Home \ index
 

Dowiedz się, czy ci się podoba.

 

Czy lubisz mężczyznę, ale czy nie wiesz, czy te uczucia są wzajemne? Może zastanawiasz się, czy ten człowiek patrzy na ciebie z ciekawości, czy tylko patrzy na coś za tobą. Niezależnie od tego, co masz, zawsze znajdziesz kilka sposobów, aby dowiedzieć się, czy twój mężczyzna naprawdę jest Tobą zainteresowany.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Obserwuj mowę swojego ciała. Język ciała może Ci wiele powiedzieć o tym, czy lubisz faceta na tyle, by zaprosić cię na spotkanie. Co ciekawe, naukowcy twierdzą, że podczas gdy kobiety mają około 52 sposobów na powiedzenie ludziom, że im się podoba, używając języka ciała, mężczyźni mają tylko około 10. Jeśli wierzysz w tę teorię, powinno ci być łatwiej. Ale musisz także wiedzieć, czego szukasz, i musisz być pewien, że nie mylisz niewinnych gestów z miłością - może to być bardzo kłopotliwe. Oto kilka rzeczy, które powinieneś zwrócić uwagę na język ciała: 
    
  • On dużo na ciebie patrzy. Kiedy patrzy na ciebie, jego brwi podnoszą się trochę (zajmuje to około jednej piątej sekundy). Może nawet nie zdaje sobie sprawy, że tak często na ciebie patrzy.
  •  
  • Przechodzi do ciebie. Zakłócenie przestrzeni osobistej jest oznaką wielkiego zainteresowania.
  •  
  • Patrz, gdzie idą jego ręce, stopy, stopy, palce itp. Jeśli są skierowane na ciebie, jest to podświadomy sygnał, że jesteś zainteresowany.
  •  
  • Zmodyfikowany. Wyciąga krawat lub robi sweter. Może chwyta włosy za ręce lub wiążące sznurówki. Jeśli robi to wielokrotnie, wskazuje, że jest zainteresowany tobą.
  •  
  • Patrz, jak siedzi. Jeśli zauważysz gest mężczyzny, jak siedzisz w ostrą noc, jeśli go lubisz, okaże się, że prawie nigdy nie odwróci się od ciebie, raczej często patrzy na ciebie. Jeśli wzruszysz ramionami w swoją obecnością, będzie to romantyczne i zależy od tego, co mówisz. Jeśli ramiona i patelnia są skierowane na ciebie, jest prawie pewne, że coś czujesz.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Jak już wspomniano, człowiek, który jest zainteresowany tobą, często patrzy na ciebie. Być może widzisz, a jeśli jest nieśmiały, szybko znika. Możesz sprawdzić swoje zainteresowanie, patrząc na jego twarz przez kilka sekund, a następnie odwracając wzrok (nie dłużej niż 4-5 sekund). Następnie spójrz na niego - jeśli utrzyma kontakt wzrokowy, jest zainteresowany tobą. Jeśli na przykład patrzysz na usta, jasne jest, że jesteś zainteresowany. Jeśli masz wrażenie, że widzisz przez dłuższy czas niż jesteś z ludźmi, lub jeśli zbyt szybko zmieniasz oczy, coś jest zdecydowanie między wami. Z drugiej strony, jeśli natychmiast przerwie kontakt wzrokowy i rozejrzy się po pokoju, prawdopodobnie go to nie obchodzi. 
    
  • Patrząc w lewo, a następnie na ciebie, a potem na prawo, oznacza to, że bardzo Cię to pociąga.  
  •  
  • Nieśmiały człowiek, który cię interesuje, zacznie na ciebie patrzeć, bądź cierpliwy!
  •  
  • Jeśli nie podoba ci się ten mężczyzna, może być nieprzyjemnie patrzeć mu w oczy - szybko odwróć oczy i rozejrzyj się po pokoju, jakbyś szukał kogoś innego.
  •  
  • Jeśli staniesz blisko, a on zrobi lub powie coś zabawnego, jego oczy skupią się na tobie przez chwilę, aby zobaczyć, czy śmiejesz się jak inni - to znaczy, że chce zrobić wrażenie na tobie.
  •  
  • Jeśli go lubisz, jego źrenice mogą się poszerzać, ale trudno je uchwycić, jeśli nie spojrzysz mu w oczy. Jeśli jednak poruszasz się po nim przez dłuższy czas, łatwiej będzie go stopniowo ustalić.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Posłuchaj wszystkiego, co mówi. Jeśli ci się to podoba i nerwowo ci się zwraca, prawdopodobnie zaczniesz mówić o sobie. Mężczyźni często uważają, że muszą udowodnić swoją wyższość, zwłaszcza jeśli mówimy o innych mężczyznach w ich obecności. 
    
  • Dowiedz się, czy ci się podoba, rozmawiając z tobą. Nie ma znaczenia, co mówisz, ale tak jak mówisz, może przyciągać zainteresowanie. Spróbuj na przykład: wstań i szepnij coś delikatnie do ucha i prawie dotknij jego ramienia. Możesz nawet wytrzeć ramiona do jego pleców. Jeśli nawet nie dotknie kontaktu wzrokowego, jest zainteresowany tobą. Jeśli tego nie zrobi, prawdopodobnie zrezygnuje lub nie odpowie. Jeśli naprawdę go to nie obchodzi, może nawet spróbować wydostać się z twojej osobistej przestrzeni.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Uwaga: jeśli jesteś zainteresowany dotykiem i jesteś zainteresowany Twoimi dotykami. Ekrany dotykowe są ważnym przejawem zainteresowania rozwijającą się relacją i możesz znaleźć zainteresowanie, obserwując, jak się z tobą porusza i obserwując jego reakcje po dotknięciu. Jeśli jesteś zainteresowany, może być konieczne dotknięcie ręką, gdy się śmieje, lub możesz ją przyjąć na przykład w pozdrowieniu lub po prostu "wydaje się, że musisz się objąć". Spróbuj też dotknąć samemu, aby zobaczyć, jak zareaguje. Przetrzyj delikatnie na jego szyję, chwyć za rękę lub bić włosy, kiedy się z czegoś śmiejesz. Jeśli odpowiada i nie odsuwa się, prawdopodobnie jest zainteresowany. W przeciwnym razie zostanie on wycofany, a wszystkie kontakty zostaną przerwane. 
    
  • Jeśli jest nieśmiały, może to trochę zabawne, ponieważ nie jest gotowy na twoje dotknięcia. To nie znaczy, że ci się nie podoba, po prostu uważniej go obserwuj.
  •  
  • Jest oczywiste, że playboje lubią gestykulować i dotykać kobiety, więc upewnij się, że istnieje różnica między tym, jak traktują cię i jak radzą sobie z innymi kobietami.
  •  
  • Zobacz, czy dotyka ciebie, czy kogoś innego.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Obserwuj, jak się zachowuje i zauważ, czy ona zachowuje się inaczej niż inni ludzie w grupie. Jeśli jesteś zainteresowany, możliwe, że spróbujesz się ochronić lub zachowasz się jak "dżentelmen" (przynajmniej pomyśl o tym sam). Poszukaj tych bohaterów i zwróć uwagę, czy kładziesz swoje krzesło bliżej siebie, kładziesz rękę za krzesłem, czy też oferuje ci płaszcz, żeby nie zmarzło. 
    
  • Pamiętajcie, że niektórzy mężczyźni flirtują z innymi kobietami, aby zwrócić na siebie uwagę. Daje mu to możliwość śledzenia twoich reakcji i pomaga mu dowiedzieć się, czy ci się to podoba, czy nie. (To bardzo szczególna logika, ponieważ może cię naprawdę zdenerwować i możliwe, że nadal musisz rzucić palenie!) Ale możesz łatwo poznać tak efektywny flirt - jeśli jesteś w trakcie flirtowania z inną kobietą patrzącą na ciebie i zastanawiasz się, jak reagujesz, prawdopodobnie to lubisz. Możesz również spróbować znaleźć miejsce, z którego możesz w tajemnicy obserwować flirt. Jeśli przestanie, kiedy odejdziesz, jestem zainteresowany Tobą, nie tą kobietą. Możesz również poprosić znajomego, aby go obserwował, gdy tego nie zrobisz.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zwróć uwagę, jeśli okaże zainteresowanie swoim życiem, którego wcześniej nie widziałeś. Na przykład, jeśli lubisz muzykę, o której nie wiesz zbyt wiele, możesz chcieć posłuchać listy zespołów lub wykonawców. Może nawet odkrył, że niektóre z twoich ulubionych zespołów pojawią się w przyszłym tygodniu, wspominając, czy z zaproszeniem. Na przykład, jeśli pokażesz mu serial, którego wcześniej nie znał, i nagle jest to jego ulubiona zabawa, może to również oznaczać, że go lubisz, zwłaszcza jeśli zawsze chce rozmawiać o nowych wydaniach tej serii.       
 12.  
 13.             7      Obserwuj, czy się denerwuje. Może to być śmiech, spocone ręce, głęboki oddech lub konieczność jazdy na krześle. Jeśli spojrzy na ciebie, a potem odwróci wzrok, gdy zauważy, że go widzisz, może to być również znak przyciągnięcia go. Jeśli jest zdenerwowany i boi się, że nie zrobi na tobie wrażenia, oznacza to, że naprawdę próbuje i prawdopodobnie wkrótce z nim porozmawiasz.       
 14.  
 15.             8      Spójrz na swoich przyjaciół. Jeśli wiedzą, że cię interesują, może będą ci dokuczać delikatnie w twojej obecności, będą próbowali ci powiedzieć, że go lubisz, a może nawet próbujesz dowiedzieć się, czy on też cię lubi. Obserwuj ich reakcje na ich obecność - czy oni się uśmiechają? Zwracając się do niego? Czy oni wyglądają tak, jakby chcieli pokazać, że wiedzą coś, czego nie znasz?       
 16.  
 17.             9      Obserwuj, czy naśladuje cię. Dublowanie ruchów obcych jest oznaką wzajemnego uczucia i zasadniczo robimy to nieświadomie. Jeśli zauważysz, że często powtarza twoje gesty, prawdopodobnie go lubisz. Możesz go przetestować, powtarzając jego ruchy, na przykład rozciągając włosy, gdy siedzi lub siedzi tak samo, jak siedzisz. Te podświadome sygnały wysyłają wyraźną wiadomość: "Ja też cię lubię!" 
    
  • Na przykład, jeśli zjesz obiad w stołówce i usiądziesz do stołu, a on usiądzie przy następnym stole lub nawet tak samo, prawdopodobnie spróbuje cię przybliżyć. Ale upewnij się, że nie zepsujesz z powodu braku miejsc siedzących!
  •  
         
 18.  
 19.             10      Zauważ delikatne przyjazne dokuczanie. Jeśli człowiek dokucza ci sympatycznie lub zabawnie, może to oznaczać, że jesteś zainteresowany, szczególnie w odniesieniu do młodego mężczyzny. Jeśli nie działa z wszystkimi kobietami, oznacza to, że skupia się na tobie i próbuje Cię oczarować, podczas gdy humor ukrywa twoje prawdziwe intencje. Ale jeśli mówi coś nieprzyjemnego lub nieprzyjemnego, nie musisz czuć, że musisz przepraszać - zaznaczyć, że cię obraził, najlepiej, jeśli wie, że nie zaakceptujesz takich rzeczy.       
 20.  
 21.             11      Jeśli delikatnie Cię kręci lub trochę gra, oznacza to, że ci się podoba. Czasami mężczyzna może cię mocno porwać w dłoni, więc nie musi ujawniać, że jest zainteresowany dotykiem. Jeśli dowie się, że nie dotkniesz tego dotyku, da mu odwagę, by kontynuować delikatniejsze dotknięcia. Ale to nie znaczy, że powinieneś znieść prawdziwy ból - bądź asertywny i powiedz mu, że to cię boli! Być może będziesz musiał powiedzieć mu, że nie masz nic przeciwko dotykaniu go, ale że musi uważać na wrażliwe części. Jeśli jesteś zabawną kobietą i lubisz zabawę, możesz ją nawet zwrócić! 
    
  • Kiedy grasz żartobliwie, może to oznaczać różne rzeczy. Może to oznaczać: "Traktuję cię jak przyjaciela", co jest wyraźnym znakiem, że wpadłeś w strefę przyjaźni. Dowiedz się, czy ona też zachowuje się wobec innych dziewczyn w twojej grupie. Jeśli uważasz, że ten sposób interakcji jest właściwy, możesz natknąć się na kogoś, kto nigdy nie może dotrzeć, więc nie pozwól mu kontynuować w nieskończoność.
  •  
  • Jeśli czegoś nie lubisz, powiedz to od razu. Masz prawo powiedzieć komuś, żeby cię nie skrzywdził, nawet jeśli jego gest jest pozytywny.
  •  
         
 22.  
 23.             12      Dziękuję za każdy pochlebny komplement. Jeśli zrobisz nową fryzurę na jeden dzień lub popełnisz błąd, a ten mężczyzna to zauważy, to dobry znak, że ci się podoba. Większość mężczyzn nie zauważa takich rzeczy, zdecydowanie nie powie nic, jeśli naprawdę ich nie lubisz. "Dobrze dziś wyglądasz", "podoba mi się twoja koszula" lub nawet "Czy masz dziś inne włosy? Fajnie! "Są zdania, które mówią, że ten człowiek jest w tobie zainteresowany. 
    
  • Uwaga: jeśli ten człowiek jest twoim dobrym przyjacielem, komplementy niekoniecznie oznaczają, że jesteś zainteresowany. Może po prostu zachowywać się jak prawdziwy przyjaciel.
  •  
  • Nie wszyscy mężczyźni mogą komplementować kobiety, więc nie rób niczego, chyba że to powiedzą.
  •  
         
 24.  
 25.             13      Obserwuj, czy zauważa "męskie" rzeczy. Na przykład, jeśli po goleniu odczuwasz trochę wody dla mężczyzn, gdy ją obejmujesz. Może pyta: "Czy czuję wodę po goleniu?" Ona pomyśli, że ten zapach pochodzi od innego mężczyzny (nie twojego ojca) i będzie się obawiał, że może cię stracić. Ma to również zastosowanie, gdy masz rzeczy, które mogą należeć do innego mężczyzny.       
 26.  
 27.             14      Jeśli on / ona często pisze do ciebie w sieciach społecznościowych, może to oznaczać, że go lubisz. Kiedy jest online, walczy z wieloma rzeczami, grami, znajomymi i interesującymi stronami, może nie tylko się z tobą bawić... Możliwe, że jest po prostu gadatliwy, przyjacielski czy znudzony, więc nie sądzę, że po prostu lubi mówić - ale możesz wziąć to jako jedną z podpowiedzi, jeśli robi on inne rzeczy opisane w tym artykule. 
    
  • Jeśli mówi, że wie coś, czego nie wiesz, może to oznaczać, że lubisz go i chce zagrać w grę zgadującą. Lub po prostu chce używać sieci społecznościowych do rozpowszechniania wiadomości, takich jak pojawienie się nowej planety lub leku przeciwnowotworowego. Kontekstowo dowiesz się, czy grają z Tobą osobiste gry.
  •  
         
 28.  
 29.             15      Obserwuj, czy nagle zaczniesz pojawiać się gdziekolwiek jesteś. Jeśli nagle udasz się do miejsc, w których się znajdujesz, gdzie zwykle nie jedziesz, możesz celowo próbować "znaleźć możliwości", aby się z tobą spotkać. Jeśli zdarza się to często w krótkim czasie, prawdopodobnie nie jest to zbieg okoliczności, ale wysiłek, aby zobaczyć cię tak często, jak to możliwe.       
 30.  
 31.             16      Odpowiadaj na jego sygnały. Jeśli masz szczere zainteresowanie (na przykład uśmiecha się, gdy widzisz lub często się zatrzymuje), bądź przyjazny i przyzwoity. Jeśli już zdecydowałeś się z nim pojechać, nie czekaj zbyt długo na możliwość spokojnego porozmawiania. Z drugiej strony, jeśli nie jest to twój typ lub zmieniłeś go, bądź uczciwy i pozwól mu pokazać, że twoje zainteresowanie jest pochlebiające, ale nie jesteś w tej chwili dostępny.                 
 32.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

         
   
 1. Lisa Helmanis, Master Dating , s. 43, (2008), ISBN 978-1-905940-35-6  
 2.  
 3. Lisa Helmanis, Jak absolutnie nie można się oprzeć , s. 73, (2007), ISBN 978-1-56975-591-4  
 4.  
                 
Index popularny:
Jak wyhodować paprocie.

Jak się przebrać w Paryżu.

Jak hodować ziemniaki.

Jak zrobić domowy likier Kahlua.

Jak rozpocząć blogowanie.

Jak chronić się przed burzą.

Jak usunąć zacięcie z ubrań.

Jak opublikować film na YouTube na Facebooku.

Jak chronić się przed burzą.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Pozbądź się ciemnych plam na swojej twarzy.

Jak rozpocząć blogowanie.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Jak pozbyć się bólu ucha.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Jak rozpocząć blogowanie.

Pozbądź się ciemnych plam na swojej twarzy.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak stworzyć fałszywy profil na Facebooku.

Jak blokować ludzi na Facebooku.