Home \ Sport i fitness
 

Jak ćwiczyć odwrócone obcięcia.

 

Możesz wzmocnić mięśnie brzucha poprzez odwrócenie brzucha bez wywierania na nie nadmiernego nacisku, jak w przypadku standardowych skrótów. Ćwiczenie polega na leżeniu na plecach, zginaniu kolan i podnoszeniu bioder za pomocą mięśni brzucha i podnoszeniu stóp w górę. Regularnie wykonując to ćwiczenie, zbliżysz się do swojej wymarzonej "grono upiec"! Kontynuuj czytanie i zacznij już dziś.

              

Procedura .

    

  Część 1      Prawidłowa pozycja początkowa  .

    
   
 1.                            1      Połóż się na podłodze i wyciągnij nogi prosto przed siebie. Przeciągnij dłonie wzdłuż ciała lub rozsuń je jak skrzydła i przekręć je na ziemię. Dzięki temu będziesz stabilny podczas ćwiczeń. Jeśli pozycja ramienia jest nieprzyjemna, możesz zgiąć je w łokciach i zaciśnij palce za głową.       
 2.  
 3.                          2      Zegnij kolana i podnieś stopy z podłogi. Twoje udo powinno być teraz prostopadłe do podłogi, podczas gdy cielę powinno znajdować się w pozycji równoległej. Nogi powinny tworzyć kąt 90 °. Trzymaj stopy razem.        
 4.  
             

  Część 2      Ćwiczenie  .

    
   
 1.                          1      Wykonaj wdech i pociągnij nogi do kadłuba. Dopasuj łokcie niemal do twarzy i przyciśnij palce do sufitu (lub nieba). Ten ruch powinien być wykonywany w tym samym czasie, gdy tylna miska jest przesuwana, a boki są unoszone z podłogi.  
    
  • Podnosząc nogi, poruszaj mięśniami brzucha. Przez cały czas powinieneś czuć, jak działają mięśnie brzucha, aby podnieść nogi do kadłuba.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Wykonaj wydech i postaw stopy z powrotem do pozycji wyjściowej. Nie pozwól nogom opaść zbyt szybko. Powróć do nich w kontrolowanym i stałym tempie przez cały okres ważności.        
 4.  
 5.                          3      Wykonaj od 15 do 20 powtórzeń. Odpręż się i przejdź do następnego zestawu. Kontynuuj ćwiczenie i wycofaj około 3-5 zestawów razem.        
 6.  
 7.             4      Aby uzyskać najlepsze rezultaty, regularnie i regularnie stosuj odwrotne shrinkery. Możesz uzyskać widoczne lub przynajmniej zmysłowe wyniki, jeśli wykonasz 3-5 zestawów 2-3 dni w tygodniu przez siedem tygodni. Możesz szybciej osiągnąć swój cel, zwiększając liczbę powtórzeń lub setów i, oczywiście, częstotliwość ćwiczeń.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak zrobić rozszczep.

Jak grać w baseball.

Jak jeździć na łyżworolkach.

Jak sprintować szybciej.

Jak uzyskać silną pierś i mięśnie brzucha.

Jak grać w golfa.

Jak zostać ninja.

Jak być uroczym.

Jak uniknąć nadmiernej potliwości.

Jak się uczyć ollie.

Jak trenować przysiady i wychodnie.

Jak wzmocnić swój nadgarstek.

Jak policzyć wyniki w kręgle.

Jak szybko uzyskać mięśnie.

Jak ćwiczyć w domu z jedną ręką hantle.

Jak szybko uzyskać mięśnie.

Jak wykonać bieg.

Jak budować mięśnie na nogach.

Jak być bardziej elastycznym.

Prawidłowo wykonać martwy obrys.

Jak zrobić latawiec.