Home \ Zdrowie
 

Jak trzymać się szybko soków owocowych i warzywnych.

 

Tłuszcze, które piją tylko sok z owoców i warzyw, usuwają z organizmu toksyny i promują utratę wagi. Są również zdrowsze od klasycznego postu wody, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia z poszczeniem, ponieważ w takim tempie nadal przynosisz organizmowi wiele składników odżywczych i witamin. W tym artykule dowiesz się, jak bezpiecznie i skutecznie trzymać się na czczo.

              

Procedura .

    

    1      Przed poszczeniem  .

    
   
 1.            1      Określ miejsce docelowe. Doświadczeni ludzie utrzymają post przez trzy tygodnie z rzędu, ale jeśli dopiero zaczynasz, powinieneś ustawić mniejszy i łatwiejszy w zarządzaniu cel, jak trzy dni. Szybka jazda nie jest łatwa fizycznie ani psychicznie, więc na pewno łatwiej będzie zacząć od mniejszej ilości czasu. Lepiej jest skończyć krótszy post, niż zacząć jeść pośród dłuższego postu.  
    
  • Trzydniowy post będzie obejmował pięć dni - jednego dnia musisz przygotować swoje ciało do postu i pewnego dnia musisz skończyć post.
  •  
  • Jeśli chcesz zatrzymać się po raz pierwszy, znajdź przyjaciela, który będzie go trzymał przy sobie. Będziesz w stanie zapewnić sobie nawzajem motywację, a jeśli czujesz, że nie jesteś sam, łatwiej ci będzie oprzeć się pokusie.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Idź na zakupy. Będziesz potrzebował dużo świeżych owoców i warzyw - prawdopodobnie więcej niż myślisz. Ważne jest, aby kupować wyłącznie ekologiczne uprawy wolne od pestycydów, aby pozbyć się toksyn i nie spożywać ich więcej.  
    
  • Kup pomarańcze, cytryny, limonki, pomidory, szpinak, kapustę, seler, marchew, ogórki, jabłka, winogrona, jagody, buraki, czosnek i imbir.
  •  
  • Także kupuj wysokiej jakości wodę źródlaną w butelkach. Podczas postu będziecie również musieli pić dużo wody.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zainwestuj w wysokiej jakości sokowirówkę. Do tego postu niezbędna jest jakość sokowirówki, która pozwala uzyskać jak najwięcej soku z owoców i warzyw i pozwala zaoszczędzić czas. Kup sokowirówkę o mocy co najmniej 700 watów, z łatwością soki i twarde warzywa. Powinieneś także wybrać urządzenie, które z łatwością można złożyć.  
    
  • Kupowanie nowej sokowirówki może cię bardzo kosztować, ale jeśli planujesz regularnie wykonywać te posty, na pewno za to zapłacisz. Będziesz musiał kupić sokowirówkę za kilka tysięcy, ale jeśli wybierzesz jakąś jakość, potrwa to całe dziesięciolecia.  
  •  
  • Nie można używać miksera zamiast sokowirówki. Po wymieszaniu warzyw i owoców otrzymasz sok zamiast soku, który będzie zawierać błonnik z użytych surowców. Włókno nie jest złe, ale nie powinno się go jeść poszcząc. Dzieje się tak dlatego, że ciało przetwarzające włókna zużywa dużo energii potrzebnej do pozbycia się toksyn.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zdecyduj, kiedy stoisz szybko. Czas jest bardzo ważny. Będziesz musiał mieć wystarczająco dużo czasu na przygotowanie soku rano i nie powinieneś mieć żadnych intensywnych zajęć, szczególnie jeśli pościsz po raz pierwszy. Większość ludzi utrzymuje post przez weekend od piątku do niedzieli, kiedy mogą być w domu i nie muszą robić nic, aby to zrobić.  
    
  • Niektórzy ludzie cierpią na bóle głowy i ogólne osłabienie (chociaż inni twierdzą, że mają więcej energii) i może być konieczne drzemanie przez pewien czas, aby uniknąć zmęczenia.  
  •  
  • Musisz także zdać sobie sprawę, że ponieważ twoje ciało pozbędzie się toksyn, będziesz często musiał iść do toalety. Dlatego najlepiej jest zostać w domu podczas postu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Przygotuj swoje ciało do postu. Zanim zaczniesz trzydniowy post, powinieneś przygotować swoje ciało na to, co na niego czeka. Możesz jeść tylko surowe owoce i warzywa jednego dnia. Możesz także po prostu pić soki zamiast śniadania i obiadu, a na kolację mieć sałatkę lub miskę surowych warzyw i owoców.  
    
  • Niektórzy ludzie zalecają czyszczenie ciała za pomocą naturalnych środków przeczyszczających lub lewatywy, ale nie jest to konieczne. To zależy od ciebie.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Podczas postu  .

    
   
 1.             1      Codziennie rano dużo soku. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu rano, możesz przygotować sok przez cały dzień. Następnie możesz schować je w lodówce. Możesz także po prostu przygotować owoce i warzywa do każdej partii soku i przechowywać je w lodówce w torbie, aż chcesz ich soku.  
    
  • Eksperymentuj z różnymi kombinacjami owoców i warzyw i przygotuj różne soki. Pomyśl, jakie rodzaje owoców i warzyw będą dobrze smakować razem, aby szybko dla Ciebie zabawa i przyjemne.
  •  
  • Robiąc sok, powinieneś utrzymywać stosunek owoców i warzyw około 20:80. Owoc zawiera dużo cukrów, które sprawiają, że organizm jest trudny w przetwarzaniu, więc można pić soki owocowe tylko rano i po prostu wziąć soki warzywne zamiast obiadu i kolacji.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      W ciągu dnia możesz pić tyle soku, ile chcesz. Ten post nie jest przeznaczony do głodzenia - nadal możesz dostarczyć niezbędne witaminy i minerały do ​​ciała podczas czyszczenia. Dlatego możesz pić tyle soku ile chcesz w ciągu dnia. Kiedy jesteś głodny lub spragniony, pij soki. Powinieneś pić co najmniej cztery szklanki soku dziennie.  
    
  • Jeśli pościsz, aby zrzucić wagę, nie musisz także ograniczać ilości wypijanego soku. Nawet jeśli trochę go wypijesz, twoje ciało będzie miało mniej kalorii. Kiedy nadal jesteś głodny, twoje ciało pomyśli, że jesteś głodny i niepotrzebnie utrzymasz wagę. Wypij co najmniej 4 szklanki soku dziennie.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Pij dużo wody oprócz soku. Ważne jest, aby pić wystarczająco dużo, ponieważ woda będzie wysysać toksyny z organizmu, a także uniknąć głodu. Powinieneś wypić jedną szklankę wody na każdą szklankę soku, a także powinieneś pić wodę między dawkami soku.  
    
  • Można również pić herbatę ziołową lub wodę cytrynową. Trzymaj się z dala od słodkich napojów i napojów zawierających kofeinę.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Lekko ćwicz podczas postu. Kilka ćwiczeń pozwoli Ci nie myśleć o głodzie i promować krążenie krwi i aktywność jelit. Krótki spacer lub kilka pozycji jogi dobrze Ci zrobi, ale trzymaj się z dala od bardziej wymagających ćwiczeń, w przeciwnym razie będziesz wyczerpany i słaby.        
 8.  
 9.             5      Usuwaj odpady z ciała. Większość ludzi opróżnia się automatycznie podczas postu, ale możesz pomóc w lewatywach, najlepiej rano. Pomagasz ciału pozbyć się toksyn z jelita. Kiedy wypijesz szklankę ciepłej wody z cytryną i miodem zaraz po poranku, będziesz również wspierać prawidłowe funkcjonowanie jelit.        
 10.  
 11.             6      Trzymaj post przez kolejne dwa dni. Postępuj tak samo jak pierwszego dnia i pij tyle soku, ile chcesz. Jeśli otrzymasz świeże surowce, będziesz musiał pójść do sklepu po więcej. Możesz także eksperymentować i próbować tworzyć różne rodzaje soków.        
 12.  
 13.             7      Bądź silny. Bez względu na to, jak entuzjastycznie i zdeterminowani jesteście na początku postu, będziecie musieli stawić czoła pokusie i będziecie musieli mieć silną wolę. Będziesz bardziej wrażliwy na zapach jedzenia i będziesz miał wielką ochotę dać coś. Pozostań silny i zrozum, dlaczego to robisz - chcesz, aby twoje ciało pozbyło się toksyn, które nagromadziły się w nim od lat. Po poszczeniu poczujesz się lepiej fizycznie i psychicznie i będziesz mógł cieszyć się dobrym uczuciem, że to zrobiłeś.  
    
  • Niektórzy ludzie lubią post i twierdzą, że zamiast niedoborów energii odczuwają przepływ nowej energii. Kiedy będziesz miał szczęście, będziesz jednym z nich!
  •  
  • Staraj się nie myśleć o jedzeniu i odpręż się. Medytuj, czytaj, rozciągaj i rób to, co lubisz. Jeśli nie musisz planować dnia po posiłku, będziesz miał mnóstwo wolnego czasu.
  •  
         
 14.  
             

    3      Po poście  .

    
   
 1.             1      Pod koniec postu daj jeden dzień na stopniowy powrót do normalnego jedzenia. Ten dzień powinien być podobny do dnia przed postem - jedz tylko sałatki i świeże owoce i warzywa. Jedz małe porcje, aby uniknąć żołądka i układu pokarmowego.        
 2.  
 3.             2      Stopniowo wracaj do zwykłego jedzenia. Po poście, możesz stopniowo zacząć jeść regularne jedzenie. Zacznij od jaj i produktów mlecznych, całej pszenicy i zbóż, a następnie zacznij jeść chude mięso. Powinieneś wciąż unikać odważnych i przetworzonych posiłków, aby twoje wysiłki nie poszły nie tak.  
    
  • Kiedy położysz pizzę lub inne tłuste jedzenie na końcu postu, możesz być bardzo chory.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Staraj się trzymać tak szybko jeden dzień w tygodniu. Po wyczyszczeniu tego jednego tygodnia utrzymasz niski poziom toksyn. Jeśli podzielisz te 24 godziny w ciągu dwóch dni, będziesz miał to bardzo proste. Wieczorem zrób wczesną lekką kolację, a potem nic nie jedz. Śpij przez 8 godzin, potem daj swój sok na śniadanie i sok na lunch. Na kolację można na przykład zjeść sałatkę lub świeże warzywa.        
 6.  
 7.             4      Spróbuj się oprzeć następnym razem. Gdy już będziesz w stanie bez problemu zarządzać postem przez trzy dni, możesz wypróbować go na dłużej. Postaraj się zrobić siedmio lub nawet dwa tygodnie szybko. Brzmi to przerażająco, ale wielu doświadczonych ludzi twierdzi, że im dłużej trzymasz się mocno, tym łatwiej. Twoje ciało wkrótce przyzwyczaja się do tego i przestaje odczuwać głód, ponieważ zdaje sobie sprawę, że wszystkie ważne składniki odżywcze dostaną soku.  
    
  • Uważaj. W przypadku dłuższych postów organizm zaczyna pozbywać się toksyn, skóry i płuc, i możliwe, że zaczniesz pachnieć źle.  
  •  
  • W przypadku dłuższych postów, powinieneś przyjmować suplementy diety z białkiem i żelazem, aby uzyskać więcej energii i utrzymać swoje składniki odżywcze we krwi. Możesz kupić te akcesoria w sklepach ze zdrową żywnością lub w aptekach.  
  •  
         
 8.  
             

    4      Specjalne przepisy na soki  .

    
   
 1.             1      Sok grejpfrutowy. Sok z połowy obranych winogron, 15 czerwonych winogron bez nasion i półtorej filiżanki borówek. Ten sok pasuje na śniadanie.        
 2.  
 3.             2      Poranny wzmacniacz trawienny. Jabłko dwa jabłka granny, jedna pomarańcza, jeden ogórek, cztery umyte liście kapusty, 1/4 cytryny i sok z napoju. Wkrótce będziesz odczuwał korzystny wpływ na trawienie.        
 4.  
 5.             3      Sok z buraków. Sok z pół buraków, pół ogórka i pięć marchewek.        
 6.  
 7.             4      Włoski sok pomidorowy. Sok dwa pomidory, dwa ząbki czosnku, 1/4 cytryny i garść liści bazylii. To jest jak włoski sos w postaci soku.        
 8.  
 9.             5      Zielony sok na obiad. Sok cztery liście kapusty, dwie filiżanki szpinaku, dwa jabłka, dwie łodygi selera, pół ogórka, jedną marchewkę i kawałek imbiru. Ten sok jest pełen składników odżywczych i witamin.        
 10.  
 11.             6      Pyszny sok na wieczór. Jeden sok z buraków, jedna marchewka, jeden ogórek, cztery liście kapusty, jedno zielone jabłko, 1/4 cytryny i 1/4 limonki.        
 12.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            (6)                     
Zdrowie popularny:
Jak wybrać rybę bogatą w kwasy tłuszczowe omega 3.

Jak używać ziół do leczenia trądziku różowatego.

Jak pozbyć się wszy ciała.

Jak obniżyć poziom cukru we krwi poprzez dostosowanie diety.

Jak odwrócić swoje życie do góry nogami.

Jak zmienić dietę na hipoglikemię.

Jak sprawdzić wszy.

Jak przygotować roztwór soli nawadniającej.

Jak używać Akupresury do wywoływania porodu.

Jak leczyć skurcze na plecach.

Jak poczuć się pewniej.

Jak pozbyć się trądziku na klatce piersiowej.

Jak pozbyć się trądziku na klatce piersiowej.

Jak prawidłowo jeść.

Jak przyspieszyć regenerację mięśni.

Jak pozbyć się kwasicy żołądkowej.

Jak pozbyć się tłuszczu po wewnętrznej stronie twoich ud.

Jak krwawić zęby w godzinę.

Jak utworzyć drzewo decyzyjne.

Jak pokonać uzależnienie od narkotyków.

Jak poznać objawy zapalenia wyrostka robaczkowego.