Home \ index
 

Jak udostępnić Aliens Zdjęcia z Instagrama.

 

Instagram to popularna aplikacja do udostępniania zdjęć, ale naprawdę nie można udostępnić czegoś, co ktoś inny udostępnił. Na szczęście istnieją sposoby na obejście tego ograniczenia, jeśli natkniesz się na zdjęcie, które naprawdę musisz udostępnić swoim zwolennikom. Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować go na swoim blogu, czy w kanale, udostępnianie zdjęć za darmo potrwa zaledwie kilka minut.

              

Procedura .

    

    1      Pobieranie i udostępnianie obrazu  .

    
   
 1.            1      Otwórz Instagram na swoim telefonie. Kliknij aplikację Instagm na smartfonie, aby ją otworzyć. Znajdź istniejący wpis, który chcesz udostępnić.        
 2.  
 3.             2      Zrób zrzut tego posta. Ponieważ nie ma możliwości automatycznego udostępnienia zdjęcia, musisz zrobić zrzut ekranu, przyciąć go i udostępnić na ścianie. 
    
  • W urządzeniach iPhone i iPad można to zrobić, naciskając jednocześnie przycisk zasilania i przycisk ekranu głównego.
  •  
  • Jeśli masz urządzenie z Androidem, proces może się różnić w zależności od urządzenia. Zobacz, jak pobrać zrzut ekranu na urządzeniu z Androidem.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Kliknij przycisk aparatu pośrodku. Przewiń, aby przeglądać obrazy w telefonie. Wybierz zrzut ekranu z właśnie utworzonego albumu.       
 6.  
 7.             4      Umieść słupek na środku ramki obcinania. Upewnij się, że dodałeś nazwisko autora, który pierwotnie opublikował wpis. Zdjęcia z Instagrama należą do ich autora, a jeśli go nie wymienisz, Twoje konto może zostać wyłączone. Po edycji naciśnij przycisk Przytnij. 
    
  • Spróbuj usunąć wszystkie krawędzie i przejścia, aby obraz wyglądał jak prawdziwe zdjęcie, a nie zrzut ekranu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Dodaj efekty do zdjęcia. Jeśli chcesz, możesz dodać filtr, zamazać lub wprowadzić inne korekty przed opublikowaniem zdjęcia. Jeśli jesteś zadowolony, dotknij następnego.       
 10.  
 11.             6      Oznacz oryginalnego fotografa. Na następnej stronie możesz oznaczyć osobę, która udostępniła oryginalny wpis, dotykając opcji "Dodaj osoby" lub wyślij mu w nagłówku odpowiedni komunikat. Dodaj etykietę typu: "Udostępnione z @ nazwa użytkownika" lub "Dzięki @ nazwa użytkownika do udostępniania". To powinno wystarczyć.       
 12.  
 13.             7      Udostępnij zdjęcie. Po zakończeniu udostępniania opcji naciśnij przycisk "Udostępnij". Przesłałeś teraz post na swój Instagram!                 
 14.  
             

    2      Użyj aplikacji, aby udostępnić  .

    
   
 1.             1      Pobierz aplikację, aby udostępnić Instagram. Te aplikacje umożliwiają udostępnianie postów od innych użytkowników do własnego profilu. Te aplikacje oznaczają również oryginalnego autora, który ochroni Cię przed zablokowaniem konta. 
    
  • Większość aplikacji jest dostępna za darmo, ale zdjęcie zostanie wyświetlone, jeśli nie zapłacisz za nie.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Otwórz aplikację do udostępniania. Musisz zalogować się na swoje konto Instagram. Te aplikacje są używane przez wielu użytkowników bez problemów, ale nadal musisz zweryfikować informacje na swoim koncie użytkownika. Kontynuuj tylko, jeśli uważasz, że warto i dowiedz się wcześniej.       
 4.  
 5.             3      Przejdź do zdjęcia, które chcesz udostępnić. Możesz użyć aplikacji do udostępniania, aby uzyskać dostęp do kanału, tak jak to się dzieje na zwykłym Instagramie.       
 6.  
 7.             4      Udostępnij zdjęcie. Po wybraniu zdjęcia przycisk Odśwież pojawi się u dołu ekranu. Umieszczenie i wygląd różnią się w zależności od aplikacji, ale zazwyczaj przycisk zawsze wygląda jak dwie strzałki wskazujące gdzieś. Przycisk jest w większości kwadratowy. 
    
  • Przetasuj zdjęcie pojawia się na ścianie razem z nazwą oryginalnego fotografa i znakiem wodnym z nazwą używanej aplikacji.
  •  
         
 8.  
             

    3      Użyj kodu wstawienia  .

    
   
 1.             1      Otwórz zdjęcie, które chcesz udostępnić w przeglądarce na komputerze. Za pomocą kodu wklejania można udostępniać posty od innych użytkowników na swoim blogu lub stronie internetowej. Zdjęcie wypełnia ramkę i wyświetla nazwę użytkownika oryginalnego autora. Aby to zrobić, musisz otworzyć zdjęcie w przeglądarce internetowej.       
 2.  
 3.             2      Kliknij przycisk Udostępnianie. Przycisk znajduje się po prawej stronie pod przyciskiem Komentarz. Kliknięcie tego pola otworzy nowe okno z kodem.       
 4.  
 5.             3      Skopiuj kod. Ten kod umieści zdjęcie na twojej stronie, a oryginalny autor również otrzyma wzmiankę. Wszystkie zdjęcia na Instagramie są własnością autora, więc ten krok jest bardzo ważny. Skopiuj kod.       
 6.  
 7.             4      Wprowadź kod na swoim blogu lub w artykule. Kod jest w formacie HTML i automatycznie ładuje ramkę Instagrama do miejsca wklejenia kodu. Zobacz informacje o kodzie HTML, aby uzyskać podstawowy przegląd.       
 8.  
 9.             5      Opublikuj swój artykuł. Na Twoim blogu pojawi się zdjęcie z Instagrama, a odwiedzający będą mogli go kliknąć, aby zobaczyć profil autora zdjęcia.        
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://collegewebeditor.com/blog/index.php/archives/2013/09/10/social-media-tos-tuesday-can-you-repost-others-photos-or-videos-on- instagram /  
 2.  
 3. http://blog.instagram.com/post/55095847329/introducing-instagram-web-embeds  
 4.  
                          
Index popularny:
Jak pozbyć się bólu ucha.

Jak zrekonstruować Instagram.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Pozbycie się alkoholu.

Pozbycie się alkoholu.

Pozbycie się alkoholu.

Jak pantomima.

Jak wyczyścić toaletę za pomocą koła.

Jak ponownie otwierać zdjęcia w Snapchacie.

Jak rzucić kamień, kiedy potrzebujesz wolnego dnia.

Jak utworzyć stronę internetową.

Jak usunąć konto Spotify.

Jak rozciągnąć mięśnie górnej części pleców.

Jak przyciąć drzewo.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak przetrwać upadek z dużej wysokości.

Jak usunąć grupę na Facebooku.

Jak blokować ludzi na Facebooku.

Jak wyczyścić skórzane siedzenie.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze.