Home \ index
 

Jak leczyć roztocze z roztoczy.

 

Roztocze to małe owady, które jako członek rodziny pajęczaków są kuzynami pająków i kleszczy. Roztocza trzymają ludzi, którzy przechodzą przez porażoną roślinność i eksplorują swoich ludzkich żywicieli na 3 do 6 godzin przed ich nakłuciem. Większość roztoczy roztoczy pojawia się w miejscach, gdzie skóra jest cienka, takich jak kostki, talia, pachwiny, pod pachami i plecy kolan. Ten artykuł nauczy Cię pierwszej pomocy na temat roztoczy, a także porad dziecka, które pomogą Ci złagodzić swędzenie, podczas gdy podbródek leczy.

              

Procedura .

    

    1      Pierwsza pomoc przy zgryzie ukąszenia  .

    
   
 1.            1      Kiedy zdasz sobie sprawę, że masz roztocza z roztoczy, weź gorący prysznic. Wycofaj swoje ciało mydłem, aby usunąć wszystkie inne roztocza ze skóry. Prysznic pomaga również zminimalizować reakcję skóry na wióry.        
 2.  
 3.             2      Użyj kremu przeciwhistaminowego lub hydrokortyzonu do miejscowego stosowania w celu złagodzenia swędzenia. Lub umieść woreczek z lodu lub zimną podszewkę na obszarze zagrożonym.       
 4.  
 5.             3      Unikaj drapania. Jeśli walczysz z tym, przestań drapać drzazgę, obetnij sobie paznokcie. Jeśli złamiesz skórę, zastosuj maść antyseptyczną, aby zapobiec infekcji.                  
 6.  
             

    2      Czas oznaczony jako babyscale  .

    
   
 1.             1      Oto proste rozwiązanie, które było używane od ponad wieku. Weź część tygla Vapor Vaporub i dodaj kilka łyżek stołowych standardowej soli kuchennej.       
 2.  
 3.             2      Wymieszaj i nałóż niewielką ilość na każdy drzazg. Celem Vicksa jest utrzymywanie kryształów soli w miejscu, a mentol łagodzi swędzenie.       
 4.  
 5.             3      Upewnij się, że masz trzy lub cztery kryształy soli tuż nad podbródkiem. Poc się, gdy kładziesz się spać, a kiedy wstajesz, obrzęk znika, nie puchnie i ćma będzie martwa i zniknie. Jeśli masz resztkowe zapalenie, zastosuj roztwór ponownie następnego wieczora. I ten 1/4 kubka Vicsu, do którego dodałeś sól? Będzie trwać przez 10 do 20 lat.       
 6.  
             

    3      Nieautoryzowane poradnictwo dla dzieci w celu zmniejszenia swędzenia  .

    
   
 1.             1      Nakładaj przezroczysty lakier do paznokci lub szybkoschnący klej na wióry. Pomoże to zmniejszyć zadrapania. 
    
  • Ten zabieg opiera się na micie, że roztocza są skręcone w skórze, więc uszczelnienie odłamków powoduje ich uduszenie. Jednak nie jest to prawdą - w rzeczywistości roztocza nie pozostają pod skórą i są łatwo uwalniane. Pokrycie uszkodzonego obszaru lakierem do paznokci lub klejem może pomóc w zapobieganiu drapaniu, ale niewiele to pomoże.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zgnieć trochę proszku aspiryny. Zastosuj proszek do roztoczy z roztoczy.       
 4.  
 5.             3      Utwórz pastę z jadalnej sody i wody. Po posypaniu nanieś pastę na wióry.       
 6.  
 7.             4      Umieść niektóre składniki na drzazgi. Możesz położyć Listerin na drzazgi, nałożyć olej rycynowy lub pomalować Vicks Vaporub. Kamfora, mentol i olejek eukaliptusowy w obu przypadkach pomogą zatrzymać świąd i pomóc w szybkim gojeniu się ran.       
 8.  
 9.             5      Użyj roztworu amoniaku z gospodarstwa domowego. Zmieszaj wodę z jakimkolwiek zwykłym domowym używanym amoniakiem, takim jak niebieski środek do mycia szyb. Użyj wacika, aby upuścić roztwór na splinter i powtórzyć zabieg w razie potrzeby.       
 10.  
 11.             6      Ustaw ręczną suszarkę do włosów w wyższej temperaturze 5 cm od podziału. Przez kilka sekund ubij włosy. Świąd powinien zniknąć po tym, jak skóra uwolni ciepło.        
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (2)                     
Index popularny:
Jak utworzyć stronę internetową.

Jak pozbyć się inwazji pcheł.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak zrobić domowy likier Kahlua.

Pozbądź się ciemnych plam na swojej twarzy.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak obliczyć objętość pryzmy trójkątnej.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Pozbycie się alkoholu.

Jak korzystać z Hashtagów na Instagramie.

Pozbądź się ciemnych plam na swojej twarzy.

Jak budować zaufanie.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak nagrać film na YouTube.

Jak wykonać modlitwę Tahażżud.

Jak zablokować orientację ekranu na iPadzie.