Home \ Sport i fitness
 

Jak uderzyć mocniej.

 

Jeśli skarcisz trochę swojego życia, to pewnie wiesz, że takie rzeczy dzieją się w tym czasie. "Czy atakujący kontroluje niektóre sztuki walki?" "Czy atakujący ma jakąś broń?" To są z pewnością uzasadnione pytania, ale uważamy za jedno z najważniejszych: "Czy moje stroje będą wystarczająco silne, aby zwyciężyć na krótką metę?" Niektóre osoby mogą nawet cierpieć z powodu złych myśli, które, jeśli zostaną zaatakowane, nie będą w stanie skutecznie się bronić z powodu ich nieskutecznych ciosów. Ważne jest jednak, aby uświadomić sobie, że możesz zwiększyć twardość swoich ran. Postaramy się pomóc w tym artykule w tym artykule.

              

Procedura .

    

    1      Popraw technikę uderzenia  .

    
   
 1.            1      Popraw swoją technikę ciosów. Czy widziałeś kiedyś, że gracz uderzył potwornym ciosem złą techniką? Czy widziałeś kiedyś, że jeden z baseballistów wprowadza złą technikę? Czy kiedykolwiek widziałeś, jak pływak zgniata wodę w ekstremalnych prędkościach z powodu złej techniki? My nie. Prawidłowa technika obrysu pomoże nie tylko zwiększyć ranę, ale także uczyni ją bardziej skuteczną, co oznacza, że ​​zużyjesz mniej energii na mocniejszy strzał.        
 2.  
 3.                          2      Umieść nogi i stopy we właściwej pozycji. Nogi i stopy są kotwicami twojej wagi. Zachowują równowagę, ale jednocześnie pozwalają przenieść siłę z dolnej połowy ciała do górnej, prosto w pięść. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące właściwego zaangażowania stóp i stóp.  
    
  • Przejdź nieco wyżej niż szerokość ramion. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, wybierz raczej szersze niż wąskie stanowisko.
  •  
  • Podnieś stopę tylnej stopy i przytrzymaj ją. Zachowaj równowagę.
  •  
  • Umieść palce u nóg w kierunku zamierzonego skoku. Gdyby twoje palce były poza twoim celem, nie włożyłbyś wszystkich sił w uderzenie.
  •  
  • Ugnij kolana. Podczas strajku będą mogli rozciągnąć i zadać cios w siłę.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Generuj siłę obracając biodra i kadłub. Spróbuj następujących czynności: uderz w obiekt, nie poruszając biodrami ani kadłubem. Niewiele, prawda? Teraz spróbuj biodra i kadłuba. Co najmniej dwa razy więcej niż pierwotna siła? Pomyśl o tym: wszyscy sportowcy, tacy jak golfiści, tenisiści lub gracze w baseball, używają bioder i tułowia, aby zmaksymalizować wytwarzaną moc. Nie ma powodu, dla którego nie można uzyskać najlepszych informacji.  
    
  • Użyj bioder i odchyl kadłub do tyłu. Wyobraź sobie, że ładujesz broń (dłoń), a następnie powtarzasz pierwotny ruch bioder z powrotem, przesuwasz kadłub w kierunku celu i strzelasz pięścią.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Nie zapomnij wydechu przed wydmuchnięciem. Wydech natychmiast przed kontaktem uwalnia mięśnie. Jeśli masz problem z wydechem podczas ciosu, daj z nim dźwięk. Zapaśnicy też to robią - zapewniają, że będą oddychać wraz z uderzeniem.        
 8.  
 9.                          5      Lekko pochyl głowę, pociągnij za podbródek i spójrz do celu. Nieznaczne odchylenie i przechylenie głowy zapewni, że głowa znajduje się w zasięgu możliwego kontrataku. Jeśli normalnie pozostaniesz w pozycji pionowej, atakujący nie uderzy Cię prosto w głowę. Zawsze trzymaj przeciwnika w zasięgu wzroku i zasięgu, aby go uderzyć. Ta pozycja jest całkowicie naturalna i pozwala szybko rozpalić twoją rękę.        
 10.  
 11.                          6      Uważaj na pozycję swojej ręki i pięści. Oprócz siły generowanej przez biodra, prawidłowe uderzenie palcami i palce ramienia są również ważne dla udanego uderzenia. Poniższe wskazówki pomogą Ci w pełni wykorzystać rękę i pięść.  
    
  • Trzymaj rękę i pięść przez cały czas, zanim kontakt się poluzuje. Kiedy zdecydujesz się zaatakować, po prostu machnij tuż przed trafieniem w cel. Rozluźniona ręka idzie znacznie lepiej w powietrzu, ale sztywna pięść uderza w większą siłę.
  •  
  • Hit bezpośrednio, a nie krzywa. Może to zmusi cię do podpalenia dłuższej i zakrzywionej trajektorii, ale nie rób tego. Pamiętaj, że główna siła pochodzi od bioder i kadłuba, a nie od ścieżki, przez którą przechodzi ramię.
  •  
  • Nie ciągnij za ramię lub ramię. Nie chodzi o jaśniejszy sygnał, który możesz wysłać przeciwnikowi, niż gdy wyciągniesz rękę i przytrzymasz za sobą swoją pięść. Oczywiście, przeciwnik natychmiast zobaczy, co zamierzasz zrobić i narazi cię.
  •  
         
 12.  
 13.                          7      Przejdź do newralgicznych miejsc. Jeśli chcesz celować w swoje ciosy, musisz wybrać odpowiednie miejsca - miejsca, w których cios zadadzą największe obrażenia:  
    
  • Brada
  •  
  • Podkłady
  •  
  • Splot słoneczny
  •  
  • Żebra
  •  
         
 14.  
 15.             8      Dowiedz się różnych technik walki z innych sportów walki. Odpowiednie sporty na moc, szybkość i elastyczność to na przykład boks i sztuki walki (lub sztuki walki).                 
 16.  
             

    2      Wzmocnienie mięśni  .

    
   
 1.             1      Jednym ze sposobów zwiększenia siły uderzenia jest trening z workiem bokserskim. Torba nie powinna być zbyt trudna, aby ukończyć trening krwawymi stawami, ale nie za lekka, zabrałaby Cię na sufit zaraz po pierwszej ranie. Chodzi tylko o to, by pozwolić sprzętowi na efektywne szkolenie, więc nie może być zbyt trudne ani zbyt lekkie, tak jak należy.       
 2.  
 3.             2      Gdy masz już torbę bokserską, zacznij od treningu natychmiast. Użyj technik opisanych powyżej i ćwicz je na torbie bokserskim. Nie zapomnij włączyć bioder i kadłuba podczas skoku.       
 4.  
 5.             3      Stopniowo włącz małe hantle robota w treningu. Nie używaj hantli, które są dla ciebie zbyt ciężkie. Zacznij od, na przykład, 2,5 lub 5 kilogramów. Jeśli już ćwiczysz regularnie, możesz zacząć od hantli 7-kilogramowych.       
 6.  
 7.                          4      Cień pociąg uderza z hantlami. Robiąc to, zwiększysz prędkość i siłę ramienia, a także siłę, którą włożysz w uderzenie.  
    
  • Zacznij od zrobienia 12-15 powtórzeń jedną ręką, a następnie przejdź do drugiej strony. Codziennie próbuj zrobić dziesięć zestawów obiema rękami
  •  
  • Staraj się nie niepotrzebnie nie zastąpić dominującej ręki kosztem drugiej. Jeśli wiesz, że jedno z twoich ramion jest znacznie słabsze od drugiego, skup się na jego wzmocnieniu. Inteligentny przeciwnik będzie walczył, by zaatakować twoją słabą stronę. Jeśli nie masz słabego punktu lub przynajmniej nie pozwól mu używać przeciwnika, stanie się on znacznie silniejszym wojownikiem.
  •  
  • Jak tylko przyzwyczaisz się do początkowej masy hantli jednoręcznych, zacznij stopniowo zwiększać masę. Zwiększając obciążenie, wzmocnisz ramiona i przyspieszysz ruchy.
  •  
  • Nigdy nie pakuj w worek boksu podczas trzymania hantli. Za pomocą ciężarów trenuj tylko pole cienia.
  •  
         
 8.  
             

    3      Shadow Box  .

    

Możesz zwiększyć prędkość twoich uderzeń o cień. Im jesteś szybszy, tym więcej siły wkładasz w ranę.

 
   
 1.                          1      Wypróbuj kilka pociągnięć tak szybko, jak to możliwe. Pole pięć minut, a następnie odpocząć przez dwie minuty. Powtórz pięć razy z rzędu.        
 2.  
 3.                          2      Trenuj wszystkie typy ciosów. Na przykład - bezpośrednie i krótkie pociągnięcia, podnośniki, haki itp.        
 4.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak zwiększyć przebieg.

Jak uzyskać węższy paszport.

Jak wykonywać ruchy miednicy.

Jak uzyskać szczuplejsze uda.

Jak zacząć biegać.

Jak być bardziej elastycznym.

Jak rozprostować ramiona.

Jak wzmocnić mięśnie brzucha.

Jak wykonywać rozszerzenia.

Jak zdobyć motywację do ćwiczeń.

Jak być w formie.

Jak wykonywać ruchy miednicy.

Jak ćwiczyć jogę w domu.

Jak szybko uzyskać silne mięśnie na brzuchu.

Jak być bardziej elastycznym.

Jak zacząć biegać.

Jak zrobić deskorolkę bez kości.

Jak poprawić swoją wytrzymałość.

Jak pokonać zmęczenie.