Home \ Sport i fitness
 

Jak ćwiczyć odwrócone obcięcia.

 

Możesz wzmocnić mięśnie brzucha poprzez odwrócenie brzucha bez wywierania na nie nadmiernego nacisku, jak w przypadku standardowych skrótów. Ćwiczenie polega na leżeniu na plecach, zginaniu kolan i podnoszeniu bioder za pomocą mięśni brzucha i podnoszeniu stóp w górę. Regularnie wykonując to ćwiczenie, zbliżysz się do swojej wymarzonej "grono upiec"! Kontynuuj czytanie i zacznij już dziś.

              

Procedura .

    

  Część 1      Prawidłowa pozycja początkowa  .

    
   
 1.                            1      Połóż się na podłodze i wyciągnij nogi prosto przed siebie. Przeciągnij dłonie wzdłuż ciała lub rozsuń je jak skrzydła i przekręć je na ziemię. Dzięki temu będziesz stabilny podczas ćwiczeń. Jeśli pozycja ramienia jest nieprzyjemna, możesz zgiąć je w łokciach i zaciśnij palce za głową.       
 2.  
 3.                          2      Zegnij kolana i podnieś stopy z podłogi. Twoje udo powinno być teraz prostopadłe do podłogi, podczas gdy cielę powinno znajdować się w pozycji równoległej. Nogi powinny tworzyć kąt 90 °. Trzymaj stopy razem.        
 4.  
             

  Część 2      Ćwiczenie  .

    
   
 1.                          1      Wykonaj wdech i pociągnij nogi do kadłuba. Dopasuj łokcie niemal do twarzy i przyciśnij palce do sufitu (lub nieba). Ten ruch powinien być wykonywany w tym samym czasie, gdy tylna miska jest przesuwana, a boki są unoszone z podłogi.  
    
  • Podnosząc nogi, poruszaj mięśniami brzucha. Przez cały czas powinieneś czuć, jak działają mięśnie brzucha, aby podnieść nogi do kadłuba.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Wykonaj wydech i postaw stopy z powrotem do pozycji wyjściowej. Nie pozwól nogom opaść zbyt szybko. Powróć do nich w kontrolowanym i stałym tempie przez cały okres ważności.        
 4.  
 5.                          3      Wykonaj od 15 do 20 powtórzeń. Odpręż się i przejdź do następnego zestawu. Kontynuuj ćwiczenie i wycofaj około 3-5 zestawów razem.        
 6.  
 7.             4      Aby uzyskać najlepsze rezultaty, regularnie i regularnie stosuj odwrotne shrinkery. Możesz uzyskać widoczne lub przynajmniej zmysłowe wyniki, jeśli wykonasz 3-5 zestawów 2-3 dni w tygodniu przez siedem tygodni. Możesz szybciej osiągnąć swój cel, zwiększając liczbę powtórzeń lub setów i, oczywiście, częstotliwość ćwiczeń.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak łowić ryby.

Jak policzyć wyniki w kręgle.

Jak wzmocnić swoje kostki.

Jak wzmocnić swoje kostki.

Jak uzyskać silne mięśnie brzucha (dla dziewcząt).

Jak zmniejszyć duży tyłek.

Jak nie męczyć w biegu.

Jak stąpać po wodzie.

Jak jeździć na nartach.

Jak zdobyć motywację do ćwiczeń.

Jak pokonać więcej przeciwników.

Jak zrobić Tai Or.

Jak być w formie.

Jak szybciej uzyskać szczuplejsze nogi.

Jak grać w tenisa.

Jak rozpalić ogień bez zapałek i zapalniczek.

Jak schudnąć i wzmocnić mięśnie.

Jak skręcić z dozwolonymi ramionami.

Jak przybijać kije golfowe.

Jak skręcić z dozwolonymi ramionami.

Jak grać w kręgle.