Home \ Sport i fitness
 

Jak stąpać po wodzie.

 

Pedałowanie w wodzie jest podstawową techniką pływacką dla przetrwania, ale potrzebujesz jej tylko po to, aby utrzymać ją na powierzchni podczas normalnego pływania. Możesz nawet uczyć wodę, zanim sam będziesz mógł pływać. Jest również często używany w różnych sportach wodnych, takich jak piłka wodna. Stopniowo buduj wytrzymałość, wzmacniaj całe ciało, ucząc się pedałowania wody, nawet przez dość długi okres czasu może nie pływać. Kontynuuj czytanie i dowiedz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Podstawowe techniki  .

    
   
 1.            1      Używaj rąk i nóg. Przytrzymaj ciało w pionowej pozycji i użyj wszystkich czterech kończyn. Jeśli przekręcisz się w pozycji poziomej, kopią stopy i wiosłują w dłonie, zamiast pływać, będziesz pływać.        
 2.  
 3.                          2      Trzymaj głowę w górze i normalnie oddychaj. Trzymaj głowę nad powierzchnią i próbuj powoli regulować swój oddech. Poprzez spowolnienie oddychania uspokajasz, oszczędzasz energię, której potrzebujesz i możesz dłużej pedałować wodę.        
 4.  
 5.                          3      Przesuń ręce w poziomie. Jeśli poruszasz się z nimi w górę i w dół, najpierw wzniesiesz się ponad powierzchnię, ale tuż pod nią, ponieważ będziesz miał ręce z powrotem przy wodzie. Zamiast tego chwyć ramiona wokół siebie poziomo przed sobą iz powrotem, trzymając dłonie otwarte w kierunku, w którym się poruszają. To utrzyma twoje ciało na powierzchni.        
 6.  
 7.                          4      Zegnij nogi lub kopnij je w przód iw tył. Jeśli zdecydujesz się krążyć wokół nóg, pozostaw stopy zgięte, nie kieruj ich na dno. Jeśli kopniesz stopy, rób to w regularnym rytmie, mając stopy skierowane w dół.        
 8.  
 9.                          5      W razie potrzeby połóż się na plecach i delikatnie wiosłuj ręce i nogi. Poświęć chwilę na przerwę i połóż się na powierzchni pleców. Nadal musisz nadążać za ruchem rąk i nóg, ale znacznie mniej niż wtedy, gdy jesteś w pozycji pionowej.        
 10.  
 11.                          6      Jeśli masz trudności z poruszaniem się po wodzie, złap dowolny pływający przedmiot. Może to być wszystko - kłoda, wiosło, gumowa łódź itp. Głównym założeniem jest, że obiekt musi pływać i trzymać cię na powierzchni. Im mniej czasu marnujesz od marnowania energii na pedałowanie wody, tym dłużej pozostajesz w wodzie.                  
 12.  
             

    2      Pozostałe techniki pedałowania wodnego  .

    
   
 1.                          1      Swim "bunny". Myślimy o wyjątkowym stylu pływania, podobnym do psa, kiedy unosisz się w wodzie dłońmi, kopiąc stopy w górę iw dół.  
    
  • Zaleta: Nie musisz trzymać się żadnej ustalonej "dobrej techniki".
  •  
  • Wada: marnujesz dużo energii, co oznacza, że ​​nie potrwa to zbyt długo.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Spróbuj czołgać się po nogach. Trzymaj ciało pionowo, z wyciągniętymi ramionami, aby zachować równowagę, i kopnij szybko nogi, gdy będziesz tego pożądać. Przesuń stopy na dół i obróć nogi - jedna noga idzie do przodu, a druga plecami. Kontynuuj konsekwentny, regularny ruch.  
    
  • Zaleta: W ogóle nie musisz używać rąk ani rąk, aby móc go używać do innych czynności (np. Do przeżycia).
  •  
  • Wada: ponieważ używasz tylko nóg z tą techniką, może to być bardzo wyczerpujące.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Wypróbuj tę żabę. Żaba jest rodzajem kąpieli, kopiąc stopy, a następnie sprowadzając je z powrotem. Jest to niewłaściwa, przestarzała technika "kopnięcia". Pozycja wyjściowa jest taka, że ​​twoje stopy są zaciśnięte razem, a kolana zgięte. Następnie szybko kopie na boki, a następnie przynosi nogi z powrotem do pozycji wyjściowej.  
    
  • Zaleta: Ten typ kopnięcia jest mniej uciążliwy niż powyższy.
  •  
  • Wada: Kiedy użyjesz tego kopnięcia, będziesz stale wznosił się ponad powierzchnię i spadał z powrotem, zamiast utrzymywać ją stabilnie i relatywnie bez obciążenia na powierzchni.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Spróbuj wiosłować. Wioślarstwo umożliwia pedałowanie rąk wodą. Trzymaj ręce rozciągnięte na boki i całkowicie zanurzone w wodzie. Przesuń dłonie do przodu i zacznij je ścigać, dotykając ich prawie przed sobą. Po osiągnięciu tego punktu rozsuń dłonie i przyłóż ręce do pozycji wyjściowej. Postaraj się, aby cały proces był tak płynny, jak to tylko możliwe. 
    
  • Zaleta: Możesz łączyć nogi z kopaniem lub wiosłowaniem przez chwilę z innym rodzajem kopnięcia (na przykład robota).
  •  
  • Wada: cały czas musisz trzymać całe ciało pod powierzchnią (oczywiście z wyjątkiem głowy).
  •  
         
 8.  
 9.             5      Spróbuj kopnięcia obrotowego. Jest to interesująca technika kopania, z jednym stopowym ruchem w prawo, podczas gdy druga opisuje to samo koło, ale w przeciwnym kierunku. Pełna kontrola nad tą techniką jest naprawdę trudna i wymaga treningu, ale dzięki niej możesz zaoszczędzić dużo energii. 
    
  • Zaleta: Jeśli jesteś w stanie to zrobić, możesz zaoszczędzić dużo energii.
  •  
  • Wada: Jest to bardzo wymagająca technika, z którą większość ludzi musi najpierw pracować i przejąć nad nią pełną kontrolę po czasie po dokładnym szkoleniu.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Wypróbuj "helikopter". Połóż się do końca pleców, jakbyś musiał odłożyć słuchawkę. Natychmiast zacznij poruszać dłońmi, wykonując ruch wirujący, jednocześnie podnosząc stopy w górę iw dół. 
    
  • Zaleta: Ta technika jest bardzo łatwa do wytłumaczenia dla dzieci.
  •  
  • Wada: Twoje ręce mogą ulec zmęczeniu z powodu ciągłego skręcania.
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                               
Sport i fitness popularny:
Jak samosmarować.

Jak zrobić Tai Or.

Jak uzyskać smukłe ramiona.

Jak zrobić Tai Or.

Jak jeździć na rolkach.

Jak przetrwać atak rekinów.

Jak pokonać więcej przeciwników.

Jak jeździć na deskorolce.

Jak wstać.

Jak pobrać i wystrzelić dzikiego królika.

Jak pracować z brzęczykiem.

Jak zrobić nogi i pośladki.

Jak ćwiczyć jogę w domu.

Jak podłączyć robaka Live.

Jak podłączyć robaka Live.

Jak mieć większy tyłek w ciągu tygodnia.

Jak budować piłki na bilard.

Jak trenować z hantlami.

Jak zrobić pęczek pieczonej gryki w ciągu jednego miesiąca.

Jak zrobić nogi i pośladki.