Home \ Sztuka i rozrywka
 

Jak nauczyć się powiększać i uczepić uczniów.

 

Jaki jest sekret "źle wyglądających" lub rozlanych oczu? Wierzcie lub nie, jest to wielkość uczniów. Naukowcy przyglądali się, jak wielka jest wielkość uczniów innych ludzi. Więc jeśli chcesz, aby ktoś się zakochał lub przestraszył, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

              

Procedura .

    

    1      Rozwiń uczniów  .

    
   
 1.            1      Zwilż światła. Uczniowie rozszerzają się, aby więcej światła pojawiło się w twoich oczach, więc najczęściej rozchodzą się tam, gdzie jest mało światła. Dlatego świece i światełka mijania są tak romantyczne. Dlatego staraj się nie stać przy oknach i nie patrzeć dalej w światło.       
 2.  
 3.             2      Trzymaj mięśnie na brzuchu. Pociągnij za brzuch i napnij mięśnie, aby zobaczyć, czy źrenica się rozszerzy. Niektóre osoby mogą powiększyć swoich uczniów, ale lekarze nie wiedzą dokładnie, dlaczego to działa. Może to być związane z uczuciami "motyli w brzuchu", które pojawią się, gdy spotkasz kogoś, kogo lubisz.        
 4.  
 5.             3      Wyobraź sobie coś, co stawia adrenalinę we krwi. Niektórzy mówią, że ich źrenice rozszerzają się, gdy ich ciało jest zalane adrenaliną lub gdy myślą o ekscytujących czynnościach, takich jak seks. Oprócz poszerzania źrenic, mięśnie również się wycofają, umysł się obudzi, a oddech przyspieszy. Dzięki biofeedbackowi ludzie mogą nauczyć się kontrolować poziom adrenaliny we krwi.        
 6.  
 7.             4      Skup się na odległym obiekcie. Kiedy spróbujesz ustawić większy dystans, źrenica rozszerzy się. Możesz także spróbować nagle zamazać swój wzrok. Kiedy tak się stanie, będziesz miał bardzo zrelaksowane oczy. Jeśli zaczniesz widzieć podwójnie, prawdopodobnie musisz przesadzić i musisz zacząć od początku. 
    
  • Te techniki nie będą w stanie śledzić własnych oczu, więc będziesz musiał zapytać kogoś, czy masz szerokiego ucznia.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Używaj kropli do oczu przeciwko alergii. Kup jakieś nieprzejrzyste krople do oczu w aptece przeciwko alergiom. Dzięki nim Twoi uczniowie będą się rozwijać. Przeczytaj uważnie instrukcje i nigdy nie stosuj więcej roztworu niż zalecana dawka.        
 10.  
 11.             6      Edytuj swoje zdjęcia. Jeśli chcesz mieć szerszych uczniów na swoich zdjęciach, edytuj je. Badania wykazały, że kiedy pokazuje się dwa zdjęcia jednej kobiety, a jedna z nich jest dostosowana komputerowo do większej, mężczyźni na tym zdjęciu wydają się bardziej przyjaźni i piękni. Kiedy patrzysz na reklamy drukowane, zauważysz, że modele mają również uczniów ulepszonych komputerowo.                  
 12.  
             

    2      Zwężenie luki  .

    
   
 1.             1      Szukaj w ostrzejszym świetle. Rozsuń zasłony w domu i zapal. Dzięki temu twoi uczniowie natychmiast się wycofają. Jeśli jesteś poza domem, idź do bezpośredniego słońca.  
    
  • Nigdy nie patrz bezpośrednio w słońce, możesz uszkodzić oczy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zwolnij mięśnie brzucha. Spróbuj wyprostować biodra i ramiona ramionami. Niektórzy ludzie powiększają swoje źrenice, gdy mają ściśnięte mięśnie brzucha, więc może ich zwolnienie pomoże uczniowi się skurczyć.        
 4.  
 5.             3      Skup się na bliskim obiekcie. Twoja źrenica zwęzi się, gdy skupisz się na obiekcie znajdującym się blisko twojej twarzy.        
 6.  
 7.             4      Wiedz, że narkotyki rekreacyjne kurczą twoje źrenice. Leki takie jak benzodiazepiny i środki przeciwbólowe OUN, takie jak morfina, powodują, że źrenica kurczy się bardziej niż normalnie. Należy pamiętać, że zażywanie tych narkotyków jest nielegalne. Leki regeneracyjne mogą zawęzić uczniów. Na przykład, benzodiazepiny i środki przeciwbólowe, takie jak morfina, mogą zwężać źrenice. Ale nie należy zapominać, że te leki nie są legalne.        
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. Umysł szeroko otwarty: twój mózg i neuronauka codziennego życia. Steven Johnson. ISBN 0743258797  
 2.  
 3. Oczy mają to: Odkrywanie swojej mocy, wiadomości i sekretów. Autorstwa Evan Marshall. pp. 140-149. ISBN 0806524456  
 4.  
 5. http://www.trickstutorials.com/forum/showthread.php?t=19336  
 6.  
                         
Sztuka i rozrywka popularny:
Jak radzić sobie z chorobą podróżną.

Jak zostać aktorką.

Jak grać w Grand Theft Auto multiplayer San Andreas przez sieć.

Jak zrobić damską togę.

Aby usunąć oglądane filmy lub programy z serwisu Netflix.

Jak grać w Bunko.

Jak zaprojektować logo.

Jak narysować rekina.

Jak zostać złą dziewczyną.

Jak gwizdać dłońmi.

Jak zrobić papierową zatyczkę.

Jak odkryć swój talent.

Jak pobrać muzykę za darmo do iTunes.

Jak znaleźć swój głos śpiewający.

Jak rapować.

Jak utworzyć posąg.

Jak zostać artystą.

Jak znaleźć piosenkę, o której nie wiesz.

Zostanie profesjonalnym raperiem.

Jak zapisać obraz GIF do iPhone'a.