Home \ Zdrowie
 

Jak odnieść sukces z marihuany.

 

Niemożliwym jest natychmiastowe pozbycie się stanu, który masz po paleniu marihuany. Chemiczny delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) powoduje aktywność zadymienia, a jego zawartość zmienia się w zależności od rośliny i zależy od sposobu, w jaki roślina była uprawiana, przetwarzana i przechowywana, co oznacza, że ​​każda marihuana ma różne skutki. Możesz jednak spróbować pozbyć się go nieco szybciej. Ponadto, należy porzucić marihuanę na zawsze, aby nie musieć wracać w tej sytuacji ponownie.

              

Procedura .

    

  Część 1      Jak złagodzić skutki marihuany  .

    
   
 1.            1      Pamiętaj, ile czasu może upłynąć, zanim rozwiążesz ten problem. Zazwyczaj marihuana zajmuje około trzech godzin. Najsilniejsze efekty występują po około 30 minutach palenia marihuany. Jeśli jesz marihuanę i przezwyciężysz ją, może to potrwać znacznie dłużej, niż możesz się pozbyć - 6 godzin lub więcej. Należy również zachować ostrożność przy mieszaniu marihuany z innymi lekami - w takim przypadku mogą wystąpić nieprzewidywalne warunki. Jeśli spożyłeś za dużo marihuany, może ci zająć dużo czasu.  
    
  • Największym ryzykiem jest to, że jesz marihuanę i jesz za dużo, ponieważ nie działa tak szybko, jak myślałeś.  
  •  
  • Ten lek może pozostać w organizmie nawet przez dwa dni!  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Jeśli masz ataki paniki, poproś lekarza o środek uspokajający. Niektórzy ludzie chcą pozbyć się swojego stanu, ponieważ mają nieoczekiwaną paranoję lub mają ataki paniki. Niestety, nie jest możliwe przyspieszenie testu, ale możesz wziąć lek uspakajający, taki jak benzodiazepina (jeśli masz go od swojego lekarza).  
    
  • Jeśli chcesz mieszać leki na receptę z lekami rekreacyjnymi, zawsze skonsultuj się z lekarzem, aby ustalić, czy jest on bezpieczny dla Ciebie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zejdź z tego. Ponieważ twój stan może zająć dużo czasu, jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, to położyć się i zasnąć. Jeśli masz atak paniki, nie będzie to łatwe, ale możesz pomóc w sedacji.        
 6.  
 7.             4      Poproś kogoś, aby był z tobą. Musisz uważać, aby nie zrobić sobie krzywdy, a gdy ktoś cię trzyma, może to pomóc. Ponadto, jeśli wpadniesz w panikę, firma innej osoby może ci łatwiej poradzić sobie z tą sytuacją.                 
 8.  
             

  Część 2      Zawsze utrzymuj włosy w czystości  .

    
   
 1.             1      Zdecyduj się Sober Forever. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to całkowite rzucenie palenia trawy. Jeśli nie zdecydujesz się zrobić tego samemu, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Musisz być zdeterminowany.  
    
  • Kontynuuj powoli. Najpierw idź dalej, a następnie znajdź program rzucania palenia. Być może będziesz musiał zdecydować więcej niż jeden raz, zanim pozbędziesz się nawyku. pracuj codziennie, aby nie używać trawy.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Walcz z uzależnieniami. Chociaż wielu ludzi tego nie myśli, mogą być uzależnieni od marihuany. Stan, który mają po paleniu marihuany, powoduje uzależnienie ludzi, ponieważ chcą tego ponownie doświadczyć. Z codziennych użytkowników około jedna czwarta do połowy zależy od marihuany.        
 4.  
 5.             3      Poproś o pomoc. Niełatwo jest poradzić sobie z narkomanią bez pomocy. Znajdź program, który Ci pomoże. Jeśli chcesz odetchnąć od życia, znajdź instytut uzależnień od narkotyków i zapomnij o stylu życia, który sprawia, że ​​czujesz się dobrze z marihuaną. Jeśli twoja rodzina i przyjaciele cię wspierają, wypróbuj lokalną organizację pomagającą narkomanom.  
    
  • Rząd zapewnia wiele zasobów, które pomogą Ci pozbyć się uzależnienia. Możesz skorzystać na przykład ze strony rządowej lub znaleźć bezpłatne programy w Internecie.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dowiedz się, jak radzić sobie z uzależnieniem. Zażywanie narkotyków, takich jak marihuana, jest często tylko sposobem na uniknięcie problemów. Jeśli chcesz pozbyć się swojego uzależnienia, musisz nauczyć się radzić sobie z beznapędową sytuacją bez narkotyków. Kule kości i grupy wsparcia dla uzależnionych mogą ci pomóc, ale musisz także nauczyć się własnych mechanizmów radzenia sobie ze stresem.  
    
  • Jeśli chcesz pozbyć się stresu, możesz to zrobić na przykład rozmawiając z ludźmi, którym ufasz. Nawet jeśli nie myślisz o rozwiązaniu swojej własnej sytuacji, pomoże ci to uzyskać własne emocje i problemy.  
  •  
  • Nie bój się odpocząć od stresujących sytuacji. Jeśli masz dużo stresu, na przykład masz problem z pracą, nie bój się zrelaksować. Weź głęboki oddech i umyj swoją głowę. Nie bój się relaksować od stresu w swoim życiu. Kiedy znajdziesz coś, co cię nie wyczerpuje, będziesz w stanie zebrać i zdobyć siłę.  
  •  
         
 8.  
 9.             5      Przygotuj się na psychologiczne skutki uboczne. Jeśli palisz trawę przez bardzo długi czas, najprawdopodobniej po wypłacie wystąpią efekty odstawienia. Niektórzy ludzie nie mogą spać po marihuanie, inni doświadczają depresji i złości. Inne objawy odstawienia obejmują żywe sny, ponieważ używanie marihuany sprawia, że ​​ludzie zapominają o swoich snach.        
 10.  
 11.             6      Przygotuj się również na fizyczne objawy odstawienia. Możesz również doświadczyć fizycznych efektów ubocznych wycofania marihuany. W nocy możesz mieć bóle głowy i pot. Możliwe, że będziesz także kasłał mchy. Nie będziesz też miał apetytu i możesz być wstrząśnięty i zdezorientowany.        
 12.  
 13.             7      Znajdź nowych przyjaciół. Jeśli wszyscy Twoi znajomi palą marihuanę, możesz łatwo na nią powrócić. Spróbuj znaleźć nowych przyjaciół, którzy nie palą marihuany i angażują się w inne działania. Na przykład możesz założyć klub lub hobby. Możesz pracować jako wolontariusz lub założyć zespół sportowy. Znajdź ludzi, którzy lubią to samo co ty, ale nie pal marihuany.        
 14.  
 15.             8      Obserwuj tryb picia. Gdy pijesz dużo wody, spłucz nadmiar marihuany ze swojego ciała. Ponadto tryb picia pozwala czuć się ogólnie lepiej i bardziej energicznie.  
    
  • Powszechnie zaleca się picie 8 szklanek wody dziennie, ale eksperci twierdzą, że mężczyźni powinni wypijać około 13 filiżanek dziennie, a kobiety 9.  
  •  
  • Pij sok żurawinowy, aby odtruścić organizm.  
  •  
         
 16.  
 17.             9      Jedz potas. Jeśli pocisz się w nocy, spożywaj pokarmy bogate w potas, takie jak orzeszki ziemne, melony, owoce cytrusowe i ciemne warzywa liściaste.        
 18.  
 19.             10      Unikaj kofeiny. Ponieważ detoksyfikacja może powodować problemy ze snem, nie powinieneś gorzej. Jeśli próbujesz przywrócić tryb uśpienia, unikaj kawy.        
 20.  
 21.             11      Spróbuj ćwiczyć. Ćwiczenie może zapewnić ci naturalnie przyjemny stan i dobry nastrój. Dodatkowo wzmocni twoje zdrowie i pomoże Ci szybciej odzyskać siły. Ćwicz kilka razy w tygodniu, aby pozbyć się depresji i bezsenności.        
 22.  
          (21)                    
Zdrowie popularny:
Rzuć palenie i picie alkoholu.

Jak zachować bezpieczeństwo na słońcu.

Jak uniknąć nudy.

Jak bezpiecznie zemdleć.

Jak skrócić ten okres.

Jak leczyć biegunkę.

Jak leczyć Haze.

Jak pozbyć się tłuszczu pod bronią.

Jak zapamiętać sny.

Dowiedz się, czy jesteś w depresji.

Jak zdiagnozować zespół cieśni nadgarstka.

Jak pokonać lęk.

Jak zmniejszyć aminotransferazę alaninową (ALT).

Jak zwiększyć poziom limfocytów.

Jak zwiększyć poziom sodu we krwi.

Jak leczyć gorączkę w domu.

Jak szybko pozbyć się mgły.

Jak zmniejszyć spożycie cukru.

Jak przygotować prosty ciepły wrap.

Jak leczyć oparzenie dłoni.

Jak rozciągnąć plecy.