Home \ Zdrowie
 

Jak szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej.

 

Jeśli chcesz jak najszybciej stracić tkankę tłuszczową, będziesz musiał zmniejszyć spożycie kalorii, spożycie alkoholu i brak aktywności fizycznej. W tym samym czasie będziesz musiał zacząć ćwiczyć. Najlepszym sposobem na odchudzanie jest połączenie zdrowej diety z ćwiczeniami.

              

Procedura .

    

  Część 1      Oblicz spożycie kalorii  .

    
   
 1.            1      Dowiedz się, ile kalorii powinieneś jeść. Chociaż nie można jeść zbyt wielu kalorii dziennie (na przykład 2000 kalorii dziennie), spożycie kalorii zależy od wzrostu, wieku i płci. 
    
  • Rozpocznij od masy docelowej, czyli aktualnej wagi lub wagi do 9 kg mniejszej niż obecnie. Jeśli chcesz stracić więcej niż 9 kg tłuszczu, powinieneś policzyć spożycie kalorii w kilku krokach podczas odchudzania, aby upewnić się, że nadal jesz wystarczająco dużo kalorii, a twoje ciało będzie działać prawidłowo.
  •  
  • Pomnóż tę liczbę 12, jeśli jesteś mężczyzną, a 11 jeśli jesteś kobietą i zapisz wynik - na przykład: 100 x 11 = 1100.
  •  
  • Dostosuj spożycie kaloryczne zgodnie z tempem metabolizmu. Mnożenie przez dwie dekady w ciągu 20 lat. Ta liczba oznacza wartości procentowe, które należy pomnożyć przez większą liczbę, którą właśnie obliczyłeś. Jeśli masz 50 lat i jesteś kobietą ważącą 64 kg, pomnóż przez 1540 przez 0,6. Odejmij 92,40 od ​​1540, aby uwzględnić swój metabolizm. Powinieneś wyjść z 1447.60.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dodaj do 10% najlepszych. Pomnóż na przykład 1447.60 x 0.1, a otrzymasz 145. Dodaj ten numer do 1447.69, a przekonasz się, że powinieneś jeść 1592 kalorii dziennie.       
 4.  
 5.             3      Nie zapomnij zmodyfikować spożycia kalorii w zależności od poziomu aktywności fizycznej. Jeśli zaczniesz się kręcić, chodzić, pracować w ogrodzie lub wzmacniać, spalisz więcej kalorii. Należy umieścić te kalorie w diecie w postaci białek, które pomogą wzmocnić mięśnie.                 
 6.  
             

  Część 2      Jedz zdrowo  .

    
   
 1.             1      Znajdź idealne spożycie kalorii i idź za nim. Kiedy zredukujesz kalorie o 25%, pomoże ci to zrzucić wagę, ale musisz być pewien, że jesz zdrową żywność, aby twoje ciało miało wystarczającą ilość składników odżywczych, które potrzebuje do życia. 
    
  • Zapisz ilość spożywanych kalorii każdego dnia, aby uzyskać przegląd tego, co jesz. Możesz również korzystać z aplikacji na telefony komórkowe do monitorowania ćwiczeń i przyjmowania kalorii.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Jedz śniadanie każdego dnia. Powinieneś jeść co najmniej 300 kalorii w ciągu 90 minut od przebudzenia. 
    
  • Badania wykazały, że 600-kaloryczne śniadanie białkowe może pomóc stracić większą wagę niż śniadanie o wadze 300 kalorii. To dlatego, że białko będzie cię karmić przez dłuższy czas i przyspieszyć metabolizm.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie marnuj jedzenia. Kiedy pomijasz jedzenie, twój mózg wysyła wiadomość do przechowywania tłuszczu. Zjedz 3 regularne posiłki i przekąski każdego dnia, aby utrzymać swój metabolizm szybko.       
 6.  
 7.             4      Ogranicz spożycie cukru i rafinowanych węglowodanów. Żywność przetworzona i żywność z restauracji często nie zawierają wystarczającej ilości błonnika, białka i warzyw bogatych w składniki odżywcze. Zmniejsz spożycie tych produktów i natychmiast schudnij.       
 8.  
 9.             5      Jedz zrównoważone posiłki. Wszystkie twoje produkty powinny zawierać białko, pełnoziarniste zboża i świeże warzywa.       
 10.  
 11.             6      Ogranicz spożycie alkoholu. Osoby, które próbują utracić tkankę tłuszczową powinny unikać alkoholu i innych napojów kalorycznych. Gdy schudniesz i będziesz tylko utrzymywał wagę, będziesz mógł podawać mu trochę alkoholu raz na jakiś czas. 
    
  • Kiedy próbujesz schudnąć, powinieneś pomyśleć o tym, co pijesz. Jeśli próbujesz stracić tkankę tłuszczową, będziesz musiał policzyć wszystkie kalorie, które dostaniesz do organizmu. Pamiętaj, że alkohol zawiera dużo cukrów i rafinowanych węglowodanów, których powinieneś unikać.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Policz kalorie tylko przez 12 tygodni. Możesz nie być w stanie utrzymać swojej energii na kaloryczność na zawsze. Staraj się liczyć kalorie przez co najmniej 12 tygodni, a następnie możesz polegać na swoich nawykach i będziesz w stanie utrzymać swoją wagę przez długi czas.       
 14.  
 15.             8      Jedz więcej białka. Kiedy wrócisz i wykonasz ćwiczenia aerobowe, twoje ciało zacznie budować mięśnie. Białka pomagają budować nowe mięśnie, więc powinieneś jeść niskotłuszczowy jogurt grecki, odtłuszczone sery, chude mięso i białka jaj. 
    
  • Gdy masz więcej mięśni, spalisz także więcej tłuszczu. Im więcej mięśni dostajesz, tym więcej tłuszczu spalasz. W tym samym czasie Twoje mięśnie przyspieszają twój metabolizm.
  •  
         
 16.  
             

  Część 3      Ćwiczenie  .

    
   
 1.             1      Rysuj co najmniej raz w tygodniu. Badania wykazały, że liczenie kalorii i ważenie pomoże ci skoncentrować się na swoich celach.       
 2.  
 3.             2      Zacznij od treningu interwałowego. Wybierz jeden lub dwa rodzaje ćwiczeń aerobowych i zacznij ćwiczyć w określonych odstępach czasu. 
    
  • Zawsze ćwicz co najmniej 30 minut. Ogrzewaj pierwsze pięć minut i ochładzaj przez ostatnie pięć minut. Tymczasem ćwicz przy umiarkowanej intensywności (przy 65%) przez około 2-3 minuty. Następnie ćwicz przez 85 minut na poziomie 85-95% przez następne dwie minuty. Okresowo naprzemiennie te interwały i intensywne ćwiczenia.
  •  
  • Niektóre urządzenia do ćwiczeń mają ustawienia interwałów, których możesz używać podczas treningu. Możesz również robić przerwy na spacery, bieganie lub jazdę na rowerze. Kup monitor pracy serca, aby móc ocenić intensywność swoich interwałów.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Połącz ćwiczenia aerobowe. Wybierz dwa lub trzy rodzaje ćwiczeń aerobowych i naprzemiennie. Będzie to dla ciebie dobre zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ponieważ zaangażujesz różne grupy mięśniowe i spalisz więcej tłuszczu.       
 6.  
 7.             4      Ćwicz aerobik przynajmniej 5 dni w tygodniu.        
 8.  
 9.             5      Zwiększ 3-4 razy w tygodniu co 30 minut. Wybierz podnoszenie ciężarów lub ćwiczenia na urządzeniach do ćwiczeń iw dni, w których nie wykonujesz ćwiczeń aerobowych lub po prostu ćwicz na chwilę ćwiczenia aerobowe, a następnie wzmocnij je przez jakiś czas. 
    
  • Wzmocnienie ma wiele korzystnych efektów. Wzmacnia gęstość kości, przyspiesza metabolizm i zwiększa masę mięśniową. Dla większości ludzi wystarczy 2-3 razy w tygodniu zwiększać spalanie tłuszczu i mieć silniejszą i bardziej rozwiniętą broń.
  •  
  • Skoncentruj się na hantlach, które pozwolą Ci zrobić 2-3 serie po 12-15 ćwiczeniach. Zamiast podnoszenia bardzo ciężkich hantli, rób więcej powtórzeń, aby wzmocnić swoje ręce i nogi. Jeśli nie czujesz zmęczenia mięśni po trzech seriach, weź 2 kg cięższych hantli.
  •  
  • Ćwiczenia wspomagające obejmują ćwiczenia z własnym ciężarem, takie jak przysiady, łapy, uchwyty i nosze. Możesz zaangażować te ćwiczenia, wzmocnić paskiem lub połączyć wzmocnienie z ćwiczeniami aerobowymi.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pozwól mięśniom odpocząć za 24-48 godzin za każdym razem. Możesz zmieniać różne mięśnie - pewnego dnia wzmacniasz ramiona, a następnego dnia obracasz nogami. W ciągu całego tygodnia ćwicz z hantlami.       
 12.  
 13.             7      Podziel ćwiczenie na dwie dwadzieścia minut dziennie - nie musisz ćwiczyć raz na 30 minut. Jeśli jesteś bardziej aktywny w ciągu dnia, spalasz więcej tłuszczu.       
 14.  
 15.             8      Spróbuj każdego dnia, aby pójść jak najwięcej. Oprócz ćwiczeń aerobowych i treningu siłowego, powinieneś iść na spacer każdego dnia. Idź powoli, około 65% swojej pojemności, aby spalić jak najwięcej tłuszczu.       
 16.  
 17.             9      Spróbuj usiąść mniej. Bądź bardziej aktywny i więcej zadań domowych. Jeśli nie spędzasz zbyt wiele czasu na komputerze i telewizji, szybciej spalisz kalorie.       
 18.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

      

         (1)                    
Zdrowie popularny:
Jak szybko spalić tłuszcz.

Jak pozbyć się nadwagi w czasie ciąży.

Jak być szczęśliwym i samotnym.

Jak usunąć brodawki za pomocą taśmy klejącej.

Jak obliczyć całkowite dzienne spożycie kalorii.

Jak szybko pozbyć się hemoroidów.

Jak rozśmieszyć innych.

Jak pozbyć się płytki nazębnej.

Jak pozbyć się wszystkiego.

Jak wyciągnąć pusty pryszcz na powierzchnię skóry.

Jak wyleczyć rozciągnięty mięsień.

Jak zmniejszyć zatory przy użyciu oleju rycynowego.

Jak uspokoić bolące sutki.

Jak zapobiegać ostrzeniu ran.

Jak leczyć zapalenie ucha środkowego.

Jak zwiększyć ciśnienie krwi.

Jak pozbyć się pływających plam.

Jak zrobić cokolwiek.

Jak pokonać odrzucenie.

Jak pozbyć się wypływów pięty.

Jak szybko pozbyć się siniaków.