Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak radzić sobie z tańcem Shuffle.

 Shuffle to krok taneczny od "Melbourne Shuffle", "energetycznego tańca klubowego, który powstał pod koniec lat 80-tych podczas energetycznej podziemnej fali muzycznej w Melbourne w Australii. Podstawą etapu shuffle dance jest szybki ruch pięty, najlepiej tańczony do muzyki elektronicznej. Jednak bardziej współczesny shuffle, który był znany w 2009 roku z LMFAO w muzyce "Party Rock Anthem", był także w klubach i kulturze popularnej. Aby przetasować ten shuffle, musisz kontrolować kroki taneczne "T-Step" i "Running Man" i nauczyć się przechodzić od jednego do drugiego. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź poniżej.

              

Procedura .

    

    1      Krok tańca T-Step  .

    
   
 1.            1      Podnieś jedną nogę do 30 cm nad ziemią. To jest punkt wyjścia dla "" T-Step. ""        
 2.  
 3.             2      Podnieś prawą nogę i przesuń lewą końcówkę stopy do wewnątrz. Podnieś go do wysokości około 15 cm od ziemi, podnosząc kolana w górę i w dół, z ciałem i nogą odchodząc od ciała. Podnosząc prawą nogę, lewa stopa powinna wsunąć się do wewnątrz, aby palec u nogi był skierowany do wewnątrz i na zewnątrz. Powinno to nastąpić w tym samym czasie, gdy podnosisz prawą nogę.       
 4.  
 5.             3      Przesuń prawą stopę w dół, wychylając lewą nogę. Przesuwaj prawą stopę w dół, aż palec u nogi znajdzie się na ziemi. Jest to szybki ruch, więc nie musisz odkładać całej stopy. Kiedy kierujesz prawą stopę z powrotem na ziemię, odchyl lewą stopę na zewnątrz tak, aby wskazówka była skierowana na zewnątrz.       
 6.  
 7.             4      Wykonaj co najmniej pięć kroków w prawo. Trenuj kombinację prawej i lewej nogi. Poruszaj się w prawo, w kierunku swojego palca, podnosząc i układając prawą stopę, jednocześnie wymachując lewym palcem. Gdy zdobędziesz tę technikę, twoja prawa noga powinna wzrosnąć dokładnie wtedy, gdy czubek twojej lewej nogi jest zwinięty, a twoja prawa stopa powinna być skierowana w dół, gdy kończy się noga twojej lewej nogi.       
 8.  
 9.             5      Przejdź w lewo. Po wykonaniu co najmniej kilku kroków w prawo możesz zmienić go w lewo. Gdy tylko twoja prawa noga ląduje na ziemi, zmień ją na "ślizgającą się" nogę i zacznij podnosić i stawiając lewą stopę, podczas gdy czubek prawej nogi wsuwa się i wysuwa w lewo.       
 10.  
 11.             6      Kontynuuj kołysanie po obu stronach. Po wykonaniu co najmniej pięciu kroków w lewo, zmień kierunek z powrotem na prawo i trenuj tak długo, jak się nie huśtaj - lub jeśli potrzebujesz przerwy. Chociaż "" T-Step "" dotyczy pracy stopy, możesz złapać dłonie i odsunąć je od ciała i przesunąć je w kierunku ciała, gdy zbliża się twoje kolano i opóźnia się, gdy twoje kolano się opóźnia.                 
 12.  
             

    2      Running Man  .

    
   
 1.             1      Podnieś lewą stopę około 30 cm przed prawą stopą. Twoja lewa stopa powinna leżeć na ziemi, dotykając ziemi czubkiem prawej stopy.       
 2.  
 3.             2      Podnieś prawą nogę. Przechyl i dodaj prawą stopę. Podnieś go około 15 cm w powietrze, delikatnie podnosząc kolano. Twoja lewa stopa powinna pozostać w tym samym miejscu.       
 4.  
 5.             3      Przesuń lewą stopę z powrotem na odległość mniej więcej taką samą, jak stopa, podczas gdy prawa noga pozostaje w powietrzu.        
 6.  
 7.             4      Twoja prawa noga pozostaje na miejscu, podnosząc lewą stopę z powrotem do czubka. Ułatwi to podniesienie lewej stopy w następnym kroku.       
 8.  
 9.             5      Podnieś lewą stopę. Teraz powtórz ten sam ruch, zmieniając nogi. Przechyl i dodaj lewą nogę. Podnieś go do około 30 cm w powietrzu, jednocześnie lekko podnosząc kolano. Twoja prawa noga powinna pozostać w tym samym miejscu.       
 10.  
 11.             6      Przesuń prawą stopę z powrotem na odległość równą długości twojej stopy, podczas gdy lewa noga pozostaje w powietrzu.        
 12.  
 13.             7      Twoja lewa noga pozostaje na swoim miejscu, podnosząc prawą stopę do końca. Ułatwi to podniesienie lewej stopy w następnym kroku.       
 14.  
 15.             8      Kontynuuj przełączanie nóg, przesuwaj jedną nogę w górę i wracaj, aż uruchomisz ruch tańca "Running Man".        
 16.  
             

    3      Połącz razem  .

    
   
 1.             1      Przejście z "" T-Step "do" Biegnącego człowieka ". Aby dokonać shuffle, musisz połączyć "" The Running Man. "" Po prostu przesuń jedną stronę, wykonując T-Step "" i następnie przejdź do "Running Man" zamiast przejść na drugą stronę. Zrób 5 kroków w lewo, a kiedy podnosisz lewą nogę po raz ostatni, obróć się o 90 stopni do przodu lub do tyłu i wykorzystaj tę nogę jako nogę Running Mana. "" 
    
  • Wykonaj The Running Man "na miejscu lub spokojnie na kierownicy, aby się pokazać. Gdy obie stopy znajdują się na ziemi, podnieś tę, którą wybierasz do "" T-Step "" i zacznij robić tego typu swing. Możesz również użyć tej sztuczki, aby zmienić kierunek pomiędzy dwoma ruchami tanecznymi.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przejście z "" Running Man "" do "" T-Step. "" Rozpocznij od wykonania "Biegnącego człowieka" "mniej więcej w kółko, a następnie obróć o 90 stopni w prawo lub w lewo i zacznij przesuwać się od lewej do prawej, tak jak robisz" "T- Krok. "" Kiedy twoje dwie nogi są na miejscu podczas "" Running Man "," podnieś jedną nogę i użyj jej jako nogi "T-Step" i poruszaj się w kierunku tej nogi.       
 4.  
 5.             3      Tasuj pomiędzy tymi dwoma tasowaniem. Możesz przełączać między "" T-Step "" i "" Biegnącym człowiekiem "w jakim kierunku chcesz. Możesz zrobić dwa kroki "" T-Step "," odwrócić się, a następnie przejść bezpośrednio do Running Man. "" Możesz zrobić dwa lub trzy kroki "" Running Man ", a następnie wrócić do T-Step , "" wykonaj kilka kroków tego tańca i wróć do "Running The Man" ". 
    
  • Możesz także podkreślić jeden ruch przed drugim. Możesz skoncentrować się bardziej na "" T-Step "", a czasami na "Running Man" i na odwrót. Nie musisz tańczyć obu kroków w równym stopniu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dodaj kolej. Jeśli chcesz nadać swojemu shuffle trochę zainteresowania, po prostu odwróć się, gdy wykonasz The Man Running lub T-Step. uciekasz, delikatnie obracaj się w kręgu za każdym razem, gdy kładziesz nogę w dół. Najpierw trenujesz powoli, stajesz się lepszy. 
    
  • Dodaj kolejkę, gdy robisz "" T-Step ",". Kiedy przesuwana noga znajduje się na ziemi, wciśnij ją w środek koła, obracając wokół koła, obracając podniesioną nogę.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Dodaj ruch ręki. Chociaż ruchy nóg są najważniejsze, kiedy już się tam dostaniesz, możesz także skupić się na rękach. Jeśli po wykonaniu tych ruchów tanecznych położysz dłonie na ciele, będziesz wyglądać jak robot. Zamiast tego, połóż ręce trochę poza swoim ciałem i budz je naturalnie w kierunku twoich stóp. 
    
  • Jeśli robisz krok "T", wysuwaj ręce z ciała za każdym razem, gdy lewa noga jest uniesiona na ziemię i przysuwaj ręce do ciała, gdy podnosisz nogę.
  •  
  • Jeśli robisz biegnącego człowieka, "" przenieś swoje ciało i ciało w zabawny styl, który naśladuje bieganie i doda stylu hip-hop.
  •  
         
 10.  
            

Wskazówki .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.melbourneshuffle.org  
 2.  
                          
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak narysować mang.

Jak odkryć swój talent.

Jak zrobić kostium bohatera Kapitana Ameryki.

Jak narysować pająka.

Jak zacieniać rysunki.

Jak pokonać traumę.

Jak znaleźć piosenkę, o której nie wiesz.

Jak narysować rozetę.

Jak napisać skrypt.

Jak rozładować karty.

Jak zostać MC.

Jak radzić sobie z chorobą podróżną.

Jak napisać sztukę na scenie.

Jak zostać MC.

Jak oglądać filmy i seriale za darmo przez Internet.

Jak narysować mang.

Jak płakać na komendę.

Jak rozładować karty.

Jak zacząć rapować.

Jak nagrać film.

Jak tańczyć z dziewczyną w klubie.