Home \ Sport i fitness
 

Jak pokonać więcej przeciwników.

 

W przeciwieństwie do zwykłego scenariusza akcji akcji, walka z kilkoma przeciwnikami w realnej sytuacji nie daje dużych szans na powodzenie, a obrażenia, które odniesiesz z takiej walki, będą z pewnością znacznie poważniejsze, niż gdyby zaatakował cię tylko jeden przeciwnik. W większości przypadków, gdy przeciw tobie jest kilku przeciwników, szanse na pewno nie są po twojej stronie, a to samo dotyczy doświadczonych zapaśników. W każdym razie, możesz zrobić kilka kroków, aby zminimalizować obrażenia i wycieki. Kontynuuj czytanie i poznaj kilka takich wskazówek.

              

Procedura .

    

    1      Walcz z większą liczbą przeciwników  .

    
   
 1.            1      Idź do liderów. Większość grup, które mogą próbować rzucić Ci wyzwanie, będzie mieć dobrze znanego lidera. Spróbuj zaprosić tę osobę na pojedynek jeden-na-jeden lub przynajmniej zaatakuj go jako pierwszy. Jeśli uda ci się spasować, reszta grupy prawdopodobnie nie będzie mogła przez jakiś czas.        
 2.  
 3.             2      Zaplanuj strategiczną obronę. Za wszelką cenę staraj się unikać okaleczania kilku napastników. W takiej sytuacji szybka strata byłaby nieunikniona.       
 4.  
 5.             3      Śledź pozycję przeciwnika przez cały czas. Nawet kiedy walczysz z jednym z nich, musisz dokładnie wiedzieć, gdzie są jego kuzyni. Tylko wtedy będziesz gotowy zareagować na nagłe ataki. Ślepe zwalczanie jednej osoby i ignorowanie otoczenia byłoby głupim posunięciem - inni szybko otoczyliby cię i przytłoczyliby cię.       
 6.  
 7.             4      Staraj się trzymać przeciwników przed sobą. Trzymanie całej grupy przed sobą w polu widzenia zapobiega niespodziewanym atakom z boków.       
 8.  
 9.             5      Użyj broni, jeśli sobie z tym poradzisz. Strzelając bronią, możesz zakończyć cały pojedynek, zanim się zacznie. Broń może również zrekompensować niedogodności liczbowe lub przynajmniej poprawić, jeśli druga strona jest uzbrojona. Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia w posługiwaniu się bronią, możesz przypadkowo obrócić swoją moc przeciwko sobie, co może skończyć się nawet poważnymi, a nawet śmiertelnymi obrażeniami.       
 10.  
 11.             6      Zaplanuj agresywny atak. Gdy zdecydujesz się zaatakować, nie zagrażaj ani nie obejmuj swoich intencji. Jeśli poważnie postanowiłeś walczyć i się nie poddawać, musisz kontynuować i zaatakować lub znaleźć bezpieczny sposób na ucieczkę.       
 12.  
 13.             7      Używaj otaczających przedmiotów do ataku lub odwrócenia ataku. Kiedy odwrócisz się od jednego z przeciwników, będziesz musiał złapać krzesło i złamać mu głowę lub rzucić ją w kierunku drugiego.       
 14.  
 15.             8      Przenieś. Jak tylko zostaniesz w miejscu, nie będzie problemu dla innych, którzy cię otaczają. Lepiej nie ruszaj się i bądź gotowy na natychmiastowy i szybki ruch.       
 16.  
 17.             9      Najpierw atakuj. Niemożliwym jest oprzeć się atakom kilku stron, więc musisz najpierw zaatakować.       
 18.  
 19.             10      Uderz ostre strzały. Za wszelką cenę staraj się zmniejszyć przewagę atakujących. Pomyśl o wrażliwych miejscach, takich jak sen, słabości, kolana, a nawet splot słoneczny. Może to być również uderzenie w nos, ponieważ może przez chwilę dezorientować i oślepiać przeciwnika. Jeśli znasz punkty nacisku, nie wahaj się ich użyć na swoją korzyść.       
 20.  
 21.             11      Nie graj bohaterów. Twoja duma może stać się życiem, więc nie bój się używać zębów, kolan, ale nawet paznokci. Nie zawracaj sobie głowy przeciwnikiem, aby kopnął go w krocze, wykręcił włosy lub zadrapał mu oczy.       
 22.  
 23.             12      Nie utknąć za wszelką cenę. Gdy dotrzesz do któregoś z napastników, będziesz miał duże trudności i nie będziesz w stanie pokonać żadnej z obron.       
 24.  
 25.             13      Spróbuj uciec tak szybko, jak to możliwe. Takie sytuacje są bardziej podobne do pojedynków, na które powinieneś uciec, próbując wygrać za wszelką cenę. Ale jeśli nie ma wycieku, użyj powyższych technik walki.                 
 26.  
             

    2      Strategia prewencyjna  .

    
   
 1.             1      Staraj się unikać ataku. Konflikt powstaje na długo przed rozpoczęciem walki. Dzięki pozytywnemu i asertywnemu podejściu możesz odwrócić swój gwałtowny atak. Zrób to naturalnie, nie próbuj kłócić się z wybuchem ludzi, których nie znasz zbyt wiele, nie rób nieodpowiednich notatek, które mogłyby głęboko kogoś dotknąć, a więc możesz zminimalizować sytuację konfliktową.       
 2.  
 3.             2      Uruchom jak najdalej. Jeśli nie jesteś doświadczonym zapaśnikiem lub nie jesteś w sytuacji, w której nie możesz uciec, rób wszystko, abyś mógł szybko biegać. Udaj się do publiczności i wezwij pomoc. Prawdopodobnie będziesz także w stanie zerwać napastników i nie będziesz musiał stawić im czoła naraz. Kiedy uciekniesz, uważaj, aby nie wpaść bezpośrednio w pułapkę - przeciwnicy cię otaczają, a ty szybko przegrasz.       
 4.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak mieć większe mięśnie na klatce piersiowej.

Jak przetrwać w lesie.

Jak utworzyć ogień.

Jak uzyskać rozwinięte dolne mięśnie brzucha.

Jak wzmocnić mięśnie brzucha.

Jak wspiąć się na ścianę.

Jak zawiązać bandaże bokserskie.

Jak mieć mocniejsze uda.

Jak stanąć.

Jak wycisnąć na ławce.

Jak zwiększyć swój tyłek.

Jak uzyskać silną pierś i mięśnie brzucha.

Jak uzyskać smukłe ramiona.

Jak uzyskać silne mięśnie brzucha (dla dziewcząt).

Jak budować masę mięśniową.

Jak lepiej grać w badmintona.

Jak uruchomić.

Jak wziąć piłkę tenisową.

Jak zdobyć piękną dupę bikini.

Jak skręcić z dozwolonymi ramionami.