Home \ Sport i fitness
 

Jak wykonywać rozszerzenia.

 

Eksperci fitness i fitness zgadzają się, że rozmiar i kształt łydki jest dziedziczoną genetycznie sprawą. Innymi słowy, masz już urodzić się z dobrze zbudowanym cielakiem, lub nie. Trzeba jednak powiedzieć, że dzisiejsze mięśnie łydek szukają raczej estetycznych powodów niż cokolwiek innego. To miłe, ale mimo tego, że możesz zrobić dobre wrażenie dzięki sportowym wysokim obcasom lub wysokim obcasom, ich funkcja jest oczywiście ważniejsza: oni są odpowiedzialni za absolutnie kluczową funkcję utrzymania właściwej pozycji całego naszego szkieletu. Jeśli chcesz uzyskać cielęta w formie, masz do wyboru różne ćwiczenia, które możesz łatwo zrobić w zaciszu własnego domu. Kontynuuj czytanie i dowiedz się, jak radzić sobie z rozszerzeniami łydek.

              

Procedura .

    

    1      Ćwiczenie wytrzymałościowe  .

    
   
 1.                            1      Wspinaj się po schodach fitness, krzesłach, ewentualnie niektórych pudełkach lub innym podobnym sprzęcie (jeśli jest wystarczająco bezpieczny). Upewnij się, że krok nie jest zbyt wysoki lub zbyt niski. Jeśli zjedziesz z bardzo wysokich schodów, łatwo stracisz równowagę.  
    
  • Jeśli używasz regulowanego kroku do ćwiczenia aerobiku, umieść go po obu stronach dwoma krokami.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Ustaw stojąco i umieść miskę. Angażuj także środek ciała - napnij klatkę piersiową i mięśnie brzucha. Upewnij się, że przód stóp jest mocno na krawędzi schodów. Psy powinny przedłużyć się do obszaru.  
    
  • Jeśli poczujesz się niestabilny lub stracisz równowagę, ćwicz ćwiczenie w pobliżu ściany lub balustrady.
  •  
  • Opuść ścianę lub chwyć poręcz.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Podnieś piętę, aż staniesz na palcach. Umieść większą część ciężaru na palcach stóp i całkowicie wysuń nogi.        
 6.  
 7.                          4      Przytrzymaj przez kilka sekund. Następnie zacznij pochylać się w dół i przenieś ciężar od czubków do większej części stóp. Kontynuuj schodzenie, aż pięty znajdą się poniżej poziomu klatki schodowej lub innych używanych narzędzi.  
    
  • Kiedy schodzisz w dół, powinieneś poczuć rozciąganie mięśni łydki.
  •  
  • Powtórzyć całą sekwencję aż do wyczerpania.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Ćwiczenia z użyciem jednoręcznych noży  .

    
   
 1.                          1      Trzymaj hantle w obu rękach. Zaleca się zacząć od mniejszego obciążenia i stopniowo pracować ciężej. Przygotuj dwa hantle o tej samej wadze i złap jedną rękę w każdą rękę. Teraz musisz chodzić na szerokość ramion.        
 2.  
 3.             2      Wykonuj ćwiczenie przed ścianą lub inną barierę, którą możesz zaprzeczyć w przypadku utraty równowagi. Jeśli dopiero zaczynasz i martwisz się utratą równowagi, możesz odłożyć krzesło na plecy. Dzięki odpowiedniej technice możesz również pomóc w lustrze, w którym będziesz obserwowany podczas ćwiczenia.       
 4.  
 5.                          3      Pozwól swoim ramionom swobodnie poruszać się po ciele. Upewnij się, że ramiona są podciągnięte pod ramiona i mocno trzymaj hantle.        
 6.  
 7.                          4      Podnieś obcasy. Utrzymuj ciężar na palcach i nogach przez cały czas wyprostowany. Trzymaj ręce za wolne, aby wisiały wokół ciała..  
    
  • Nie ma potrzeby rozwijania aktywności w tym ćwiczeniu, ponieważ ciężar przeznaczony jest wyłącznie do ćwiczeń mięśni łydek.
  •  
  • Chociaż mówimy, że powinieneś zawsze wyprostować nogi, to naprawdę dobrze jest trzymać kolana w miniaturowym zakręcie, aby zapobiec ich zablokowaniu.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Powoli opuść piętami z powrotem na ziemię. Staraj się, aby ten ruch był jak najbardziej kontrolowany.  
    
  • W mięśniach, szczególnie cielęcych, należy odczuwać intensywne rozciąganie i łagodne napięcie.
  •  
         
 10.  
 11.                          6      Powtórz tę sekwencję ruchów od dwunastu do piętnastu razy z rzędu. Jest to idealna liczba powtórzeń dla większości ludzi, którzy powinni stopniowo wzmacniać twoje łydki.        
 12.  
             

    3      Ćwiczenia z ćwiczeniami z ciężarami  .

    
   
 1.             1      Najlepsze efekty tego ćwiczenia osiąga się za pomocą okrągłych ciężarów, które zwykle są obciążone hantlami. Uważaj na to, że chcesz zacząć od najtrudniejszych ciężarów, z którymi możesz sobie poradzić, i zacznij od lżejszych. Bardziej odpowiednie jest rozpoczęcie od lżejszej masy i stopniowej pracy.       
 2.  
 3.                          2      Trzymaj ciężary obiema rękami i unieś je nad głową. Teraz jest właściwy czas, aby zdecydować, czy musisz stracić, czy dodać ładunek. Przejdź do bezpieczniejszej alternatywy i wybierz lżejszą wagę, która zapewni, że będziesz w stanie ją obsługiwać przez cały czas.        
 4.  
 5.             3      Przejdź o krok przed siebie. Osiągniesz podstawowe nastawienie do tego ćwiczenia, przesuwając nogę z jednej nogi do około 30 centymetrów od nogi o szerokości ramion.       
 6.  
 7.                          4      Zegnij kolano przednie tak, aby znajdowało się tuż nad kostką. Teraz przechyl tylną nogę nieco w tył, aby była prawie wyciągnięta. Następnie podnieś piętę z ziemi i postaw stopę na czubku.        
 8.  
 9.                          5      Podnieś przedni piętę. Obie stopy powinny teraz znajdować się na końcówce. Rozpocznij przednią stopę stopy, aż całkowicie znajdzie się na podłodze. Trzymaj tył stopy w powietrzu przez cały czas. Podnieś przednią piętę i opuść ją z powrotem na ziemię.        
 10.  
 11.                          6      Powtórz całe ćwiczenie. Najlepiej trenuj cielęta kilka razy w tygodniu.        
 12.  
             

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (5)                    
Sport i fitness popularny:
Jak być w formie.

Jak pobrać i wystrzelić dzikiego królika.

Jak rozprostować ramiona.

Jak trenować z hantlami.

Jak iść na poranny spacer lub biegać.

Jak skręcić z dozwolonymi ramionami.

Jak utworzyć ogień.

Jak mieć mocniejsze kolana.

Jak zwiększyć swój tyłek.

Jak rozprostować ramiona.

Jak robić kliknięcia.

Jak używać punktów nacisku do samoobrony.

Jak mieć większy biceps.

Jak wziąć piłkę tenisową.

Jak samemu uczyć kung fu.

Jak wzmocnić mięśnie brzucha.

Jak chodzić po rękach.

Jak zawiązać bandaże bokserskie.

Jak mieć większe mięśnie na klatce piersiowej.

Jak przybijać kije golfowe.

Jak dmuchać.