Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak się uczyć twerk.

 

Chociaż dwanaście lat tańca sprzed ponad dwudziestu lat, występ Miley Cyrus na MTV Music Video Awards w 2013 roku stał się fenomenem tego rodzaju. Ten kobiecy taniec skupia się na potrząsaniu tyłkiem oraz ruchach biodrowych i biodrowych. Niektórzy uważają, że Twitter jest zabawny, śmieszny lub dziwny, ale faktem jest, że właśnie stał się częścią dzisiejszej kultury tańca. Idź z czasem i naucz się podstawowych ruchów, abyś mógł też tańczyć.

              

Procedura .

    

    1      Przysiad i potrząśnięcie twerk  .

    
   
 1.                            1      Lekko migotaj. Nie chcesz być zbyt blisko ziemi, ale wciąż wystarczająco nisko, by stać mocno i trzymać się dobrze. Kolano lepiej mieć stopy, aby zapobiec urazom. Stań z szeroko rozstawionymi stopami, w lekkim zwichnięciu, palce u nóg są skierowane na zewnątrz. Pomoże to utrzymać równowagę, dopóki nie zaczniesz się ruszać. Ruch ten jest najprostszym zakrętem i jest najmniej prowokacyjny seksualnie.  
    
  • Wybierz szybką, energiczną muzykę, którą lubisz i zacznij szkolenie! Możesz najpierw spróbować powoli, aby uzyskać odpowiedni rytm w swoim ciele, a kiedy poczujesz się komfortowo, stopniowo zwiększaj swoje tempo.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Popchnij kolbę. Postaw się tak, jakbyś usiadł na krześle - myśl o pozycji "krzesła" w jodze - głównym przedmiotem zainteresowania jest twoje pochodzenie. Twoje kolana powinny być zgięte, połóż dłonie na biodrach. Trzymaj górną połowę ciała prosto i patrz prosto przed siebie. Aby być dobrze podrasowanym, nie musisz patrzeć w ziemię.  
    
  • Kiedy popchniesz swój tyłek, obróć o 45 stopni do przodu i przenieś ciężar na końcówkę. Jest to pozycja znana jako "Miley Twerk". Jeśli chcesz być trochę mniej skandaliczny, nie musisz schylać się do przodu, ale utrzymuj klatkę piersiową prosto.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zegnij tył w przód iw tył. Trzymając ręce na boku podczas wykonywania skrętu, możesz pomóc w popychaniu palców podczas popychania pośladków i kciuków za drugą ręką, przesuwając biodra do przodu. Jeśli lepiej się kręcisz bez pomocy rąk, podnieś je prosto do przodu, połącz je i trzymaj równolegle do ziemi. Podczas tańca poruszaj nimi lekko w rytm.  
    
  • Zrobisz Miley twerk, przesuwając biodra szybko z boku na bok, standardowy twerk przesuwa twój tyłek w górę iw dół z jednoczesnym zginaniem i prostowaniem pleców, aby skopiować rytm. Nie martw się, jeśli nie masz dużego tyłka. ten ruch może obsłużyć każdego!
  •  
  • Sztuka polega na izolowaniu dolnej połowy twojego ciała. Staraj się, aby górna połowa była jak najbardziej stabilna.
  •  
  • Nie martw się o angażowanie rąk - możesz trzymać je przed sobą, nad głową lub położyć na biodrach.
  •  
  • Możesz także obniżyć środek ciężkości i oprzeć uda tuż nad kolanami. Palce skierowane do wewnątrz i nadgarstka dla maksymalnego efektu i wsparcia ruchu.
  •  
  • Jeśli naprawdę chcesz się wyprostować, wyglądaj jak Miley, lub zdobądź spienioną rękę jako dodatek.
  •  
                   
 6.  
             

    2      Ściana Twerk  .

    
   
 1.             1      Stań około 60 cm od ściany pełnej. Pozostań twarzą do ściany, ale możesz zobaczyć ścianę z widocznym obrzeżem. To jest najbardziej nieregularna forma świergotania. Bądź ostrożny, to nie jest dobry pomysł, jeśli masz kilka drinków lub jeśli jest ściana z płyt gipsowo-kartonowych. Zanim puścisz szczypanie o ścianę, powinieneś być pewien swoich umiejętności podkręcania. ten ruch nie jest dla początkujących. 
    
  • Musisz mieć wystarczającą siłę na górze ciała i dobrą koordynację ruchów.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Połóż ręce na ziemi. Tym razem upewnij się, że trzymasz się naprawdę mocno i nie upadasz, gdy wilgotniejesz stopami o ścianę. Połóż całą dłoń na podłodze, aby uzyskać równowagę. Wepchnij tyłek wysoko w powietrze, a następnie przejdź do ściany łatwiej. Ręce powinny znajdować się około 30 cm przed nogami, ramiona źrenicy powinny być otwarte. Po dotknięciu podłogi rękami, przenieś ciężar ciała na stopy.  
    
  • Twój tułów i góra ciała powinny znajdować się w takiej pozycji, jak podczas stania. Twoje palce będą pochodzić od ciebie.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Powoli podejdź do ściany i zegnij nogi, aby rozpocząć poprawianie. Najpierw postaw jedną stopę na ścianie i uzyskaj równowagę, a następnie połącz drugą nogę. Twoje nogi powinny być całkiem płaskie, około 30 cm od siebie. Zachowaj równowagę i próbuj poruszyć się w dupę. Trzymaj dłonie i górę ciała mocno na ziemi, jednocześnie przesuwając dolną (która znajduje się powyżej górnej połowy!) To tak jak tweaker z rękami na ziemi, tyle że teraz masz nogi w powietrzu.  
    
  • Staraj się utrzymać tę pozycję przez około 30 sekund lub minutę, ale pomyśl, że twoje ramiona i ramiona szybko się zmęczą.
  •  
  • To świetna okazja, by spędzić wolny czas z przyjacielem i pokazać to, co wiesz!
  •  
  • Zejdź z muru z wdziękiem. Zdejmij stopy, jeden po drugim. Możesz kontynuować klasyczne podkręcanie rękami na ziemi lub zrobić sobie przerwę tuż przed tym, jak będziesz gotowy do opuszczenia swojej wewnętrznej Miley.
  •  
         
 6.  
             

    3      Twerk z rękami na ziemi  .

    
   
 1.             1      Trzymaj się prosto nogami. Nogi powinny być proste, a kadłub skierowany do przodu. Krok powinien być szerszy niż poziom biodra. Jeśli jest zbyt wąski, nie będzie łatwo zgiąć się na ziemię i zakręcić.       
 2.  
 3.             2      Połóż ręce na ziemi. Podczas zginania wybieraj wskazówki, a następnie lekko ugnij kolana, tak aby końce palców dotykały ziemi. Jeśli jesteś elastyczny, nic nie przeszkadza ci w położeniu całej dłoni na podłodze. Pomoże to utrzymać równowagę.       
 4.  
 5.             3      Popchnij kolbę. Szybko wygnij i wyprostuj nogi zgodnie z rytmem muzyki. Możesz również przesuwać swój tyłek podczas twirowania. Aby wykonać klasyczny zakręt, po prostu zegnij plecy, a następnie wyprostuj się ponownie. Pozwól, aby Twój tyłek szybko podskakiwał. Jeśli chcesz naśladować Miley, szybko wywierć biodra z boku na bok.       
 6.  
             

Wskazówki .

                           
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak powiesić zdjęcie.

Jak zaprojektować logo.

Jak zrobić plakat.

Jak zrobić kostium kota.

Jak zrobić teledysk.

Jak śpiewać.

Jak zostać sławnym.

Jak zrobić teledysk.

Jak zrobić teledysk.

Jak straszyć ludzi.

Jak czytać notatki.

Jak narysować konia.

Jak tańczyć swing.

Jak zostać znanym piosenkarzem lub piosenkarką.

Jak narysować rozetę.

Aby usunąć oglądane filmy lub programy z serwisu Netflix.

Jak narysować kotka.

Jak śpiewać.

Jak grać na gitarze elektrycznej.

Jak być emo.

Jak odkryć swój talent.