA), LinkedIn może być mniej skuteczny w jej zdobyciu. 
    
  • Podczas korzystania z LinkedIn w celu znalezienia tak mniej określonej pozycji ważne jest, aby kierować reklamy na konkretne firmy, z którymi chciałbyś pracować lub kontaktować się z konkretnymi osobami w Twojej sieci kontaktów.
  •  
         
 12.  
             

    4      Jak rekrutować nowych pracowników  .

    
   
 1.             1      Bądź świadomy, jakiego typu kandydatów najlepiej szukać w LinkedIn. LinkedIn jest świetne w: 
    
  • Szukaj kandydatów o bardzo konkretnych umiejętnościach i zdolnościach
  •  
  • Kierowanie na grupę docelową
  •  
  • Kontakt z osobami, które obecnie nie szukają pracy (pasywni kandydaci)
  •  
  • Skontaktuj się z osobami z twojej sieci kontaktów. LinkedIn jest dobry w znajdowaniu znajomych obecnych pracowników.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Bądź świadomy, jakiego rodzaju kandydatów nie warto szukać w LinkedIn. LinkedIn nie pomoże wyszukać: 
    
  • Osoby o bardzo ogólnych umiejętnościach
  •  
  • Świeże licencjackie
  •  
  • Mniej wykwalifikowani pracownicy
  •  
         
 4.  
 5.             3      Upewnij się, że profil Twojej firmy jest dobrze skonfigurowany i wygląda dobrze. Kiedy kontaktujesz się z kimś za pośrednictwem LinkedIn, to normalne, że najpierw patrzą na firmę, dla której pracujesz. W twoim interesie leży to, aby informacje były przydatne i pokazały Twoją firmę w najlepszym świetle. 
    
  • Zobacz profil swojej firmy na LinkedIn. Na przykład profil wikiHow znajduje się pod adresem: http://www.linkedin.com/company/wikihow. Przede wszystkim spójrz na sekcję "Kariery".
  •  
  • Jeśli nie podoba Ci się profil firmy, poproś uprawnioną osobę o jej edycję lub aktualizację. Marketingowcy mogą mieć konkretne intencje dotyczące zawartości profilu, więc dobrze jest się z nimi bawić.
  •  
  • Jeśli Twoja firma nie ma profilu na LinkedIn, umieść go w firmach> Dodaj firmę. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zweryfikować swoją tożsamość i wypełnić poszczególne sekcje, takie jak Przegląd, Kariera, Strony produktów, Pracownicy i Statystyki. Oczywiście skupisz się na sekcji Kariery.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Opublikuj stanowisko pracy LinkedIn. Nie musisz mieć nowego konta rekrutacyjnego dla pracowników, po prostu zapłać i opublikuj otwartą pracę. To nie jest tanie, ale możesz być pewien, że dostaniesz wielu kandydatów. Jakość osób poszukujących pracy będzie lepsza niż w przypadku zwykłych witryn reklamowych. 
    
  • Podobnie jak w przypadku innych witryn reklamowych, oferty pracy nie będą skuteczne przy rekrutacji bardzo wymagających osób.
  •  
  • Będzie to jednak skuteczne, jeśli określisz zestaw bardzo konkretnych wymagań, które mogą być użyte jako słowa kluczowe wyszukiwania. Na przykład, łatwo jest znaleźć ofertę i zarejestrować się, jeśli reklamujesz, że chcesz odebrać copywritera w Pradze. Musisz zdać sobie sprawę, że dostaje zbyt wiele odpowiedzi (kupiec w Pradze) lub nie ma odpowiedzi (księgowy w Velka Lhota).
  •  
         
 8.  
 9.             5      Utwórz "Konto rekrutera". "Konto rekrutera" jest bardzo skuteczne, jeśli próbujesz rekrutować konkretnych ludzi. Jednak nie jest dobrze, jeśli próbujesz znaleźć ludzi, którzy nie szukają pracy w tej chwili. 
    
  • "Konto rekrutera" jest kosztowne. Najlepsza wersja to prawie 10 000 $ rocznie.
  •  
  • Możesz po prostu znaleźć właściwą osobę i po prostu skontaktować się z nią przez "InMail". Wiadomości InMail są dostępne przez cały czas i są znacznie częściej używane niż zwykłe konta e-mail. Jednak niektórzy ludzie nie sprawdzają swoich wiadomości, więc dobrze jest napisać zwykły e-mail lub zadzwonić do nich.
  •  
  • W poszukiwaniu wysoko wykwalifikowanych osób bardzo skutecznie można skontaktować się z osobami, które obecnie nie szukają pracy. To zajmie dużo czasu, ale prawdopodobnie znajdziesz lepszych ludzi.
  •  
  • Możesz także zobaczyć, kto przeglądał Twój profil, aby dowiedzieć się, którzy kandydaci są zainteresowani pracą w Twojej firmie i skontaktować się z nimi.
  •  
  • Możesz się uratować, patrząc na kogoś z LinkedIn, a następnie kontaktując się z nim poza LinkedIn. LinkedIn utrudnia ukrycie nazwisk osób, których szukasz. Jednakże, jeśli posiadasz "Konto Rekrutera", będziesz mógł zobaczyć jego nazwisko i skontaktować się z nią bezpośrednio za pośrednictwem InMail.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pamiętaj, że LInkedIn jest bardzo skuteczny w sprawdzaniu CV. Byłbyś zaskoczony, jak szybko możemy znaleźć jak najwięcej informacji o poszczególnych kandydatach. 
    
  • Sprawdź referencje dostarczone przez kandydatów i sprawdź, czy dana osoba naprawdę jest osobą.
  •  
  • Znajdź własne referencje. Znajdź osoby, które mają podobną pozycję w twojej firmie jako kandydata na LinkedIn i skontaktuj się z nimi i poproś o prawdziwe informacje o twoim kandydacie.
  •  
  • Zignoruj ​​rekomendację swojego kandydata do LinkedIn. Są bezużyteczne. W rzeczywistości oznacza to tylko, że twój kandydat próbował uzyskać świetne rekomendacje.
  •  
  • Zdolności i specjalizacje również nie są zbyt cenne. Mogą być niedokładne i dać ci pojęcie, czy twój kandydat wskazuje na umiejętności, których tak naprawdę nie ma.
  •  
         
 12.  
             

    5      Jak poprawić sprzedaż  .

    
   
 1.             1      Pamiętaj, że LinkedIn bardzo skutecznie zwiększa sprzedaż. Możesz pomóc, jeśli: 
    
  • Pracujesz dla mniej znanej firmy
  •  
  • Nigdy nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby w dużej firmie, aby sprzedać swój produkt
  •  
  • Poszukuję istotnych możliwości sprzedaży
  •  
  • Sprzedajesz firmom, gdzie nikt nie bierze telefonu
  •  
         
 2.  
 3.             2      Należy pamiętać o sytuacjach, w których LinkedIn nie pomoże:  
    
  • Sprzedaż na LinkedIn jest nieco ograniczona, jeśli chodzi o sprzedaż jednostkom
  •  
  • LinkedIn świetnie nadaje się do wyszukiwania ofert sprzedaży. Jeśli jednak masz już kontakt z odpowiednią osobą w firmie, nie będziesz już w stanie pomóc.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Pomyśl o utworzeniu konta premium. Takie konto pomaga znaleźć odpowiednich kupujących i skontaktować się z nimi. 
    
  • Kiedy przeszukasz LinkedIn swoim kontem premium, będziesz mógł przeczytać pełne nazwiska osób w wyszukiwarce.
  •  
  • Osoby posiadające konta premium mogą również wysyłać ograniczoną liczbę wiadomości za pośrednictwem "InMail" i bezpośrednio odpowiadać na oferty sprzedaży, które znajdują się na LinkedIn. Dodatkowo zagwarantowane zostanie otwarcie, co oznacza, że ​​jeśli osoba nie otworzy wiadomości w ciągu 7 dni, LinkedIn zwróci Ci pieniądze, które wydałeś na wiadomość. Możesz spróbować szczęścia gdzie indziej.
  •  
  • Rachunki sprzedaży kosztują od kilkuset dolarów do 1000 dolarów rocznie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zastanów się nad ofertami swoich potencjalnych dealerów i poszukaj ich. Wyszukiwanie LinkedIn jest przyjazne dla użytkownika, ale wymaga trochę praktyki. 
    
  • Prawdopodobnie już wiesz, kim jest twój kupujący, ale możesz nie znać swojej pracy.
  •  
  • Na przykład, jeśli chcesz zorganizować spotkanie dla osób z branży spożywczej z tytułem "menedżera materiałów", po prostu skonfiguruj filtr, aby znaleźć menedżerów o tym tytule w branży spożywczej.
  •  
  • Może być konieczne dodanie dodatkowych słów kluczowych, aby znaleźć dokładniejszą listę osób.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Skontaktuj się z osobą za pośrednictwem "InMail". InMail umożliwia wysyłanie wiadomości za pośrednictwem LinkedIn do wszystkich możliwych kontaktów. 
    
  • Rozważ napisanie bardziej osobistej wiadomości. LinkedIn umożliwia wysyłanie tylko ograniczonych ilości pobieranych wiadomości, dlatego warto wziąć pod uwagę każdy raport biznesowy.
  •  
  • Pamiętaj, że bardziej osobista uwaga, która wspomina kontakt lub inną relację z potencjalnym nabywcą, może dramatycznie zwiększyć twoje szanse na sukces.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Nie marnuj swoich wiadomości za pośrednictwem InMail. Ponieważ masz tylko ograniczoną liczbę bezpłatnych wiadomości, dobrze jest używać ich tylko do kontaktowania się z osobami, których nie możesz znaleźć poza LinkedIn. Możesz spróbować: 
    
  • Zgadywanie adresu e-mail
  •  
  • Korzystanie z bazy danych prospektu emisyjnego
  •  
  • Zadzwoń
  •  
  • Napisz wiadomość na Facebooku. Facebook również pobiera płatne wiadomości, ale często jest bardzo tani.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Użyj LinkedIn do sprzedaży przez referencje. LinkedIn pozwala zobaczyć kontakty swoich kontaktów, a niektóre z nich mogą być potencjalnymi nabywcami. 
    
  • Zrób listę wszystkich zadowolonych klientów, którzy mogą polecić Cię swoim znajomym.
  •  
  • Dodaj tych klientów jako kontakty przez LinkedIn.
  •  
  • Poznaj kontakty swoich klientów. Znajdziesz kontakty, które mogą być odpowiednie dla Twojej sprzedaży.
  •  
  • Możesz kontaktować się z nowymi kontaktami na kilka sposobów. Możesz napisać wiadomość przez InMail, poprosić o wykonanie LinkedIn (które nie wlicza się do kwot InMail), skontaktować się z nimi poza LinkedIn lub poprosić klienta o wykonanie.
  •  
  • Pamiętaj, że dodawanie klientów do kontaktów jest ryzykowne. Inteligentni konkurenci również zobaczą twoją sieć kontaktów - chyba że ustawisz prywatność. Możesz tego uniknąć, ukrywając swoje kontakty.
  •  
         
 14.  
             

    6      Jak zbudować własną markę  .

    
   
 1.             1      Bądź widoczny w Google i innych wyszukiwarkach. LinkedIn pokazuje, jak często Twój profil pojawia się w wyszukiwarce i dokładnie to, czego szukają użytkownicy, gdy trafią Twój profil. 
    
  • Jeśli dodasz więcej szczegółów na temat tego, co robisz, możesz zobaczyć bezpośrednio, ilu ludzi znajduje się więcej.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie dodawaj osób, których nie znasz, ale kontynuuj budowanie własnych kontaktów. Im więcej masz kontaktów, tym więcej osób widzi Twoje aktualizacje.       
 4.  
 5.             3      Regularnie publikuj aktualizacje na LinkedIn. Aktualizacje zwykle nie są komentowane na Facebooku, ale wiele osób je czyta. Używaj tych samych procedur podczas publikowania postów w innych sieciach społecznościowych.       
 6.  
 7.             4      Dołącz do odpowiednich grup na LinkedIn. Najważniejsze posty, aby Twoja marka była widoczna, to te, które publikujesz w grupach złożonych z ludzi takich jak ty. Bardziej prawdopodobne jest, że takie osoby będą zainteresowane Twoim wkładem i wykonają jakieś działania w Twoim imieniu (jeśli chcesz, aby działały).       
 8.  
 9.             5      Pamiętaj, że uzyskasz największą widoczność, jeśli LinkedIn określi Cię jako "Influencer" lub osobę wpływową. Ludzie tacy jak oni obserwują, a ich posty mogą być publikowane na LinkedIn Dzisiaj. 
    
  • "Influencers" może również napisać mini blog, którego posty mogą zawierać zdjęcia, które znacznie powiększają krąg czytelników.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Kryteria dla LinkedIn, by stać się "Influencer" ostatnio się zmieniły i są obecnie zamknięte.
    
  • Zawsze możesz pokazać LinkedIn, że masz wpływ. Możesz połączyć swój osobisty blog z LinkedIn, aby LinkedIn zobaczył, że Twój czytelnik trafia na LinkedIn.
  •  
  • Jeśli chcesz zostać "Influencer", możesz napisać e-mail na influencers@linkedin.com. Innym dobrym sposobem jest skontaktowanie się z kimś, kto pracuje dla LinkedIn.
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://help.linkedin.com/app/answers/detail/a_id/36307  
 2.  
                          
Index popularny:
Jak opublikować film na YouTube na Facebooku.

Jak czyścić naczynia ze stali nierdzewnej.

Jak zrobić domowy likier Kahlua.

Jak rozpocząć blogowanie.

Jak flirtować z Tinder.

Jak się przebrać w Paryżu.

Jak usunąć zacięcie z ubrań.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak zablokować orientację ekranu na iPadzie.

Jak szukać wikiHow.

Jak przyciąć drzewo.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak wyczyścić skórzane siedzenie.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak budować zaufanie.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.