Home \ Zdrowie
 

Jak dobrze czuć się w skórze.

 

Czy czujesz się nieswojo za każdym razem, gdy wejdziesz do pokoju? Czy masz tendencję do stania w tle, milczenia i starań, by nie pchać naprzód? W takim przypadku nie martw się - wiele osób nie czuje się dobrze w skórze. Ale to może się dziś zmienić. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że masz coś do zaoferowania innym i zaczniesz być trochę jasne, aby zobaczyć wyniki. Jak więc żyjesz w swojej skórze? Czytaj dalej i dowiedz się!

              

Procedura .

    

  Część 1      Zmień kąt widzenia  .

    
   
 1.            1      Myśl pozytywnie. Może się wydawać, że niektórzy ludzie są naturalnie bardziej optymistyczni niż inni. To niekoniecznie jest fałszywe, ale nie wolno pozwolić negatywnym myślom utrudniać podejmowania decyzji bardziej pozytywnych. Jeśli chcesz czuć się dobrze w swojej skórze, musisz myśleć o tym, co najlepsze, zamiast zawsze czekać na najgorsze. Za każdym razem, gdy doganiasz negatywne myśli, walcz z nimi przynajmniej dwoma lub trzema pozytywnymi. Pamiętaj, aby zastąpić negatywne myśli pozytywnymi i nauczyć się oczekiwać, że wszystko pójdzie dobrze - im więcej oczekujesz dobrego wyniku, tym bardziej prawdopodobne. 
    
  • Powiedzmy, że jesteś zaproszony na imprezę, na której wiele osób nie wie. Jeśli nadążysz za tym pomysłem, "prawdopodobnie spędzę cały wieczór w samotności jak ogrodzenie w misce z czipsami", zacznij od idei walki. Zamiast tego powiedz: "Może uda mi się znaleźć dziś nowego przyjaciela" lub "Cieszę się wspaniałą imprezą z kilkoma osobami, które będę tam znał."
  •  
  • Pozytywne myślenie może pomóc ci czuć się szczęśliwszym i mniej zestresowanym.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Trenuj swoją akceptację i poprawę. Akceptowanie tego, co robisz, nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować z własnego doskonalenia. Jeśli w twoim życiu jest coś, co chciałbyś zmienić, to ustal etapy, które pomogą ci osiągnąć cel. Możesz spróbować zmienić nawet wtedy, gdy zaakceptujesz to, czym jesteś teraz. 
    
  • Jeśli czujesz się nieswojo, na przykład, rozmawiając z nowymi ludźmi, weź to dla siebie. Powiedz: "Nie zawsze mi wygodnie rozmawiam z nowymi ludźmi i to jest w porządku". Następnie wyznacz cel na zmiany. Na przykład takim celem może być "Dwa razy w tygodniu rozmawiać z kimś, kogo nie znam". Kiedy będziesz czekać na windę lub stań w kolejce do sklepu, zacznij z kimś rozmawiać. Te małe kroki pomogą ci zmienić twoje zachowanie, az biegiem czasu rozmowa z nieznajomymi przestanie być nieprzyjemna.
  •  
  • Kolejną rzeczą, z którą często walczą ludzie, jest utrata wagi. Wiele osób, które lubią schudnąć, jest nieszczęśliwych, ponieważ nie lubią swojego ciała takim, jakie jest. Jednak akceptacja twojego ciała i miłość do niego i nadwaga mogą pomóc ci w utracie wagi.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Chwała. Pewnie nagle czujesz się wspaniale, gdy ktoś mówi ci, że dobrze wyglądasz lub gdy znajomy mówi ci coś miłego. Komplementy przychodzą i odchodzą, a samoocena nie powinna zależeć od tego, co inni ludzie do ciebie nazywają, czy to dobrze, czy źle. Powinieneś być w stanie zaakceptować pochlebstwa innych z łaską - i szczerze w to uwierzyć, ale także powinieneś nauczyć się chwalić siebie.  
    
  • Możesz także pracować nad chwaleniem innych, gdy czujesz, że to dobrze. Kiedy pracujesz nad satysfakcją innych, będziesz czuć się dobrze.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Buduj pewność siebie. Pewność siebie jest kluczem do dobrego samopoczucia w skórze i jasne jest, że lepiej powiedzieć niż robić. Samoświadomość pochodzi od wewnątrz, a zbudowanie jej oznacza dobre wyczucie tego, kim jesteś, gdzie jesteś i co możesz rozładować na stole. Jeśli nie możesz znieść swojego odbicia w lustrze i poczujesz, że nie masz nic do wnoszenia wkładu w rozmowę, wtedy nie będziesz poruszał się z miejsca na miejsce. Pracuj, aby znaleźć przynajmniej kilka rzeczy, które lubisz o sobie i nie żal siebie. 
    
  • Budowanie pewności siebie to praca na całe życie. Ale nie możesz zacząć, dopóki nie zdecydujesz się zmienić sposobu, w jaki myślisz o sobie.
  •  
  • Napisz listę swoich dobrych funkcji. Możesz dodawać kolejne pozycje do listy każdego dnia lub kilka razy w tygodniu. Jeśli zrobisz coś, co sprawi, że poczujesz się dobrze, dodaj go do listy.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Miej pamiętnik wdzięczności. Pisz rzeczy lub osoby, za które jesteś wdzięczny i które mają pozytywny wpływ na twoje życie. Dziennik i ogólna wdzięczność sprawią, że poczujesz radość i satysfakcję z tego, kim jesteś. Pomaga podjąć decyzję o lepszym nastroju, ponieważ koncentrujesz się na dobrych rzeczach w życiu.        
 10.  
 11.             6      Myśl o sobie jako pięknej osobie. To wspaniałe, jeśli twój przyjaciel, najlepszy przyjaciel i wszyscy wokół ciebie myślą, że jesteś piękna, ale to nic nie znaczy, jeśli uważasz, że jesteś brzydka. Nawet supermodelka może czuć się zupełnie niepewnie i nieadekwatnie, a to, co uważasz za własne, jest o wiele ważniejsze niż to, jak ludzie cię widzą. Wiedz, że pierwszym krokiem do tego, byś czuł się pięknie, jest naprawdę myśleć, że jesteś piękna tak jak Ty. Jeśli wszyscy się zgodzą, jest w porządku, ale to nic nie zmienia. 
    
  • Spójrz w lustro i pomyśl "Wow, moje włosy wyglądają dziś świetnie!" Lub "Mam bardzo ładne oczy w tym świetle." Jeszcze lepiej, "W moim uśmiechu i oczach widzę radość i dobroć."
  •  
  • Jeśli uważasz, że jesteś piękna, ludzie to poczują. I wiesz co? Będziesz jeszcze piękniejszy.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Narysuj swoje mocne strony. Każdy ma jakieś inne zalety - docenienie ich, poznanie ich, a następnie zaopiekowanie się nimi. Zachowaj pozytywne nastawienie do swoich mocnych stron i zachowaj przyjemność z życia i satysfakcji z tego, kim jesteś.       
 14.  
 15.             8      Medytuj. Medytacja może pomóc ci poczuć się lepiej we własnej skórze, ponieważ jesteś zmęczony oddechem i ciałem. Każdego dnia przesiaduj w przyjemnym miejscu od 10 do 15 minut i pracuj, aby rozluźnić wszystkie części ciała, jedna po drugiej. Skoncentruj się na oddechu, jego dźwięku, oddechu i wydechu, i pozwól odejść codziennym zmartwieniom. Pomoże ci to czuć się ciszej i wygodniej z tym, kim jesteś, a dodatkowo pozbędziesz się wszystkiego, co rozprasza cię w ciągu dnia. 
    
  • Przyzwyczaj się do medytacji przynajmniej raz lub dwa razy dziennie, a wkrótce zobaczysz dużą różnicę w swoim życiu.
  •  
  • Jeśli medytujesz, możesz także spróbować jogi. Joga pozwala także skoncentrować się na umyśle i ciele i może zmienić twoje myślenie we właściwym kierunku.
  •  
                   
 16.  
             

  Część 2      Zaakceptuj  .

    
   
 1.             1      Naucz się kochać siebie. Prawdziwa pewność siebie trwa całe życie, więc dlaczego nie zacząć od niej dzisiaj? Zaakceptuj to, jak wyglądasz, jak się czujesz, jak masz głos, jak się zachowujesz i reagujesz na sytuacje. Pracuj, aby znaleźć szczęście w środku i pozwól mu rozjaśnić się na powierzchni. Jeśli nie lubisz siebie, nie ma znaczenia, ile osób ci się podoba. Jest tak samo, jak wtedy, gdy myślisz, że jesteś piękna - najpierw musisz to poczuć, potem zależy od tego, czy inni to zauważą. Masz wystarczająco dużo czasu, aby naprawdę nauczyć się kochać swoją osobę, robić rzeczy, na których ci zależy i uspokajać umysł, abyś mógł skoncentrować się na tym, co leży przed tobą. 
    
  • Jeśli czujesz, że świat wokół ciebie jest naprawdę zbyt ciężki, zatrzymaj się w spokojnym dniu i unikaj telewizji, internetu, wyłączaj telefon i ignoruj ​​inne rzeczy, które cię rozpraszają. Skoncentruj się na sobie, swoim umyśle i swoim ciele.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaakceptuj unikalne funkcje. Uczucie inne niż inni ludzie jest całkowicie normalne. Trudne jest zaakceptowanie różnic i bycie tym, kim jesteś. Zacznijcie naprawdę poznawać - co lubicie robić, co sprawia przyjemność i co oddziela was od innych ludzi. Potem pracuj nad zaakceptowaniem tego, co inni czasami wydają ci się niezrozumiałe, ale wszystko w porządku.  
    
  • Pomyśl o swoich wyjątkowych funkcjach jako o ważnych funkcjach. Są to rzeczy, które sprawiają, że jesteś kim jesteś i pomagasz odróżnić siebie jako wyjątkową osobowość.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zadbaj o swoje ciało. Daj sobie co najmniej 7-8 godzin snu każdego dnia, weź regularny prysznic i zwróć uwagę na higienę ciała. Możliwe, że nie czujesz się dobrze w skórze, ponieważ jesteś stale zmęczony i niezadowolony z tego, jak się czujesz. Zacznij dbać o swoje zdrowie i zmień je. Podaruj sobie długie kąpiele. Odpręż się. Jedz co najmniej trzy zbilansowane posiłki dziennie. Dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z tego, kim jesteś, a wolisz dzielić się ze światem. 
    
  • Dbanie o ciało nie oznacza, że ​​musisz wyglądać i wyglądać jak modelka za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Oznacza to poświęcenie ciału czasu i troski, na jakie zasługuje.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Poświęć czas ludziom, z którymi dobrze się czujesz. Ważną częścią akceptowania tego kim jesteś i dobrego samopoczucia w skórze jest trzymanie się blisko ludzi, którzy cię wspierają i sprawiają, że czujesz się dobrze. Pozbądź się toksycznych przyjaciół, którzy zawsze schodzą na dół, są negatywni i ignorują cię za własne paskudne rzeczy. Pracuj nad relacjami z ludźmi, którzy cię uzupełniają, interesują się twoimi uczuciami i traktują cię z miłością i zrozumieniem.       
 8.  
 9.             5      Aby czuć się pewnie, musisz wyglądać pewnie. Ludzie, którzy nie czują się dobrze w skórze, przychodzą do pokoju z poczuciem, że nie należą tam i oczywiście widzą. Gdy następnym razem wejdziesz do drzwi, podnieś głowę, uśmiechnij się i usiądź na swoim fotelu, jakby był to najwygodniejszy pokój w salonie. Nawet jeśli nie musisz stawiać nóg na stole w domu, zachowuj się tak, jakbyś był w domu i nie martw się o nowe miejsce przy swojej obecności. Ludzie mogą wyczuć, że czujesz się komfortowo i że należysz do nich i że zdobyłeś wśród nich miejsce.  
    
  • Jeśli wzbudzisz zaufanie do nowej sytuacji, poczujesz się również bardziej prawdopodobnie. Niektóre sposoby wyrażania wiary w język ciała mogą obejmować:
     
   • Trzymaj głowę w pozycji pionowej
   •  
   • Usiądź albo siedź prosto
   •  
   • Pociągnij ramiona do tyłu, popchnij skrzynię
   •  
   • Nie szlifuj i nie przekradnij
   •  
    
  •  
         
 10.  
             

  Część 3      Zmień styl życia  .

    
   
 1.             1      Znajdź jakąś pasję. Gdy znajdziesz coś, co sprawi Ci radość i pozwoli ci się zaangażować w swoje życie, poczujesz się pewniej i szczęśliwszy. Zastanów się, czym jesteś zainteresowany, jakie czynności całkowicie tracisz z czasu i pamiętaj, co lubisz robić, gdy jesteś mały.  
    
  • Kiedy znajdziesz pasję, pracuj nad nią. Jeśli myślisz o swojej pasji jako mięśnie, które trzeba wzmocnić i ćwiczyć, a nie jako przedmiot, który znalazłeś, będziesz mógł łatwiej pracować nad jego rozwojem.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Taniec. Taniec pozwala ci przejąć kontrolę nad ciałem, zrelaksować się i dobrze czuć w skórze. Udowodniono, że różne rodzaje tańca w różnych grupach ludzi mają pozytywny wpływ na poczucie szczęścia, a ponadto zmniejszają poziom stresu. W tym samym czasie obie działają, gdy musisz być pewny siebie. 
    
  • Nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do lekcji tańca dla początkujących. Nie lubisz zorganizowanych lekcji? Wyciągnij zasłony, pozwól muzyce przejść całą drogę i urządzić prywatną imprezę taneczną w domu. Nie umiesz tańczyć sam? Kup DVD lub odszukaj lekcję tańca dla początkujących na youtube i zacznij z nimi.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądź kreatywny. Kreatywność może pomóc ci zwiększyć samoocenę, odkryć uczucia, których nie znałeś i poczuć dumę z tego, co możesz zaoferować światu. Spadająca kreatywność wymaga pewności siebie, ale kreatywność wzmacnia także pewność siebie. Nawet jeśli uważasz, że nie jesteś kreatywnym typem, możesz zaskoczyć siebie. Spróbuj napisać wiersz. Kup kolorowe kredki i narysuj krajobraz. Zaloguj się na kursy ceramiczne. Weź udział w wykładzie na temat interpretacji sztuki. Spróbuj skomponować piosenkę. Zrób coś, co jest całkowicie poza twoją strefą komfortu, a zobaczysz, co wymyślisz. Kiedy jesteś kreatywny, zobaczysz świat w nieco innym świetle i będziesz bardziej zadowolony z tego, kim jesteś. 
    
  • Znajdź czas na kreatywność w swoim życiu. Jeśli czujesz, że utknąłeś w kręgu snu, pracy i pracy domowej, prawdopodobnie nie czujesz się pełny i szczęśliwy. Poświęć czas na zabawę i kreatywność - poczujesz się lepiej i poczujesz się lepiej w skórze.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Ćwicz. Nie musisz mieć wiaderka na brzuchu lub być w dobrym stanie, abyś mógł ćwiczyć co tydzień. Kiedy ćwiczysz pół godziny dziennie lub godzinę co drugi dzień, poprawisz nastrój, wzmocnisz serce i ogólnie poczujesz się lepiej, jak wyglądasz i jak się czujesz. Nawet dzienny 20-minutowy spacer pomoże Ci wydostać się z domu i poprawić nastawienie, po prostu pozostając na świeżym powietrzu. 
    
  • Zawsze możesz wybrać akcję niż bezczynną, jeśli możesz. Idź do sklepu na 15 minut, zamiast samochodem. Nie jedź do biura na czwartym piętrze windą, tylko wejdź po schodach. Nawet te niewielkie zmiany mogą mieć duże znaczenie.
  •  
  • Jeśli zmagasz się z brakiem motywacji do praktykowania siebie, zacznij spotykać się z kolegą z jogi lub lekcją baletu lub dołącz do klubu sportowego. Ćwiczenia mogą być również okazją do poznania ludzi.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Prowadź swoje życie ze śmiechu. Nikt nie rani, gdy śmieje się więcej. Niezależnie od tego, czy uprawiasz dowcipy, spędzasz czas z ludźmi, którzy potrafią sprawić, że się śmiejesz, czy oglądasz komedię przynajmniej raz w tygodniu, im więcej śmiechu, tym wygodniej się czujesz. Będziesz szczęśliwszy, mniej podatny na lęk, a to zmniejszy stres i ogólnie poprawi zdrowie. Pokazano, że uśmiech poprawia nastrój.  
    
  • Kiedy naprawdę śmiejesz się z serca, nie możesz przestać i wątpić w siebie. Szczery śmiech sprawi, że poczujesz magię chwili i poczujesz się szczęśliwy i szczęśliwy.
  •  
         
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (24)                    
Zdrowie popularny:
Jak wyeliminować kamień nerkowy.

Jak leczyć infekcję szyi paciorkowcami.

Jak szybciej leczyć ból szyi.

Jak leczyć afty.

Pierwsze kroki.

Jak rozpocząć nowe życie.

Jak wyprostować kręgosłup.

Jak pozbyć się koszmarów.

Jak schudnąć bez pomocy pigułek.

Jak pozbyć się woskowiny.

Bycie pozytywnym, gdy wiesz, że twoje życie nie jest tego warte.

Jak spełnić swoje marzenia.

Jak pozbyć się hemoroidów bez wizyty u lekarza.

Jak pozbyć się wszy ciała.

Jak leczyć krwawe blistry.

Jak ponownie uzyskać napletek.

Jak wyleczyć wrzód.

Jak zmniejszyć aminotransferazę alaninową (ALT).

Jak leczyć infekcje dróg moczowych.

Pozbywanie się zapalenia dziąseł.

Jak radzić sobie z ciemnymi uszami.