Home \ index
 

Jak zrobić tabliczkę Ouija.

 

Tabliczka Ouija, znana również jako "Tablica Duchowa" lub "Tablica Duchowości", jest dowolną płaską powierzchnią z literami, cyframi i innymi symbolami używanymi do komunikacji miejsc siedzących. Każdy uczestnik sesji kładzie palec na jakimś wskaźniku zwanym "planszetą" lub inną pomocą, która porusza się po planszy i wyświetla litery w pojedynczej literze.

               

Procedura .

    

  Część 1      Talerze papieru  .

     Metoda 1: Napisz  
   
 1.            1      Niech duża kartka papieru opisuje lub drukuje litery alfabetu, cyfry od 0 do 9 i "Tak", "Nie", "Dzień dobry" i "Do widzenia".        
 2.  
 3.             2      Zapisz litery w dwóch zakrzywionych rzędach pod spodem i narysuj symbol słońca w lewym górnym rogu obok "Tak". W prawym rogu obok słowa "Nie" narysuj symbol księżyca. Za kółkiem umieść wszystkie cyfry. Połóż małą szklankę do góry nogami na talerzu - użyj jej jako wskaźnika.       
 4.  
 5.             3      Usiądź przy stole z przyjaciółmi. Delikatnie połóż palec na obracanym szkle. Zdecyduj, kto zada Ci pytania. Inna osoba napisze.                 
 6.  
  Metoda 2: Przycinanie  
   
 1.             1      Zacznij od napisania wszystkich liter alfabetu w jednym lub dwóch wierszach. Upewnij się, że litery są wystarczająco duże i czytelne.       
 2.  
 3.             2      Napisz litery poniżej 0-9.        
 4.  
 5.             3      Umieść na tablicy napisy "Tak", "Nie" i "Do widzenia". Komunikacja z duchami znacznie ułatwi. Jeśli chcesz, możesz dodać dowolny dodatkowy napis.       
 6.  
 7.             4      Teraz wycinaj wszystkie litery, cyfry, słowa i symbole.        
 8.  
 9.             5      Przyklej spinacze do zadanego układu.        
 10.  
 11.             6      Będziesz musiał dostosować powierzchnię, aby była gładka, a wskaźnik dobrze się ślizga. Użyj szklanej płyty lub folii ochronnej.       
 12.  
 13.             7      Voila! Jesteś gotowy na pierwszą sesję i komunikację z duchami!       
 14.  
             

  Część 2      Deski drewniane  .

    
   
 1.             1      Przygotuj materiał. Będziesz potrzebował gładko pokruszonej drewnianej deski, farby, lakieru (lub innej bezbarwnej powłoki) i lutownicy lutowniczej z końcówką kaligraficzną lub podobną. Będziesz także ołówkiem i papierem.       
 2.  
 3.             2      Trening. Lutownica na drewno jest nieco skomplikowana. Najpierw użyj go do niepotrzebnego drewna, aby zobaczyć, jak wolno działa i jak ciężko jest naciskać. Dowiesz się również, jak prawidłowo lutować i tworzyć różne kształty.       
 4.  
 5.             3      Przygotuj swój rekord. Upewnij się, że drewno jest całkowicie czyste i gładkie.       
 6.  
 7.             4      Narysuj swoją propozycję. Narysuj rękę lub ułatw sobie pracę i użyj szablonu lub liter wydrukowanych na papierze do transferu. Różne znaczki atramentu są również dostępne w wyspecjalizowanych sklepach. 
    
  • Sprawdź, czy litery nie są zbyt małe lub szczegółowe - szczególnie, jeśli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem lutu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nagraj litery i symbole. Użyj lutu i zawiń go swoim projektem. Nie spiesz się do pracy. Następnie sprawdź projekt w innym oświetleniu, aby upewnić się, że wygląda tak, jak powinien.       
 10.  
 11.             6      Pozwól lutowi ostygnąć i wyczyść powierzchnię. Pozwól lutować części schłodzić, a następnie usunąć nadmiar materiału z pędzla. Odrzuć niechciane ślady na ołówku i delikatnie pokryj powierzchnię lekko wilgotną ściereczką. Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia przed przejściem do następnego kroku.       
 12.  
 13.             7      Załaduj płytę. Lakier lub inna przezroczysta powłoka pokryje płytę gładką warstwą materiału, po czym wskaźnik płynnie się przesunie. Cokolwiek wybierzesz dla każdego rodzaju farby, uważnie przeczytaj wszystkie instrukcje producenta. Może być konieczne nałożenie kilku warstw, z których każda musi wyschnąć przez stosunkowo długi czas. Więc oszczędź wystarczająco dużo czasu na swoją pracę.       
 14.  
 15.             8      Dodaj szczegóły. Po całkowitym wyschnięciu warstwy lakieru możesz dodać więcej szczegółów do planszy. Najbardziej odpowiednią rzeczą jest trzymać się innych postaci na przedostatniej warstwie lakieru.       
 16.  
             

  Część 3      Wzór płyty  .

    
   
 1.             1      Wybierz odpowiedni układ. Istnieje kilka sposobów na podział tablicy Ouija. W rzeczywistości projektowanie nie jest tak ważne, wystarczy umieścić wszystkie litery, cyfry i słowa "Tak", "Nie" i "Do widzenia". 
    
  • Użyj tradycyjnego układu, jeśli chcesz. W tym układzie litery są umieszczane na środku planszy w dwóch lekko zakrzywionych rzędach poniżej, napisy Tak / Nie na górze i najdalsze cyfry poniżej alfabetu.
  •  
  • Można również użyć układów "diamentowych" (diamentowych). Konstrukcja tego listu ma kształt rombu, a każdy z jego wierzchołków jest skierowany w stronę środka jednej strony płyty. Cyfry znajdują się w środku diamentu, a poszczególne wierzchołki mają wystarczającą odległość, aby wprowadzić niezbędne słowa (jedno miejsce zostało na przykład dla dodatkowego słowa, takiego jak "później").
  •  
  • Możesz także przetestować okrągły wzór. Układ jest podobny do diamentu, ale zamiast diamentu użyj koła lub owalu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wybierz odpowiednią czcionkę. Wybierz czcionkę, która będzie pasować do ogólnego wyglądu planszy. Odpowiednie są na przykład czcionki gotyckie lub zachodnie. Wpisz słowo testowe do edytora tekstu i zobacz, która czcionka najlepiej pasuje do tablicy.       
 4.  
 5.             3      Wybierz odpowiednią dekorację. Wiele osób uważa, że ​​dobrym pomysłem jest umieszczenie ozdobnych symboli w rogach lub innych miejscach na planszy. Opinie są różne, ale powszechne symbole to księżyc, słońce i gwiazdy, symbole naturalnych elementów, planety lub obrazy liczb neurologicznie znaczących (12, 13, 7, 3 itd.). 
    
  • Możesz również udekorować biurko przedmiotami fizycznymi, takimi jak stojaki na świeczki, kamienie (na przykład kwarc) lub po prostu umieść na pulpicie przedmioty (miska na wodę, gałązka itp.).
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wybierz odpowiednie kolory. Wybierz schemat kolorów swojej planszy. Ciemniejsze, bardziej ziemiste odcienie są bardziej atrakcyjne do tworzenia dusz, ale jeśli chcesz stworzyć bardziej wesoły duch, nie popełnisz błędu nawet przy jaśniejszych kolorach do wyboru. Jeśli chcesz zadzwonić do kogoś konkretnego, wybierz jego ulubione kolory. 
    
  • Spróbuj wybrać kontrastujące kolory. Cały tekst powinien być bardzo czytelny.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Przygotuj wskaźnik. Będziesz potrzebował "planety" (wskaźnika lub obiektu, do którego uczestnicy dołączą dłoń), aby obsługiwać tabliczkę Ouija. Możesz kupić dowolny odpowiedni wskaźnik lub ułatwić sobie.       
 10.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

    

     Papierowy talerz  .

   

     Drewniana tablica  .

   

         (2)                    
Index popularny:
Jak się przebrać w Paryżu.

Jak wykonać modlitwę Tahażżud.

Jak rzucić kamień, kiedy potrzebujesz wolnego dnia.

Jak złożyć amerykańską flagę.

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak zablokować orientację ekranu na iPadzie.

Pozbądź się ciemnych plam na swojej twarzy.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak leczyć roztocza z roztoczy.

Jak się przebrać w Paryżu.

Jak się przebrać w Paryżu.

Jak się przebrać w Paryżu.

Pozbycie się alkoholu.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak złożyć amerykańską flagę.

Jak zmniejszyć ciśnienie krwi bez leków.

Jak wykonać modlitwę Tahażżud.

Jak rozpocząć blogowanie.

Jak szukać wikiHow.