Home \ Sport i fitness
 

Jak ćwiczyć odwrócone obcięcia.

 

Możesz wzmocnić mięśnie brzucha poprzez odwrócenie brzucha bez wywierania na nie nadmiernego nacisku, jak w przypadku standardowych skrótów. Ćwiczenie polega na leżeniu na plecach, zginaniu kolan i podnoszeniu bioder za pomocą mięśni brzucha i podnoszeniu stóp w górę. Regularnie wykonując to ćwiczenie, zbliżysz się do swojej wymarzonej "grono upiec"! Kontynuuj czytanie i zacznij już dziś.

              

Procedura .

    

  Część 1      Prawidłowa pozycja początkowa  .

    
   
 1.                            1      Połóż się na podłodze i wyciągnij nogi prosto przed siebie. Przeciągnij dłonie wzdłuż ciała lub rozsuń je jak skrzydła i przekręć je na ziemię. Dzięki temu będziesz stabilny podczas ćwiczeń. Jeśli pozycja ramienia jest nieprzyjemna, możesz zgiąć je w łokciach i zaciśnij palce za głową.       
 2.  
 3.                          2      Zegnij kolana i podnieś stopy z podłogi. Twoje udo powinno być teraz prostopadłe do podłogi, podczas gdy cielę powinno znajdować się w pozycji równoległej. Nogi powinny tworzyć kąt 90 °. Trzymaj stopy razem.        
 4.  
             

  Część 2      Ćwiczenie  .

    
   
 1.                          1      Wykonaj wdech i pociągnij nogi do kadłuba. Dopasuj łokcie niemal do twarzy i przyciśnij palce do sufitu (lub nieba). Ten ruch powinien być wykonywany w tym samym czasie, gdy tylna miska jest przesuwana, a boki są unoszone z podłogi.  
    
  • Podnosząc nogi, poruszaj mięśniami brzucha. Przez cały czas powinieneś czuć, jak działają mięśnie brzucha, aby podnieść nogi do kadłuba.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Wykonaj wydech i postaw stopy z powrotem do pozycji wyjściowej. Nie pozwól nogom opaść zbyt szybko. Powróć do nich w kontrolowanym i stałym tempie przez cały okres ważności.        
 4.  
 5.                          3      Wykonaj od 15 do 20 powtórzeń. Odpręż się i przejdź do następnego zestawu. Kontynuuj ćwiczenie i wycofaj około 3-5 zestawów razem.        
 6.  
 7.             4      Aby uzyskać najlepsze rezultaty, regularnie i regularnie stosuj odwrotne shrinkery. Możesz uzyskać widoczne lub przynajmniej zmysłowe wyniki, jeśli wykonasz 3-5 zestawów 2-3 dni w tygodniu przez siedem tygodni. Możesz szybciej osiągnąć swój cel, zwiększając liczbę powtórzeń lub setów i, oczywiście, częstotliwość ćwiczeń.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak trzymać rakietę tenisową.

Jak ćwiczyć jogę w domu.

Jak uzyskać smukłe ramiona.

Jak wspiąć się na palmę kokosową.

Prawidłowo wykonać martwy obrys.

Jak rozprostować ramiona.

Jak uzyskać płaski brzuch w ciągu tygodnia.

Jak uderzyć mocniej.

Jak uzyskać większy biceps.

Jak mieć mocniejsze kolana.

Jak wziąć piłkę tenisową.

Jak szybko uzyskać mięśnie.

Jak zwiększyć przebieg.

Jak jeździć na łyżworolkach.

Jak zrobić nogi i pośladki.

Jak się uczyć ollie.

Jak szybciej uzyskać szczuplejsze nogi.

Jak szybko uzyskać mięśnie.

Jak samosmarować.

Jak mieć duże mięśnie na rękach.

Jak zostać profesjonalnym koszykarzem.