Home \ Zwierzęta domowe
 

Jak przygotować przekąski dla świnek morskich.

 

Świnie dla świnek morskich sprzedawane w zverimeksach zwykle zawierają więcej tłuszczu, cukru i niezdrowych składników niż jest to bezpieczne dla świnek morskich. Niektóre są nawet wytwarzane z pokarmów, które nie mogą być dobrze wydane przez świnki morskie, takie jak jogurt. Świnki morskie nie mają takich samych upodobań i potrzeb jak ludzie i będą cieszyć się prostymi przekąskami w postaci warzyw i / lub owoców, a także przekąskami w domu.

              

Procedura .

    

    1      Urozmaicone posiłki  .

    
   
 1.            1      Daj gwineę jako warzywo. Chociaż świnki morskie powinny codziennie dostawać warzywa, prawdopodobnie będą traktować je jako smakołyk. Świeże warzywa dosłownie uwielbiają.       
 2.  
 3.             2      Warzywa liściowe powinny stanowić główną część diety świnek morskich. Na przykład rzymska sałatka lub szpinak to dobra baza. Świnki morskie powinny codziennie dostawać kubek owoców i warzyw, a największa część garnka powinna być podawana z warzywami liściastymi. Świnki morskie zwykle wystarczą same warzywa liściaste bez innych składników.        
 4.  
 5.             3      Podaj więcej świnek morskich. Możesz mu podać np. Cukinię, słodkie ziemniaki, pietruszkę i marchewkę, ale tylko kilka razy w tygodniu. Tego rodzaju warzywa nie powinny stanowić największej części diety i należy je zmieniać codziennie. Jeśli dawałbyś świnkom morskim wiele warzyw dziennie, może to być trudne. Na przykład marchew zawiera duże ilości szczawianu, a jeśli podaje się je zbyt często, mogą one zacząć tworzyć kamienie nerkowe. Najlepiej jest nie podawać świnkom morskim tego samego pokarmu przez dwa dni z rzędu, tak aby w organizmie nie znaleziono tych samych minerałów.  
    
  • Perliczki, bazylia, marchewka z sosem, seler, cykoria, kolendra, bakłażan, ogórek, koperek, pietruszka, pietruszka, rzodkiewka, rukola, papryka, wódka, pomidory i rzeżucha. Jeśli to możliwe, usuń nasiona.
  •  
  • Nie karmić świnkami morskimi rabarbarem, ziemniakami i liśćmi pomidora, ponieważ zawierają one alkaloidy, które są toksyczne dla świnek morskich.  
  •  
  • Podaj tylko niewielką ilość warzyw z rodziny krzyżówek, takich jak kapusta, brokuły, bergamotka, a następnie choi i kalafior, ponieważ mogą powodować wzdęcia. Świnki morskie można podawać tylko okazjonalnie i w małych ilościach.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pajęczynę karmi się kilka razy w tygodniu. Świnki morskie mogą jeść owoce, ale tylko w ograniczonych ilościach, ponieważ zawierają duże ilości cukru. Świnki morskie mogą podawać różne rodzaje owoców, ale jeśli to możliwe, należy wcześniej usunąć nasiona.  
    
  • Możesz karmić małe kawałki jabłek i gruszek (ze skórką), jagody (jagody, jeżyny), cytrusy (pomarańcze, grejpfruty), melony (arbuz, kantalupa) i kiwi, mango, brzoskwinia, nektaryny śliwki. W ograniczonej ilości, nawet banana.  
  •  
  • Świnki morskie mogą również delektować się suszonymi owocami, takimi jak morele lub daktyle, ale dają tylko bardzo małe kawałki, ponieważ zawierają dużo cukru.  
  •  
         
 8.  
 9.             5      Daj świnkom wystarczająco dużo witaminy C. Świnki morskie nie mogą wytwarzać witaminy C, więc musisz je karmić. Możesz podać im np. Kawałek pomarańczy, pieprzu lub szparagów. Ale nawet w warzywach liściastych jest pewna ilość witaminy C.        
 10.  
 11.             6      Dokładnie umyć wszystkie produkty spożywcze. Umyj owoce i warzywa pod bieżącą wodą, aby pozbyć się bakterii, pestycydów i innych szkodliwych substancji. Powinieneś również myć warzywa uprawiane w domu, ponieważ mogą one złapać cząsteczki spalin lub powietrza.  
    
  • Nie musisz suszyć jedzenia. Kiedy zostawiasz owoce lub warzywa mokre, dajesz świnkom morskim więcej słodkiej wody.
  •  
  • Nie musisz kroić liściastych warzyw. Możesz zostawić liście na swoich kawałkach, po prostu obrać je z łodygi lub łodygi. Owoce lub warzywa, które są w jednym kawałku, należy wyciąć.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Usuń nasiona. Zazwyczaj dobrze jest usunąć nasiona z owoców i warzyw, ponieważ nie zawsze są odpowiednie dla świnek morskich. Dotyczy to pomidorów, ogórków, papryki i jabłek.        
 14.  
 15.             8      Pokrój warzywa i owoce na kawałki wielkości każdego kęsa. Świnki morskie będą lepiej jeść. Ten krok jest ważny dla warzyw z włóknami, takimi jak seler. Gdyby seler nie pociął na duże kawałki, świnka morska mogłaby zacząć się dusić. Więc pokrój seler na bardzo małe kawałki. Inne warzywa wystarczą, by przyciąć do rozmiarów ludzkiego ukąszenia i ogórka na kółkach.  
    
  • Świnki morskie również będą się dobrze bawić oferując warzywa w salaterce.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Usuń nieużywane resztki jedzenia. Pozostałe jedzenie łatwo psuje się. Po godzinie wyjmij je z klatki, aby świnka morska nie była w błędzie.        
 18.  
 19.             10      Daj sianom gwinei, aby wyglądały interesująco. Świnki morskie potrzebują siana do prawidłowego trawienia. Aby uczynić go bardziej przyjemnym, możesz wrzucić go do rolki papieru toaletowego. Gwinea świnia cieszy się dużą frajdą, gdy próbuje wyciągnąć siano.        
 20.  
 21.             11      Dodaj płatki owsiane do granulek świnki morskiej. Owies będzie uprawiał granulki, a świnka morska potraktuje je jako smakołyk.                  
 22.  
             

    2      Przygotowanie zamrożonych broszur  .

    
   
 1.             1      Przygotuj wszystkie składniki. Będziesz potrzebował 2 marchewek, 3 ogórków, 1 jabłka i 1 szklanki wody. W ogórku można zostawić nasiona.        
 2.  
 3.             2      Umyć i pokroić owoce i warzywa. Umyć wszystko dokładnie, aby resztki pestycydów nie pozostały w żywności i pokroić na większe kawałki.        
 4.  
 5.             3      Wymieszaj warzywa i owoce. Włóż kawałki warzyw i owoców do blendera i dokładnie wymieszaj.        
 6.  
 7.             4      Zablokuj. Wlać mieszaninę do lodów i przykryć folią spożywczą przed zamrożeniem. Po zamrożeniu można wlać je do plastikowego worka i pozostawić w zamrażarce.        
 8.  
 9.             5      Pozostaw łyżeczkę do stopienia w misce. Głównym celem zamrażania broszur jest ich długoterminowa ochrona. Ale świnka morska nie powinna jeść zbyt zimno, aby nie uszkodzić zębów. Ponadto może to być źle wykonane z żołądka. Niech przyprawa w naczyniu rozpuści się do temperatury pokojowej.        
 10.  
             

    3      Przygotowanie pieczonych ziemniaków  .

    
   
 1.             1      Przygotuj składniki. Będziesz potrzebował 1 szklanki mąki owsianej, 1 szklanki granulatu dla świnek morskich, ⅔ szklanki bulionu warzywnego lub wody, 6 łyżek oliwy lub oleju roślinnego i 2 łyżki miodu. Te przekąski zawierają olej i miód i nie powinieneś podawać im zbyt często winy.  
    
  • Do tego przepisu można dodać inne składniki, takie jak tarte świeże warzywa. Dobrym wyborem jest marchewka, pietruszka lub szpinak.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozgrzej piekarnik do 180 stopni Celsjusza. Piekarnik będzie gotowy do wymieszania składników.        
 4.  
 5.             3      Wymieszaj składniki razem. Mieszaj, aż mieszanina zacznie przypominać ciasto. Powinien być wystarczająco sztywny, aby wyjść.        
 6.  
 7.             4      Ugotuj ciasto. Gdy mieszanka jest przetwarzana w formie ciasta, zwiń ją, a następnie pociąć na kwadrat za pomocą noża lub formy. Pamiętaj, że te przekąski powinny być dość małe.        
 8.  
 9.             5      Umieść papier do pieczenia na papierze do pieczenia. Potnij blachę do pieczenia papierem do pieczenia i ułóż na niej przekąski (daleko od siebie).       
 10.  
 11.             6      Umieść w piekarniku. Piec przez 20 minut, aż do zestalenia. Następnie wyłącz piekarnik i pozostaw płytkę w środku, aż piekarnik ostygnie.        
 12.  
 13.             7      Zablokuj. Najlepiej zachowaj te przekąski po umieszczeniu ich w zamrażarce. Przed podaniem im świnek morskich, pozwól im rozmrozić do temperatury pokojowej.        
 14.  
             

    4      Żywność zabroniona  .

    
   
 1.             1      Nie podawaj świnek morskich. Jak wspomniano powyżej, świnek morskich nie należy karmić rabarbarem, ziemniakami i liśćmi pomidora. Nie dajcie mu także ostrych papryczek, grzybów, cebuli, czosnku, a następnie choi i marynowanych warzyw. Warzywa marynowane zawierają duże ilości soli. Unikaj również lodów, które mogą powodować problemy z trawieniem.        
 2.  
 3.             2      Świnki morskie również nie oferują awokado ani kokosów. Te produkty zawierają za dużo tłuszczu. Ponadto wiele zwierząt domowych jest trujących i może powodować problemy zdrowotne, a nawet śmierć.        
 4.  
 5.             3      Unikaj mięsa. Świnki morskie są roślinożercami, więc nie karm ich mięsem. Ich ciała nie będą w stanie go przetworzyć.  
    
  • Nie podawaj mleka do produktów mlecznych, ponieważ pochodzą one ze źródeł zwierzęcych.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie karm już świnek morskich. Podczas gdy świnki morskie mogą smakować, są to małe ostre przedmioty, które świnki morskie mogłyby zranić lub udusić. Trochę nasienia nasion nie zaszkodzi, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lepiej nie dawaj im świnek morskich. Zawsze unikaj skorup (takich jak całe nasiona słonecznika).       
 8.  
 9.             5      Jeśli nie masz pewności co do jedzenia, skontaktuj się ze swoim weterynarzem. Zawsze pytaj go, czy nie wiesz, czy kurwa świnki morskiej jest bezpieczna. Pomoże ci to zdecydować, czy chcesz podać trochę jedzenia z świnki morskiej.       
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (33)                    
Zwierzęta domowe popularny:
Skąd wiesz, że kot jest w oceanie.

Jak dbać o szczenięta.

Jak zdobyć zaufanie papugi.

Jak najpierw pompować szczeniaka.

Jak dbać o jeża.

Jak świeży oddech psa.

Jak powstrzymać kota od robienia tego, czego nie chcesz.

Jak określić płeć ryby w akwarium.

Jak pomnożyć odmiany.

Jak pozbyć się pcheł.

Jak nauczyć szczeniaka mieszkać w domu.

Jak leczyć kostkę.

Jak jeździć konno.

Jak pokonać Betta Fish.

Jak wybrać szczeniaka z miotu.

Jak prawidłowo wyczyścić konia.

Jak zdmuchnąć kota.

Jak leczyć kostkę.

Jak osiągnąć zdrowy ciężar u psa.

Jak leczyć kostkę.