Home \ Sport i fitness
 

Jak zawiązać bandaże bokserskie.

 

Bokserki zaciskają ręce cienkimi bandażami, aby chronić ich ścięgna i mięśnie, jednocześnie wzmacniając ich nadgarstki, zwiększając ich skuteczność w ruchu przed założeniem rękawic i wejściem na ring. Na jednym końcu znajdują się zapięcia na rzep, dzięki czemu możesz pewnie zamocować dłoń. Kontynuuj czytanie, naucz się wiązać bandaże i poprawić trening.

              

Procedura .

    

    1      Zastosuj odpowiednie bandaże i odpowiednie techniki  .

    
   
 1.            1      Wybierz odpowiednie bandaże. Jest wiele rodzajów i bardzo ważne jest, aby wybrać ten, który pasuje do wielkości twoich dłoni i rodzaj sportu, z którym będziesz biegał. Kupując bandaże, możesz wybrać jedną z następujących opcji: 
    
  • Dla dobrej praktyki odpowiednie są bandaże bawełniane. Wykonane w długości dla dorosłych i juniorów, z zapięciem na rzep dla łatwego mocowania na jednym końcu.
  •  
  • Meksykańskie bandaże są bardzo podobne do bawełny, ale są tkane i zawierają elastyczne włókna, dzięki czemu lepiej przylegają do dłoni. Nie są tak trwałe jak bandaże bawełniane, ponieważ elastyczne włókna zużywają się z biegiem czasu, ale zdecydowanie nadają się do treningu.
  •  
  • Bandaże żelowe nie są przeznaczone do wiązania, ale bardziej przypominają rękawicę bez palców. Są droższe od bawełnianych lub elastycznych bandaży, bardzo dobrze się układają, ale nie zapewniają nadgarstkom wsparcia wspomnianych powyżej bandaży, więc większość aktywnych bokserów nie jest w ogóle używana.
  •  
  • Bandaże wyścigowe składają się z gazy i taśmy. Reguły określają dokładną ilość bandaży, którą każdy bokser może użyć, aby mieć takie same warunki i dopełnienie. Z uwagi na to, że te bandaże są przeznaczone tylko do jednorazowego użytku, nie są one praktyczne w codziennym treningu. Technologia wiązania różni się od innych bandaży, a Ty powinieneś być wspierany przez partnera lub trenera. Można tu zapoznać się z jedną z profesjonalnych technik wiązania.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Związać bandaże z odpowiednią szczelnością. Bandaż powinien siedzieć mocno, aby zapewnić dłoń i nadgarstek z wystarczającym podparciem, ale nie za ciasno, aby przerwać krążenie krwi. Najprawdopodobniej będziesz musiał wypróbować cały proces kilka razy, zanim znajdziesz odpowiednią dla siebie szczelność.        
 4.  
 5.                          3      Trzymaj bandaże niepomalowane. Różne wybrzuszenia lub źle złożone części bandaże mogą być bardzo nieprzyjemne, a ponadto uniemożliwiają pełną koncentrację. Takie niedoskonałości również uniemożliwiają prawidłowe działanie bandaża, tj. Wzmocnienie nadgarstków i ochronę delikatnych kości.        
 6.  
 7.             4      Trzymaj nadgarstki prosto, wiążąc bandaże. Jeśli masz wygięty bandaż na nadgarstku, nie będziesz w stanie go właściwie ustabilizować. Utrzymywanie płaskich nadgarstków zmniejsza ryzyko obrażeń.                 
 8.  
             

    2      Banding band  .

    
   
 1.                          1      Rozłóż palce. Rozciągnij palce tak daleko, jak to możliwe i pociągnij za wszystkie mięśnie dłoni. Bandaże powinny wspierać twoją rękę w ruchu, więc powinieneś związać je, aby mogły ustabilizować twoje nadgarstki w zakresie ruchów, które możesz wykonać podczas boksowania.        
 2.  
 3.                          2      Umieść jeden koniec bandaża na kciuku. Oczko znajduje się po przeciwnej stronie niż zapięcie na rzep. Bandaże z przetarciem muszą być skierowane do dłoni, w przeciwnym razie trudno będzie przymocować drugi koniec zapięciem na rzepy podczas rozwijania całego bandaża. Większość bandaży ma naszywane logo lub znak na jednym końcu, co ułatwia rozróżnienie, która strona jest zwrócona i która się ociera.        
 4.  
 5.                          3      Zegnij nadgarstek. Najpierw owinąć bandaż wokół nadgarstków trzy lub cztery razy, w zależności od wielkości dłoni i stopnia twardnienia, który próbujesz osiągnąć. Po ukończeniu trzech, Cztery, zakręt powinien kończyć się na dolnej stronie twoich nadgarstków.  
    
  • Bandaż powinien pozostać płaski przez cały czas, a przy każdym nawrocie powinien dokładnie pasować do poprzedniej warstwy.
  •  
  • Jeśli uważasz, że musisz skrócić lub przedłużyć bandaż na końcu wiązania, odpowiednio dopasuj całkowitą liczbę wokół nadgarstków.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zegnij rękę. Poprowadź bandaż wokół tylnej części ręki tuż pod kciukiem, a następnie przyłóż go z powrotem na dłoni. Usiądź w tym samym miejscu trzy razy i zatrzymaj się w dłoni.        
 8.  
 9.                          5      Zegnij kciukiem. Zacznij od jednej opaski na nadgarstek i zatrzymaj się w pobliżu kciuka. Następnie przenieś bandaż z dołu kciuka do góry, a następnie zawiń go z powrotem do pozycji wyjściowej. Ponownie przykręć opaskę wokół nadgarstka.        
 10.  
 11.                          6      Zegnij palce. Zacznij od wewnętrznej strony nadgarstków i zacznij owijać podstawę palców w następujący sposób:  
    
  • Poprowadź bandaż przez grzbiet dłoni i wsuń go między kciuk i palec.
  •  
  • Ponownie założyć bandaż z dłoni do tyłu i wsunąć go między palec a środkowy palec.
  •  
  • Na koniec ułóż owijkę z tyłu dłoni i przeprowadź bandaż pomiędzy środkowym palcem i palcem wskazującym. Zamknij wiązanie na wewnętrznej stronie nadgarstka.
  •  
         
 12.  
 13.                          7      Przewiń rękę. Zacznij od nadgarstków, a następnie przekrój od wewnętrznej strony nadgarstka do tylnej części dłoni. Kontynuuj po dłoni i po prostu przesuń bandaż z powrotem nad grzbiet dłoni tuż nad kciukiem. Powtarzaj tę czynność, aż wyczerpiesz prawie całą długość bandaża, a następnie owinąć opaskę opaską wokół nadgarstka.        
 14.  
 15.                          8      Zabezpiecz bandaż. Użyj zapięcia na rzep na jednym końcu. Rozłóż palce i spróbuj kilku ruchów. Zdecyduj, czy bandaż jest wygodnie związany. Jeśli wydaje się zbyt ciasny lub luźny, powtórz oprawę.        
 16.  
 17.             9      Powtórz tę samą procedurę z drugiej strony. Początkowo może być trudno używać niedominującej ręki do wiązania, ale przy odrobinie praktyki zautomatyzujesz proces. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o pomoc trenera lub inną pomoc.       
 18.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak rzucać klapkami.

Jak się nagrzewa w chłodne dni.

Jak szybciej uzyskać szczuplejsze nogi.

Jak jeździć na nartach.

Jak ćwiczyć odwrócone cięcia.

Jak zdobyć duży tyłek.

Jak wzmocnić tyłek.

Jak używać punktów nacisku do samoobrony.

Jak wspiąć się na palmę kokosową.

Jak pobrać i wystrzelić dzikiego królika.

Jak zdobyć piękną dupę bikini.

Jak pokonać więcej przeciwników.

Jak być uroczym.

Jak zostać profesjonalnym koszykarzem.

Jak grać w golfa.

Jak samemu uczyć kung fu.

Jak wzmocnić swoje kostki.

Jak ćwiczyć w domu z jedną ręką hantle.

Jak budować mięśnie na nogach.

Jak zdobyć piękną dupę bikini.

Jak uzyskać większy biceps.