Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak zostać sławnym.

 

Czy chcesz być szanowany tylko przez swoje imię i reputację? Czy chcesz, aby ludzie odwracali się na ulicy? Czy chcesz rozdawać autografy? Życie publiczne sławnych ludzi wydaje się być pełne przygód i wielkich rzeczy. Niektóre są po prostu szczęśliwe, ale oto porady, jak wykorzystać okazje i stać się sławnym z tego, co kochasz.

              

Procedura .

    

    1      Pracuj nad swoim talentem  .

    
   
 1.            1      Zdecyduj, z czego chcesz być sławny. Czy chcesz gotować najlepszych na świecie? Chcesz nagrywać duety z Beyoncé lub pisać powieści takie jak J.K. Rowling? Wybór właściwej kariery jest pierwszym krokiem do chwały. 
    
  • Kariery artystyczne, takie jak muzyka, aktorstwo, pisanie czy malowanie, wymagają samodzielnego prowadzenia działalności. Będziesz musiał móc sprzedać i upewnić się, że ludzie znają twoje imię, które jest w pewnym stopniu definicją chwały. Jeśli ktoś zna twoje imię, jesteś pod wieloma względami sławny.
  •  
  • Kariery takie jak aktorstwo czy muzyka kojarzą się z "chwałą", ale wszystkie osoby publiczne są w rzeczywistości sławne. Politycy, trenerzy piłki nożnej, lokalni przedsiębiorcy, a nawet reporterzy pogody są znani, a ludzie na ulicy znają ich.
  •  
  • Spróbuj wykonać jakąś usługę publiczną. Lekarze, prawnicy i strażacy mogą stać się sławni za swoje czyny. Nie musisz być gwiazdą rapu, aby być sławnym.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Bądź najlepszy. To brzmi prosto, prawda? Aby być sławnym na polu, które wybierzesz, najpierw musisz zostać liderem w tej dziedzinie. Weź karierę. Jeśli chcesz zrobić muzykę gwałtu lub zostać piłkarzem, musisz się na nią zanurkować. 
    
  • W tej chwili zapomnij o chwale. Kendrick Lamar, jeden z najlepszych raperów, słynie z całkowitego poświęcenia się rzemiosłu i sztuce, którą robi, nie dlatego, że chce być sławny.
  •  
  • YouTube jest pełen ludzi desperacko pragnących chwały i którzy skoczyli na ten krok i od razu zaczęli sprzedawać swoją muzykę. Nikt nie będzie cię słuchał, jeśli nie będziesz robić dobrej muzyki. Poczekaj, aż zadziała i będzie lepiej niż większość rzeczy, które grają w radiu.  
  •  
  • Muzyka, która jest "tak zła, gdy jest dobra", należy do kategorii sławy, której nie chcesz. Wyciągniesz rękę do publiczności, ale to się nie wydarzy. Formacje takie jak Krispy Kreme, Die Antwoord czy raper Riff Raff wiedzą, jak pisać ironiczną muzykę, ale wciąż znają zasady przemysłu muzycznego. Kiedy pamiętasz piosenkę "Rebeccy Black" w piątek i zdajesz sobie sprawę z tego, jak mało to było słynne, zrozumiesz, że dobra kampania marketingowa to za mało.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Znajdź mentorów. Znajdź kogoś, kto robi lepiej od ciebie i staraj się uczyć od niego jak najwięcej. Kiedy staniesz się lepszy, znajdź kogoś innego i kontynuuj tak długo, jak będziesz uczyć ludzi. Jeśli chcesz zostać aktorem, znajdź najlepszych nauczycieli, obejrzyj filmy i poproś o radę. Jeśli chcesz pisać wiersze, czytaj tylko wiersze. Studiuj je, czytaj je na głos i cicho otaczaj je ścianami pokoju.       
 6.  
 7.             4      Bądź wyjątkowy. Bycie wyjątkowym jest niezbędne dla sławy. Jeśli jesteś aktorem, czym się różnisz od wszystkich innych? Co sprawia, że ​​ludzie cię pamiętają? Na przykład Steve Buscemi ma jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy i wyrażeń Hollywood, ale nie jest tradycyjnie przystojny. Jego urok sprawia, że ​​jest wyjątkowy.       
 8.  
 9.             5      Dowiedz się jak najwięcej o polu, które chcesz realizować. Jeśli chcesz pisać popularne powieści, które sprzedają miliony utworów i kręcą filmy, będziesz musiał wiedzieć, jakie powieści chcesz przeczytać. Czytaj je, ale ich nie kopiuj. Każdy chce czegoś nowego i dostępnego. Śledź styl tych książek i zastanów się nad postaciami, sytuacjami i strukturami, które możesz wykorzystać. 
    
  • Jeśli chcesz zostać sławnym prawnikiem, nie będziesz w stanie, o ile nie różnią się radykalnie od innych - wciąż musisz przekonać przysięgłych o winie lub niewinności oskarżonego. Ale jeśli masz wyjątkowy styl i jesteś inny, możesz stać się sławny. To samo dotyczy reklam. Pomyśl o wyjątkowym marketingu, aby znaleźć bazę klientów bez względu na to, jakie pole robisz.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Tworzenie możliwości  .

    
   
 1.             1      Utwórz tag. Jeśli chcesz być sławny, weź siebie jako sprzedawcę, który musi sprzedać produkt. Ludzie muszą "kupować" swoje pomysły. Coś musi ci powiedzieć, że powinni cię znać. Ta "rzecz" musi znaleźć odzwierciedlenie w każdej decyzji, którą podejmujesz. Twoja marka powinna określać sposób, w jaki rozmawiasz z ludźmi, co masz, jak się ubierasz i swoją pracę. 
    
  • Kiedy Beatlesi byli najpopularniejszym zespołem w kraju, Rolling Stones pojawił się jako alternatywa - dziki i otwarcie seksualny, wręcz przeciwnie do Beatlesów. Ich muzyka była podobna i prywatnie nie było tak różnych ludzi, ale marketing tych dwóch zespołów opierał się na przeciwnych zasadach.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Daj znać. Napisz do lokalnej gazety lub telewizji o tym, co robisz, połącz się z lokalnym radiem i spróbuj porozmawiać o sobie. Udowodnij, że jesteś wspaniałym gościem i przyjemność z rozmowy z Tobą jest przyjemnością.       
 4.  
 5.             3      Korzystaj z niedogodności. Każda szansa na reklamę jest dobra. Na przykład, jeśli tworzysz skomplikowane kształty z pustych puszek po piwie i gazet chcesz porozmawiać o alkoholizmie, użyj go jako okazji do pokazania, że ​​jesteś inny niż inni pijący. Zwykle aktorzy mogą zmienić zły rozgłos dla dobrej reklamy. 
    
  • Dobrym przykładem są politycy. Barack Obama miał tę przewagę, że nie miał doświadczenia z władzą wykonawczą - miał świeżą twarz i był "przeciwny handlowi". Jego wyjątkowa historia (syn Kenana, urodzony na Hawajach i wychowany w Kansas), jest teraz opowiadana w całej Ameryce.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Ryzyko awarii. Zaufaj swojej marce i swojemu produktowi i nie myśl, że zasługujesz na chwałę. Musisz spróbować zdobyć sławę. Jeśli uważasz, że nie zasługujesz na rolę w grze teatralnej, nigdy go nie dostaniesz. Ale jeśli spróbujesz i uwierzysz w to, będziesz miał wielką szansę na sukces. Postaraj się zaryzykować i wyślij swoją książkę do wydawnictwa lub spróbuj zagrać na festiwalu muzycznym. Kiedy dasz swoją sztukę najlepiej jak potrafisz, w końcu ci się uda. 
    
  • Unikaj "networkingu". Wszyscy znamy agresywnych kolekcjonerów wizytówek i "przyjaciół" na Facebooku. Problem z tymi ludźmi polega na tym, że inni mówią "co możesz mi dać" zamiast zadawać sobie pytanie, co mogą im dać.
  •  
  • Bądź realistą i unikaj kampanii reklamowych, które tylko cię skrzywdzą. Magazyny hip-hopowe prawdopodobnie nie będą cię prosić o zespół jazzowy, a nie będziesz miał okazji rozmawiać o piwie, które gotujesz na festiwalu wina.
  •  
         
 8.  
             

    3      Jak zachować chwałę  .

    
   
 1.             1      Zaskocz ludzi, co możesz zrobić. Aby odróżnić się od innych i stać się czymś więcej niż tylko wąsami, najlepszym sposobem na utrzymanie chwały, która będzie rosnąć i trwać dłużej niż 15 minut. Zaangażuj się w działalność charytatywną, aby zobaczyć Cię w innym świetle. Daj swój czas i wysiłek na coś, w co wierzysz.       
 2.  
 3.             2      Rób inne rzeczy. Gwiazda rzeczywistości rzeczywistej zwykle zdobywa sławę, pracując nad swoimi talentami i zdolnościami. Ethan Zohn wygrał jedną rundę programu telewizyjnego Survivor, ale potem przeniósł się do świata piłki nożnej i stał się komentatorem telewizyjnym. Po pokonaniu raka i treningu na maraton, znalazł się na okładce magazynu Livestrong w 2012 roku - ponad 10 lat po wygraniu programu telewizyjnego.  
    
  • Aktor o talencie muzycznym może stać się żartem lub osobą godną szacunku. Korzystaj z innych projektów ostrożnie i zawsze myśl o swojej marce.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Otocz się sławnymi ludźmi. Gdy wstaniesz i dostaniesz się do innego świata, otocz się innymi celebrytami i współpracuj z innymi sławnymi osobami, aby Cię zobaczyć. Raper Nelly ma już za sobą najlepsze lata, ale kiedy zdecydował się zostać jurorem konkursów śpiewu telewizyjnego, zachował swoją chwałę.       
 6.  
             

    4      Jak zostać sławnym bez talentu  .

    
   
 1.             1      Zarejestruj się w programie reality reality. W obu Amerykach gwiazdy reality show nie utrzymują swojej sławy długo, ale w Wielkiej Brytanii w większości wypełniają one pierwsze strony czasopism. Zarejestruj się w podobnych konkursach i staraj się budować chwałę na tym, co wiesz i na czym się wyróżniasz. Dramaturgists tych programów zawsze szukają wyjątkowych ludzi. 
    
  • Oglądaj reality show i próbuj znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli twoim celem jest dostać się do telewizora na minutę, zapisz się na konkurs śpiewu i po prostu zrób zły show, który dostaniesz do Gwiezdnej Floty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pracuj nad relacjami ze znanymi osobami. Kiedy spędzasz czas z gwiazdami lub zakochujesz się w sobie nawzajem, nadal będziesz sławny. Partnerzy polityczni i celebryty są zawsze w publicznej świadomości.       
 4.  
 5.             3      Staraj się coś zmienić w Internecie. Kiedy kręcisz humorystyczne lub pouczające filmy na YouTube, możesz stać się sławny. Postaraj się zdobyć jak najwięcej obserwatorów na Twitterze i Facebooku i stworzyć bazę fanów. 
    
  • Wybrani przedsiębiorcy YouTube często będą mieli możliwość dodawania reklam lub rejestrowania określonych rzeczy w swoich filmach. Na przykład możesz znaleźć mężczyznę, który siedzi w samochodzie i ma fast food. Był także w programie telewizyjnym Jimmy'ego Fallona, ​​a jego filmy oglądają dziesiątki tysięcy ludzi tylko dlatego, że ma charyzmę i poczucie humoru.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Strzeżcie się różnicy między chwałą a niechcianą chwałą. Charles Manson jest znanym imieniem, ale nie chodzi tylko o chwałę, którą chcesz. Stwierdzenie, że zbrodnie są sławne, nie jest właściwą drogą. 
    
  • Upokorz się w Internecie, robiąc coś głupiego lub niebezpiecznego, a strzelanie to sposób na zwrócenie na siebie uwagi, ale nie staniesz się sławny.
  •  
         
 8.  
             

Wskazówki .

      

                    

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://listverse.com/2010/02/28/top-10-tips-for-becoming-famous/  
 2.  
 3. http://www.psychologytoday.com/blog/second-act/201107/how-get-famous-in-one-year-orless  
 4.  
 5. http://blog.livestrong.org/2012/07/02/livestrong-quarterly-spring-2012/  
 6.  
                          
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak napisać autobiografię.

Jak śpiewać.

Jak rapować freestyle.

Jak przeskoczyć strzał.

Jak zdobyć darmową muzykę na iPhone'a.

Jak narysować kwiat.

Jak narysować abstrakcyjny obraz.

Jak zacząć rapować.

Jak zostać MC.

Jak grać na gitarze w F dur.

Jak napisać powieść.

Jak zrobić damską togę.

Jak zapisać obraz GIF do iPhone'a.

Jak narysować mang.

Dowiedz się, czy potrafisz śpiewać.

Jak napisać piosenkę.

Jak przeskoczyć strzał.

Jak zrobić plakat.

Jak narysować kwiat.

Jak złożyć różę z papieru.