Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak zrobić spódnicę bez szycia.

 

Czy tęsknisz za spódnicą, która idealnie pasowałaby do twojego stroju, sprawiała radość Twojemu przyjacielowi, czy po prostu tam chodzisz? Dla tych z Was, którzy są kreatywni, ale im się to nie podoba, te proste spódnice są idealnym rozwiązaniem. Zacznij od kroku 1!

              

Procedura .

    

    1      Klękanie  .

    
   
 1.            1      Znajdź swoją miarę. Użyj miarki i miary krawieckiej w talii lub w poprzek bioder, tam, gdzie chcesz założyć nową spódnicę. Następnie zdecyduj o długości od pasa do dolnego rąbka.        
 2.  
 3.             2      Przygotuj materiał. Do produkcji spódnicy podstawowej niezbędny jest tiul i wstążka w dowolnym kolorze. W zależności od rozmiaru i zamierzonej długości spódnicy potrzeba około 2-7 metrów materiału.       
 4.  
 5.             3      Utwórz pas. Użyj wstążki o długości odpowiadającej talii, aby dodać około 30 cm. Przywiąż węzeł, tak aby rozciągały się na dwóch końcach o długości 15 cm. Wtedy utkniesz na plecach.       
 6.  
 7.             4      Odetnij szmatkę. Zmierz dwa paski z tiulu, zanim zdecydujesz się na spódnicę. Na przykład jeśli chcesz mieć spódnicę o długości 40 cm, zmierz 80 cm długości. Zacznij od około 20 pasków i dodaj więcej później, jeśli to konieczne. 
    
  • Jeśli chcesz większej i puszystej spódnicy, wyciąć dużo cienkich pasków.  
  •  
  • Używaj tylko kilku bardzo szerokich pasów, aby uzyskać mniej przewiewną, bardziej szykowną wersję.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Złóż pasy klatki piersiowej w połowie. Zanim dodasz pasy do paska, złóż je na pół, aby mieć dwa luźne końce z jednej strony i oko na drugą.       
 10.  
 11.             6      Przymocuj pasy do paska. Umieść pas biodrowy zagięty do połowy w poprzek paska, tak aby oba końce luźno się złączyły. Powyżej pasa taliowego, pozwól oczkowi wniknąć kilka centymetrów i przejdź przez oba luźne końce (tzw. Pętlę lisa).       
 12.  
 13.             7      Dokręć wszystkie węzły. Po naciągnięciu pasów ściegiem, dokręć je i przesuń wzdłuż paska, aby zwolnić siedzenie dla następnych pasów. Dokręć mocno węzeł i spraw, by wyglądał gładko.       
 14.  
 15.             8      Dodaj więcej pasków po kolei. Wyrównaj pozostałe paski na pasku, aż całkowicie go napełnisz. Aby uzyskać pełny, nieporęczny wygląd, przeciągnij węzły blisko siebie, pozostawiając więcej miejsca między węzłami, jeśli wolisz bardziej płynną spódnicę. Przestań dodawać, gdy tylko trafisz na koniec (węzeł) paska.       
 16.  
 17.             9      Sprawdź swoją spódnicę. Poluzuj główny węzeł na pasku i sprawdź, jak spódnica się opiera! Napiąć taśmę z wolnych końców wstążki z tyłu spódnicy w talii.       
 18.  
 19.             10      Gotowe. Ten wspaniały dodatek można nosić na sukienkach lub legginsach.                 
 20.  
             

    2      Fałszywe szwy  .

    
   
 1.             1      Kup prasę do prasowania. Pojawia się jako tkanina w kształcie taśmy samoprzylepnej. Dostępne w prawie wszystkich sklepach szwalniczych już dziś. Działa poprzez przymocowanie go do wymaganego miejsca i iskrzenie - materiał topi się i działa jak klej.       
 2.  
 3.             2      Pobierz odpowiedni typ tkaniny. Użyj tej metody, aby uniknąć używania tiulu. Potrzebujesz grubszej szmatki do przytrzymania taśmy do prasowania. Organza, która jednocześnie zachowuje właściwy wygląd baletu, jest dobra. Wadą jest to, że często płacisz za nią więcej niż za nią.       
 4.  
 5.             3      Wytnij paski z tkaniny. Wytnij paski o długości, w której otrzymasz ostatnią spódnicę + 6cm. Szerokość zależy od Twojej decyzji - szersze paski zmniejszają widoczną szczelinę w spódnicy do minimum, węższe są łatwiej przyczepione do paska. Ilość pasów zależy również od Ciebie. Możesz dodać tyle, ile chcesz. Im więcej będą, tym więcej spódnic dostaną na objętość.       
 6.  
 7.             4      Zamocuj paski. Wytnij paski taśmy do prasowania na szerokość pasków na organach. Następnie złóż górne 6 cm każdego paska i umieść przygotowane paski na żelazie pomiędzy warstwami tkaniny. Wystarczająco niski, aby powstałe oko (kanał) zapewniało miejsce na przejście taśmy.       
 8.  
 9.             5      Wyprasuj "szew". Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi prasowania taśmy i połącz każdy panel z powyższą procedurą.       
 10.  
 11.             6      Przygotuj pas. Użyj wstążki lub elastycznego paska i połóż jeden z przygotowanych pasków organzy po jednym na raz. To pomoże ci ołówkiem. Jeśli jesteś zadowolony z wyglądu nowej spódnicy, po prostu powiesisz ją wokół talii jako fartuszek i ciesz się nią!       
 12.  
 13.             7      Gotowe.        
 14.  
             

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.makeit-loveit.com/2009/01/no-sew-tutu-tutorial.html  
 2.  
                         
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak narysować sowę.

Zostać piosenkarzem.

Jak zrobić wysokiej jakości zdjęcia selfie.

Jak owinąć dom papierem toaletowym.

Jak narysować wróżkę.

Jak tańczyć.

Jak narysować pająka.

Jak zostać MC.

Jak narysować pająka.

Zostanie profesjonalnym raperiem.

Jak przeskoczyć strzał.

Jak stworzyć własną postać anime lub mangi.

Jak założyć firmę nagrywającą.

Jak narysować rekina.

Jak tańczyć hydraulika.

Jak obrócić ołówek wokół kciuka.

Jak gwizdać dłońmi.

Jak malować drewno.

Jak edytować zdjęcia.

Jak zostać sławnym.

Aby usunąć oglądane filmy lub programy z serwisu Netflix.