Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak pobrać muzykę za darmo do iTunes.

 

iTunes to świetny program do porządkowania, zapisywania i pobierania muzyki. Ale jest jeszcze lepiej, jeśli możesz to zrobić za darmo. Istnieje kilka opcji, które możesz wykorzystać bezpośrednio w sklepie iTunes. Jeśli znajdziesz się nieco dalej, znajdziesz wiele różnych utworów do pobrania, za które nie musisz płacić. Dowiedz się, jak zaimportować je do iTunes, niezależnie od tego, czy kupiłeś je w sklepie iTunes, czy pobierzesz z Internetu.

              

Procedura .

    

    1      Pobierz muzykę za darmo z iTunes  .

    
   
 1.   1      Utwórz konto iTunes. Jeśli chcesz przesłać i pobrać zawartość, musisz mieć konto iTunes, aby móc przeglądać sklep i pobierać muzykę. Podaj szczegóły płatności i inne ważne informacje.  
    
  • Pobierz najnowszą wersję iTunes. Najlepiej jest zawsze korzystać z najnowszej wersji, szczególnie jeśli chcesz pobierać utwory za darmo za pomocą iTunes. W menu iTunes kliknij opcję Sprawdź aktualizacje i pobierz najnowszą wersję, jeśli to konieczne.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Znajdź bezpłatną piosenkę dnia. Po uruchomieniu iTunes znajdź sklep iTunes w prawym górnym rogu. Po prawej stronie głównej strony iTunes znajdziesz Szybkie łącza, w których możesz znaleźć bezpłatny w iTunes. Wybierz tę opcję i przeglądaj utwory, które możesz pobrać bezpłatnie.  
    
  • Każdego dnia znajdziesz tutaj nowe utwory, których możesz użyć, jeśli chcesz pobrać nowe utwory do swojej biblioteki. Na tej stronie znajdziesz nowe single muzyczne, podcasty i czasami albumy.  
  •  
         
 4.  
 5.   3      Wyszukaj menu iTunes. Możesz znaleźć muzykę za darmo w innych miejscach w iTunes. Na przykład album U2 Songs of Innocence został wydany za darmo wyłącznie na iTunes. Znajdziesz tutaj bezpłatne radio i wiele innych treści, za które nie będziesz musiał płacić.  
    
  • Pamiętaj, aby zasubskrybować iTunes News Removal, aby nadal mieć dostęp do nowych utworów i albumów.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Prześlij kartę podarunkową do swojego sklepu iTunes Store. Nie jest to naprawdę za darmo, ale jeśli otrzymasz kartę podarunkową jako prezent, możesz jej użyć w ten sposób. Po prawej stronie głównej strony kliknij Zrealizuj kartę upominkową i wprowadź dane karty w oknie. Następnie sprawdź, ile pieniędzy zostało na karcie i wybierz muzykę, którą chcesz pobrać. Zapłać za nią kartą podarunkową.               
 8.  
             

    2      Znajdź muzykę do pobrania za darmo  .

    
   
 1.   1      Znajdź stronę oferującą bezpłatne pliki do pobrania MP3. Wiele muzycznych blogów oferuje utwory, podcasty, single lub EP-ki różnych zespołów i artystów do pobrania. Po znalezieniu tej strony będziesz mieć dostęp do wielu plików MP3, które możesz pobrać bezpłatnie.  
    
  • Pitchfork, Aquarium Drunkard lub Kollection to strony, na których dowiesz się wszystkiego o nowej muzyce i pobierzesz darmowe pliki MP3. Witryny te oferują muzykę MP3, którą można pobrać bezpośrednio do biblioteki iTunes.
  •  
  • Jakość tych piosenek nie zawsze jest świetna, ale możesz je szybko pobrać do biblioteki iTunes. Te utwory to MP3, dzięki czemu można odtwarzać iTunes.  
  •  
  • Otwórz iTunes, znajdź bibliotekę i przeciągnij utwory do okna lub kliknij prawym przyciskiem myszy i otwórz w iTunes. Piosenki są importowane i można ich słuchać.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Pobierz mixtape'y, które są darmowe. Twórcy Hyphope wykorzystują ten nowy sposób nawiązywania kontaktów, który polega na nagrywaniu miksów, które są tak długie jak zwykły album. Stare analogowe miksy zostały wcześniej przekazane firmom fonograficznym, ale nowe mixtapy są dostępne do pobrania w Internecie i służą jako reklama ich wykonawców.  
    
  • Niektórzy artyści publikują swoje mixtapy bezpośrednio na swojej stronie internetowej, ale są też witryny takie jak DatPiff, gdzie można znaleźć świetną ofertę. Możesz znaleźć wszystkie miksy w zakładce Polecane taśmy-mixy, które możesz pobrać bezpłatnie.
  •  
  • Ta strona wspiera także artystów podziemnych i wykonawców, którzy nie mają żadnych nagrań w żadnej firmie nagrywającej, można także znaleźć miksy znanych muzyków, takich jak Lil Wayne, T.I. lub Raekwona.
  •  
  • Pobierz tylko ograniczoną liczbę miksów, ale kiedy płacisz za członkostwo, możesz pobrać dowolną liczbę miksów. Więc jeśli lubisz hiphop, DatPiff jest koniecznością dla Ciebie.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Znajdź aktualnych znanych artystów. Radiohead zmienił całą scenę muzyczną, kiedy wydali nagranie In Rainbows, a ludzie płacili za to tyle, ile chcieli. Pomysł, że wielu słuchaczy chce słuchać czegokolwiek, jeśli jest bezpłatny, skłonił artystów do próbowania udostępnienia ich muzyki za darmo lub za niewielkie opłaty, a to nie ma dla nich znaczenia. Właśnie dlatego rejestrują się na stronach takich jak SoundCloud lub Bandcamp. Sprawdź tę stronę, aby znaleźć muzykę, którą lubisz. Znajdź wiele plików do pobrania za darmo.  
    
  • Metoda "płacić tak często, jak chcesz" często wygląda na to, że trzeba coś zapłacić, ale w oknie płatności można wpisać zero. Wtedy nie będziesz musiał nic płacić.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Zarejestruj się, aby otrzymywać podcasty muzyczne. Wiele internetowych radia to wędrująca muzyka, którą można słuchać za darmo. Nie będzie można pobrać każdej z piosenek osobno, ale możesz pobrać podcast i słuchać bezpłatnego radia, które Cię interesuje. Darmowe podcasty można znaleźć na tej stronie:  
    
  • Country Classics. Joe Bussard, człowiek, który posiada najwięcej nagrań na świecie. Znajdziesz przedwojenny kraj, blues i amerykańską muzykę ludową. To wspaniała kolekcja starszej muzyki, która zawiera niesamowicie dziwną osobę. I to nic nie kosztuje!  
  •  
  • Niewielkie biurkowe koncerty NPR. Krótkie koncerty w studiu NPR, które można pobrać bezpłatnie. To świetny sposób, aby bezpłatnie słuchać nagrań na żywo Twoich ulubionych wykonawców.
  •  
         
 8.  
 9.   5      Pobierz ścieżki audio z filmów z YouTube. Znajdziesz wszystkie utwory, które cię interesują w serwisie YouTube. Wiele serwisów internetowych oferuje ich pobieranie w formacie MP3. Wystarczy wstawić adres URL filmu wideo w oknie i poczekać, aż muzyka zostanie pobrana.  
    
  • Słuchaj YouTube, Tube To MP3 i YouTube to MP3 to darmowe programy do pobierania utworów MP3 ze swoich filmów. Pobierz oprogramowanie, zainstaluj i skopiuj link wideo do okna. Pobranie utworu MP3 można przesłać do iTunes.
  •  
  • Najlepiej najpierw znaleźć artystów na YouTube i przeglądać ich profile na innych stronach, aby znaleźć ich dyskografię i wiedzieć, jakie utwory chcesz pobrać.
  •  
         
 10.  
 11.   6      Wynajmij muzykę od znajomych. Zapytaj znajomych, czy mogą pożyczyć ci muzykę, którą możesz dodać do swojej biblioteki iTunes. Skorzystaj z usług takich jak Dropbox, w których możesz przechowywać pliki, dokumenty i foldery i udostępniać je innym. Stwórz własne konto i poproś przyjaciół, aby udostępnili ci muzykę, którą mają na swoim komputerze. Możesz pobrać go do iTunes.     
 12.  
 13.   7      Pobierz torrenty za pomocą klienta. Torrenty to duże zaszyfrowane pliki, które pobierasz częściowo za pomocą programu klienckiego, takiego jak uTorrent. Użyj internetowych wyszukiwarek takich jak Pirate Bay i znajdź pliki, które chcesz pobrać. Otwórz je w kliencie torrent i poczekaj na ich pobranie. Po pobraniu przeciągnij je do iTunes, aby ich odsłuchać.     
 14.  
             

    3      Przenoszenie muzyki do iTunes  .

    
   
 1.   1      Przeciągnij pliki, które chcesz otworzyć, do biblioteki iTunes. Po pobraniu muzyki, musisz przesłać ją do iTunes, abyś mógł jej słuchać. iTunes jest łatwym w użyciu programem i większość ludzi nie ma problemu z nawigacją. Jeśli właśnie pobrałeś jedną lub dwie piosenki, najpierw otwórz iTunes i przeciągnij je bezpośrednio do biblioteki. W ciągu kilku sekund utwory powinny zacząć grać.     
 2.  
 3.   2      Jeśli plik się nie otworzy, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Pobierz informacje. Sprawdź, jaki to jest typ pliku. Jeśli nie jest to MP3, musisz zmienić koniec pliku.     
 4.  
 5.   3      Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz iTunes jako program domyślny. Jeśli wszystkie utwory zostały pobrane do folderu pobierania, możesz je otworzyć, klikając prawym przyciskiem myszy. Wybierz iTunes jako domyślny program do otwierania tych plików. Jednak na większości komputerów program iTunes powinien automatycznie zostać ustawiony jako domyślny program.  
    
  • Otwórz spakowane pliki, jeśli to konieczne. Większe pliki i partycje miksu są często pobierane w postaci archiwów, które należy otworzyć. Wiele nowszych systemów automatycznie otwiera te archiwa, ale w przypadku starszych systemów operacyjnych do ich otwierania potrzebny jest program, taki jak WinZip.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Konwertuj pliki na inne pliki MP3 na MP3. Czasem pobierasz plik MP4 lub AAC, itp. Pliki te nie będą otwierane w iTunes, więc będziesz musiał ponownie sformatować je do formatu MP3.     
 8.  
             

Wskazówki .

      

                   

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.itsfreedownloads.com  
 2.  
 3. http://lifehacker.com/194400/download-free-videos-from-itunes  
 4.  
 5. http://www.pastemagazine.com/blogs/lists/2012/06/ten-great-music-podcasts.html  
 6.  
                         
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak pokonać traumę.

Jak utworzyć zespół.

Jak zostać tatuażem.

Jak narysować konia.

Jak rozładować karty.

Jak zostać sławnym.

Jak narysować krowę.

Jak obrócić ołówek wokół kciuka.

Jak gwizdać dłońmi.

Jak pokonać traumę.

Jak narysować Ariel.

Jak malować drewno.

Jak narysować kwiat.

Jak zrobić togę z arkusza.

Jak zostać aktorką.

Jak oglądać filmy i seriale za darmo przez Internet.

Jak zostać aktorką.

Zostać piosenkarzem.

Jak płakać na komendę.

Jak malować farbami akrylowymi.