Home \ Zdrowie
 

Jak przygotować i nałożyć ciepłą osłonkę z cebuli na pokrycie.

 

Najnowsze badania sugerują, że cebula zawiera cwetynę, bioflawonoid, stosowany w leczeniu i zapobieganiu zaćmy, chorobom serca i nowotworom. Inne badania wykazały, że cebula ma działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, a także może być pomocna w infekcjach górnych dróg oddechowych. W przypadku różnych rodzajów infekcji górnych dróg oddechowych, cebule można najlepiej wykorzystać do przyspieszenia regeneracji, ogrzewając je.

              

Procedura .

    

  Część 1      Przygotowanie pokrywy cebuli  .

    
   
 1.            1      Kup dwie średniej wielkości cebule. Czerwona cebula zwykle zawiera największą ilość kwercetyny. Ten przeciwutleniacz zawarty jest we wszystkich cebulach, z których wszystkie wykazują objawy kaszlu u osób z zadrapaniami. Wolisz dwie czerwone cebule, ale masz też dwie inne średniej wielkości cebule. 
    
  • Cebula znana jest z zawartości kwercetyny (przeciwutleniacza) i substancji fitochemicznych, które pomagają organizmowi rozłożyć śluz w klatce piersiowej i głowie.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pokrój cebulę. Powinieneś obrać obie cebule, pokroić je i drobno posiekać. Pokrój je na małe kawałki, nie większe niż pół centymetra.       
 4.  
 5.             3      Doprowadzić wodę do wrzenia na patelni. Nie wkładaj wody do miski. Wystarczy zasłonić dno wodą. Najpierw doprowadzić wodę do delikatnego wrzenia, a następnie obniżyć temperaturę do minimum.       
 6.  
 7.             4      Cebula do utopienia. Użyj sita, sitka lub garnka do gotowania na parze, nałóż na niego drobno posiekaną cebulę i namocz ją. Wymieszać kawałki cebuli i zająć kilka minut. Gdy zaczną mięknąć, wyciągnij je z płytki. 
    
  • Aby uzyskać więcej siły w walce z infekcją i dla szybszej redukcji zmęczenia, możesz również dodać około ćwierć filiżanki świeżego imbiru, znanego ze swoich działań przeciwwirusowych. Złożyć świeży imbir, a następnie pokroić lub pokroić na bardzo małe kawałki.  
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pozwól cebulki ostygnąć. Pozwól cebulki spłynąć i ochłodzić w sitku lub sitku. Po wypuszczeniu nadmiaru płynu ułóż je w środku czystego bawełnianego ręcznika lub jakiegoś wory. Sok z cebuli nie powinien przeciekać przez tkaninę (używając ręcznika lub innej podobnej tkaniny), ale powinien być namoczony, aby był całkowicie mokry.        
 10.  
 11.             6      Złóż ręcznik. Złóż ręcznik, aby cebula nie spadła lub nie wycieka. Wystarczy wziąć wszystkie cztery rogi ręcznika, połączyć je i związać sznurkiem lub gumką.                 
 12.  
             

  Część 2      Używanie podszewki z cebulą  .

    
   
 1.             1      Chroń wrażliwą skórę przed sokiem z bulwy. Jeśli planujesz użyć cebuli na małym dziecku, najpierw włóż olej kokosowy do skóry. Nałóż olej kokosowy na miejsca, w których planujesz umieścić cebulę i upewnij się, że nie podrażniasz skóry. 
    
  • Po usunięciu płytki umyć cały obszar wodą z mydłem.
  •  
  • Możesz stłumić cebulę, pocierając część soku z cytryny o leczony obszar.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umieść okładzinę na skrzyni. Po ochłodzeniu okładziny umieść ją bezpośrednio na klatce piersiowej, aby pomóc w wzdęciu spowodowanym przez przeziębienia lub infekcje górnych dróg oddechowych. Okład cebulowy bardzo często powoduje szybki kaszel produktywny. Kaszel jest naturalnym procesem naszego organizmu, który zniechęca do niedomykalności. Kaszel, aby uzyskać jak najwięcej śluzu. 
    
  • Pozostaw okładzinę na skrzyni przez około dwadzieścia do trzydziestu minut.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Załóż okładzinę na czole. Jeśli cierpisz na zablokowane ubytki lub bóle głowy z powodu nacisków w jamie brzusznej, możesz wykorzystać efekt obkurczający okładziny, kładąc go na czole. Upewnij się, że ręcznik jest wystarczająco chłodny, aby go znieść przez dwadzieścia do trzydziestu minut.       
 6.  
 7.             4      Jeśli twoje uszy zostały uszkodzone w wyniku rozlania się ubytków, zastosuj również okładzinę. Umieść głowę tak, aby ból ucha był skierowany do góry i delikatnie umieść na niej cebulę. Nie musisz naciskać - po prostu zostaw kafelek na uchu. Upewnij się, że ręcznik jest wystarczająco chłodny, aby utrzymać go w uchu. 
    
  • Pozostaw kafelek na uchu przez piętnaście do dwudziestu minut.
  •  
  • Jeśli przygotowujesz ciepłe płytki specjalnie do łagodzenia bólu ucha, masz tylko jedną cebulę.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Jeśli jesteś ranny w gardle, połóż podszewkę na węzłach po bokach. Jeśli masz obrzęk na szyi obrzęk z powodu infekcji szyjki macicy, zastosuj przygotowaną na nich cebulę. Zastosuj płaszcz bezpośrednio do obrzęk gruczołów szyjnych. Upewnij się, że jest wystarczająco fajny, aby umieścić go na szyi.  
    
  • Pozostaw powłokę na szyi na około dwadzieścia do trzydziestu minut.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Ponownie podgrzej okładzinę. Jeśli zamierzasz używać płytki w kilku miejscach z powodu poważnego odblasku, możesz podgrzać ją nieco ponad parą lub kuchenką mikrofalową. Jak zawsze, również tutaj, upewnij się, że kafelek jest wystarczająco zimny, aby móc go bezpiecznie umieścić na skórze. Zastosuj go w razie potrzeby.        
 12.  
 13.             7      Przygotuj świeże płytki każdego dnia. Świeże cebule (i świeży imbir, jeśli go używasz) najlepiej nadają się do tych celów. Każdego dnia ważcie i zmiękczajcie świeże składniki, zamiast stale podgrzewać stare kafelki.        
 14.  
 15.             8      Odwiedź swojego lekarza. Jeśli użycie cebuli nie poprawi się w ciągu dwóch lub trzech dni, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem: 
    
  • Gorączka lub temperatura powyżej 38 ° C, utrzymująca się dłużej niż 24 godziny (lub 12 godzin dla dzieci poniżej 12 lat)
  •  
  • Krwawienie z krwi (czerwone lub brązowe smugi w śluzie)
  •  
  • Wszelkie wymioty lub nudności
  •  
  • Trudności w oddychaniu lub połykaniu
  •  
         
 16.  
             

Wskazówki .

               (16)                    
Zdrowie popularny:
Jak pozbyć się zarostu dla kobiet.

Jak stłumić apetyt.

Jak podawać lek podjęzykowo.

Jak leczyć złamane żebra.

Jak pozbyć się krwawiących hemoroidów.

Jak schudnąć bez diety.

Jak stracić tłuszcz na brzuchu za dwa tygodnie.

Jak szybko leczyć.

Jak zatrzymać kaszel.

Jak pokonać depresję.

Jak zrobić lekarstwo na ból gardła.

Jak dobrze się czuć.

Jak zadbać o małe zadrapania i zadrapania.

Jak leczyć ból ucha.

Jak naturalnie zwiększyć płytki krwi.

Jak uwolnić uwolnione zęby bez łzawienia.

Jak zatrzymać niezdrowy posiłek.

Jak zapobiegać swędzeniu.

Jak rzucić palenie z dnia na dzień.

Jak pozbyć się cellulitu.

Jak zmienić.