Home \ Zdrowie
 

Jak krwawić zęby.

 

Twoje zęby z czasem tracą swoją białość, gdy zmienia się ich struktura mineralna, a szkło jest bardziej porowate. Zęby mogą być również zabarwione efektami palenia, kawy, czerwonego wina, a nawet fluorków z wody z kranu. Jeśli czujesz się pewnie ze względu na zęby, możesz użyć kilku metod wybielających, w tym wybielającej pasty do zębów, żelu wybielającego z odciskami, pasków wybielających i wybielacza. Jeśli żadna z tych metod nie działa, możesz uzbroić zęby w dentystę.

              

Procedura .

    

    1      Wybielanie pasty do zębów  .

    
   
 1.            1      Jeśli masz ograniczony budżet, używaj wybielającej pasty do zębów. Pasta do zębów wybielająca zęby w twojej aptece lub supermarkecie kosztuje zwykle mniej niż 250 USD.       
 2.  
 3.             2      Poszukaj pasty do zębów z pieczęcią American Dental Association lub Czech Dental Chamber. American Dental Association potwierdziło, że wybielająca pasta do zębów wykorzystuje cząstki ścierne do polerowania zębów wraz z substancjami chemicznymi, które wiążą i usuwają plamy. Badania wykazały, że te pasty do zębów nie są gorsze dla szkliwa niż inne.        
 4.  
 5.             3      Poszukaj niebieskiej pianki o nazwie Covarine Blue wśród składników Twojej pasty do zębów. Ta niebieska pianka wiąże się z twoimi zębami i tworzy złudzenie optyczne, które sprawia, że ​​wydaje się mniej żółtawy.        
 6.  
 7.             4      Czyść zęby dwa razy dziennie. Powinieneś zobaczyć wyniki w ciągu 2 do 4 tygodni. Aby uzyskać lepszy efekt, używaj wybielającego płynu do płukania ust.                  
 8.  
             

    2      Żele wybielające z odciskami palców  .

    
   
 1.             1      Wybierz pakiet, który pasuje do Twojego budżetu. Nasz wybór  
    
  • Możesz kupić zestaw do wybielania w aptece, drogerii lub supermarkecie za 400 do 1000 CZK. Te zestawy zawierają uniwersalny rozmiar wydruków, które dopasowujesz do swoich zębów.       
  •  
  • Twój dentysta może kosztować około 5000 $. Twój dentysta przygotuje odciski na miarę, dokładnie według kształtu zębów.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wyczyść zęby i użyj nici do zębów. Sprawdź, czy Twoje odciski palców nie są mokre.        
 4.  
 5.             3      Popchnij ilość żelu nadtlenkowego jako łzy do wydruku wybielacza. Nadmiar żelu może zostać wypchnięty z odcisku palca i podrażnić żołądek w przypadku połknięcia.        
 6.  
 7.             4      Umieść odciski palców w ustach. Wytrzyj żel na dziąsłach, wycierając go papierowym ręcznikiem.        
 8.  
 9.   5      Użyj odcisków palców odpowiednich dla rodzaju żelu, którego używasz.
    
  • Dla żelu peroksydowo-karbamidowego:  
     
   • 10, 15 lub 16 procent żelu można stosować przez 2 do 4 godzin dwa razy dziennie. Jeśli nie masz wrażliwych zębów, możesz użyć go na noc.
   •  
   • 20 do 22 procent żelu można stosować przez 30 minut do 1 godziny dwa razy dziennie. Nie używaj silnego żelu peroksydowo-karbamidowego przez noc.
   •  
    
  •  
  • W przypadku żelu z nadtlenkiem należy używać odcisków palców od 30 minut do 1 godziny dwa razy dziennie.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Usuń odciski palców i ponownie wyczyść zęby. Jeśli masz problemy z nadwrażliwością zębów, użyj pasty wybielającej opracowanej specjalnie dla wrażliwych zębów.        
 12.  
 13.             7      Wyczyść odciski palców wacikiem i zimną bieżącą wodą. Przechowuj wydruki, aby wyschły. Pozostały żel należy przechowywać w suchym i suchym miejscu.        
 14.  
 15.             8      Poczekaj na wyniki. W ciągu 1 do 2 tygodni zauważysz, że twoje zęby stają się bielsze.        
 16.  
             

    3      Wybielacze  .

    
   
 1.             1      Wyczyść zęby i użyj nici do zębów. Zastosowanie nici dentystycznych zapewnia wybielenie żelu między zębami.        
 2.  
 3.             2      Usuń paski wybielające z opakowania. Zapłacisz za paski wybielające w aptece lub supermarkecie około 700 $.  
    
  • Paski wykonane są z polietylenu i żelu nadtlenkowego przylegającego do plastiku.
  •  
  • Zobaczysz 2 paski: 1 na górnym zębie i 1 na dolnym zębie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Sprawdź dodatki. Unikaj wybielania pasków zawierających ditlenek chloru. Ta substancja chemiczna stosowana do sterylizacji basenów może znacznie uszkodzić szkliwo.        
 6.  
 7.             4      Połóż paski na zębach. Zachowaj instrukcję pakowania, ale większość pasków może być używana przez 30 minut dwa razy dziennie. Niektóre paski stopią się po kontakcie ze śliną i znikają. Musisz ciąć i rzucać innymi.        
 8.  
 9.             5      Przepłucz usta, aby usunąć nadmiar żelu.        
 10.  
 11.             6      Obserwuj wyniki. Różnicę należy zapisać po 14 dniach.        
 12.  
             

    4      Pióra do wybielania  .

    
   
 1.             1      Dokładnie oczyść zęby i użyj nici do zębów. Powinieneś odebrać ołówek w drogerii i kosztować około 300 do 700 CZK.        
 2.  
 3.             2      Zdejmij pokrywę z pióra wybielającego. Obróć piórko wybielające przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby zwolnić żel.        
 4.  
 5.             3      Stań przed lustrem i uśmiechaj się szeroko. Użyj końcówki pióra i nałóż żel na zęby.        
 6.  
 7.             4      Pozostaw otwarte usta na około 30 sekund, aby żel działał. Unikaj jedzenia lub picia przez około 30 do 45 minut po aplikacji.        
 8.  
 9.             5      Powtarzaj proces do 3 razy dziennie. Po około 2 do 4 tygodniach zauważysz zauważalną różnicę. Chociaż pióro nie wybielacza skutecznie między zębami, zabija bakterie w jamie ustnej i odświeża oddech.        
 10.  
             

    5      Niech zęby zabrudzą się u dentysty  .

    
   
 1.             1      Pozwól swoim zębom zabłysnąć profesjonalnie. Twój dentysta umieszcza gumę ochronną lub żele ochronne na dziąsłach, aby zapobiec podrażnieniom. Następnie nałóż żel nadtlenkowy na odciski palców i umieść je na zębach.        
 2.  
 3.             2      Pozwól, by twoje zęby spłynęły z lasera. Twój dentysta nałoży gumowy ochraniacz na dziąsła, nałóż żel wybielający na zęby i umieści nad nim laser lub jasne światło. Światło aktywuje chemikalia w żelu i wybielacza szybciej niż samo rozjaśnianie.        
 4.  
 5.             3      Postępuj zgodnie z zaleceniem dentysty w domu. Dentysta zwykle zaleca nakładanie produktów wybielających w domu na zęby, dlatego należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać najlepsze wyniki. Procedury wybielania zębów są drogie, ale mogą trwać do 3 lat.        
 6.  
             

    6      Trzymaj zęby białe  .

    
   
 1.             1      Dostosuj dietę i dietę. Unikaj wyrobów tytoniowych i omijaj napoje, takie jak kawa, czarna herbata, sok winogronowy i czerwone wino lub pij je słomą. Kari może również poplamić zęby, więc strzeż się tego.        
 2.  
 3.             2      Wyczyść zęby po każdym posiłku. Oczyść również zęby po wypiciu napoju, który może farbować zęby. Utrzymuj wybielone zęby, wybielając pastę do zębów i wybielając płyn do płukania jamy ustnej.        
 4.  
 5.             3      Wykonuj profesjonalną higienę jamy ustnej co 6 miesięcy. Profesjonalne czyszczenie pomaga utrzymać zęby w bieli, jednocześnie zapobiegając wielu problemom z zębami.        
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Zdrowie popularny:
Jak schudnąć 45 kg.

Jak pozbyć się wszystkiego.

Jak pozbyć się narośli skóry.

Jak pokonać depresję.

Jak pozbyć się blizn potrądzikowych za pomocą porad domowych.

Jak związać zwichniętą barku.

Jak usunąć znaki bez operacji.

Jak przestać się martwić.

Pozbądź się sztywnej szyi.

Jak ustawić priorytety.

Jak leczyć grzechotnika.

Jak uniknąć zapachu z pochwy.

Jak zwiększyć liczbę plemników.

Jak pozbyć się zawrotów głowy.

Jak radzić sobie z wydzieliną pochwową.

Jak radzić sobie z wydzieliną pochwową.

Jak mierzyć temperaturę bez termometru.

Jak jeść i schudnąć.

Jak leczyć skurcze na plecach.

Jak uwolnić gniew.

Jak szybko zmniejszyć stres.