Home \ index
 

Jak podłączyć magiczny krąg.

 

Magiczne kółko jest regulowanym, okrągłym początkiem używanym do szydełkowych amigurów, podstawowych kwadratów i innych kształtów, które rozchodzą się po obwodzie. Możesz stworzyć podstawowy magiczny okrąg lub podwójne koło magiczne, które doda siły do ​​twojego projektu. Jednakże, jeśli magiczny krąg sprawia, że ​​masz problem, istnieje kilka alternatyw, które możesz wypróbować. Czytaj dalej i dowiedz się więcej.

              

Procedura .

    

    1      Podstawowy Magiczny Krąg  .

    
   
 1.            1      Utwórz pętlę z przędzy. Przekręć włóczkę wokół palców tak, aby strona, z którą będziesz pracować, lub ta, która kontynuuje szmatką, leży po prawej stronie, podczas gdy wolny koniec przędzy będzie leżeć po lewej stronie.       
 2.  
 3.                          2      Włóż hak przez pętlę. Cofnij haczyk pod obie przędzy od prawej do lewej.  
    
  • Weź włóczkę na końcu haka (wskazując na kulkę).
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Przeciągnij przędzę przez okrąg. Wyciągnij zatrzymaną część przędzy w kole, tak aby pętla pozostała na haku.  
    
  • Ta pętla nie jest uważana za pierwsze oko.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Chuck łańcucha. Zwiąż tyle łańcuchów, ile potrzebujesz wzoru.        
 8.  
 9.                          5      Przymocuj pierwszy rząd ogniw łańcucha wokół środkowego okręgu.        
 10.  
 11.                          6      Wyciągnij końce przędzy. Utrzymuj napięty koniec przędzy i delikatnie pociągnij za wolny koniec. Kiedy pociągniesz za koniec, koło zamknie się wokół środka. To jest magiczny krąg zakończony.        
 12.  
 13.                          7      Połącz koniec i początek linii ze stałym okiem. Zegnij twarde oko, łącząc ostatnie oko rzędy z pierwszym okiem. Zamykasz magiczny krąg i przechodzisz do następnej linii swojego wzorca.                  
 14.  
             

    2      Podwójny magiczny okrąg  .

    
   
 1.             1      Dwa razy przędza wokół palców lewej ręki. Zamiast jednej pętli, która jest używana do podstawowego koła magicznego, potrzebne są dwie pętle. Wolny koniec przędzy powinien znajdować się z tyłu po prawej stronie, podczas gdy koniec roboczy z piłką przylega do dłoni.  
    
  • Procedura jest bardzo podobna do podstawowego koła magicznego, ale podwójne kółko magiczne jest popularne wśród produktów, które mają zwiększać zużycie, ponieważ dają im więcej siły.
  •  
  • Zamocuj pętlę wokół dwóch palców niedominującej ręki.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Pociągnij pętlę. Pociągnij hak pod obie pętle z dala od czubków palców. Chwyć działający koniec przędzy i pociągnij go z powrotem w prawo, aby utworzyć pętlę na haku.  
    
  • Chociaż tworzysz podwójny magiczny okrąg, musisz tylko utworzyć jedną pętlę na haku. "Podwójne" oznaczenie pochodzi od podwójnej pętli, od której zacząłeś tworzyć krąg. Większość innych kroków jest prawie taka sama, jak w podstawowym magicznym kółku.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Wymieszaj początkowy łańcuch. Odłóż włóczkę od końca roboczego i przeciągnij ją przez pętlę, którą masz w tej chwili na haku, aby utworzyć jedno oczko łańcucha.  
    
  • Zazwyczaj konieczne jest wykręcenie jednej pętli łańcucha dla wzoru krótkich słupków, dwóch końcówek łańcucha dla wzoru półkolumn, dwóch lub trzech oczek dla wzorca z długich słupków i czterech oczek dla wzoru kolumn z trzema warstwami.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Usuń okrąg z palca wskazującego.        
 8.  
 9.                          5      Wymieszaj tyle, ile potrzebujesz. Wygnij tyle, aby wykonać pierwszy rząd zgodnie z instrukcjami w instrukcji.        
 10.  
 11.                          6      Wyciągnij wolny koniec i dokręć pętlę.  
    
  • Zamknięcie obu kół może nie być możliwe. W porządku; po prostu zamknij.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Wyjdź z rzędu i przygotuj się do rozpoczęcia następnego rzędu przy użyciu stałego oka, które możesz podłączyć do pierwszego oka z rzędu.        
 14.  
             

    3      Procedura alternatywna  .

    
   
 1.             1      Rozważ ruchomy węzeł.  
    
  • Podczas gdy początkowe pętle łańcucha można dokręcić w razie potrzeby, ostateczny pierścień nie, więc ważne jest, aby stworzyć ciasną i ciasną pętlę w jak największym stopniu, dzięki zaciśniętym i równomiernym ogniwom łańcucha.
  •  
  • Możesz spróbować tego jako alternatywę, jeśli nie możesz stworzyć magicznego kręgu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Ugniataj dwie pętle łańcucha. Kontynuuj z dwoma ogniwami łańcucha.       
 4.  
 5.             3      Dokręć pierwszy rząd do drugiego oka z haczyka. Wsuń pierwszy rząd słupków w drugie oczko łańcucha od haka, który jest również pierwszą poluzowaną pętlą łańcucha. Uwzględnij wszystkie posty w następującym wierszu.       
 6.  
 7.             4      Wygnij twarde oko do pierwszego słupka. Zamknij linię ze stałym okiem w pierwszym rzędzie rzędu i przejdź do następnego rzędu. 
    
  • Należy pamiętać, że tego rodzaju okrągły środek nie jest regulowany jako magiczne koło, ale nadal jest to praktyczny sposób na rozpoczęcie projektu szydełka, który może być łatwiejszy dla wielu.
  •  
         
 8.  
             

    4      Druga alternatywa  .

    
   
 1.                          1      Rozważ ruchomy węzeł. Dokręć mocno i wykonaj pętlę na haku.  
    
  • Jest to kolejna opcja, jeśli masz problem z utworzeniem odpowiedniego koła magicznego. Podczas gdy ten początkowy węzeł jest regulowany, kółko końcowe nie będzie.
  •  
  • Ta metoda jest lepiej dostosowana do długich wzorów kolumn, podczas gdy alternatywna procedura poprzednio wspomniana w tym artykule jest bardziej odpowiednia dla wzorów wykonanych z krótkich kolumn.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Chuck cztery pętle łańcucha. Ugniatać krótki łańcuch czterech pętli łańcucha.        
 4.  
 5.                          3      Proste spojrzenie na pierwsze oko łańcucha. Do pierwszej pętli łańcuchowej, którą podłączyłeś, a nie do czwartego oka od haka, zaczep mocne oko.  
    
  • Powinieneś teraz mieć jedną pętlę na haku.
  •  
  • Utworzono krąg, ale zauważ, że jest dość szeroko otwarty. Konieczne będzie więc wyrwanie większej liczby stanowisk, aby je zamknąć.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Chuck łańcucha. Ugniataj tyle łańcuchów, ile potrzebujesz, aby zacząć pierwszą linię swojego wzoru. Włącz oko w ten sam sposób, co poprzednie cztery.        
 8.  
 9.                          5      Dokręć pierwszy słupek do środka okręgu. Wszystkie słupki pierwszego rzędu (z wyjątkiem łańcucha) należy zaczepić w środku koła.        
 10.  
 11.                          6      Zegnij twarde oko na trzecim oku łańcucha.  
    
  • Mocno pociągnij za wolny koniec, aby zamknąć pierścień.
  •  
         
 12.  
             

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (2)                    
Index popularny:
Jak nagrać film na YouTube.

Jak hodować ziemniaki.

Jak pozbyć się inwazji pcheł.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.

Jak usunąć zacięcie z ubrań.

Jak rozpocząć blogowanie.

Jak pozbyć się inwazji pcheł.

Jak hodować ziemniaki.

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi bez leków.

Jak hodować ziemniaki.

Jak chronić się przed burzą.

Jak pozbyć się inwazji pcheł.

Jak owinąć Magic Circle.

Jak usunąć zacięcie z ubrań.

Jak wyhodować paprocie.

Jak wyhodować paprocie.

Jak hodować ziemniaki.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak czyścić naczynia ze stali nierdzewnej.

Jak oglądać Netflix w telewizji.

Jak pantomima.